رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، The Wanted گفته است :

سلام

کسی گرافیک GTX 950 نمیخاد با قیمت مفت ؟ ?

Untitled-1.thumb.jpg.c6fd1b7274a5b5f5671ac349bffac315.jpg

O.o

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
در در 1397/07/23, 14:47:39، Naughty boy گفته است :

من تعجب میکنم صدای اونور آبیا در نیومده؟!

2200 قیمت وحشتناکی حتی برای اروپا و آمریکاس

اونم با این اختلاف بسیار کم کارایی

آخه مگه عقلشون کمه که میخرن!!

تقریبا پول سه تا1080ti

عجیبه هر روز هزینه تکنولوژی داره میره بالاتر

گوشی ها مرز هزار دلارو رد کردن

سخت افزارهم  هر روز...

به احتمال زیاد قیمت سری 10 حداقل تو ایران بره بالا چون این کارت ها با وجود کارایی بسیار نزدیک به سری 10 بسیار گران قیمت تر هستن

کسی خرید داره زودتر انجام بده

2200 دلار حقوق یه ابدارچی دونپایه تو اروپا هست ولی 27 میلیون حقوق دوماهه یه نماینده تو ایرانه واقعا کشور گرونی داریما 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

2200 دلار حقوق یه ابدارچی دونپایه تو اروپا هست ولی 27 میلیون حقوق دوماهه یه نماینده تو ایرانه واقعا کشور گرونی داریما 

یعنی واقعا متوجه منظور من نشدی؟!

در ضمن خیلی کشورها حداقل دستمزدشون خیلی کمتر از دو هزار دلاره

فرهنگ اروپایی مثل ما نیست که طرف حقوق چند ماهشو بده یه گوشی بخره

اصلش هم باید همین باشه

گوشی ها هر سال دارن گرونتر میشن و تمام پرچمدارا تقریبا دارن مرز هزار دلار رو هم رد میکنن و این اصلا خوشایند همون خارجکی های مورد علاقه شما هم نیست

وضعیت کلی اقتصاد جهانی اصلا خوب نیست و اپل هم که اخیرن گفته مجبوریم در قیمت ها تجدید نظر کنیم

طرف با کمتر از 10 هزار دلار میتونه یه ماشین مناسب بخره که از پراید در سطح بسیار بالاتری قرار داره و اونوقت بیش از دو هزار دلار باید هزینه یه کارت گرافیک کنه که تو رزولوشن 4kتو بازی هایی مثل بتلفیلد نمیتونه به 60 فریم برسه و برای تجربه واقعیش باید دو تا ازین کارت ها رو خریداری کنه که بیش از چهار هزار دلار هزینش میشه که یعنی در خیلی جاها حقوق سه ماه یا بیشتر

همین الان رفیقای من زن و شوهر کارمند هستن تو ایتالیا و جمعا 3500 یورو دریافتیشونه

یه مثلی هست میگن مفت باشه کوفت باشه

ولی تو ایران اکثرا میگن خارجی باشه کوفت باشه

کلا اونا همه چیزشون خوبه ما همه چیزمون بد

وقتی بری کافی شاپ و یه فنجون قهوه و یه کیک کوچیک بخوری بشه 25 دلار اونوقت میفهمی دو هزار دلار چه ارزشی داره وقتی مالیات یه خدماتی از خودش بیشتر بشه میفهمی حقوق دو هزار دلار به چه درد میخوره

میفهمی اون فرانسوی که میاد تو خیابون و فریاد میزنه من گشنم دیگه میخواید چکار کنید منو بکشید یعنی چی

میفهمی پیمانکارها اونجام همه چیزو دست گرفتن وطرف ماهی با روزی 12 ساعت کار 1400 یورو حقوق میگیره  و این حقوق حتی اندازه 1200 اینجام ارزش نداره

کتاب که نمیخونید

حرف ها و خبرهای خودشونم که دنبال نمیکنید

حرف اینوریا رو هم که قبول ندارید

فقط یه بت ساختید از چیزی به نام خارج و میپرستیدش

13970921000817_Test_NewPhotoFree.jpg

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 1397/11/13, 11:11:21، Naughty boy گفته است :

یعنی واقعا متوجه منظور من نشدی؟!

