رفتن به مطلب

big VULTURE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مورد انتظارترین محصول لیون کامپیوتر که هنوز موجود نشده : مادربرد های سوکت 1151 از شرکت ازراک  :crying:

لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود @};- 

وحید جان انقدر لطف دارن به بنده ی کم تجربه و کم سابقه مابین این همه بزرگوار، که بین حضور بی تقدیر (پستهای اخیرشون) و تاخیر تا شارژ حق رای ، با شرمندگی بسیار اولی رو انتخاب کردم !

متاسفانه فرصت نکردم تا به حال از اکثریت نگارش عزیزان مستفیض بشم ، ولی براکثریت انتخاب های ایشون در مورد عزیزان صحه میگزارم .

با تشکر ویژه بابت این دفاعیه کامل و واقعی !(آخرش ^_^ ) باورکنید مدام نوشته هام رو با اساتید صاحب سبک در نگارشی که مورد تایید اجماع مخاطبانه ، مطابقت میدم (با اینکه اصلا و ابدا هدفم نویسندگی و امثال اون نیست)؛

با این حال :

1-در خیلی از آثار خبری روز هم به عینه دیدم که از این مدل نگارش پیوسته و فشرده (گاها)در انتقال محتوا استفاده شده (صد البته تا به اونجا که میتونم با کاما و نقطه ویرگول تلاش میکنم تا مکس مناسب رو درمطالعه ی مخاطب ایجاد کنم) 

2- در اکثر منابع لاتین هم به عینه دیدم که به خصوص در تشریح یه مورد تحلیلی اونم بی کم و کاست و با حداقل اقسام اضافه ی جمله ، اصلا رایج و نیاز این سبک نگارش ! 

3- از اونجایی که خصوصا یه مدت طولانی نیاز بود(و هست) که منابع لاتین فنی و تحلیلی رو با حوصله و تمرکز بخونم و درجا هم نکته برداری کنم ؛ یه جورایی عادت کردم به پاراگرافی خوانی 

4- بابا از حق ام نمیشه گذشت ، بیشتر وقتی که خودمم و در حال نوشتن جوابیه ، این مدلی میشه دیگه  :lol:

(بعدا که با مقالات دوست عزیزمون Abolfazl like آشنا شدم ، مورد خطاب استاد بهمنیان در شباهت نگارش رو متوجه شدم! گویا ایشون محتوای جامعی رو برای ارائه در حداقل زمان ممکن در نظر داشته که خب ...)

من از نحوه نگارش tohidadme لذت میبرم !!!

یه حرکت های جالبی میکنه . البته کمی خوندنش سخته اما جالبه .

به نظر میرسه که ایشون مقداری زیادی اطلاعات دارن که میخوان به سرعت برق و باد به آدم منتقل کنند اما حواسشون نیست که همه نمیتونن با سرعت این حجم اطلاعات رو پردازش کنند !

شرمنده ی عزیزان (امیدوارم این مدل پرگویی رو باب نکنم اینجا) ؛ بریم سر اصل مطلب ؛

حتما پر نشاط ترین : وحید جان

خوش خلق ترین (انگشت شمار دیدم عصبانیتش رو): وحید جان

سیاستمدار(مدبر) : وحید جان

خوش ذوق و خوش مشرب : وحید جان

خوش سرو زبان : وحید جان

خوش بین : وحید جان

پر حوصله ترینننننننننن : وحید جان (در کلکل 24h/7 اونم یکه و تنها ! ، با اینکه در مواردی اعلام کردن 2آتیشه نیستن!  ) 

مهربان ترین : وحید جان ؛ در برخورد با عزیزان کم تجربه و تازه وارد دیدم سنگ تمام میزارن (نمونش خود من)

نام اساتید و( رفقای شفیق) هم که خدارو شکردرانتخاب های شما موجود بود

شاگرد ترینم : خود بنده ؛ و مادامی که در فروم حضور دارم پیوسته خودم رو نیازمند به یادگیری از عزیزان ، خصوصا اساتید هر حوزه میدونم ... و هدفمم تنها و تنها ، به اشترا ک گذاری اطلاعات محدود ، در تعامل با عزیزان حاضر

(قطعا خودمم فن یا هوادار 2آتیشه نمیدونم همون طور که  عینا به عزیزان ثابت شده ، چهارتا عنوان داغ رو که نمیشه دلیل بر فن بودن گذاشت آخه ! ولی به شدت وقتی حق و حقیقتی بهم ثابت بشه در طلب وصول یا حداقل آشکار سازیش در حد وسع و زمان و توانم تلاش میکنم ؛ حتی خویشتن داری ، که ازتلاشم برام سخت تر !)

