رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با درود:

به احتمال زیاد کارتهای گرافیک NVIDIA GTX 590 & GTX 550 در تاریخ 8 تا 11 March معرفی خواهند شد.

البته این خبر به طور 100% تائید نشده است.

با تشکر...

تستهای اولیه از CRYSIS 2 با 18 GPU و 15 CPU

http://lioncomputer....5692#entry65692

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

اطلاعات فنی منتشر شده از قدرتمند ترین کارت سری 6000 کمپانی AMD که کارت گرافیک دو هسته ای 6990 هستش که بنابر اطلاعات منتشر شده به طور متوسط حدود 67 درصد و در بعضی موارد 110 درصد سریعتر از GTX 580 در پردازش گرافیکی خواهد بود

64363144359989676616.jpg

04380527858154292680.jpg

1d.jpg

1b.jpg

مسولیت کذب یا صحیح بودن مطالب به عهده منبع اصلی 8-}

لینک به دیدگاه

اطلاعات فنی منتشر شده از قدرتمند ترین کارت سری 6000 کمپانی AMD که کارت گرافیک دو هسته ای 6990 هستش که بنابر اطلاعات منتشر شده به طور متوسط حدود 67 درصد و در بعضی موارد 110 درصد سریعتر از GTX 580 در پردازش گرافیکی خواهد بود

64363144359989676616.jpg

04380527858154292680.jpg

1d.jpg

1b.jpg

مسولیت کذب یا صحیح بودن مطالب به عهده منبع اصلی @};-

خسته نباشی دوست عزیز

جسارتا اگه سعی کنیم مطالبی رو توی سایت قرار بدیم که از صحتشون اطمینان داریم خیلی بهتره

و حداقل خوبی ای که داره اینه که به پخش شدن اینجور شایعات کمک نکردیم

در مورد اون تستهایی که گذاشتی در بعضی موارد کارت 6990 رو بیش از دو برابر

از کارت 580 قویتر نشون داده، (من هر دوشون رو دوست دارم و از هیچکدومشون جانبداری نمی کنم)

ولی این در صورتی می تونه صحت داشته باشه که حداقل مدل 6970 این کارت تونسته باشه کارت 580

رو پشت سر بزاره، اما زمانیکه این کارت در حالت تکی قدرتی برابر با (مثلا) 80 درصد کارت 580

داره چطور ممکنه که در حالت دوتایی 110 درصد هم از اون جلوتر باشه در صورتی که در بهترین حالت

شاید بتونه به عدد 140 یا نهایت به 160 درصد برسه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا 6990 اورکلاک شده رو با 580 استاندارد مقایسه کرده؟؟ @};-

لینک به دیدگاه

خسته نباشی دوست عزیز

جسارتا اگه سعی کنیم مطالبی رو توی سایت قرار بدیم که از صحتشون اطمینان داریم خیلی بهتره

و حداقل خوبی ای که داره اینه که به پخش شدن اینجور شایعات کمک نکردیم

در مورد اون تستهایی که گذاشتی در بعضی موارد کارت 6990 رو بیش از دو برابر

از کارت 580 قویتر نشون داده، (من هر دوشون رو دوست دارم و از هیچکدومشون جانبداری نمی کنم)

ولی این در صورتی می تونه صحت داشته باشه که حداقل مدل 6970 این کارت تونسته باشه کارت 580

رو پشت سر بزاره، اما زمانیکه این کارت در حالت تکی قدرتی برابر با (مثلا) 80 درصد کارت 580

داره چطور ممکنه که در حالت دوتایی 110 درصد هم از اون جلوتر باشه در صورتی که در بهترین حالت

شاید بتونه به عدد 140 یا نهایت به 160 درصد برسه ؟

درود

دوست عزیز هدف ما فرش نگه داشتن و اپدیت بودن اخبار فروم هستش منبع اصلی خبر همونطور که از عکسها بر میاد Donaninhaber هستش و زمانی که سایتهای انگلیسی زبان مثل techpowerup و ... این اخبار رو منتشر میکنند ما هم این اخبار رو جهت اطلاع کاربران پخش میکنیم و اگرم اخبار Fake یا ... باشه مسولیتش متوجه ما نیستش و این خود خواننده هستش که باید تصمیم بگیره با توجه به اصول علمی و منطقی این موضوع چقدر میتونه به واقعیت نزدیک باشه هر چند که کلا مقایسه یک کارت دوال جی پی یو با یک کارت تک جی پی یو صحیح نیستش.