در ضمن خیلی کشورها حداقل دستمزدشون خیلی کمتر از دو هزار دلاره

فرهنگ اروپایی مثل ما نیست که طرف حقوق چند ماهشو بده یه گوشی بخره

اصلش هم باید همین باشه

گوشی ها هر سال دارن گرونتر میشن و تمام پرچمدارا تقریبا دارن مرز هزار دلار رو هم رد میکنن و این اصلا خوشایند همون خارجکی های مورد علاقه شما هم نیست

وضعیت کلی اقتصاد جهانی اصلا خوب نیست و اپل هم که اخیرن گفته مجبوریم در قیمت ها تجدید نظر کنیم

طرف با کمتر از 10 هزار دلار میتونه یه ماشین مناسب بخره که از پراید در سطح بسیار بالاتری قرار داره و اونوقت بیش از دو هزار دلار باید هزینه یه کارت گرافیک کنه که تو رزولوشن 4kتو بازی هایی مثل بتلفیلد نمیتونه به 60 فریم برسه و برای تجربه واقعیش باید دو تا ازین کارت ها رو خریداری کنه که بیش از چهار هزار دلار هزینش میشه که یعنی در خیلی جاها حقوق سه ماه یا بیشتر

همین الان رفیقای من زن و شوهر کارمند هستن تو ایتالیا و جمعا 3500 یورو دریافتیشونه

یه مثلی هست میگن مفت باشه کوفت باشه

ولی تو ایران اکثرا میگن خارجی باشه کوفت باشه

کلا اونا همه چیزشون خوبه ما همه چیزمون بد

وقتی بری کافی شاپ و یه فنجون قهوه و یه کیک کوچیک بخوری بشه 25 دلار اونوقت میفهمی دو هزار دلار چه ارزشی داره وقتی مالیات یه خدماتی از خودش بیشتر بشه میفهمی حقوق دو هزار دلار به چه درد میخوره

میفهمی اون فرانسوی که میاد تو خیابون و فریاد میزنه من گشنم دیگه میخواید چکار کنید منو بکشید یعنی چی

میفهمی پیمانکارها اونجام همه چیزو دست گرفتن وطرف ماهی با روزی 12 ساعت کار 1400 یورو حقوق میگیره  و این حقوق حتی اندازه 1200 اینجام ارزش نداره

کتاب که نمیخونید

حرف ها و خبرهای خودشونم که دنبال نمیکنید

حرف اینوریا رو هم که قبول ندارید

فقط یه بت ساختید از چیزی به نام خارج و میپرستیدش

13970921000817_Test_NewPhotoFree.jpg

اینجا جای این بحثها نیست مردم میدونن کی راست میگه کی دروغ میگه الان دهه 70 نیست برادر عزیز کسی ندونه چه خبره 

وقتی 2000 دلار درامدم بود 25 دلارم میدم قهوه میخرم نه اینکه با 1 میلیون برم 100هزارتومن بدم اشغال تهیه کنم بله خارج خیلی خیلی بهتره

منم پسر خالم المان تو کمپه مفتی ماهی 1200 یورو میدن بچرخه غذاشم رایگانه دختر خالمم انگلیس 4000 پوند داروخانه نسخه پیچه بله دوستانتون 

یا یه 0 کم میگن یا نفری حقوقشون 3000 یوروعه لطفا تحمیق نفرمایید اقا جان زشته خیلی زیاد 

پسر داییمم استرالیا حسابرسه ماهی 6000 دلار اسسترالیا میگیره و خونه و ماشین هم خریده اونجا بله خلاصه همه دارن میرن 

