رفتن به مطلب

پادشاهی مطلق NVIDIA و INTEL در شبکه جهانی Steam

اشتراک گذاری

Recommended Posts

13091140014711366989.png

کمپانی معظم VALVE امار جالبی از مشخصات سخت افزاری گیمرهای شبکه جهانی Steam منتشر کرد .

طبق این خبر

54% از گیمرهای شبکه جهانی استیم از کارتهای گرافیکی NVIDIA استفاده میکنند . این در حالی است که تنها فقط 24% از گیمرهای این شبکه از کارتهای گرافیکی AMD استفاده میکنن و 19% هم از پردازنده‌های گرافیکی یکپارچه کمپانیINTEL جهت انجام بازی‌های خود استفاده می‌کنند.

و اما CPU استفاده شده توسط کاربران استیم

کمپانی معظم INTEL در این امار بطور کامل کمر AMD شکسته

76% از گیمرهای استیم از پردازنده های شرکت INTEL استفاده میکنند.

شرکت AMD مثل همیشه در قعر جدول بسر میبرد .

منبع:
Steam Survey – 29% Of Steam Users Running Win10, 54% Owning NVIDIA GPU, 67% Owning DX12 System

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

شما احیانا پارتنر شرکت انویدیا نیستی؟

این خبر بود یا فن بازی؟

هیچکدوم این شرکتا دلشون به حال من و تو نسوخته خاطرت جم.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

درود

این خبر یا فن بازی؟

من فقط خبرهای درست صحیح  همراه با لینک معتبر قرار میدم

از خودم چیزی در نمیارم بلکه فقط اطلاع رسانی انجام خواهم داد

درضمن من عضو تحریه چند فروم دیگه هم هستم که بتازگی وارد لیون شدم

میتونید برید منبع متن خبرو بخونید

شما AMD فن ها هرکاری کنید نمیتونید از حقایق فرار کنید و باید بپذیرید واقعیت های پیرامون خودتون رو

وقتی اعلام میشه NVIDIA طبق اخرین امار 85% فروش کارت گرافیکهای دنیا در دست داره اینا دروغ نیستن نمونش میشه همینی که دارید میبینید و اکثریت گیمرهای استیم از کارتهای انویدیا استفاده میکنن

اصلا من دروغ میگم . منبع هم داره دروغ میگه ؟؟؟؟؟؟؟؟

حقیقت حتی اگه برای شما تلخ هم باشه باید بپذیرید

موفق باشید

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

درود

این خبر بود یا فن بازی؟

هیچکدوم این شرکتا دلشون به حال من و تو نسوخته خاطرت جم.

هم خبره هم واقعیت  + چون طرف از انویدیا و اینتل خوشش میاد گذاشته !

قطعا اگر یه  AMD فن بود همچین خبری رو قرار نمیداد (و برعکسش هم همین طور)

لینک به دیدگاه

من فقط خبرهای درست صحیح  همراه با لینک معتبر قرار میدم

از خودم چیزی در نمیارم بلکه فقط اطلاع رسانی انجام خواهم داد

درضمن من عضو تحریه چند فروم دیگه هم هستم که بتازگی وارد لیون شدم

میتونید برید منبع متن خبرو بخونید

شما AMD فن ها هرکاری کنید نمیتونید از حقایق فرار کنید و باید بپذیرید واقعیت های پیرامون خودتون رو

وقتی اعلام میشه NVIDIA طبق اخرین امار 85% فروش کارت گرافیکهای دنیا در دست داره اینا دروغ نیستن نمونش میشه همینی که دارید میبینید و اکثریت گیمرهای استیم از کارتهای انویدیا استفاده میکنن

اصلا من دروغ میگم . منبع هم داره دروغ میگه ؟؟؟؟؟؟؟؟

حقیقت حتی اگه برای شما تلخ هم باشه باید بپذیریدش

موفق باشید

برعکس من فن که چه عرض کنم، پنکه سقفی هم به قول بعضی دوستان نیستم خبر درست باشه یا نباشه

نوع انتشار اون خبر هم مهمه، جوری خبر رو منتشر کردید که آدم فکر میکنه یه چیزی از اونیدیا دریافت میکنین.

