رفتن به مطلب

یافتن شخص هک کننده وای فای

Dr.Alex
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

یک موجود ناشناسی اومده وای فای منو هک کرده و در عرض 45 دقیقه حدود 1.2گیگ ترافیکمو خورده! بعدش نتم قطع شده چون ترافیک تموم کردم و زنگ زدم شرکت اینترنت گفتن اگر خودم هیچ دانلودی نکردم و ... احتمالش زیاده یکنفر ه.ک کرده باشه.

اون دکمه غیرفعال شدن وای فای مودم رو زدم فعلا در امان باشم. ولی راهنمایی میخوام که چطور اون طرف رو پیدا کنم؟ نرم افزاری ؟ ترفندی؟

خودم این ه.ک وای فای رو دارم ولی اینقدر حالیمه حلال چیه و حروم چیه دنبال کار این حرومی نرفتم. یکی منو دریابه

از شرکت اینترنتی که دارم پرسیدم میتونن برام پیداش کنن یا یه چیزی کمکی کاری کنن، اونا هم گفتن نمیشه

منتظر یاری سبزتان هستم53.gif

لینک به دیدگاه

تنها راه شما اینه که مودمو hidden کنی

و از این به بعد برای اتصال باید

hidden network تو ویندوز 10 اول ssid (اسم wifi)

بنویسید و بعد از اون رمز رو وارد کنید اینجوری با نرم افزار های هک وای فای

که واسه گوشی هست کسی دیگه کسی نمیتونه wifi رو اصلا پیدا کنه!!

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

به این شکل میتونید هم مانیتور کنید هم فیلتر کنید کی داره استفاده میکنه که غیر مجاز هم هست برای مودم دی لینک 2750U

post-6175-0-61910100-1467287119_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

می تونی ای پی MAC بدی که فقط خودت بتونی جوین شی + هرکس که ای پی شو دادی سرچ کن اموزشش هست

بعد با Boardcast SSID مخفی کن 

لینک به دیدگاه

به این شکل میتونید هم مانیتور کنید هم فیلتر کنید کی داره استفاده میکنه که غیر مجاز هم هست برای مودم دی لینک 2750U

attachicon.giflion22.jpg

تنها راه شما اینه که مودمو hidden کنی

و از این به بعد باراتصال باید تو 

hidden network تو ویندوز 10 اول ssd (اسم wifi)

بنویسید و بعد از اون رمز رو وارد کنید اینجوری با نرم افزار های هک وای فای

که واسه گوشی هست کسی دیگه کسی نمیتونه wifi رو اصلا پیدا کنه!!

الان یک مشکل پیش اومده که اصلا نمیتونم وارد صفحه مودم بشم. قبلا میشد اما الان انگار نمیره و فقط میچرخه. سیستم و مودم رو خاموش روشن میکنم ببینم درست میشه یا نه

خلاصه هرکی که هک کرده باید تا 15متر نزدیک مودمم باشه و از طرفی اینجور که من دارم فکر میکنم سمت چپ و جلو و عقب خونم خیلی فاصله زیاده و نمیشه.

میمونه سمت راست خونه که اتاقمم دقیقا سمت راست خونم هست و یه همسایه دارم که دیوار به دیواره و نزدیک. حوصله آبرو ریزی ندارم برای 4هزارتومن پول ولی حرومش باشه. حالا میخواد یا خودش اینکارو کرده یا یکی از مهموناش هرکی بوده حرومش

اینکارایی که گفتید رو مو به مو انجام میدم وقتی مشکل ورودم حل شد

لینک به دیدگاه

wps رو خاموش کنید خوب!! با کابل متصل کنید به سیستم اگر وارد نشد حتما ip ورود دیفالت رو عوض کرده. کاری که میکنید و شاید هم خودتون بدونید اینه که مودم رو ریست میکنید وارد میشید تنظیمات رو انجام میدید پسورد ورود که معمولا ادمین ادمین هست عوض کنید. حتی میتونید ip ورود هم کمی تغییر بدید.