منم ایران جونمیکنم با فوق لیسانس ماهی 45 هزار  تومان یارانه پرتاب میکنن جلوم یه درامد 800 هزارتومنیم دارم که کلا یه 400 تومنم قرض میکنم 

اقساط و... رومیدم با درامد منفی 350هزار تومان 1میلیونم داروهامه که این ماه شده 1400 صدقه سر دوستان عزیز ...زاده واردات چی 

بیماری من تو بورکینافاسو داروهاشون مفته مفته ای ملت بدونید چه مملکت گل وبلبلیه اونوقت اینجا واردات چیا از جون ماها و نیازما کلی سود میزنن به جیبشون 

خدا جوابتونو بده سپردیمتون به خدا 

نمیخواستم ادامه بدم ولی متوجه شدم تحمیق میکنن دوست عزیزمون خواستم حقایق مشخص بشه .الانه زمانه دهه 70 و 60 نیستش دهه 90 اخراشه عزیز 

بله همه میدونن چه خبره لطفا تحمیق نفرمایید 25 دلار تو امریکا 25 تا دلار پول ما نابود شده دلیل نمیشه دلار تو امریکا با ارزش بشه عزیز 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

حذف سشود

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

اینجا جای این بحثها نیست مردم میدونن کی راست میگه کی دروغ میگه الان دهه 70 نیست برادر عزیز کسی ندونه چه خبره 

وقتی 2000 دلار درامدم بود 25 دلارم میدم قهوه میخرم نه اینکه با 1 میلیون برم 100هزارتومن بدم اشغال تهیه کنم بله خارج خیلی خیلی بهتره

منم پسر خالم المان تو کمپه مفتی ماهی 1200 یورو میدن بچرخه غذاشم رایگانه دختر خالمم انگلیس 4000 پوند داروخانه نسخه پیچه بله دوستانتون 

یا یه 0 کم میگن یا نفری حقوقشون 3000 یوروعه لطفا تحمیق نفرمایید اقا جان زشته خیلی زیاد 

پسر داییمم استرالیا حسابرسه ماهی 6000 دلار اسسترالیا میگیره و خونه و ماشین هم خریده اونجا بله خلاصه همه دارن میرن 

منم ایران جونمیکنم با فوق لیسانس ماهی 45 هزار  تومان یارانه پرتاب میکنن جلوم یه درامد 800 هزارتومنیم دارم که کلا یه 400 تومنم قرض میکنم 

اقساط و... رومیدم با درامد منفی 350هزار تومان 1میلیونم داروهامه که این ماه شده 1400 صدقه سر دوستان عزیز ...زاده واردات چی 

بیماری من تو بورکینافاسو داروهاشون مفته مفته ای ملت بدونید چه مملکت گل وبلبلیه اونوقت اینجا واردات چیا از جون ماها و نیازما کلی سود میزنن به جیبشون 

نمیخواستم ادامه بدم ولی متوجه شدم تحمیق میکنن دوست عزیزمون خواستم حقایق مشخص بشه .الانه زمانه دهه 70 و 60 نیستش دهه 90 اخراشه عزیز 

بله همه میدونن چه خبره لطفا تحمیق نفرمایید 25 دلار تو امریکا 25 تا دلار پول ما نابود شده دلیل نمیشه دلار تو امریکا با ارزش بشه عزیز 

فکر کردن مردم بازم احمقهای چند دهه پیشند و نادان.که ایشون بیاد یچیزی بگه مام بگیم مااا یعنی بعله.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

فکر کردن مردم بازم احمقهای چند دهه پیشند و نادان.که ایشون بیاد یچیزی بگه مام بگیم مااا یعنی بعله.

شرایط انقدر خوبه 4 نفرم کارکنن یه خونواده 2 نفریم نمیرسه سیر کنی مگر اینکه ...