قطعا حقایق و وجوه الهام بخش عنوان  پربازخورد "تاج خورشید" هم ، به زودی برای عزیزان مشخص خواهد شد!

شدیدا اصرار دارم که از جناب حسینی و مدیران گرامی ،عزیزان ناظر (تا خطوط قرمز ملاحظات حرفه ایشون ) ،همه ی اساتید و پیشکسوتان تاپیک هم در نظرسنجی شرکت بگیرید ;) ؛ قطعا خیلی از موارد از پنجره ی دید ایشان متفاوت ، و برای خیلی از دوستان میتونه جالب توجه و آموزنده باشه 

موفق و پیروز

@};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

درود @};- 

وحید جان انقدر لطف دارن به بنده ی کم تجربه و کم سابقه مابین این همه بزرگوار، که بین حضور بی تقدیر (پستهای اخیرشون) و تاخیر تا شارژ حق رای ، با شرمندگی بسیار اولی رو انتخاب کردم !

متاسفانه فرصت نکردم تا به حال از اکثریت نگارش عزیزان مستفیض بشم ، ولی براکثریت انتخاب های ایشون در مورد عزیزان صحه میگزارم .

با تشکر ویژه بابت این دفاعیه کامل و واقعی !(آخرش ^_^ ) باورکنید مدام نوشته هام رو با اساتید صاحب سبک در نگارشی که مورد تایید اجماع مخاطبانه ، مطابقت میدم (با اینکه اصلا و ابدا هدفم نویسندگی و امثال اون نیست)؛

با این حال :

1-در خیلی از آثار خبری روز هم به عینه دیدم که از این مدل نگارش پیوسته و فشرده (گاها)در انتقال محتوا استفاده شده (صد البته تا به اونجا که میتونم با کاما و نقطه ویرگول تلاش میکنم تا مکس مناسب رو درمطالعه ی مخاطب ایجاد کنم) 

2- در اکثر منابع لاتین هم به عینه دیدم که به خصوص در تشریح یه مورد تحلیلی اونم بی کم و کاست و با حداقل اقسام اضافه ی جمله ، اصلا رایج و نیاز این سبک نگارش ! 

3- از اونجایی که خصوصا یه مدت طولانی نیاز بود(و هست) که منابع لاتین فنی و تحلیلی رو با حوصله و تمرکز بخونم و درجا هم نکته برداری کنم ؛ یه جورایی عادت کردم به پاراگرافی خوانی 

4- بابا از حق ام نمیشه گذشت ، بیشتر وقتی که خودمم و در حال نوشتن جوابیه ، این مدلی میشه دیگه  :lol:

(بعدا که با مقالات دوست عزیزمون Abolfazl like آشنا شدم ، مورد خطاب استاد بهمنیان در شباهت نگارش رو متوجه شدم! گویا ایشون محتوای جامعی رو برای ارائه در حداقل زمان ممکن در نظر داشته که خب ...)

شرمنده ی عزیزان (امیدوارم این مدل پرگویی رو باب نکنم اینجا) ؛ بریم سر اصل مطلب ؛

حتما پر نشاط ترین : وحید جان

خوش خلق ترین (انگشت شمار دیدم عصبانیتش رو): وحید جان

سیاستمدار(مدبر) : وحید جان

خوش ذوق و خوش مشرب : وحید جان

خوش سرو زبان : وحید جان

خوش بین : وحید جان

پر حوصله ترینننننننننن : وحید جان (در کلکل 24h/7 اونم یکه و تنها ! ، با اینکه در مواردی اعلام کردن 2آتیشه نیستن!  ) 

مهربان ترین : وحید جان ؛ در برخورد با عزیزان کم تجربه و تازه وارد دیدم سنگ تمام میزارن (نمونش خود من)

نام اساتید و( رفقای شفیق) هم که خدارو شکردرانتخاب های شما موجود بود

شاگرد ترینم : خود بنده ؛ و مادامی که در فروم حضور دارم پیوسته خودم رو نیازمند به یادگیری از عزیزان ، خصوصا اساتید هر حوزه میدونم ... و هدفمم تنها و تنها ، به اشترا ک گذاری اطلاعات محدود ، در تعامل با عزیزان حاضر

(قطعا خودمم فن یا هوادار 2آتیشه نمیدونم همون طور که  عینا به عزیزان ثابت شده ، چهارتا عنوان داغ رو که نمیشه دلیل بر فن بودن گذاشت آخه ! ولی به شدت وقتی حق و حقیقتی بهم ثابت بشه در طلب وصول یا حداقل آشکار سازیش در حد وسع و زمان و توانم تلاش میکنم ؛ حتی خویشتن داری ، که ازتلاشم برام سخت تر !)