لینک به دیدگاه

چون دو هسته ای انویدیا هنوز نیومده با تک هسته ای مقایشه کردنش . بزارید دو هسته ای بیاد و اونوقت مقایسه اونها رو ببینید . این فقط یک مانور تبلیغاتی بود برای اینکه کاربرها مبهوت قدرت این کارت بشن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای همین موضوع بود که من در تاپیک مقایسه کارتها در بازی black ops گفتم اصلا به این بنچمارکهای الکی اطمینان نکنید هر موقع کارت منتشر شد مثل کارت asus ares در داخل لیون بنچمارک ازش بگیرید و نتایج رو بذارید تا همه از صحت اونا یقین پیدا کنن@};-

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز هدف ما فرش نگه داشتن و اپدیت بودن اخبار فروم هستش منبع اصلی خبر همونطور که از عکسها بر میاد Donaninhaber هستش و زمانی که سایتهای انگلیسی زبان مثل techpowerup و ... این اخبار رو منتشر میکنند ما هم این اخبار رو جهت اطلاع کاربران پخش میکنیم و اگرم اخبار Fake یا ... باشه مسولیتش متوجه ما نیستش و این خود خواننده هستش که باید تصمیم بگیره با توجه به اصول علمی و منطقی این موضوع چقدر میتونه به واقعیت نزدیک باشه هر چند که کلا مقایسه یک کارت دوال جی پی یو با یک کارت تک جی پی یو صحیح نیستش.

خسته نباشید دوست گرامی

بازم تشکر می کنم از زحماتی که برای سایت متحمل میشد، من معذرت می خوام از حضورتون ولی بنظر من (بقول خودتون فرش نگه داشتن سایت) با اخبار واقعی همراه با منابع محکم و واقعی

هرچند که اخبار کمتری ارائه بشه خیلی بهتره از خبرهائیه که واقعی نیستند و بیخودی سطح توقعات دوست داران یک برند یا مدل خاص رو از اون قطعه بالا می بره و بعد از معرفی اون

مدل بخاطر بالا بودن سطح توقعات باعث دلسردی علاقمندان اون مدل میشه، چون من خودم جزو اون دسته از علاقمندان به سخت افزارم که حاضر نیستن سخت افزارای کامپیوتری رو با هیچی

تو زندگیشون عوض کنن، و میدونم که اینطوری دلسرد شدن برای این دسته از دوستان یعنی چی ........... @};-

لینک به دیدگاه

خسته نباشید دوست گرامی

بازم تشکر می کنم از زحماتی که برای سایت متحمل میشد، من معذرت می خوام از حضورتون ولی بنظر من (بقول خودتون فرش نگه داشتن سایت) با اخبار واقعی همراه با منابع محکم و واقعی

هرچند که اخبار کمتری ارائه بشه خیلی بهتره از خبرهائیه که واقعی نیستند و بیخودی سطح توقعات دوست داران یک برند یا مدل خاص رو از اون قطعه بالا می بره و بعد از معرفی اون

مدل بخاطر بالا بودن سطح توقعات باعث دلسردی علاقمندان اون مدل میشه، چون من خودم جزو اون دسته از علاقمندان به سخت افزارم که حاضر نیستن سخت افزارای کامپیوتری رو با هیچی

تو زندگیشون عوض کنن، و میدونم که اینطوری دلسرد شدن برای این دسته از دوستان یعنی چی ........... @};-

دوست عزیز همونطور که در پست قبلی عرض کردم این خواننده خبر هستش که باید با سنجش کم و کیف منطقی خبر تشخیص بده که تا چه حد میتونه این اخبار به واقعیت نزدیک باشه و البته این موضوع حدودی هستش و قطعی نیست و مسلما تا محصول نهایی رلیز نشه و نتایجش منتشر نشه خواننده نباید نتیجه گیری نهایی رو در نظر بگیره.به هر حال از توجه شما ممنونم.

لینک به دیدگاه

خسته نباشید دوست گرامی

تو زندگیشون عوض کنن، و میدونم که اینطوری دلسرد شدن برای این دسته از دوستان یعنی چی ........... :o

درود

دوست گلم از اينكه واقعا فروم براتون مهمه بسيار سپاسگذارم و تا حدودي مطلبتون رو قبول دارم .

در مورد خبرها بايد بگم كه حتي خبرهايي كه مطمئن هستيم بهش بعضا شده كه صحت نداشتن . به همين دليل اخبار رو بر مبناي گذاشتن منبعش ميگذاريم تا بازديد كنندگان خودشون بيشتر بررسي كنن و در ضمن كاربري نديدم تنها با خوندن يك خبر تصميمش رو بگيره . معمولا اخبار قطعات جديدا وارد سايتهاي مختلف ميشه و بعد وارد بازار جهاني ميشه ، از اين به بعد كاربر براي خريدن يا نخريدن تصميم ميگيره چون حتما بايد مطالب بيشتري رو از اين قطعه بدونه كه معمولا چون كاربران خارجي زودتر از ما ايرانيها به كالا دست پيدا ميكنن نظرشون رو در مورد قطعه ميگن ،،،، بعد از اين مرحله تازه سر و كله اين قطعه در ايران پيدا ميشه و تاز هاينجاست كه مشتري تصميم خريد ميگيره .