اینم نوع گفتارتون:

لینک به دیدگاه

برعکس من فن که چه عرض کنم، پنکه سقفی هم به قول بعضی دوستان نیستم خبر درست باشه یا نباشه

نوع انتشار اون خبر هم مهمه، جوری خبر رو منتشر کردید که آدم فکر میکنه یه چیزی از اونیدیا دریافت میکنین.

اینم نوع گفتارتون:

خوب این دیگه برداشت شماس و میشه یک نظر شخصی و به من ارتباطی نداره

مثلا عنوان این تاپیک

تاج خورشید نمایان شد »»» نتایج مدل رفرنس با درایور اولیه اضافه شد »»» در انتظار مدل های سفارشی با MHZ1400 به بالا + نظرسنجی

ما اعتراضی کردیم که چرا در عنوان این تاپیک نوشته شده تاج خورشید ؟

اونم برای کارتی مثل RX480 که مشخص شده حتی اندازه خود خورشید حرارت تولید میکنه

سعی کنید همیشه مخاطب حرفه ایی باشید و بجای این فرافکنی ها هر خبری میبینید سریع به منبع خبر رجوع کنید ببینید منبع چی نوشته

اصلا شما چرا تو تاپیکهای AMD  از اینجورحرفا نمیزنی  شکایت نمیکنی ؟؟؟ مشخصه AMD فن هستی :D

موفق باشید

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

خیلی هم خوب من اینتل رو قبول دارم کلا همیشه باید بالاتر باشه :)

خب میرسیم به جریان گرافیک

از اون جایی که امسال کارت های amd خیلی سر و صدا کردند چون قیمت بسیار مناسبی داشتند و پرفورمنس بسیار خوبی هم داشتند احتمالا این ارقام در سال جاری عوض بشه

علتش چی میتونه باشه؟ خب بیشتر کاربران پول زیادی ندارند که صرف یک گرافیک 450-700 دلاری بکنند

حالا جالب تر این هست که cf 480*2 با 30-40 دلار بیشتر از 1070 بهتر عمل میکنه و تقریبا در سایه ی 1080 قرار داره از این جهت بسیاری از کاربر ها 480 تهیه میکنند جالب تر این که کارت 480 تموم شد اونم به سرعت پ این نشون دهنده ی میزان استقبال مردم بود

بگزریم که مشکل مصرف یکمی داشتند که توی سایت خبری تورنج هم مطلبی ترجمه شد که کارت های Asus stirix 970 و 960 هم همین مشکل رو داشتند ولی هیچ اتفاقی برای مادربورد نیوفتاد و همینطور amd هم توی درایور جدید میزان مصرف رو به سطح استاندارد رسوند

به دلیل ارزون بودن کارت 480 و پرفورمنس عالی نسبت به قیمتش performance per dollar احتمالا amd بتونه این درصد ها رو طی سال جاری عوض کنه

اللته در کارت های رده بالا انویدیا هنوز اول و فکر نکنم amd بتونه جلو بزنه

حالا چرا؟ خب amd برای کارت های رده بالای خودش 1080 رو هدف قرار میده ولی وقتی یک کارت قوی در حد 1080 ارائه بده انویدیا میره سراغ 1080ti و قیمت 1080 رو کاهش میده تا رقابتی بشه قیمتش اینطوری هم سودش رو کرده هم میتونه به فروش کارت هاش ادامه بده

بنده طرفدار انویدیا یا amd نیستم فقط از دور به مسئله نگاهی دقیق میکنم و همینطور سایت های مثل سخت افزار مگ که در قوانین خودشون گفتن که کسی حق پیشنهاد کارت های. Amd رو نداره چون قیمت بالایی دارند و مشکلات فراوان رو محکوم میکنم چون این حرکات نشانه ی شدیدی از از ضعف این گروه و نشون میده که فن شدید انویدیا هستند و حتی حق انتخاب کاربران رو از اون ها گرفتند و به شعور شخص کاربر بی احترامی کردند چون خود کاربر که در نهایت باید تصمیم بگیرد

با تشکر امیدوارم حرف هایی که زدم کمی برای دوستان مفید واقعا شده باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این که می گفتین 75-80 درصد بازار دست انویدیاست چی شد پس؟؟؟  :D

انگار امار انویدیا داره اب میره 54%...  :-?