قطعا حقایق و وجوه الهام بخش عنوان  پربازخورد "تاج خورشید" هم ، به زودی برای عزیزان مشخص خواهد شد!

شدیدا اصرار دارم که از جناب حسینی و مدیران گرامی ،عزیزان ناظر (تا خطوط قرمز ملاحظات حرفه ایشون ) ،همه ی اساتید و پیشکسوتان تاپیک هم در نظرسنجی شرکت بگیرید ;) ؛ قطعا خیلی از موارد از پنجره ی دید ایشان متفاوت ، و برای خیلی از دوستان میتونه جالب توجه و آموزنده باشه 

موفق و پیروز

@};-  @};-  @};-

دوست خوبم انقدر من رو شرمنده نکن .

اطمینان دارم با کمی شناخت بیشتر متوجه میشید که اکثر دوستان لیونی انسان های بسیار شریف و دوست داشتنی هستند و اون وقت در بسیاری از مواردی که اشاره کردید کسانی رو پیدا میکنید که بسیار از بنده حقیر بهتر هستند .

من در کمتر سایت و فرومی دوستانی به این خوبی داشتم .

ترین ترین ترین ، جو صمیمی لیون هست !!!!!! ( عجب جمله ای شد ، معنی : بهترین ( بزرگترین ، زیبا ترین و .... )  ترین ، جو صمیمی لیون هست )

ممنون از همه دوستان که شرکت کردند و میکنند .

منتظریم !

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

خطرناکترین تاپیک بسته کن! 

atagamer

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=20577&page=2

یه خورده تاپیک بسته خونشون افتاده بوده زدن به زیر خاکی   :laughing:

الان تاپیکتون بسته میشه! =))

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

خطرناکترین تاپیک بسته کن

atagamer

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=20577&page=2

یه خورده تاپیک بسته خونشون افتاده بوده زدن به زیر خاکی  =))

دوست عزیز شما همین الان زبان فارسی رو گسترش دادید !!!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما همین الان زبان فارسی رو گسترش دادید !!!

خب نمیدونستم چی چی بگم اینو گفتم!!! =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

بدبخت ترین کاربر سایت هم منم فکر کنم رکورد خراب کردن کامپیوتر و مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری رو من داشته باشم :wacko:

لینک به دیدگاه

بدبخت ترین کاربر سایت هم منم فکر کنم رکورد خراب کردن کامپیوتر و مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری رو من داشته باشم :wacko:

هر وقت از روی فلاپی ویندوز نصب کردید میفهمید که عذاب قبر چیه !!!

من نکردم فقط شنیدم !!!

لینک به دیدگاه

هر وقت از روی فلاپی ویندوز نصب کردید میفهمید که عذاب قبر چیه !!!

من نکردم فقط شنیدم !!!

من یادمه از رو فلاپی می خواستم عکس باز کنم یک ساعت طول میکشید دیگه نصب ویندوز تو عقل نمیگنجه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با پیش زمینه و جهت گیری قبلی و افراطی به سمت آشنایی با محصولات جدید رفتنده ترین ها :| :D

افراد در دو جبهه مشخص هستن :دی

از هر دو طرف ماجرا منفی گیر ترین ها : فرجام

با اینکه طرفدار AMD هست و باز هم حرف حق رو بزنه باش مخالفت شده ترین ها : فرجام

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

نظر سنجی کنین اینا رو

اقا اینهمه ترین خو گرونفروشترین کاربر هم بنویسید دیگه 

=))

لینک به دیدگاه

با پیش زمینه و جهت گیری قبلی و افراطی به سمت آشنایی با محصولات جدید رفتنده ترین ها :| :D

شرمنده ام بابت اسپم اما این واقعن عالی بود =)) @};- @};- @};- 

لینک به دیدگاه

جیگرترین کاربر : فرجام !!!

دوستان جیگرترین کاربر هم اضافه شد .

فقط حواستون باشه اینجا کاربر دختر ( مونث ) هم داریم یه وقت شر درست نکنید ! ;)

حمید داداش این + های این تایپکو باز کن 

+ نیاز داریم =))  =))

کدوم حمید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

جیگرترین کاربر : فرجام !!!

دوستان جیگرترین کاربر هم اضافه شد .

