رفتن به مطلب

کمپین اعتراض به واردکننده ها

Recommended Posts

سلام دوستان !!!

نماز و روزه هاتون قبول باشه!!!چند وقتیه که کمپینی با نام "اعتراض به وارد کنندگان" ایجاد کردیم

همونطور که خودتون میدونید خیلی وقته که قیمت قطعات کامپیوتر تو ایران نسبت به قیمت جهانی خیلی بالاتر از

اونیه که باید باشه و در حقیقت به من و شما مصرف کننده ظلم میشه!! 

خدا رو شکر استقبال ها تا الان خوب بوده و ما در حال حاضر 120 نفر عضو تلگرام داریم  @};-

تبلیغات زیادی کردیم بنر های زیادی درست کردیم . کاربران زیادی لینک گروه رو تو امضاهاشون قرار دادن 

از همه تشکر میکنیم  @};-   @};- اما هنوز عده ی زیادی از دوستان هستند که هنوز به گروه نیومدند جا داره که اینجا

از تمامی کسانی که میدونن که میتونن از ما و کمپین حمایت کنن و به امید این که خودشون بتونند کالایی ارزان تر از

چیزی که الان هست بخرند و دوستان با تجربه ی لیون کامپیوتر دعوت میکنیم که به گروه ما بیان و از حقوق خودشون

دفاع کنند . یه خواهش دیگه از که از کاربران لیون داریم اینه که این کمپین رو تا جایی که میتوانند در سایت ها و

رسانه های مختلف پخش کنند یا در فروم های مختلف لینک گروه رو در امضا هاشون قرار بدن و در کمک به ما سهیم باشند

از آقای سعید حسینی هم تشکر میکنم که بر عکس فروم ها وسایت های دیگه به ما اجازه ی فعالیت در اینجا رو میدن.  @};- 

تاپیک نه به گران فروشی

تاکید میکنم برای جلوگیری از شلوغی تایپک از پاسخ دادن به یکدیگر بپرهیزید.

ویرایش شده توسط سعید حسینی
لینک به دیدگاه

ممنون بابت تاپیک خوبت  @};-

دوستان خواهشا همگی از کمپین حمایت کنید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز بهتر بود به جای گروه یک کانال ایجاد میکردی هم مدیریت بهتری میشد انجام داد هم با یه اسم مناسب راحت تر میشد تبلیغش کرد

لینک به دیدگاه

درود بر شما

بنده هم عضوی از خودتان بدونید. و برای حمایت در حد توانم حاضر به همکاری هستم

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز بهتر بود به جای گروه یک کانال ایجاد میکردی هم مدیریت بهتری میشد انجام داد هم با یه اسم مناسب راحت تر میشد تبلیغش کرد

کانال هم داریم شما تو گروه تشریف بیار لینک کانال هم میدیم ツ

لینک به دیدگاه

درود دوستان گرامی

این تاپیک باز شد

عضو گیری برای جای دیگه بجز سایت لیون ممنوعه

توهین به هر مجموعه ای امکان پذیر نیست و درجا پست حذف میشه و در صورت تکرار تاپیک بسته میشه . چون مطمئننا وارد کننده ها هم افرادی مثل شما و ما و خانواده های ما هستن و هیچ کسی توهین رو تحمل نمیکنه .

مرسی از درک و شعور بالاتون و موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

لطفا دوستانی که تو کمپین عضو هستن بیان حمایت کنن تا مصرف کننده به حقش یعنی خرید کالا به قیمت واقعیش برسه

لینک به دیدگاه

درود

دوستان عزیز حتما به تلگرام بیان و از تاپیک هم حمایت کنن

امیدوارم بتونیم به هدفمون برسیم

لینک به دیدگاه

کار بسیار شایسته و پسندیده ای هست. امیدوارم با تدبیر و منطق به نتیجه برسه. من حمایت خودمو اعلام میکنم.

لینک به دیدگاه

دوستان حمایت کنید

همه تو کمپین عضو بشین 

تو سایت بازی سنتر هم تاپیک ردیم

لینک

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام

من الان بخوام لینک کمپین رو به امضام اضافه کنم باید چی کار کنم؟نتونستم قسمت ویرایش امضا رو پیدا کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...