قیافه اینتل هم بعد عرضه zen دیدن داره...  ^_^

ONLY AMD

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

این فقط امار شبکه ی استیمه نه کل جامعه ی گیمری :|

لینک به دیدگاه

این آماره استیمه عزیز، ربطی به کل فروش نداره خیلی‌ها رو سیستم استیم ندارن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این فقط امار شبکه ی استیمه نه کل جامعه ی گیمری :|

شما 1 درصد فکر کن یه گیمر استیم نصب نداشته باشه  :-?

لینک به دیدگاه

قیافه اینتل هم بعد عرضه zen دیدن داره...  ^_^

ONLY AMD

چرا خبرو درست نمیخونید :wacko:  اخه من از دست شماها چیکار کنم؟

دوست خوبم . این خبر داره امار استیم اعلام میکنه .. مگه توی PC GAMING فقط استیمه ؟ اوریجن بتل.نت GOG هزارتا فروشگاه دیگه هست که تو این امار نیومده

وقتی میگن  85%  فروش بازار دست انویدیاس اون مربوط به کل بازار PC میشه نه فقط یه فروشگاه مثل استیم :D

خدایا نجاتم بده :crying:

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا خبرو بدرست نمیخونید :laughing: اخه من از دست شماها چیکار کنم؟

دوست خوبم . این خبر داره امار استیم اعلام میکنه مگه توی PC GAMING فقط استیمه ؟ اوریجن بتل.نت GOG هزارتا فروشگاه دیگه هست که تو این امار نیومده

وقتی میگن  85%  فروش بازار دست انویدیاس اون مربوط به کل بازار PC میشه نه فقط یه باز مثل استیم :D

خدایا نجاتم بده :crying:

امار قبلی هم از همین استیم بود... که زده بود 75-80 درصد... امار جای دیگه رو نمیان اعلام کنند...!  ^_^

یه چندماه دیگه صبر کنی امارش پایینتر هم میره...  :D

لینک به دیدگاه

البته این آمار قدیمیه!

Series-54-A6.png?w=660&fit=max&auto=form

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

این یه نمونه آماری خوب هستش و میشه حدس زد در کل هم همین حدود مردم از کارت های AMD و NVIDIA استفاده می کنن . تو نظر سنجیها هم همین کار رو می کنن و نتایج تا حدود خیلی زیادی دقیق هستش. فقط این مورد هستش که این آمار کل کارت های گرافیک هستش . خیلی ها 680 یا 7970 دارن که جزو آمار حساب میشه . مهمترین نکته میزان افرادی هست که از کارت های این نسل و نسل قبل استفاده می کنن . چون این میزان درآمد شرکتا رو مشخص میکنه و قبل تر از اون به کار نمیاد برای برآورد عملکرد حال حاضر اون شرکت.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته این آمار قدیمیه!

Series-54-A6.png?w=660&fit=max&auto=form

خیر امار قدیمه استیم رو لطف کن بزار این که امار فروشه... مثلا منی که 6870 دارم تو این امار نیستم؟؟؟  :D

لینک به دیدگاه

خیر امار قدیمه استیم رو لطف کن بزار این که امار فروشه... 

خوب این آمار که جامع‌تره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب این آمار که جامع‌تره

امار فروش با امار استفاده خیلی فرق داره... نمیدونم چرا همش اشتباه برداشت می کنید .... ممکنه اصلا یک ماه انویدیا فروش نکنه amd فقط بفروشه بعد بیایم نمودار کنیم امار amd همه میخندن دیگه... خب معلومه تو اون ماه کارت جدید داده فروش اون بالاتر بوده و بالعکس... این امار فروش انویدیا هم بخاطر این هست که انویدیا کارت جدید داده قدیمی هارو از رده خارج کرده و کاربراش رو مجبور کرده که کارت جدید بخرند !  :D

درواقع امار فروش یجورایی با امار سود اون شرکت یکیه و هیچ ربطی به امار سهم از بازار نداره، امار سهم از بازار یه اماری هست مثل همین که از استیم هر دفعه نشون میدن و تقریبا با امار کلی چون شباهت داره هر دفعه استفاده میگیره ...! :D

لینک به دیدگاه

آمار یه چیز کاملا الکیه از نظر من...