در كل اين پرسه اي بود براي انتخاب قطعه عزيز .

البته ممنونم از انتقاد بجاتون

موفق باشيد @};-

لینک به دیدگاه

غول بزرگ وارد میشود

AMD Radeon HD 6990

radeon-6990.jpg

radeonhd6990-2.jpg

radeonhd6990-3.jpg

radeonhd6990-4.jpg

و اینکه فکر کنم 8 مارچ وارد بازار میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

غول بزرگ وارد میشود

AMD Radeon HD 6990

radeon-6990.jpg

radeonhd6990-2.jpg

radeonhd6990-3.jpg

radeonhd6990-4.jpg

سلام

به نظر دوستان مقایسه 2 هسته با 1 هسته درست هستش ؟ ! ؟

من خودم که قبول نمی کنم / یعنی استاندارد ساختگی برا خودشون /

والا!

شبیه مقایسه یه ماشین 4 سیلندر 1300 با یه ماشین 6 سیلندر 3000/@};- :o?

چی بگم ؛ شاید هم من در اشتباهم

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

غول بزرگ وارد میشود

AMD Radeon HD 6990

radeon-6990.jpg

radeonhd6990-2.jpg

radeonhd6990-3.jpg

radeonhd6990-4.jpg

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

Inno3D GTX 580 HAWK

در نمایشگاه CeBIT

دوستان عزیز ، لحظاتی پیش فیلمی از نمایشگاه CeBIT 2011 که از 1 تا 5 مارچ در حال برگزاری است را دیدم.

حافظۀ کارت مورد نظر از 1536 مگابایت به 3072 مگابایت افزایش پیدا کرده است.

دوستانی که از ADSL استفاده می کنند ، برای دیدن فیلم می توانید از لینک زیر استفاده نمایند.

http://www.hexus.net....php?item=29317

دوستانی که از DialUp استفاده می کنند ، می توانند عکسهایی از این فیلم را مشاهده کنند. ( عکسهای زیر )

w7i63gqmn1w5g2hf9hby.jpg

rqyyxdpylwv3q12f05az.jpg

qng1vjprsmq1i1ta5gg6.jpg

vfeuo698fumz8ypbqblc.jpg

y8qji1i09t9xbl6zxhui.jpg

mtoml35xx621afrxkvga.jpg

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

Sparkle Single-Slot GeForce GTX 570

1280MB GDDR5 320bit

core : 752Mhz

Shader : 1504Mhz

Memory : 4000Mhz

دوستان عزیز این کارت یکی از طویلترین کارتها بشمار میاد با داشتن 13 اینچ طول ( حدود 32.5 سانتیمتر ) @};-

24a.jpg

24b.jpg

24c.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

NVIDIA 550 Ti

Nvidia تاریخ عرضۀ کارت GTX 550 Ti تیتانیوم را 15 مارچ اعلام کرد.

به گفتۀ انویدیا ، در حالت اورکلاک این GPU به راحتی 1GHz را پشت سر می گذارد.

این کارت جایگزین کارت 450 خواهد بود و پهنای باند 70% بیشتر از 450 و همچنین 28 % سریعتر از 450 خواهد بود.

این کارت بین 18% تا 50% در بازی های مختلف از کارت 5770 قویتر است.

Memory Bus 192 Bit

CUDA Core 192

ROP 24

PCIE 1x 6 Pin 116Watt

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

AMD Radeon 6990

hl0vcqcw6z3nsvm7ncfj.jpg

cpcz66i5u7m99cyk15m1.jpg

3hpz0ly30o8vysy8ehan.jpg

ze25zcvcpwq67d1b7czg.jpg

rl9gkn537fq4trdy57p9.jpg

deiumbon2ph6l7356fb9.jpg

با تشکر...

مشخصات AMD 6990 در CCC

http://lioncomputer....6463#entry66463

CPU => Intel Corei7 980X

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اولین بنچمارکها از کارت 6990

post-7332-010310000 1299580542_thumb.png

post-7332-049967100 1299580553_thumb.png

post-7332-056102800 1299580595_thumb.png

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دوستان شرمنده تعداد تستها زیاد بود نشد همشو بذارم برای دیدن بقیه تستها به لینک زیر بروید

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-6990-antilles-crossfire,2878.html

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان به این تستهای 6990 توجه کنید در مقایسه با 6970 با توجه به تستها 90 درصد افزایش کارایی رو شاهد هستیم و این یعنی افرین به AMD دوستان توجه کنن به خاطر انتشار تازه کارت درایور های اون هنوز بتا هست و در اینده با درایورهای اصلاح شده باز هم شاهد افزایش کارایی هستیم

از اقای حسینی تقاضا دارم به مخض ورود کارت به ایران در داخل فروشگاه لیون اقدام به گرفتن تست کنن تا برای هیچکس شک وشبه ای باقی نماند با تشکر;)

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...