اونوقت اونور یه نفره کار میکنه همه چیزم میخره و مخوره و پس اندازم داره یه زمانی اینجا عالی بود یه زمانی 

همین قطعات  رو دو برابر باید پول بدیم بقیه چیزام دلار 10 ریال گرون میشه پیاز درچه اصفهان کیلویی 1000 تومن میره روش خخخخخ
اونوقت تو چین نمیگم اروپا  چین کشورد دوست برادر همسایه چین 40 ساله یک هزارم یوان تورم نداشته بله چه برسه به اروپا که به غریبه 
غیر خودی ماهانه 1200 دلار میده بچرخه اونم تو کمپیاش نه بیرونش  فقط میخوان تحمیق کنن و به شعور خلق الله توهین کنن

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

اهان من دروغ میگم اون فرانسوی هم دروغ میگه

دیترویت نشین های امریکام دروغ میگن

امارهای رسمی از منابع معتبر جهانی مبنی بر اختلاف طبقاتی و فقر گستره حتی در کشورهای پیشرفته هم همش دروغه و فقط شما راس میگی🤣

فعلا با مرغ همسایه سر کن تا ببینی چی میشه

شکر خدا امثال شمام تا بتونن و به هر طریقی دارن از کشور خارج میشن و چه خوب که این اتفاق میوفته چون کسی با چنین تفکراتی نمیتونه باعث پیشرفت و ابادانی کشور بشه

حالا شمارو که کار ندارم چون نمیشناسم ولی یه سری  از فلان چیز تا فلان چیزشون رو برند خارجی میخرن و تو هر صنفی هم هستن یجوری ضربه میزنن به اقتصاد کشور بعد انتظار دارن اینجا بشه سوئیس!!مگه در خواب ببینن 

همیشم ناراضی در صورتی که همینام بیشترین سود رو میکنن!!اینا خدا کنه همشون برن چون تو هر مملکتی باشن جز ضرر چیزی ندارن

در ضمن داشتن مدرک که این روزها مد شده نشونه تخصص نیست

اینکه شما با مدرکت اندازه یه کارگر خط تولید حتی بیسواد درامد نداری مشکل خودته

تخصص داشته باشی رو هوا میزنن

مثال هم فراوونه که باز بگم میگی دروغ نگو😂

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، arash_aria گفته است :

اونوقت تو چین نمیگم اروپا  چین کشورد دوست برادر همسایه چین 40 ساله یک هزارم یوان تورم نداشته بله چه برسه به اروپا که به غریبه 
غیر خودی ماهانه 1200 دلار میده بچرخه اونم تو کمپیاش نه بیرونش  فقط میخوان تحمیق کنن و به شعور خلق الله توهین کنن

جای اون چند صد میلیون کارگر بدبخت چینی بودی که بیشتر از 16 ساعت با پوشک کار میکردن تا فقط از گشنگی نمیرن دیگه این حرفو نمیزدی

ماشاالله مطالعم که ندارید و فقط...

تو عمرتون لااقل یه کتاب مربوط به سیاست بخونید

https://www.sarzamindownload.com/21651/-کتاب-دکترین-شوک

این کتاب رو من پیشنهاد نمیدم بلکه بزرگان عرصه سیاست و اقتصاد تاکید دارن بر خوندنش

شاید یکم چشم و گوشتون باز بشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

جای اون چند صد میلیون کارگر بدبخت چینی بودی که بیشتر از 16 ساعت با پوشک کار میکردن تا فقط از گشنگی نمیرن دیگه این حرفو نمیزدی

این کتاب رو من پیشنهاد نمیدم بلکه بزرگان عرصه سیاست و اقتصاد تاکید دارن بر خوندنش

عالی دمت گرم برادر

🌹

ویرایش شده توسط behnamalizade69
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

شماکلامساله رو نگرفتید مساله  تورم کشور چین روعرض کردم نه سیاست نه درامد نه... وگرنه اوضاع چین که ازاین حرفها هم خرابتره مساله فقط تورمشون بود مطالعه هم شما بفرمایید 

انجام بدید لطفا کسی نه از سیاست گفت نه اقتصاد فقط مساله تورم چین مد نظر بنده بود وگرنه تو خیلی از زمینه ها حرفی برای گفتن ندارن 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