خوب چون به نفع انویدیاس الکیه مگرنه برعکس بود براتون جدی میشد :D

اینکه AMD تا مرز ورشکستگی هم پیش رفت و نزدیک بود سامسونگ بخرتش هم الکیه ؟ :D میدونستید AMD چقدر از بانکهای امریکا وام گرفته چقدر بهشون بدهکاره ؟

هنوز داره سود وام های دریافتی شو میده :D

منبع

http://www.tomshardware.com/news/samsung-amd-win-win-acquisition,28403.html

یعنی من عاشق کاربرای لیون کامیپوترم :x

امار فروش با امار استفاده خیلی فرق داره... نمیدونم چرا همش اشتباه برداشت می کنید .... ممکنه اصلا یک ماه انویدیا فروش نکنه amd فقط بفروشه بعد بیایم نمودار کنیم امار amd همه میخندن دیگه... خب معلومه تو اون ماه کارت جدید داده فروش اون بالاتر بوده و بالعکس... این امار فروش انویدیا هم بخاطر این هست که انویدیا کارت جدید داده قدیمی هارو از رده خارج کرده و کاربراش رو مجبور کرده که کارت جدید بخرند !  :D

درواقع امار فروش یجورایی با امار سود اون شرکت یکیه و هیچ ربطی به امار سهم از بازار نداره، امار سهم از بازار یه اماری هست مثل همین که از استیم هر دفعه نشون میدن و تقریبا با امار کلی چون شباهت داره هر دفعه استفاده میگیره ...! :D

qjz4_photo_2016-06-08_00-24-16.jpg

:D :D

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

اینکه AMD تا مرز ورشکستگی هم پیش رفت و نزدیک بود سامسونگ بخرتش هم الکیه ؟ :D

منبع

خداکنه یه پولی انویدیا به جنابعالی بده اینقدر سنگشو به سینه میزنی، آمار میگه تورم ایران تک رقمیه شما باور میکنی؟ :laughing:

لینک به دیدگاه

خیر امار قدیمه استیم رو لطف کن بزار این که امار فروشه... مثلا منی که 6870 دارم تو این امار نیستم؟؟؟  :D

به نمودار نگاه کنین آمار فصلی هستش 

:eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

فقط تو آمار استیم اینتلم هست که می دونیم گرافیکای مجتمع به درد گیم نمیخوره و گرافیکای گیم رو فقط ای ام دی و انویدیا می فروشن. اگه آمار اینتل رو حذف کنیم . 69 درصد انویدیا میشه 31 درصد ای ام دی و این درصد استفاده از کارت های گرافیک میشه بدون در نظر گرفتن گرافیک مجتمع.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینکه AMD تا مرز ورشکستگی هم پیش رفت و نزدیک بود سامسونگ بخرتش هم الکیه ؟ :D میدونستید AMD چقدر از بانکهای امریکا وام گرفته چقدر بهشون بدهکاره ؟

هنوز داره سود وام های دریافتی شو میده :D

منبع

qjz4_photo_2016-06-08_00-24-16.jpg

اگر سامسونگ هم میخریدش بازم به حال ما فرقی نمی کرد، مگه وقتی ati رو amd خرید چیزی هوض شد... اتفاقا اگه سامسونگ می خرید شاید الان وضع خیلی بهتر بود و ما خوشحالتر بودیم... مگه بده؟؟؟ مهم این هست که این شرکت هست حالا هرکی می خواد بخردش بفروشتش... مثل ایران نیست که ورشکست میشن جمع می کنند میرن دنبال دزدی دیگه... اینا ورشکست میشن یکی دیگه میخره ادامه میده...  :D

به نمودار نگاه کنین آمار فصلی هستش 

:eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:  :eek:

چیه امار نخوندی؟؟؟ نمیدونی چجوری امار میدن هر اماری نشونه ی چیه؟؟؟  :-?

..............

یکی بیاد براش توضیح بده من حالشو ندارم  :D

لینک به دیدگاه

جدول کلا دو نفره هست.چنان گفتین قعر جدول انگار ای ام دی از بین ۲۰ تا شرکت آخر شده :D

اینکه اینویدیا از اینتل جلوتره که شکی بهش نیست ولی این لحنه گفتنتون یجوریه انگار به قول معروف ای ام دی ارث باباتونو خورده :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...