رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
سلام بهمن جان.

خوبی؟

بله، این مطلب رو نمیدونستم، اگه اینطوره که اوضاع براش سخت تر هم میشه. نظر شما چی هست بهمن جان. شما اگه از نظر بودجه هیچ محدودیتی نداشته باشی، چه کارت یا ترکیب کارتهایی رو ترجیح میدی؟

ممنون مجید جان 

من اگر از نظر بودجه هیچ محدودیتی نداشته باشم و 3 تا مانیتور 30 اینچ 2560x1600 هم داشته باشم !! مطمئنا بهترین گزینه رو خریدن 4 تا TITAN و واترکول کردنشون میدونم! چون مموری 6 گیگ نسبت به 2 گیگ کارتهایی مثل 690 و 680 خیلی برای رزولوشن 7680x1600 مناسب تره و همچنین هیچ ترکیب دیگه ای از کارتهای موجود نمیتونه قوی تر از 4 تا Titan باشه. چه 2 تا 690 و چه 4 تا 680 و چه 2 تا ARES II و یا 4 تا 7970GHz Edition

یه ویدئو از Nvidia دیدم که امروز منتشر کرده و در اون KINGPIN اورکلاکر معروف رو نشون میده که با 4 تا TITAN روی ایر امتیاز گرافیک 3DMark11 در حالت Extreme نزدیک 20000 رو به دست آورده!!

ولی اگر مثل دنیای واقعی که درش زندگی می کنم بودجم محدود باشه و 1 مانیتور 1680x1050 3D هم بیشتر نداشته باشم بهترین گزینه ای که میبینم همینیه که الان دارم و اون یه 670 واترکول شده هستش. و حداکثر 2 تا 670

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم با نظر بهمن جان موافقم . من اگه جفت کارت هامو خیلی خوب بفروشم میشه 4 تومن . که تقریبا میشه پول یه Titan که برام از خارج بفرستن . ولی یه مشکلی که هست اینکه 2 تا 680 تایتان رو پشت سر گذاشته . و تو همه تست ها بالاتر از تایتان بوده برای حل این مشکل باید 4 تومن دیگه پیاده شیم تا یه تایتان دیگه بگیریم و SLI کنیم . حالا من 4 تومن دیگه از سر قبر بابام بیارم !!@# مگه پول علف خرسه

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

خب ميشه مزيت يه تايتان رو نسبت به کارتهي الانت به single gpuبودنش دونست.که مصرف کمتري داره.

واينکه بعضي برنامه هايي که از sliپشتيباني نميکنن.مطمئن بشي که داره از تمام توان کارتت استفاده ميشه.

البته اگه بخواي Titan sliببندي که کلا يچيز خيلي هيولايي ميشه.ولي به قول خودت کو پول:دي

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معلوم نیست باز این evga چه خیالاتی در ذهنش داره

post-11311-0-67971800-1361535337_thumb.jpg

post-11311-0-91436300-1361535306_thumb.jpg

post-11311-0-96223200-1361535361_thumb.jpg

post-11311-0-35552700-1361535400_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تایتان و گوگول مگولی :دی

post-11311-0-73120500-1361547707_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
تایتان و گوگول مگولی :دی

attachicon.gifdd.JPG

این یارو کیه خوره سخت افزار بخصوص گرافیک داره :-?  تو همه جا هست فک کنم AMD و انویدیا موقع ریلیز محصولاتشون با این یارو مشورت میکنن :D بقول همون بچهه برای دندون در اوردنش 1000 دلار داده خریده :confused:

حالا اینجا ~x( ~x( ~x(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
این یارو کیه خوره سخت افزار بخصوص گرافیک داره :-?  تو همه جا هست فک کنم AMD و انویدیا موقع ریلیز محصولاتشون با این یارو مشورت میکنن :D بقول همون بچهه برای دندون در اوردنش 1000 دلار داده خریده :confused:

حالا اینجا ~x( ~x( ~x(

همه شرکت ها باهاش مشورت می کنند فقط محدود به amd و nvidia نیست. هنوز سرفیس پرو ریلیز جهانی نشده بود که این بابا داشت تست مقاومت می گرفت ازش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این به قول شما یارو! Linus هستش که تو کمپانی NCIX کانادا کار می کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
این به قول شما یارو! Linus هستش که تو کمپانی NCIX کانادا کار می کنه

سلام

بهمن جان چه جوری میشه با این  linus  رابطه دوستی ریخت ؟ ( من میخوام باهاش دوست بشم یه رفیق درجه یک  !! ) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

