رفتن به مطلب

از سعید حسینی چه سوالی دارید ؟ ( مهمان برنامه ویدئویی کلید !!! )

Recommended Posts

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود دوستان گلم

الان از ضبط برنامه میام و به یه سری از سوالات شما پاسخ دادم

و جالبترین مطلبی که اتفاق افتاد شیطونیهای با مزه شما در سوالاتتون بود و خیلی دوست داشتنی بود واسم

نمیتونم راجب برنامه حرف بزنم ولی حرفهایی میشنوید که هیچ پقت نشنیدید و یا شاید باورش براتون سخته بود

دوستتون دارم و موفق باشید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من می دونم بگذارید تخیل کنم حرفهای آقای حسینی رو

یه روز تو زمینای خاکی بازار رضا بودم با خودم گفتم قبل سربازی برم شاکرد یه مغازه بشم یه مقداری با این حجم عجیب آشنا بشم اون موقع هم میگفتن بهش کامپیوتر عجب روزگاری بود تا اینکه رفتم سربازی تو سربازی غذا که میدادن من سهم خودم رو تقسیم میکردم بین بچه های گرسنه تا اینکه یه روز خودم از گرسنکی از هوش رفتم من رو بردن درمانگاه اونجا یه دکتر بود امپولی زد و من آخ گفتم دیدم یکی داره میخنده خوب که نگاه کردم دیدم داره وسایل اکتروشوک قلب اونجا رو تعمیر میکنه با چه دقت و زیبایی سیم کشیش رو عوض کرد من از هوش رفتم وقتی به هوش اومدم دیدم رو تختم تو اسایشگاه هستم خلاصه کم کم که به محیط اشنا شدم فهمیدم همون تعمیر کار تو آشپزخونه کار میکنه و با هم دوست شدیم شدید بهش میگفتن مهدی تکاور به منم میگفتن .... خخخ نمیگم از سربازی که اودم بابا و مادر عزیز گفتن الا و بلا باید ازداج کنی منم بیکار گفتم چیکار کنم لیون رو اختراع کردم کم کم و کم کم با خلاقیت و صداقت و پشتکار رسیدیم به نقطه ای که امید و ارزوهای جوانان ایران رو باورده کنیم دیگه کسی تو آمازون و نیواگ نمیره اینجا همه چیز در دستان شماست اعضای خانوادم به پهنای ایران عزیز هست بله درست فهمیدین ما تو فروممون زندگی میکنیم

با ارزوی موفقیت سعید رابین هود.. این لقب سربازیم بود قرار شد ناگفته ها رو بگم سوپرایز شدین نه!!!!

آقای حسینی جان من ناراحت نشی شوخی بود از آقا مهدی هم عذر میخوام

لینک به دیدگاه

چه قدر حقوق ميگيريد ايا بچه هم داريد چه قدر در روز بازي ميكنيد سرگرميتون چيه تا حالا از چه مشتري خيلي بدتون اومده و از كدوم مشتريتون خوشتون اومده اگه خوب بود يكي از كساني كه پيشنهاد ميدن اين ها رو بفرستن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود دوستان عزیزم

این هم لینک تیزر مستند کلید :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?app=videos&do=view&id=57

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

این هم لینک تیزر مستند کلید :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?app=videos&do=view&id=57

سلام .

تیزرش که خیلی هیجان انگیز بود کلیپ اصلیش چی میشه دیگه :clapping:

لینک به دیدگاه

چند تا سوال دارم ، ممکنه بعضیاش یکم شخصی باشه ، اگه مایل بودین جواب بدین 

چند سال سن دارین و از چند سالگی کار رو شروع کردین؟ مدرک تحصیلی شما چیه؟

میانگین سود مجموعه در ماه چه قدر هست و تعداد کارکنان چند نفر هست ؟ 

خودرو شخصی شما چی هست؟ همون جیپه هست؟  :)

چه قدر طول کشید که مجموعه به سود برسه؟

بزرگ ترین اشتباه یا اتفاق بدی که واسه مجموعه افتاده چی بوده و به چه دلیلی صورت گرفته؟

بزرگ ترین حرکت مفید یا اتفاق خوبی که واسه مجموعه افتاده چی بوده و چطور شده که صورت گرفته صورت گرفته؟