لینک به دیدگاه

الان یک مشکل پیش اومده که اصلا نمیتونم وارد صفحه مودم بشم. قبلا میشد اما الان انگار نمیره و فقط میچرخه. سیستم و مودم رو خاموش روشن میکنم ببینم درست میشه یا نه

خلاصه هرکی که هک کرده باید تا 15متر نزدیک مودمم باشه و از طرفی اینجور که من دارم فکر میکنم سمت چپ و جلو و عقب خونم خیلی فاصله زیاده و نمیشه.

میمونه سمت راست خونه که اتاقمم دقیقا سمت راست خونم هست و یه همسایه دارم که دیوار به دیواره و نزدیک. حوصله آبرو ریزی ندارم برای 4هزارتومن پول ولی حرومش باشه. حالا میخواد یا خودش اینکارو کرده یا یکی از مهموناش هرکی بوده حرومش

اینکارایی که گفتید رو مو به مو انجام میدم وقتی مشکل ورودم حل شد

ممکنه که با  کامپیوتر هک کرده باشن با انتن تقویتی حدوداً تو فاصله800 یا حتی بیشتر میشه سیستم رو ه.ک کرد. ولی به نظرم اگه پسورد قوی داشته باشید امکان هک کردن حتی با سیستم هم پایین میاد

لینک به دیدگاه

دوستان رفتم مک آدرس گوشیمو درآوردم تو لیست مک مودم قرار دادم که فقط خودم وصل بشم

پسورد 32 حرفی خوفناکی هم رو وای فای گذاشتم هیچ احدی نتونه هک کنه و این رمز رو گوشیم کپی پیست شده و هروقت نیاز داشتم خرجش یه کپیه

WPS هم off کردم

ممنون از همگی

لینک به دیدگاه

سلام میتونی از این برنامه برای پیدا کردن ای پی _ شرکت سازنده گوشی یا کامپیوتر _ مدل گوشی _ مک ادرس استفاده کنی
https://cafebazaar.ir/app/pardis.wifi_search/?l=fa

لینک دانلود

لینک به دیدگاه

میتونی تعداد هم بدی به کاربرانت

مثلا" فقط یک دیوایس وایرلس وصل باشه.

اینطوری اگر حک هم بشی وقتی همان یک دیوایس کانکت باشه

دیوایس دیگه ای نمیتونه کانکت شه.

لینک به دیدگاه

دوستان مگه با off کردن wps و رمزگذاری wpa/wpa2 psk مشکل برطرف نمیشه؟! خب این کارا فک کنم دیگه اضافی باشه!

Sent from my C6903 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان منم درگیر همچین مساله ایی بودم ولی یه چیز دیگه هم دستگیرم شد و اونم اینه که خصوصا دوستانی که ویندوز 10 استفاده میکنن ترافیک تگسط این ویندوز مثل آب خوردن مصرف میشه و حتما باید با یه فایر وال جلوش گرفته بشه

لینک به دیدگاه

دوستان مگه با off کردن wps و رمزگذاری wpa/wpa2 psk مشکل برطرف نمیشه؟! خب این کارا فک کنم دیگه اضافی باشه!

خیر

منم اینکارو کردم ولی بازم هک شدم توسط گوشی

بهترین کار mac adress هست

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

خیر

منم اینکارو کردم ولی بازم هک شدم توسط گوشی

بهترین کار mac adress هست

Sent from my D5503

ای وااای من 60گیگ ترافیک دارم یا خدا...آقا مک آدرس گذاشته بودم مهمون میومد نت میخواست،یا باید یه ساعت تنظیم میکردم یا بم میگفتن خسیس دروغ میگه!!!! مگر اینکه این مشکلات نباشه.باز بهترین راه همون hidden network باید باشه.

لینک به دیدگاه

بهترین کار همون Mac adress filter هست که هر رهگذری نتونه جوین کنه تو شبکه

این روش هم هک میشه فقط آدم ماهر و یک لپتاب میتونه از پسش بر بیاد (چند بار با مقاصد مختلف مودم زیر اتک میره با تغییر آیپی خودی لپتاب قابل جوین میشه) اما بیشتر وقت میبره و 99% اینکاره نیستن

ویرایش شده توسط Trevor
لینک به دیدگاه

ای وااای من 60گیگ ترافیک دارم یا خدا...آقا مک آدرس گذاشته بودم مهمون میومد نت میخواست،یا باید یه ساعت تنظیم میکردم یا بم میگفتن خسیس دروغ میگه!!!! مگر اینکه این مشکلات نباشه.باز بهترین راه همون hidden network باید باشه.