بهمن جان چه جوری میشه با این  linus  رابطه دوستی ریخت ؟ ( من میخوام باهاش دوست بشم یه رفیق درجه یک  !! ) 

تا سعید حسینی و فرجام هستن linus رو میخوای چیکار من شبا خواب اون کارت 7990 پشت ویترین مغازه آقا سعید رو میبینم:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
تا سعید حسینی و فرجام هستن linus رو میخوای چیکار من شبا خواب اون کارت 7990 پشت ویترین مغازه آقا سعید رو میبینم:دی

سلام

دوست که هستم باهاشون ولی هدف به دست اوردن یه دستگاه  titan  هست  ( هدفی شوم ) وگرنه من کجا این اجنبی کجا من یه تار موی فرجام خان یا جناب حسینی رو با اینا عوض نمیکنم

لینک به دیدگاه

سلام

دوست که هستم باهاشون ولی هدف به دست اوردن یه دستگاه  titan  هست  ( هدفی شوم ) وگرنه من کجا این اجنبی کجا من یه تار موی فرجام خان یا جناب حسینی رو با اینا عوض نمیکنم

:daydreaming: :daydreaming: :daydreaming:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای خدا دارم داغ میکنم  !!  ای کاش منم یه گیمر بودم

GTX-TITAN-26.jpg

NVIDIA-GeForce-GTX-Titan-512-bit-Memory-

cards.jpg

titan-5-b.jpg

GeForceGTX_Titan_3Qtr2a.jpg

MSI-GTX-TItan.jpg

Gigabyte-GeForce-GTX-Titan.jpg

Geforce_gtx_titan-5.jpg?t=original&k=844

evga_geforce_gtx_titan_sc_hydra_copper.j

05733844-photo-nvidia-geforce-gtx-titan-

4137d1361421131-nvidia-launches-geforce-

1265413-nvidia-geforce-gtx-titan-6.jpg

GeForce_GTX_Titan.jpg

Titan_11.jpg

titan-slide-1.png

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

NVIDIA GeForce GTX TITAN 6 GB

card1.jpg

card2.jpg

card3.jpg

outputs.jpg

sli.jpg

front.jpg

back.jpg

cooler1.jpg

cooler2.jpg

powersensor.jpg

power.jpg

vreg.jpg

memory.jpg

gpu.jpg

2oehmo3ahhebo5yb75q.png

TECHPOWERUP

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

چه حالی میده تولدت یه کیف سامسونت بهت کادو بدن درشو باز کنی ببینی این هیولا توشه :daydreaming:

D5mpqoupfJCXJQUZ_1000.jpg

mR5xwU9wL9xQw1YX_500.jpgvzwwUKVjP697baFE_500.jpgjA7kdCRqreGnxnBe_500.jpg

ROG_ARES_II%20.jpgThermalDesign.jpgThe_Performance_King.jpg

ویرایش شده توسط Core iMan
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

evga.gif

GTX Titan Signature SC HydroCopper
model: 06G-P4-2795-KR
full coverage water block pre-installed. Co-developed by Swiftech
nickel-plated copper
the 7.1 billion-transistor GPU, the block cools memory chips and VRM components
. The reverse side gets a back-plate

EVGA did not disclose clock speeds, but the SC (super-clocked) brand extension suggests it ships with a factory-overclock. EVGA didn't disclose its price, but we expect it to be around US $1,300

116a.jpg

116b.jpg
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبرهایی درباره ی Titan

بعد عرضه پر سرو صدای کارت Titan، کم کم ورژن هایی عرضه می شوند که بصورت جزئی با مدل رفرنس متفاوت هستن.

کارت جیفورس GTX تیتان SOC (سوپر اورکلاک) از گیگابایت یکی از این نمونه هاست که فرکانس هسته تا 876 مگاهرتز افزایش یافته. البته نوع PCB هیچ تغییری نسبت مدل رفرنس نداره.

MSI هم ظاهرا مدلی آماده کرده که کمی با مدل رفرنس متفاوت هست و از نظر PCB هم برای تامین ولتاژ لارم برای اورکلاک تغییراتی ایجاد کردن. در این کارت فرکانس هسته رو تا 950 مگاهرتز افزایش داده و برای دفع گرما، از خنک کننده ی ویژه خود Twin Frozr خواهد کرد. این کارت در سری Lightning Edition جای میگیره.

