رفتن به مطلب

Recommended Posts

galaxy_9800gx2_02.jpg

galaxy_9800gx2_05.jpg

galaxy_9800gx2_06.jpg

galaxy_9800gx2_12.jpg

galaxy_9800gx2_13.jpg

nVIDIA GeForce 9800GX2

PCI Express 2.0

1GB

DDR3

1.0ns

MEMORY CLOCK=2000 MHZ

CORE=600 MHZ

512bit

HDTV/HDCP

SHADER CLOCK 1500 MHZ

Daul DVI/ HDMI

لینک به دیدگاه

Box.jpg

Topdown.jpg

Heatpipe.jpg

RearIO.jpg

256-bit memory interface

1GB Graphics DDR3 SDRAM

Memory clock rate of 900MHz (effective speed of 1800MHz DDR)

3D GPU clock = 700MHz

64 Stream Processors at 1680MHz

3dmark06a.gif

UT3.gif

CrysisA.gif

CrysisB.gif

لینک به دیدگاه

Mark Vantage benchmark results of NVIDIA's upcoming GeForce GTX 260 and GeForce GTX 280 and AMD's upcoming Radeon HD 4850 and Radeon HD 4870 graphics cards.

The site says these results are not official but believes they look pretty reasonable. All the results below come from 3DMark Vantage's Xtreme profile (1920 x 1200 4AA/16AF):

1964199a95c4273c700ebdb38310251f904b7e5.jpg

GeForce GTX 280 and GeForce GTX 260 will be the fastest kids on the block. We don't have the exact numbers but a GeForce GTX 280 could be more than 70 percent faster in 3DMark Vantage than the GeForce 8800 Ultra. Also interesting is that the GeForce GTX 280 scores 55% more points in 3DMark Vantage than AMD's Radeon HD 4870 XT. That's a huge gap but Nordic Hardware says AMD's cards suffer from poor drivers.

به نظر من این نتیجه با direcxt 11.1 متفاوت خواهد بود

لینک به دیدگاه

با سلام قیمت دقیق کارت گرافیک GTX 280 معلوم شده و تاریخ عرضه آن 17 June می باشد.

gtx200-series-price.jpg

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام قیمت دقیق کارت گرافیک GTX 280 معلوم شده و تاریخ عرضه آن 17 June می باشد.

gtx200-series-price.jpg

با تشکر

درود

هادی جان این سری ار وارداتمون نمیخوام کارتهای بالا بیاریم . منتظریم که همین کارتهای جدید 280 بیاد بیاریمش .

ممنون

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی Gtx280 همون Geforce 9900 Gtx هست و در ردیف های اند ها قرار میگیره و مطمنا یکی از کارتهای موفق بازار خواهد بود. احتمالا منظور شما از وارد کردن این محصول در آینده و دفعات بعدی وارداتتون هست. درسته؟؟

لینک به دیدگاه

قیمت نهایی Radeon 4850 اعلام شد. ای کارت که از 512 مگابایت GDDR3 به قیمت 176 تا 215 دلار اعلام شده. وگرونترین کازت که دو هسته ای هستش 499 دلار که در سه ماه ی سوم 2008 منتشر میشود.

www.tomshardware.com/us در قسمت اخبار

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی Gtx280 همون Geforce 9900 Gtx هست و در ردیف های اند ها قرار میگیره و مطمنا یکی از کارتهای موفق بازار خواهد بود. احتمالا منظور شما از وارد کردن این محصول در آینده و دفعات بعدی وارداتتون هست. درسته؟؟

درود

دقیقا حق با شماست و دفعات بعد حتما توی بارمون (باید تولید بشه و شرکتها با قیمت خوب ارائه بدن ) هستش .

لینک به دیدگاه

درود

با سلام

من فکر میکنم با هم فرق دارن . و مدل و مشخصاتشون هم فرق داره عزیز شما یه پیگیر بشید .

لینک به دیدگاه

با سلام

من فکر میکنم با هم فرق دارن . و مدل و مشخصاتشون هم فرق داره عزیز شما یه پیگیر بشید .

