رفتن به مطلب

.::فروش انواع UPS با رقابتي ترين قيمت در ايران::.

Ali Alborz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزيز

فروش انحصاري انواع UPS هاي اداري و صنعتي برند هاي TEC و GTEC با بهترين قيمت و كيفيت در تمام ايران.

براي اطلاع از مدل هاي موجود و دريافت فايل مشخصات كامل تمام مدلها و مشاوره جهت انتخاب UPS و اطلاعات بيشتر با شماره زير تماس بگيريد: ٠٩٣٥٦٣٩٨٩٨٩

دانلود pdf بوكلت محصولات و رزومه شركت: http://home.atsys.ir/upload/booklet.pdf

وبسايت شركت: http://industrial.atsys.ir

ویرایش شده توسط alip4
لینک به دیدگاه

دوست عزیز تماس گرفتن برای آگهی های 10 سال پیش هست یا روزنامه! یا سایت بزن یا نمونه تمام محصولاتتون رو با قیمت و تصاویر در همین انجمن قرار بدید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تماس گرفتن برای آگهی های 10 سال پیش هست یا روزنامه! یا سایت بزن یا نمونه تمام محصولاتتون رو با قیمت و تصاویر در همین انجمن قرار بدید.

دوست عزيز تنوع و مدل هاي محصولات شركت ما به صورتي هست كه نياز تمامي كاربران رو از كاربر خانگي تا بزرگترين نيروگاه ها و پالايشگاه هاي ايران رو پوشش ميده از طرفي هم ويژگي ها و مدل هاي هر شركت با شركت ديگر فرق ميكند و اينكه صرفا بنده تنها اطلاعات محصولات رو بگذارم بعيد ميدونم جوابگوي خريداران باشد، به همين دليل شخصي كه نياز به ups داشته باشد براي انتخاب بهترين مدل نياز به مشاوره دارد تا ما مناسب ترين مدل و تجهيزات رو معرفي كنيم. با اين حال من يك pdf از خلاصه بخشي از محصولات شركت رو تو پست اول قرار ميدم.

لینک به دیدگاه

من به آدرس وبسایت مراجعه کردم، در بخش محصولات فقط دسته بندی کولر گازی موجود هست

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

من به آدرس وبسایت مراجعه کردم، در بخش محصولات فقط دسته بندی کولر گازی موجود هست

لينك اصلاح شد.

لینک به دیدگاه

لينك اصلاح شد.

اگر بروشور و کاتالوگ کامل ارسال می کنید بنده براتون آدرس بفرستم پست فرمائید به دفتر بنده جهت همکاری، و اگر قیمت هاتون و ساپورت خوب باشه از شما خرید می کنیم.

لینک به دیدگاه

اگر بروشور و کاتالوگ کامل ارسال می کنید بنده براتون آدرس بفرستم پست فرمائید به دفتر بنده جهت همکاری، و اگر قیمت هاتون و ساپورت خوب باشه از شما خرید می کنیم.

ادرس و كد پستي رو پيام خصوصي كنيد براتون ارسال ميشه.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • 6 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...