رفتن به مطلب

بزرگترین مسابقات بازی های رایانه ای در ایران

morteza3it
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان لیونی
خب اقا از اونجا که فقط 18 ساعت به ثبت نام برای مسابقه مونده  یه تاپیک زدم که ببینم کدوم یک از بچه ها میخوان ثبت نام بکنن و کدوم گیم رو میخوان انجام بدن 
این مسابقه دارای جایزه 1.000.000.000ریالی است

وقتو از دست ندید البته اگه میتونید تهران برید اگه که نمیتونید که همون خونه بمونید  D:

اقا من خودم ثبت نام نکردم چون نمیتونستم برم تهران

www.icg.ir اینم سایتش
با ارزوی موفقیت
کوچیک شما morteza3it

لینک سایت اضافه شد به پست

ویرایش شده توسط morteza3it
لینک به دیدگاه

جناب 18 ساعت دیگه ثبت نام تازه شروع می شه...ولی توی فیلمی که داخل آپارات هستش گفتن 15 تا 23 این ماه که 8 روز خیلیه...من نمی دونم هزینه ی هتل توی تهران چقدره ولی اگه شما برای رقابت مجبور شید 8 روز تهران بمونید فکر نکنم هتل از شبی 200-300 تومن ارزون تر گیر بیاد...(ضمن اینکه اگه برای یه هفته ی دیگه اصلا رزرو گیرتون بیاد)ضمن اینکه حتی نگفتن سطح مسابقات چیه چطور تایین سطح می کنن...اطلاع رسانیشون هم به جز سایت خودشون بهتر بود توی 4 سایت بزرگ مثل لیون یا دیجیکالا دانلود ها و... بنر تبلیغاتی می زدن.بدم نمیومد واسه سطح آماتوری یکی دو روز برم شرکت کنم ولی...تا چی اعلام کنن...

ویرایش: توی تیزر تبلیغاتیشون نوشته 15 تا 23 اما توی سایت تغییر تاریح داشتن به 17 تا 23 وم...مثل اینکه رو نمایی از جشنواره هم یه روز تاخیر داشته تا اینجا....به نظر میاد مدیریت جشنواره روی هواست...توی این گرما ارزش علافی و وقت تلف کردن و هزینه رو نداره...

"لازم به ذکر است زمان برگزاری مسابقات، نحوه ثبت نام، مهلت ثبت نام، جدول جوایز مسابقات و رشته های تیمی و انفرادی مسابقات در بخش جدید سایت تحت عنوان "جشنواره بازی های رایانه ایران" اطلاع رسانی خواهد شد."

اینا رو باید مثلا از یکی دو ماه پیش اعلام کنن نه یه هفته قبل از برگزاری...

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

تو سایت پردیس گیم با گیم سنتر زدن تبلیغاتو 
اگه خونمون تهران بود میرفتم ولی به خاطر همون چیزی که شما اشاره کردید هم پول هتل هم سطح بازی رو نگفتن  مثلا اگه بازی world of warcraft  رو میزاشتن به قول معروف با کله میرفتم ولی فقط بازی هایی که کمتر کسی بازی میکنه بجز dota2 رو تو لیست قرار دادن و مشکل اینجاست لیست بازی هارم ناقص گزاشتن و اطلاعات زیادی درباره ی مسابقه ندادند

ویرایش شده توسط morteza3it
لینک به دیدگاه

دوستان مطمئن باشید برای چنین مسابقاتی 100% خوابگاه برای تیم ها و بازیکنان قرار میدن پس نگران محلش نباشید

جایزه هم 100میلیون تومان هست نه ریال البته با توجه به اینکه بازی ها و رشته های زیادی هست مبلغ هر کدام اونقدرها هم زیاد نمیشه ولی خب تو ایران همین هم جای امیدواری داره

لینک به دیدگاه

تو سایت پردیس گیم با گیم سنتر زدن تبلیغاتو 

اگه خونمون تهران بود میرفتم ولی به خاطر همون چیزی که شما اشاره کردید هم پول هتل هم سطح بازی رو نگفتن  مثلا اگه بازی world of warcraft  رو میزاشتن به قول معروف با کله میرفتم ولی فقط بازی هایی که کمتر کسی بازی میکنه بجز dota2 رو تو لیست قرار دادن و مشکل اینجاست لیست بازی هارم ناقص گزاشتن و اطلاعات زیادی درباره ی مسابقه ندادند

والا خیلیا CS GO , DOTA2 بازی می کنن ولی مثلا Rainbow Six Seige اصلا برای مسابقات نیست...Overwatch من خودم هنوز پولم نرسیده بخرم ببینم اصلا چطوره...Battlefield یا COD(کلا COD که مزخرفه آنلاینش ارزش نداره مسابقه هاشم تماشا کنید هر کی برای خودش داره بازی می کنه اصلا چیزی به اسم تیم معنا نداره مثل بتل )رو هم کلا حذف کردن...بازی فایتینگ هم که مثل اینکه SF V و Tekken رو دارن و خبری از MK نیست...

دوستان مطمئن باشید برای چنین مسابقاتی 100% خوابگاه برای تیم ها و بازیکنان قرار میدن پس نگران محلش نباشید

جایزه هم 100میلیون تومان هست نه ریال البته با توجه به اینکه بازی ها و رشته های زیادی هست مبلغ هر کدام اونقدرها هم زیاد نمیشه ولی خب تو ایران همین هم جای امیدواری داره

بعید می دونم جناب تا چیزی اعلام نکن که نمی شه گفت!به قول شما اینجا ایرانه اون مسابقات در کشور های دیگه هم یه هزینه ای برای ثبت نام داره و از اونجایی که این مسابقه ثبت نامش رایگان هستش بعید می دونم برای 400-500 نفری ( یا بیشتر) که ثبت نام می کنن تدارک دیده باشن.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

سلام 

فک کنم سرکاریه ولی اگه خبری شد به ما هم خبر بدید

مثلا نحوه ثبت نام،نخوه برگزار بازی ها،نحوه امتیاز بندی. . . . . . . 