با سلام آقای حسینی هیچ فرقی بینشون نیست و آقای mr.pc کاملا درست گفتند فقط نام اون تغییر کرده .

این متن انگلیسی خبر تغییر کردن نام این کارت گرافیک که آقای mr.pc چند وقت پیش فارسی اونو گذاشته بودند.(http://www.lioncomputer.ir/forum/showpost.php?p=6559&postcount=70)

Nvidia has informed their partners about the change in naming for the upcoming GT200 series today. Previously, the marketing name for GT200 is GeForce 9900 series when launched but now it has been changed to GeForce GTX 200 series. GeForce 9900 GTX is now GeForce GTX 280 and GeForce 9900 GTS is now GeForce GTX 260. Nvidia has decided to launch them slightly earlier to coincide with RV770 launch which is around third week of June.

لینک به دیدگاه

با سلام آقای حسینی هیچ فرقی بینشون نیست و آقای mr.pc کاملا درست گفتند فقط نام اون تغییر کرده .

این متن انگلیسی خبر تغییر کردن نام این کارت گرافیک که آقای mr.pc چند وقت پیش فارسی اونو گذاشته بودند.(http://www.lioncomputer.ir/forum/showpost.php?p=6559&postcount=70)

Nvidia has informed their partners about the change in naming for the upcoming GT200 series today. Previously, the marketing name for GT200 is GeForce 9900 series when launched but now it has been changed to GeForce GTX 200 series. GeForce 9900 GTX is now GeForce GTX 280 and GeForce 9900 GTS is now GeForce GTX 260. Nvidia has decided to launch them slightly earlier to coincide with RV770 launch which is around third week of June.

با سلام

حق با شماست . مثل اینکه دیگه عدد کم اوردن مدل رو عوض کردن . من سعی میکنم بیشتر تحقیق کنم .

چون ما که توی این چند روز در گیر خرید کارتهای گرافیک و واردات بودیم این مدل رو به ما گفتن که تا چند وقت دیگه تولید میشه و وارد بازار میشه و از اینکه در مورد تغییر نام یا همون 9900 هستش چیزی نگفتن .

بازم ممنونم .

لینک به دیدگاه

درود

همونطور که آقا هادی عزیز هم متن انگلیسی خبر رو قرار دادند بنده مدتی پیش همین خبر رو در سایت VR zone مشاهده کردم و ترجمش رو در اختیار دوستان قرار دادم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود ...

من هم پست های قبلی شما را دیدم، حقیقتا من کمی برام تعجب بر انگیز بود، چطور این همه اختلاف قدرت!؟

متشکرم.

لینک به دیدگاه

کدوم؟

280 واقعا قدرت باور نکردنی داره؟ چطور اینقدر قوی تر هست، ضمن اینکه قیمت بسیار زیادی هم ندارد!

دوستان کسی اطلاعی از زمان حدودی وارد شدن آن در بازار ایران، و نیز قیمت حدودی آن در ایران داره؟

لینک به دیدگاه

درود رفقا

همونطور که مشاهده میفرمایید G9900 GTX از قدرت پردازش گرافیکی بالایی برخوردار هست.البته در این میان کارت RADEON4870 رو هم نباید فراموش کرد چرا که هم از شتاب دهنده گرافیکی نسخه 1/10 پشتیبانی میکند و به لطف حافظه بسیار پرسرعت GDDR5 خود نیز دارای قدرت بالایی میباشد که متاسفانه طبق اخبار تا امروز این ویژگی ها دو مزیت کارتهای سری 4000 AMD-ATI به حساب میآید و البته ضعف کارتهای جدید ان وی دیا.

.

GT200-VS-RV770-en.png

لینک به دیدگاه

412_banner.jpg

9800x251.jpg

stock clock speeds - 600MHz for both NVIDIA G92 GPUs, 1512MHz for the 256 Stream Processors and 2000MHz for the 1024MB of GDDR3 memory. This bundle is compatible with all 1/2" and 3/8" water cooling systems, barbs are also included in the package. The e-GeForce 9800 GX2 Hydro Copper 18 1024MB is available now in extremely limited quantities, so if you can afford to pay the $699.99

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...