اهان من دروغ میگم اون فرانسوی هم دروغ میگه

دیترویت نشین های امریکام دروغ میگن

امارهای رسمی از منابع معتبر جهانی مبنی بر اختلاف طبقاتی و فقر گستره حتی در کشورهای پیشرفته هم همش دروغه و فقط شما راس میگی🤣

فعلا با مرغ همسایه سر کن تا ببینی چی میشه

شکر خدا امثال شمام تا بتونن و به هر طریقی دارن از کشور خارج میشن و چه خوب که این اتفاق میوفته چون کسی با چنین تفکراتی نمیتونه باعث پیشرفت و ابادانی کشور بشه

حالا شمارو که کار ندارم چون نمیشناسم ولی یه سری  از فلان چیز تا فلان چیزشون رو برند خارجی میخرن و تو هر صنفی هم هستن یجوری ضربه میزنن به اقتصاد کشور بعد انتظار دارن اینجا بشه سوئیس!!مگه در خواب ببینن 

همیشم ناراضی در صورتی که همینام بیشترین سود رو میکنن!!اینا خدا کنه همشون برن چون تو هر مملکتی باشن جز ضرر چیزی ندارن

در ضمن داشتن مدرک که این روزها مد شده نشونه تخصص نیست

اینکه شما با مدرکت اندازه یه کارگر خط تولید حتی بیسواد درامد نداری مشکل خودته

تخصص داشته باشی رو هوا میزنن

مثال هم فراوونه که باز بگم میگی دروغ نگو😂

بهترین جواب برای شما همینه 

حق باشماست راسست میگی این دیگ و قابلمه مال شما از توش برای ماها چیزی در نیومد

بیشتر ازین ادامه بدم جای باریک میکشه و انحراف میاد وسط 

شما راست میگی کل کره زمین بد بخت و گدا بیخانمان و بیچارن فقط ایران ارزونترین کشور دنیا هستش از هر نظر و تمام دنیا از دیترویت تا توکیو میخوان بیان پناهنده بشن ایران 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

عالی دمت گرم برادر

🌹

😐😐

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

شماکلامساله رو نگرفتید مساله  تورم کشور چین روعرض کردم نه سیاست نه درامد نه... وگرنه اوضاع چین که ازاین حرفها هم خرابتره مساله فقط تورمشون بود مطالعه هم شما بفرمایید 

انجام بدید لطفا کسی نه از سیاست گفت نه اقتصاد فقط مساله تورم چین مد نظر بنده بود وگرنه تو خیلی از زمینه ها حرفی برای گفتن ندارن 

ااا راس میگی؟

خب برا تورم فرانسرو مثال میزدی!چی شد یاد کشوری مثل چین افتادی که حالا توجیه کنی؟از همون فرانسه ای اسم میبردی که کارگرا 1200 الی 1400 یورو حقوق میگیرن 

یوقت مثل من دروغ نگی😄

در 24 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

شما راست میگی کل کره زمین بد بخت و گدا بیخانمان و بیچارن فقط ایران ارزونترین کشور دنیا هستش از هر نظر و تمام دنیا از دیترویت تا توکیو میخوان بیان پناهنده بشن ایران 

جدی؟😄

حالا خودتم میدونی منظورم چیه ها ولی باز...

خوبه حالا نوشتم مردم فلانن ولی انتظار دارن رفاه در حد سوئیس باشه

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Naughty boy گفته است :

ااا راس میگی؟

یوقت مثل من دروغ نگی1f604.png

جدی؟1f604.png

😐🤐

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

1f610.png1f610.png

🤔😶

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام دوستان یک سوال داشتم اپدیت درایو جدید انویدیا مشکل داره؟

بازیها برام لگ شدن دور فن سیستم زیاد شده

----------------------------

ماشالله تمام تاپیکهای انجمن زیرخاکی شدن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...