گوشی های روت شده با یه اپلیکیشن معمولی بازم پیدا میکنن..

من همه این راها رو رفتم ولی بازم دزدی میشد ازم تا mac adress

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

نرم افزار who is on my wifi نصب کنید وسایل و اشخاصی که وصل شدن نشون میده و میتونید از داخل برنامه بلاک کنید

لینک به دیدگاه

خیلی ببخشید ولی هک کردن وای فای ای که پسورد wpa/wpa2 psk داره تقریبا ناممکنه ! و این رو مطمعنم که هک وای فای با پسورد wpa/wpa2 psk با گوشی ( چه اندروید چه ... ) کاملا غیر ممکنه ! احتمالا دوستمون سیستمش اپدیت شده یا گوشیش اپدیت شده ! به هر حال به هک وای فای اعتقاد ندارم مگر اینکه خودم از نزدیک تست کنم ! البته ممکنه هکر حرفه ای یی وای فای یک جای مهم رو هک کنه اما بعید میدونم اون هکر حرفه ای لنگ 1-2 گیگ اینترنت بقیه باشه بعلاوه اگر هم باشه به این سادگی نیست که با دو تا کلیک هک کنه وقت میبره !!! 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

خیلی ببخشید ولی هک کردن وای فای ای که پسورد wpa/wpa2 psk داره تقریبا ناممکنه ! و این رو مطمعنم که هک وای فای با پسورد wpa/wpa2 psk با گوشی ( چه اندروید چه ... ) کاملا غیر ممکنه ! احتمالا دوستمون سیستمش اپدیت شده یا گوشیش اپدیت شده ! به هر حال به هک وای فای اعتقاد ندارم مگر اینکه خودم از نزدیک تست کنم ! البته ممکنه هکر حرفه ای یی وای فای یک جای مهم رو هک کنه اما بعید میدونم اون هکر حرفه ای لنگ 1-2 گیگ اینترنت بقیه باشه بعلاوه اگر هم باشه به این سادگی نیست که با دو تا کلیک هک کنه وقت میبره !!! 

هر چی ساخته بشر باشه صد در صد عیب و ایراداتی داره که هکر ها از اون ایرادات و نقض ها استفاده میکنن تا به هدفشون برسن چه میخواد wps2 باشه چه ایفون که رو امنیت مانور میدن که اونم کشکه

ولی هر چی باشه اگر کسی بخواد هک کنه مارو تقصیر خودمون هست که نتونستیم امنیت خودمون رو داشته باشیم

البته اینو از من بشنوید که کمتر کسی میاد وای فای شما رو هک کنه برا 1.2 گیگ

وقتی زنگ میزنید ISP و ازشون سوال میکنید یه جوابی بهت میدن که هر چی باشه تقصیر اونا نباشه

اونم که بهتون گفتن وای فای شما هک شده فرستادنتون دنبال نخود سیاه یا خودشون حجم رو دزدین یا کامپیوتر شما چیزی دانلود کرده که ازش خبر ندارید

به نظرم networx رو نصب کنید ببینید چه زمانی داره دانلود  میکنه بعد با تسک منیجر ببینید اون برنامه چیه

ساده ترین راه همینه فعلا

لطفا مدل مودمتون رو بگید

لینک به دیدگاه

با WPS به طور امکان پذیره.

چند وقت پیش یه اپ رو تست کردم (که به قیافشم می خورد فیک باشه :D ) برای خودم گند زد به تنظیمات مودم . wps یه سره روشن بود!. نه push ای چیزی راحت میشد وصل شد بهش.

