رفتن به مطلب

3 گیگ دانلود کن 4.2 گیگ کنتور بنداز آسیاتک!

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ربطی به سرویس دهنده اینترنت نداره. یا قبلش 1گیگ از اینترنت استفاده کردین یا استیم 1 گیک بیشتر دانلود کرده یا شاید یه نرم افزار داره از اینترنت استفاده می کنه. پیشنهاد من اینه که نرم افزار netbalancer رو دانلود کنید تا بفهمید مشکل از کجاست.

در ضمن اون sent و receivet رو باید باهم حساب کنید. 250 مگ آپلود شده و 4 گیگ و 50 مگ دانلود. پس می شه 4 گیک و 300 مگ.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نرم افزار جهت بررسی تبادلات بریز ببین مشکل چیه تا نتت بفنا نرفته... :D

لینک به دیدگاه

ربطی به سرویس دهنده اینترنت نداره. یا قبلش 1گیگ از اینترنت استفاده کردین یا استیم 1 گیک بیشتر دانلود کرده یا شاید یه نرم افزار داره از اینترنت استفاده می کنه. پیشنهاد من اینه که نرم افزار netbalancer رو دانلود کنید تا بفهمید مشکل از کجاست.

در ضمن اون sent و receivet رو باید باهم حساب کنید. 250 مگ آپلود شده و 4 گیگ و 50 مگ دانلود. پس می شه 4 گیک و 300 مگ.

دقیقا مشکل همینه شما اونجا فقط رسیو رو در نظر میگیرین در صورتی که باید هم سند هم رسیو رو در نظر بگیرین میبینین که درست در میاد. @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

منم یه چنین مشکلی رو با همراه اول دارم مقدار دانلود و استفاده اصلا با حجم خریداری شده جور در نمیاد

لینک به دیدگاه

منم یه چنین مشکلی رو با همراه اول دارم مقدار دانلود و استفاده اصلا با حجم خریداری شده جور در نمیاد

قصیه فقط دانلود نیس اپلود رو هم در نظر بگیرین حتی خود idm هم به ازای دانلود یه سری اطلاعاتو اپلود میکنه خود ویندوز هم همینطور اکثر برنامه ها. درسته تو یه روز کم میشه ولی در دراز مدت حجم مورد توجهی مصرف میشه تو همه ی ویندوزا هم این اپلود وجود داره و فقط به ویندوز ده مربوط نیس

لینک به دیدگاه

شما مثل اینکه خبر ندارید که آپلود کلا رایگان هست توی آسیاتک همه تحلیل هاتون اشتباهه اینطوری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اپلود مگه چقدره سرعتش تو این اینترنتایی که میدن 3 گیگ دانلود کرده باشه 1 گیگ اپلود اونم یک 1 گیگ چی اپلود میکرده مگه؟؟؟ ^_^

مطمعنا اون دانلودی چیزی بوده باید کل سیستمت رو بررسی کنی و تحت نظر بزاری ببینی چی استفاده کرده...  :-?

لینک به دیدگاه

شما مثل اینکه خبر ندارید که آپلود کلا رایگان هست توی آسیاتک همه تحلیل هاتون اشتباهه اینطوری

والا بنده دقیقا خبر ندارم اگه واقعا رایگان باشه بله ولی اگه فقط به حرف رایگان باشه این مورد هم ممکنه. باز من اسیاتک ندارم امتحانم نکردم فقط میدونم که اپلود میکنه ویندوز 10 سه تا حالت داره تو حالت پیشنهاد شدش کم کم 200 مگ تو چند ساعت اپ میکنه حساب کنین از 12 شب تا 7 صبح.

تو حالتی که کمترین مقدارو تنظیم میکننین براش هم حدود 100 مگ.

تو ویندوز هشت هم همین دوروبراس با این تفتوت که تنظیماتی برای این کار مایکروسافت قرار نداده.

اپلود مگه چقدره سرعتش تو این اینترنتایی که میدن 3 گیگ دانلود کرده باشه 1 گیگ اپلود اونم یک 1 گیگ چی اپلود میکرده مگه؟؟؟ ^_^

مطمعنا اون دانلودی چیزی بوده باید کل سیستمت رو بررسی کنی و تحت نظر بزاری ببینی چی استفاده کرده...  :-?

طبق عکسی که ایشون گذاشتن عرض کردم. یه نگاهی بندازین میبینین رسیو و سندشونو جمع کنین دقیقا همون میاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا بنده دقیقا خبر ندارم اگه واقعا رایگان باشه بله ولی اگه فقط به حرف رایگان باشه این مورد هم ممکنه. باز من اسیاتک ندارم امتحانم نکردم فقط میدونم که اپلود میکنه ویندوز 10 سه تا حالت داره تو حالت پیشنهاد شدش کم کم 200 مگ تو چند ساعت اپ میکنه حساب کنین از 12 شب تا 7 صبح.

تو حالتی که کمترین مقدارو تنظیم میکننین براش هم حدود 100 مگ.

تو ویندوز هشت هم همین دوروبراس با این تفتوت که تنظیماتی برای این کار مایکروسافت قرار نداده.

طبق عکسی که ایشون گذاشتن عرض کردم. یه نگاهی بندازین میبینین رسیو و سندشونو جمع کنین دقیقا همون میاد.

