رفتن به مطلب

فروش لپ تاپ فوق العاده Sony Vaio FW550 F/T

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

لپ تاپ مذکور برای فروش موجوده

مزایای این دستگاه:

رزولوشن بالا 900 1600 و سایز 16 اینچی نمایشگر با کیفیت مناسب برای تماشای فیلم های HD

بلوری پلیر

کانفیگ مناسب برای کارهای روزمره

----------

ایرادات:

باتری اصلی دستگاه خرابه شارژ 20 دقیقه نگه میداره و باتری جایگزینی هم خریدم که اونم متاسفانه میزان شارژش به تازگی کم شده بنابراین روی باتریش کلا حساب نکنید

دکمه های Fn بعد از ویندوز جدید که نصب کردم کار نمیکنن البته مشکل اصلا سخت افزاری نیست باید برید نرم افزار Vaio مربوطه رو از سایت سونی دانلود کنید

اسپیکر لپ تاپ نویز خفیفی داره بعضی وقت ها هست بعضی وقت ها هم قابل شنیدن نیست

مقداری خش روی سطح بالایی لپ تاپ که بخاطر کیف نامناسب روش افتاده

بقیه قسمت ها از جمله هارد صحیح و سالم هستن بدون هیچ مشکلی تضمین میکنم من

مشخصات:

CPU: Intel Core 2 Duo P8700 2.53 GHZ

Display: 16.4 / 1600 * 900

Memory: 4 GB

HDD: 320 GB

Graphic: AMD HD 4650

Optical Drive: Blu-ray Disk ROM

رنگ شکلاتی

قیمت: 960

هزینه و مسئولیت ارسال با خریدار

uploadfromtaptalk1467224031379.jpguploadfromtaptalk1467224044883.jpguploadfromtaptalk1467224049547.jpguploadfromtaptalk1467224061290.jpguploadfromtaptalk1467224067432.jpguploadfromtaptalk1467224074117.jpg

ویرایش شده توسط Astrix
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

لپتاپ Core 2 Duo برای چند نسل پیش 1450 تومن؟!!!! :eek:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

لپتاپ Core 2 Duo برای چند نسل پیش 1450 تومن؟!!!! :eek:

سلام پیشنهاد قیمتی هم اگه دوستان دارن من در خدمتم ولی باید بگم صفحه نمایش این لپ تاپ از انواع معمول 15 اینچی بزرگ تر هست و در کنار رزولوشن بالاتر و بلوری پلیر این خودش مزیت بزرگی محسوب میشه که شما تو لپ تاپ های امروزی با این قیمت هرگز پیدا نخواهید کرد. کیفیت ساخت سونی هم که نیاز به تعریف نداره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

این رو یه آپ محصوب کنید

شرکت آساک یادش بخیر ! :(  :( 

در مورد لپتاپ باید دوستانه عرض کنم روی قیمتتون تامل کنید ( گرچه بنده خریدار نیستم ) .. صرفا جهت اطلاع عرض کردم و خودتوت در مورد جنستون مختارید

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

این رو یه آپ محصوب کنید

شرکت آساک یادش بخیر ! :( :(

در مورد لپتاپ باید دوستانه عرض کنم روی قیمتتون تامل کنید ( گرچه بنده خریدار نیستم ) .. صرفا جهت اطلاع عرض کردم و خودتوت در مورد جنستون مختارید

ممنون از پیشنهاد شما ولی بنده هم باید عرض کنم به نظرم قیمت منصفانه هست بلکه حتی کمتر از ارزش این دستگاه باشه در این قیمت این لپ تاپ از همرده های امروزی خودش یه سر و گردن بالاتره بدلیل داشتن بلوری پلیر که در هیچ لپ تاپ ارزون قیمتی مشاهده نمیکنید و رزولوشن 900 * 1600 با کنسترانت بالا در مورد سی پی یو هم عملکردی مشابه بعضا بالاتر نشون میده بخصوص در حالت Single core کافیه سری به بنچمارک ها بزنید. دریچه جداگانه برای تعویض هارد هم وجود داره و شما براحتی میتونید با یک SSD جایگزین کنید و عملکرد دستگاه فوق العاده بالا میره

ضمنا در آخر هم قبلا گفتم دوستان اگر پیشنهاد قیمتی دارن بنده با کمال میل در خدمتم

ویرایش شده توسط Astrix
لینک به دیدگاه

......

باز هم قیمت رو کاهش دادم

ویرایش شده توسط Astrix
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

700خریدارم دوست عزیز قیمت شما یه نمه تنده اگرلپ تاپ خواستیدقیمت بهتون میدم که تابه حال کسی نداده باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...