@};-  @};-

لینک به دیدگاه

من قبلاً یک وایفایی به کمک داداشم ه.ک کردیم ( البته فقط چهار رقم عدد بود )  ولی به نظر من امکان اینکه کسی بتونه با گوشی وایفای رو ه.ک کنه بعیده مگر اینکه کسی بیاد که سیستم عامل هایی مثل لینوکس کیلی یا بد ترک رو روی گوشی لانچ کنه که اونم روی گوشی هایی مثل نوت قابل اجرا است تازه هر نرم افزاری برای پیدا کردن رمز به یک یسورد لیست نیاز داره که ما فقط برای تلفن های تهران ساختیم حدود 10 گیگابایت بود اونم فقط عدد به نظرم منطقی نیست که نرم افزاری بتونه وایفای رو ه.ک کنه شاید روشی باشه برای دور زدن مودم البته نباید فراموش کرد که الان فیلم های اموزشی زیادی وجود دارند با کمی پیگیری میشه راحت وایفای رو ه.ک کرد البته وقتی که فقط عدد باشه که با این حال هم حدود 2 ساعت طول کشید تا پیدا کرد :-?

لینک به دیدگاه

بهترین روش فعال کردنه مک ادرس هستش که به هیچ وجه دیگه کسی نمیتونه هک کنه مودم شمارو

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان گل @};-  @};-  @};-

ببینید همه نرم افزار های هک وای فای که هست با wps هست....ولی اینکه اگه شما wps رو هم خاموش کرده باشید اگه پسورد رو عوض نکرده باشید هکر پسورد شما رو داره و میتونه وارد بشه..اگه بازم پسورد رو هم عوض کنید باز هم زیاد در امان نیستید.....مودم ها خیلی راحت هک میشن....البته این از نظر خودممه که تو امنیت و هک سررشته دارم......حتی دسترسی به مودم اصلی سرور ها هم کار سختی نیس ... چه برسه به مودم های خونگی......اگه میخواید امنیت رو زیاد کنید اولین مرحله wps رو خاموش کنید....آی پی دیفالت مودم رو عوض کنید(همون آی پی که وارد مودم میشید)..... یوزر و پسورد ورود به تنظیمات رو عوض کنید....سیستم های وصل شده رو از مک آدرس فیلتر کنید....

ولی اینا آخرش نیست :(  :(  :( اگه طرف خیلی واسش مهم باشه میتونه همه اینا رو دور بزنه...مثل کباب خوردن راحته :cool:  :cool: البته اگه طرف هکر درست حسابی باشه.....

ولی نمیخوام زهنتون رو درگیر کنیم....ولی مودم عین ناموسه =))  =))  =)) .....میشه اسکریپت آپ کرد روی مودم که هر دستگاهی به مودم وصل هست دسترسی گرفت......و با این کار گورتون کندس....اینطوری هم به تمام سیستم شما....تمامی پسورد های وارد شده و در برخی موارد کارت های حساب شما دسترسی میشه گرفت....با این کار اگه شما سخت ترین کانفیگ های امنیتی روی مودمتون اتجام بدید بازم طرف هر وقت بخواد میتونه پسورد رو با دسترسی که روی سیستم شخصیتون داره در بیاره مثل کباب خوردن :cool:  :cool: ......

و میتونه در بدترین حالت از آی پی سیستم شما برای کار های خطری استفاده کنه.....مثلا ه@ک سایت های د@و@@ل@@ت@ی استفاده کنه که شبانه میان میبرنت...خخخخخخخخخخ حالا بیا و ثابت کن این کار من نبوده.....

اینایی که میگم از روی باد هوا نیس.....خودمم همش رو برای تست انججام دادم و یاد دارم...البته کار های خلاف نکردم و از حجم اینو و اون هم استفاده نکردم :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

برای ردیابی هم هیییچ راهی نداره....مگر اینکه با دستور قضایی بریزین خونش و برین سر کامپیوترش و اونجا یه سر نخ هایی میشه در آورد که ثابتش کرد

خلاصه بهترین نتیجه ای که میشه گرفت اینه که بهترین روش بازگشت به سوی کابل لن هست...... =))  =))  =))  :D  :D  :D  :D امینت خیلی میره بالا در مقابل وایرلس...خخخخخخ

لینک به دیدگاه

داداش نگو غیر ممکنه هیچ چیز غیر ممکن نیست من خودم با دامپر و جامپر Wpa2 یا Wpa یا هر چیز دیگه هک میکنم و اصلا سخت نیس و ممکنه

لینک به دیدگاه

کامتت ها رو نخوندم. میتونی مک ادرس گوشیتو بهش بدی و فقط با گوشی خودت وصل میشه به اینترنت. اموزششم هست تو نت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...