بله درست می فرمایید، اما مسئله بیشتر او 1 گیگی هست که دانلود شده اضافه تر و نمیدونه چی شده، البته اون اپلود هم همچین کم نبوده !!!   ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود داداش . ویندوز انداخته 4 گیگ دیگه اون به هیچ وجه اشتباه نمیشه  اون یک گیک یکجای دیگه مصرف شده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان مشکل از چی هست؟

عجیبه عکس گویا همه چیز هست:

attachicon.gifwtf.jpg

مشکل میتونه از این باشه که شرکت های محترم ارائه کننده اینترنت در ایران دیتاییکه به عنوان Packet Loss در راه رسیدن به شما از دست میره رو هم جزو ترافیک مصرفی شما محسوب میکنند. البته اگر در نظر بگیریم که حقه دیگری در کارشون نباشه!!

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون رسیو نشان دهنده کل دریافتی دیتا از نت از تمام منابع استفاده شده هست

و دلیل نمیشه مساوی با حجم دانلودی استیم باشه

شما شاید سرویس های دیگتون هم مقداری دانلود داشتن. البته قبول دارم 1گیگ برای دیتا عادی خیلی زیاد محسوب میشه باید دیتا های سنگین دانلود بشه تا این 1 گیگ بشه

بررسی کن ببین دانلود دیگه نداشتی

لینک به دیدگاه

دوستانی که فکر میکنند من استفاده نرم افزار های دیگه رو در نظر نگرفتم در ظلمات به سر میبرند. :D

من دو هفته یی هست دارم پیگیری میکنم و کاملا از این موضوع مطمعن هستم. اگر آسیا تک مال باباتون هست لطفا نیایید توی تاپیک.

درود داداش . ویندوز انداخته 4 گیگ دیگه اون به هیچ وجه اشتباه نمیشه  اون یک گیک یکجای دیگه مصرف شده .

اون تبادل با لن هست و 11 ساعت آپ تایم داشته اونو همین طوری گزاشتم شما وارد مودم هم بشید اون کنتور میندازه. فایل رو از روی فلش بخونین چیزی شییر کنید هم کنتور میندازه.

اون رسیو نشان دهنده کل دریافتی دیتا از نت از تمام منابع استفاده شده هست

و دلیل نمیشه مساوی با حجم دانلودی استیم باشه

شما شاید سرویس های دیگتون هم مقداری دانلود داشتن. البته قبول دارم 1گیگ برای دیتا عادی خیلی زیاد محسوب میشه باید دیتا های سنگین دانلود بشه تا این 1 گیگ بشه

بررسی کن ببین دانلود دیگه نداشتی

به خاطر همین من اسکرین شات لن رو هم که 11 ساعت آپ تایم داشته قرار دادم! 11 ساعت آپ برای هر نوع دیتایی شده 4 گیگ!!

اون 3GB که میبینید من کاملا بش اعتماد دارم شما خودتون امتحان کنید. حتی استیم خودش آپدیت بشه اون کنتور میندازه به برسه فایل های بازی...

لینک به دیدگاه

دوستی که چپ و راست داره منفی میده ریپورت شد. ببینم مشکلش چیه

@shocker78

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من چندین بار اسیاتک رو با روتر های مختلف از جمله میکروتیک , ترافیک مصرف شده رو بررسی کردم و خوشبختانه ترافیک رو دقیق محاسبه میکنه 

لینک به دیدگاه

من چندین بار اسیاتک رو با روتر های مختلف از جمله میکروتیک , ترافیک مصرف شده رو بررسی کردم و خوشبختانه ترافیک رو دقیق محاسبه میکنه 

بیشترین شک من به همین موردی هست که بهمن اشاره کرده.

به عنوان مثال میگم در بازی مثل dota2 حدود 35% پک لاست اعلام میکنه خود بازی dota2 .

دقیقا میخاستم برای آخرین مرحله با رزبری پای تست کنم که کاملا مطمعن بشم.

لینک به دیدگاه

yonjfbvrh9lepn5826s7.png

وقتی میگی "سلام عمویی کلاس چندمی؟" چرا بعدش رسمی صحبت می کنی؟ کلی خندیدم. ممنون دلمو شاد کردی. منفی اولو بخاطر این دادم که شما داری اسم یه شرکتو خراب می کنی (عنوان تاپیک) در صورتی که مشکل از خودته. میخواستم متوجه کارت بشی که نشدی و البته در پاسخی که من دادم منفی رو جبران کردی در صورتی که پاسخ من فقط راهنمایی بود(منفی بی دلیل). منفی دوم رو هم بخاطر این جمله "اگر آسیا تک مال باباتون هست لطفا نیایید توی تاپیک" که منظورت من بودم (دلیلش هم مشخص هست چون یدونه منفی بهت فشار آورده بود) دادم چون نمی خواستم جوابت رو بدم وسر موضوع به این کوچیکی بحث کنم و به همون منفی بسنده کردم. من نه نت آسیاتک دارم نه داشتم بابام هم بلد نیست با کامپیوتر کار کنه. در ضمن اگر فکر می کنی امتیاز منفی توضیح می خواد پس با این حساب امتیاز مثبت هم باید توضیح بخواد. شما که دو تا امتیاز منفی تو فضای مجازی اینقدر بهت فشار میاره تو دنیای واقعی دیگه چیکار می کنی. برو خودتو درست کن بچه بازی در نیار. تو فضای مجازی هم اگه خواستی شخصیت کسی رو خرد کنی سنو سالشو پیش نکش. الان هم می دونم چی میخوای جواب بدی ولی لازم نیست. شما گفتی دلیل منفی دادنتو بگو من هم گفتم دیگه نمیخواد بحث کنی. شما که دیگه گزارشتو دادی. مدیریت خودش اگه صلاح دونست به من اخطار می ده.

ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...