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

چند تا سوال دارم ، ممکنه بعضیاش یکم شخصی باشه ، اگه مایل بودین جواب بدین 

چند سال سن دارین و از چند سالگی کار رو شروع کردین؟ مدرک تحصیلی شما چیه؟

میانگین سود مجموعه در ماه چه قدر هست و تعداد کارکنان چند نفر هست ؟ 

خودرو شخصی شما چی هست؟ همون جیپه هست؟  :)

چه قدر طول کشید که مجموعه به سود برسه؟

بزرگ ترین اشتباه یا اتفاق بدی که واسه مجموعه افتاده چی بوده و به چه دلیلی صورت گرفته؟

بزرگ ترین حرکت مفید یا اتفاق خوبی که واسه مجموعه افتاده چی بوده و چطور شده که صورت گرفته صورت گرفته؟

درود

اقا مهدی گل

یه مقدار دیر سوالاتت رو پرسیدی چون مستند ساخته شده ;)

ولی یه خبر خوب دارم برات همه این سوالاتی که پرسیدی پرسیده شده ازم و حتما ویدئو رو ببینید به جوابتون میرسید 

هر کجا اگر بخشی از سوالات دوستان پاسخ داده نشد زیر ویدئو توی آپارات توی صفحه کانال کلید کامنت بذارید بهتون پاسخ میدم @};-

لینک به دیدگاه

درود

اقا مهدی گل

ولی یه خبر خوب دارم برات همه این سوالاتی که پرسیدی پرسیده شده ازم و حتما ویدئو رو ببینید به جوابتون میرسید

هر کجا اگر بخشی از سوالات دوستان پاسخ داده نشد زیر ویدئو توی آپارات توی صفحه کانال کلید کامنت بذارید بهتون پاسخ میدم @};-

احسنت ، ممنون

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود

اقا مهدی گل

آقای حسینی به قول خودتون شفاف پاسخ دادین خخخخخ :laughing:

لینک به دیدگاه

آقای حسینی به قول خودتون شفاف پاسخ دادین خخخخخ :laughing:

:D :D :D

شفافیت کار سختیه و من هنوز در حال یادگیری هستم که شفافتر صحبت کنم

لینک به دیدگاه

درود

امروز مستند جدید کلید منتشر شد و میتونید در این لینک تماشا کنید :

مستند " کلید " ناگفته های زندگی سعید حسینی و لیون کامپیوتر
لینک به دیدگاه

درود

درود

دیدم و گذاشتم رو لیست دانلود، شما هستی ؟خخخخ

بهنامم هست؟ :laughing:

لینک به دیدگاه

درود

بنده ابتدا دارم اقدام به دانلود میکنم تا بعد مشاهده کنم

فقط امیدوارم از دست های پشت پرده هم صحبتی شده باشه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فعلا رفتم لایک دادم پرچم بالا باشه شب نگاه میکنم  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار عالی ، لذت بردیم 

اولشو هندی کردی سعید جان  :laughing:  @};-

-----

راستی کسی از این خبر داشت؟

http://lionup.ir/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا ما رو اسم لیون غیرت داریم این سایت کیه ؟

تازه نماد هم گرفته!!!1

-----

ماله خودمونه که؟؟؟

فکر کنم سوپرایزی چیزی بوده که هنوز رو نشده

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی عزیز؛

بنده به دلیل مشغله ها و مسافرت های زیاد افتخار حضور زیاد در اینجا را نداشتم، فقط خواستم عرض تبریک داشته باشم و اعلام کنم همواره به یاد شما و دعا گوی شما هستیم.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط djcsaeed
لینک به دیدگاه

بسیار عالی ، لذت بردیم 

-----

مرسی مرد بزرگ @};- :x

زندگی همه چیز داره حتی لحظاتی هندی میشه و با تمام چیزهایی که داره قشنگه

لینک به دیدگاه

الان ویدیو رو دیدم قشنگ بود.

اولش یکم اشک ما رو هم درآوردین (مام که احساساتی) :crying:

من همیشه از شخصیته جنابه حسینی خوشم میومد و با اینکه یکم انتقاد هم بعضی مواقع بهشون داشتم ولی واقعا همیشه دوسشون داشتم.

با دیدن این ویدیو ودیدن  اینکه چقد سختی کشیدن (کارتون خوابی اخه؟؟؟ :eek: ) تا اینجا رسیدن واقعا دوستداشتنی ترهم شدن.

من خودم به عنوانه یه شمالی واقعا بهشون افتخار میکنم و خوشحالم که هم استانی خودم هستن. @};- معمولا شمالیا زیاد اهله ریسکو و تحرکو جنبو جوش تو مشاغل  آزاد نیستن ولی آقای حسینی اینجور نبودن.