GeForce-GTX-Lightning.jpg

البته همانطور که قبلا گفتم این تنها کارتی نیست که با این نوع تغیرات در نمایشگاه Cebit رونمایی میشوند. کارت دیگری هم توسط ZOTAC عرضه خواهد شد که برای اکستریم اورکلاکینگ  آماده شده. جزئیات بیشتر تا چند روز آینده مشخص خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینقدر این تایتن غول هست که واقعا شرکت ها نمی توانند واکنش نشون ندهند و ظاهرا همه دنبال تهیه نسخه غیر از نسخه مرجع و مناسب جهت اکستریم اورکلاک هستند.

MSI GTX Titan Lightning Edition  :x 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

AMD در حال کار بر روی نسخه های ضعیف شده کارتهای سری 7600 و حتی 7700 است.

معماری این کارتها Carpe Verde است . کارت 7750 قبلا با فرکانس هسته 800 مگاهرتر عرضه شده بود و قیمتی در حدود 90 تا 100 دلار دارند.

در خارج هم همانطور که میدونید همه پولدار نیستن و خیلی ها توانایی عرضه این مبلغ رو ندارن. به همین دلیل، تصمیم بر عرضه نسخه های مشابه کارت 7750 ولی با کمی کاهش قدرت و البته قیمت گرفته شد. به احتمال زیاد این کارت جدید 7650 خواهد بود. در بعضی از مناطق مانند روسیه هم طاهرا قرار هست کارتی بنام 7730 عرضه بشود.

AMD فعلا تا زمان عرضه سری 8000 خود امثال این کارتها و البته 7990 رو عرضه میکنه تا از نظر زمان دیده شدن و عرضه مدل هایی جدید زمانی رو صرف کنه و مهلت لازم برای کار بر روی سری 8000 داشته باشه.

در ضمن AMD با عرضه این کارتهای ارزان قیمت، قصد پس گرفتن بازار در رنج 50-90 دلار رو از رقیب خود Nvidia دارد که فعلا با کارتهای GT630 ,640 خود فروش مناسبی دارند.

amd_logo_575px.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

amdradeon.gif

"Malta" اسم رمز جدید 7990 .

کلاک ها نیز به صورت زیر می باشد :

(925/950/1350MHz (core/PowerTune Boost/memory

و اما احتمال افزایش در کلاک ها و تغییر در خنک کننده کارت و ... نیز از طرف سازندگان نیز وجود دارد.

چون قرار نیست این کارت همانند تایتان و یا 690 در یک فرکانس و یا یک خنک کننده مرجع ارائه بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

zotac.gif

ZOTAC

GeForce GTX 680 AMP! Edition Dual-Silencer Cooler

Specifications:

• New Dual-Silencer cooling solution
  • NVIDIA GeForce GTX 680 GPU
  • 1110 MHz (base)
  • 1176 MHz (boost)
  • 6608 MHz (memory)
  • 1,536 processor cores
  • 2GB GDDR5 memory
  • 256-bit memory interface
  • PCI Express 3.0 interface
  • ZOTAC Assassin's Creed III game bundle
  • ZOTAC FireStorm utility

20b.jpg

20c.jpg

20d.jpg

لینک به دیدگاه

معین جان آدمو وسوسه میکنه!قیمت چیزی نزده؟تو ایران هنوز نیومده درسته؟

لینک به دیدگاه

amdradeon.gif

"Malta" اسم رمز جدید 7990 .

کلاک ها نیز به صورت زیر می باشد :

(925/950/1350MHz (core/PowerTune Boost/memory

و اما احتمال افزایش در کلاک ها و تغییر در خنک کننده کارت و ... نیز از طرف سازندگان نیز وجود دارد.

چون قرار نیست این کارت همانند تایتان و یا 690 در یک فرکانس و یا یک خنک کننده مرجع ارائه بشه.

البته توی همون لینک اشاره کرده که احتمالا کور کلاک بالای 1000 و حدود 1050 خواهد بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معرفی یک عضو جدید دیگر از خانواده AMD Radeon HD 7700

AMD-radeon-7700series.jpg

این کارت جدید 7790 نام گذاری شده است. هسته ی این کارت Bonaire XT است و  تعداد 896 استریم دارد و جایگزینی برای کارت 7770 خواهد بود. این کارت هم 28 نانومتری است و DX11.1 ساپورت کرده و با ظرفیت های 1 و 2 گیگابایت عرضه می شوند، خبر دقیقی از فرکانس ها فعلا در دست نیست، این کارت در ماه April و با قیمت 135 یورو عرضه خواهد شد. خبرهایی هم از پرفرمنس بهتر این کارت از کارت 7850 در بازیهای Crysis3 و Ba.ttlef.eild3 بگوش می رسد.

ویرایش شده توسط Dj_aghamajid
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...