فقط حواستون باشه اینجا کاربر دختر ( مونث ) هم داریم یه وقت شر درست نکنید ! ;)

کدوم حمید ؟؟؟

وحید =))  =))  =))  =))  =))  =))

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

وحید =))  =))  =))  =))  =))  =))

من ؟؟؟

دست من نیست که !

مدیریت باید زحمتش رو بکشه . البته مدیر محترم سعید حسینی گفتند که + ها به زودی بر میگرده !

اقا اینهمه ترین خو گرونفروشترین کاربر هم بنویسید دیگه 

بی انصاف ترین  و   با انصاف ترین اضافه شد

لینک به دیدگاه

درود

تا حالا به این توجه کردین که هر کسی میخواد یه قطعه بفروشه از هر برندی و هر مدلی اون بهترین مدل دنیاست؟؟

مثال: بهترین 4790k ساخته شده توسط اینتل برای فروش ( اینتل یه دونه از این ساخته بعدش اتیش گرفته [emoji23] [emoji23])

بهترین 970 دنیا برای فروش...

انویدیا یه دونه از این کارت ساخته که اونم من خریدم و الان واسه فروشه [emoji15]

و.....

خدایی از این جهت به تاپیک های فروش نگاه کرده بودین؟؟

اینم جزئی از ترین های لیون هستش.

قصد بی احترامی به هیچ تاپیک خاص و شخصی هم نیست!!

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من اگر مثلا سه روزی یک بتر یکی از ترین ها نظر سنجی بشه و مشخص بشه بهتره

عنوان هایی هم که با ترین میشه گفت زیاده دیگه چند تا بگم

اوورکلاکر ترین :d

ایجاد کننده ترین

پر پست ترین

مظلوم ترین

خشن ترین

مهربون ترین

مدینگ کننده تربن

هارد ترین ( کسی تو زمینه هارد اطلاعات زیادی داره ):p

اواتار ترین

چونه پذیر ترین

پیشنهاد دهنده ترین

نمیدونم والا خیلی میشه گفت به نظرم الان هدفمون باشه از اینا بگیم بعد همه رو تو یه پست جمع کنیم بعد اسم اعضا مناسب برا هر کدوم بعد بریم نظر سنجی سه روزه برا هر کدوم این میتونه تا چند سال سرگرم کنه کاربرا رو خخخ ایده خوبی بود

لینک به دیدگاه

درود اقا واتر کولر تربن هم اضافه کنید یکی مثل من که دارم میسازم =))

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من اگر مثلا سه روزی یک بتر یکی از ترین ها نظر سنجی بشه و مشخص بشه بهتره

عنوان هایی هم که با ترین میشه گفت زیاده دیگه چند تا بگم

اوورکلاکر ترین :D

ایجاد کننده ترین

پر پست ترین

مظلوم ترین

خشن ترین

مهربون ترین

مدینگ کننده تربن

هارد ترین ( کسی تو زمینه هارد اطلاعات زیادی داره ) :p

اواتار ترین

چونه پذیر ترین

پیشنهاد دهنده ترین

نمیدونم والا خیلی میشه گفت به نظرم الان هدفمون باشه از اینا بگیم بعد همه رو تو یه پست جمع کنیم بعد اسم اعضا مناسب برا هر کدوم بعد بریم نظر سنجی سه روزه برا هر کدوم این میتونه تا چند سال سرگرم کنه کاربرا رو خخخ ایده خوبی بود

مظلوم ترین

خشن ترین

مهربون ترین اضافه شد .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

عاقا من ی روزی اسپم ترین کاربر بودم ولی دیگه وقت نمیکنم بیام

این ترین و بزارید واسه من :cool:

لینک به دیدگاه

بد ترین آواتار

مجتبی حیدرزاده و tabitha و EDK-OverVolt و Trevor و ATA MAHMOODI و ...

بدترین؟ :( خدایی دلت میاد! به این جیگری =))

=)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ساکت ترین کاربر :) fireinpole

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

عاقا من ی روزی اسپم ترین کاربر بودم ولی دیگه وقت نمیکنم بیام

این ترین و بزارید واسه من :cool:

شما اخراج شده ترینی هستی که هنوز داری میای فروم !!!

:eek:

بدترین؟ :( خدایی دلت میاد! به این جیگری =))

=)) =)) =)) =))

:D

توی این فروم چندتا آواتار داریم که شاید از افراد یا صحنه های مهم و ... باشه اما برای آواتار چندان جالب نیست !!!

البته این نظر شخصی منه و به سلیقه من بر میگرده !!

ساکت ترین کاربر :) fireinpole

:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...