ایشالله هرجا هستین در کنار خانوادتون خوشبخت باشین @};-

فقط یه چند تا سوال پیش اومد که تو ویدیو به جوابش نرسیدم :D اگه دوستداشتین جواب بدین

این سوالاتم نتونستم همونجا بپرسم چون به ای دی یاهوم بی خودی ایراد میگیره نمیذاره تو آپارات ثبت نام کنم  :-?

۱- بچه دارین؟چندتا؟

۲- پدرتون شغلشون چی بود؟چرا جای پدرتون عموتون کمکتون کرد؟

۳-اون کیسه جریانش چی بود من متوجه نشدم؟همون که با ماشین دنده عقب گرفتین روش.یه سیستمه کامل بود؟اشتباها نابود شد؟؟؟اگه اشتباها نابود شد چجوری فیلمبرداری کردین؟اونم اتفاقی بود؟ :-?

لینک به دیدگاه

۳-اون کیسه جریانش چی بود من متوجه نشدم؟همون که با ماشین دنده عقب گرفتین روش.یه سیستمه کامل بود؟اشتباها نابود شد؟؟؟اگه اشتباها نابود شد چجوری فیلمبرداری کردین؟اونم اتفاقی بود؟ :-?

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?s=9057939fbb090fabd5045cf0d4ee3c79&app=videos&do=view&id=55

با اجازه جناب حسینی من اینو جواب بدم 

مسابقه ای برگزار شد که توش عکس کیسا رو قرار دادیم و این دوستمون برنده شدن و بقیشم خودتون توی اون فیلم ببینین که چه شد که کیسه ترکیید!  :Hee Hee:

بسیار عالی ، لذت بردیم 

-----

لو دادی بستن  :D

لینک به دیدگاه

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?app=videos&do=view&id=55

با اجازه جناب حسینی من اینو جواب بدم

مسابقه ای برگزار شد که توش عکس کیسا رو قرار دادیم و این دوستمون برنده شدن و بقیشم خودتون توی اون فیلم ببینین که چه شد که کیسه ترکیید! :Hee Hee:

خب اینارو که تو فیلم دیدیم. :mellow:

فقط نفهمیدم چجوری موقع ترکیدنه کیس داشت فیلمبرداری صورت میگرفت.آیا اتفاقی بود یا نه؟واینکه آیا از محتویات کیس چیزی باقی موند یا نه؟

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

خب اینارو که تو فیلم دیدیم. :mellow:

فقط نفهمیدم چجوری موقع ترکیدنه کیس داشت فیلمبرداری صورت میگرفت.آیا اتفاقی بود یا نه؟واینکه آیا از محتویات کیس چیزی باقی موند یا نه؟

اون مورد یک اتفاقی بود که برنامه ریزی براش شده بود :D

لینک به دیدگاه

دوست دارم این مطلب رو هم اضافه کنم با این که افتخار آشنایی حضوری با آقای حسینی نداشتم، ولی به خوبی درک کردم که انسان پاکدل و دارای روح بزرگی هستند ...

در همان زمان که وب سایت حدود کمتر از یک سال از راه اندازیش گذشته بود، در انجمن مسابقه ای برگزار کردند در اواخر سال 86 برای انگیزش بیشتر و فعالیت بچه ها، من یادم هست نفر اول یک سیستم صوتی برنده شدند، نفر دوم اگر اشتباه نکنم 50 هزار تومان و نفر سوم که من شدم 20 هزار تومان. فروردین ماه 87 من پیگیری نکردم برای دریافت جایزه، چون برای من پول اهمیتی نداشت، ایشان شماره تماس من را گرفتند و با من صحبت کردند و من اصرار داشتم که احتیاجی ندارم، ولی ایشان با مهربانی و تاکید از من خواستند تا شماره کارت بدم. همان جا متوجه خوش قلبی ایشان شدم، البته در سوالاتی قبل از آن هم می پرسیدم، راهنمایی های بسیار دوستانه و کاملی می کردند و نیت خیر ایشان اثبات شده بود.

خلاصه اون روزی که با ایشون صحبت می کردم و فراموش نمی کنم، و جزئی از خاطرات شیرین من هست، چون برای من تنها و تنها انسانیت و صداقت اهمیت داره.

امیدوارم همیشه موفق تر و موفق تر باشید و در سلامت و شادی.

ویرایش شده توسط djcsaeed
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...