رفتن به مطلب

از سعید حسینی چه سوالی دارید ؟ ( مهمان برنامه ویدئویی کلید !!! )

Recommended Posts

دوست دارم این مطلب رو هم اضافه کنم با این که افتخار آشنایی حضوری با آقای حسینی نداشتم، ولی به خوبی درک کردم که انسان پاکدل و دارای روح بزرگی هستند ...

در همان زمان که وب سایت حدود کمتر از یک سال از راه اندازیش گذشته بود، در انجمن مسابقه ای برگزار کردند در اواخر سال 86 برای انگیزش بیشتر و فعالیت بچه ها، من یادم هست نفر اول یک سیستم صوتی برنده شدند، نفر دوم اگر اشتباه نکنم 50 هزار تومان و نفر سوم که من شدم 20 هزار تومان. فروردین ماه 87 من پیگیری نکردم برای دریافت جایزه، چون برای من پول اهمیتی نداشت، ایشان شماره تماس من را گرفتند و با من صحبت کردند و من اصرار داشتم که احتیاجی ندارم، ولی ایشان با مهربانی و تاکید از من خواستند تا شماره کارت بدم. همان جا متوجه خوش قلبی ایشان شدم، البته در سوالاتی قبل از آن هم می پرسیدم، راهنمایی های بسیار دوستانه و کاملی می کردند و نیت خیر ایشان اثبات شده بود.

خلاصه اون روزی که با ایشون صحبت می کردم و فراموش نمی کنم، و جزئی از خاطرات شیرین من هست، چون برای من تنها و تنها انسانیت و صداقت اهمیت داره.

امیدوارم همیشه موفق تر و موفق تر باشید و در سلامت و شادی.

دروووووود مرد قدیمی سایت

سعید جان مرسی از محبتت ولی شما در ورژن دوم سایت در مسابقه شرکت کردید چون قبلش دیتا بیسش پریده بود و ما خیلی قبلتر کار رو شروع کرده بودیم @};-

خیلی خوشحالم که خاطره خوبی از ما در ذهن شما شکل گرفته و رضایت شما خیلی برام ارزشمنده و بهترین جائزه ای که من و تیم از رضایت دوستانی مثل شما میگیره @};- :x

لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دروووووود مرد قدیمی سایت

سعید جان مرسی از محبتت ولی شما در ورژن دوم سایت در مسابقه شرکت کردید چون قبلش دیتا بیسش پریده بود و ما خیلی قبلتر کار رو شروع کرده بودیم @};-

خیلی خوشحالم که خاطره خوبی از ما در ذهن شما شکل گرفته و رضایت شما خیلی برام ارزشمنده و بهترین جائزه ای که من و تیم از رضایت دوستانی مثل شما میگیره @};- :x

درود @};-

یه سوال صفحه قبل پرسیدم جواب ندادین

نمیدونم سوالو دیدین یا نه اگه دیدین و دوست نداشتین  جواب بدین فقط بی زحمت اطلاع بدین ما هی تاپیکو بی خودی رفرش نکنبم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقای حسینی 

شما که مصداق اون کوزه گره که از کوزه شکسته اب میخوره نیستی :D

بگو ببینیم خودت تو خونه سیستم چی داری

های اند نباشه پس همون کوزه گره هستی =))

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی 

شما که مصداق اون کوزه گره که از کوزه شکسته اب میخوره نیستی :D

بگو ببینیم خودت تو خونه سیستم چی داری

های اند نباشه پس همون کوزه گره هستی =))

دروددددد :laughing:

مهدی جان دقیقا همون کوزه گرم شک نکن

کلا با لپ تاپ کار میکنم و یکیش دست دوم خریدم و یکیش رو ریفیربیش بوده :laughing: :laughing:

الان ویدیو رو دیدم قشنگ بود.

اولش یکم اشک ما رو هم درآوردین (مام که احساساتی) :crying:

من همیشه از شخصیته جنابه حسینی خوشم میومد و با اینکه یکم انتقاد هم بعضی مواقع بهشون داشتم ولی واقعا همیشه دوسشون داشتم.

با دیدن این ویدیو ودیدن  اینکه چقد سختی کشیدن (کارتون خوابی اخه؟؟؟ :eek: ) تا اینجا رسیدن واقعا دوستداشتنی ترهم شدن.

من خودم به عنوانه یه شمالی واقعا بهشون افتخار میکنم و خوشحالم که هم استانی خودم هستن. @};- معمولا شمالیا زیاد اهله ریسکو و تحرکو جنبو جوش تو مشاغل  آزاد نیستن ولی آقای حسینی اینجور نبودن.

ایشالله هرجا هستین در کنار خانوادتون خوشبخت باشین @};-

فقط یه چند تا سوال پیش اومد که تو ویدیو به جوابش نرسیدم :D اگه دوستداشتین جواب بدین

این سوالاتم نتونستم همونجا بپرسم چون به ای دی یاهوم بی خودی ایراد میگیره نمیذاره تو آپارات ثبت نام کنم  :-?