لینک به دیدگاه

والا خیلیا CS GO , DOTA2 بازی می کنن ولی مثلا Rainbow Six Seige اصلا برای مسابقات نیست...Overwatch من خودم هنوز پولم نرسیده بخرم ببینم اصلا چطوره...Battlefield یا COD(کلا COD که مزخرفه آنلاینش ارزش نداره مسابقه هاشم تماشا کنید هر کی برای خودش داره بازی می کنه اصلا چیزی به اسم تیم معنا نداره مثل بتل )رو هم کلا حذف کردن...بازی فایتینگ هم که مثل اینکه SF V و Tekken رو دارن و خبری از MK نیست...

بعید می دونم جناب تا چیزی اعلام نکن که نمی شه گفت!به قول شما اینجا ایرانه اون مسابقات در کشور های دیگه هم یه هزینه ای برای ثبت نام داره و از اونجایی که این مسابقه ثبت نامش رایگان هستش بعید می دونم برای 400-500 نفری ( یا بیشتر) که ثبت نام می کنن تدارک دیده باشن.

اون قسمتی که قرمز کردم آخره خندس . :laughing: :laughing:

بازی بزرگ کمبت نباید باشه اما sf باشه ! :eek: :eek: :eek: :eek:

dead or alive 5 last round رو هم میزاشتن تا کامل بشه =)) =)) =)) =)) =))

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

درود دوستان
تا حالا فقط لیست بازی ها را قرار دادن و هنوز اطلاعات کامل نیست

لینک به دیدگاه

بدون هیچ هزینه ای اینقدر جایزه اونم تو ایران[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Sent from my ST26i using Tapatalk

لینک به دیدگاه

داداش یطور میگی اینقدر جایزه اونم تو ایران اینگار ایران از کشورای دیگه چی کم داره بهتره دیده تو به کشورت عوض کنی هر چی باشه داری توش زندگی میکنی و امنیت داری :) :)

لینک به دیدگاه

داداش یطور میگی اینقدر جایزه اونم تو ایران اینگار ایران از کشورای دیگه چی کم داره بهتره دیده تو به کشورت عوض کنی هر چی باشه داری توش زندگی میکنی و امنیت داری :) :)

[emoji23]
لینک به دیدگاه

خداوکیلی overwatch بود با کله می رفتیم... واقعا جای این بازی کمه.. الان که همه ی siege بازا اومدن overwatch اومدن siege گذاشتن به جای overwatch ...

Sent from my SK17i using Tapatalk

لینک به دیدگاه

خداوکیلی overwatch بود با کله می رفتیم... واقعا جای این بازی کمه.. الان که همه ی siege بازا اومدن overwatch اومدن siege گذاشتن به جای overwatch ...

Sent from my SK17i using Tapatalk

درود دوست عزیز بازی Oveewatch هم داره میتونید به لیست بازی ها نگاه کنید

لینک به دیدگاه

رده بندی نداره...قوانین مسخره...ضمن اینکه شما باید بازی ها رو از خودتون داشته باشید...لازمه که شما از هر بازیی که انجام می دید فیلم بگیرید و ارسال کنید(چطوری؟ اون دیگه مشکل شماست!) اگر بیش از 3 دقه از سرور این آقایون DC بشید کل تیم رو حذف می کنن(به جای اینکه تیم فقط اون مسابقه ی بخصوص رو ببازه)...برای PC اصلا انفرادی نداره به جز SFV.ورودی "رایگان" تبدیل به 1000 تومن و از 21 تیر تبدیل به 30 هزار تومن می شه و اینا قبل از اینکه شرایط رو حتی زحمت بدن به خودشون اعلام کنن(شرایطی که توی خط قبلی توضیح دادم رو الان حذف کردن)از شما ورودی می خوان که یعنی احتمال زیاد اگه شما شرایط رو خوندین و باش مشکل داشتید و خواستید انصراف بدید بازگشت پولی در کار نیست.ضمن اینکه تاریخش دوباره تغییر کرده و شده از اول مرداد تا اول شهریور!( مسابقات جهانی DOTA 2 اینقدر طول نمی کشه.توی 4 روز Qualification انجام می دن و Main Event  کلا توی یک هفته برگزار می شه!)و دوباره زده "شروع ثبت نام از 4 ساعت دیگه" خلاصه اینطور که من می بینم یه وقت طلف کردن به تمام معناس برای اینکه 4 نفر رو تیغ بزنن و از اونجا که هی دارن کشش می دن معلومه که کسی دم به تله ی آقایون نمی ده...

"به امید آنکه مسابقاتی مطابق با استاندارد های بین المللی و در بالاترین سطح کیفی که تا به امروز دیده شده است، با حمایت شما عزیزان برگزار کنیم." بله نکته اینجاست که شما فقط اون حمایت مالیه که براتون سود داره رو می خوایید ضمن اینکه من قانونی ندیدم که برگزار کننده رو از شرکت یا دخالت در مسابقات محروم کنه.پس احتمال اینکه تیم خودشون رو شرکت بدن هم هست.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...