۱- بچه دارین؟چندتا؟

۲- پدرتون شغلشون چی بود؟چرا جای پدرتون عموتون کمکتون کرد؟

۳-اون کیسه جریانش چی بود من متوجه نشدم؟همون که با ماشین دنده عقب گرفتین روش.یه سیستمه کامل بود؟اشتباها نابود شد؟؟؟اگه اشتباها نابود شد چجوری فیلمبرداری کردین؟اونم اتفاقی بود؟ :-?

سلام دوست خوبم

1 - نه هنوز

2 - پذرم بسیار انسان بی نظیری هستن ولی خوب نتونستن نیازهای منو براورده کنن . مهم اینه که ما توقعی ازشون نداشته باشیم و بدونیم اونها با هر علم و دانشی که داشتن تمام سعیشون رو کردن

3 - مربوط میشه به قسمت اول برنامه ریستارت که توی تی وی سایت میتونید ببینیدش قسمت کاملش رو :)

لینک به دیدگاه

درود

یه چیز میخوام بگم نگین چقدر این بچه قدر نشناسه و ناشکره

من کلیپ رو هنوز فرصت نکردم ببینم :| خیلی جالب باید باشه :Hee Hee:

اما دوستان میگن عموی عزیز جناب حسینی بهشون کمک کردن یه جاهایی رو (دستش هم درد نکنه @};-)

خب این نشون میده غیر از رابطه داخلی خانواده روبط بین فامیلی و خانوادگی قوی و وابسطه به همه! اینو میگم خدا رو شکر کنید که چنین خانواده ای دارین

مثل چرخ های 18 چرخ یکی پنچر بشه 17 تای دیگه ماشین رو نگه میدارن (چه مثالی زدم =)) منو این حرفا؟؟)

بحث اصلی اینه بنده هم پدرم هر جایی نتونست کمکم کنه (حالا کارش سنگینه حق داره! سوپر من نیست که آدمه ها :laughing:) ولی همون مقدار که تونسته برام با ارزشه یه جاهایی لنگ بودم سنگ تموم گذاشت :x

ولی ای داد از دست عمو های من :D برام عزیزنها ولی ترجیح میدم از 3 کیلومتری من حتی رد نشن اونقدر که ازشون ضرر دیدم کشور از دشمنانش ندیده =)) کلا نکته مثبت برام نداشتن

سعید جان قدر این عمو ها رو بدون @};- :x خدا نگهشون داره

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی من تازم دیدم ویدیو رو :D

دمتون گرم خداییش باید وایساد و فقط دست زد :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: 

بازم خوبه زیاد کچل نشدید :D :D :D :D :D

و دوم آقا حسینی نکن کیس مردم داغون نکن که دوباره بهش سیستم بدهی :D

حدا از شوخی ما هم افتخار می کنیم مدیر سایت لیون هستید ما هم پای به پای شما پیش میام کسی هم چپ به لیون نگاه کرد با ماها طرفه :mad: و اشکتون تو کلیپ اشک ما هم دراورد :crying:

امیدوارم سالم وسلامت باشید جناب حسینی @};-

یک کیس که ما هدیه گرفتیم از لیون بسه تا ابد به یادتون هستیم
@};-  @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

آقای حسینی برنامتون رو دیشب دیدم . وقتی از دوران کار ، بچگی و جوانیتون گفتین و بغض کردین منم گریم گرفت . چون حال و روز مثل اون روزای شماست . هر روز صبح تا شب برای خرج زندگی دارم کار میکنم

منم همش همون فکرای اون زمان شمارو دارم که چطور همه بهترین چیزا و بهترین زندگیارو دارن و ما نداریم

یکی دو ساله که دانشجوی زبان انگلیسی ام در دانشگاه آزاد . رشته ام رو دوست دارم و برای تامین هزینه های دانشگاه دارم به خودم سختی میدم اما همش دارم به این فکر میکنم کاری که از طریق تحصیل به دستم خواهم آورد خیلی با ایده آلهای من فرق داره

نمیدونم باید چیکار کنم . الان 3-4 ساله قصد عوض کردن سیستمم رو دارم ولی خرجهای دانشگاه و ... نمیذاره .

هنوزم باید فکر کنم ؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی برنامتون رو دیشب دیدم . وقتی از دوران کار ، بچگی و جوانیتون گفتین و بغض کردین منم گریم گرفت . چون حال و روز مثل اون روزای شماست . هر روز صبح تا شب برای خرج زندگی دارم کار میکنم

منم همش همون فکرای اون زمان شمارو دارم که چطور همه بهترین چیزا و بهترین زندگیارو دارن و ما نداریم

یکی دو ساله که دانشجوی زبان انگلیسی ام در دانشگاه آزاد . رشته ام رو دوست دارم و برای تامین هزینه های دانشگاه دارم به خودم سختی میدم اما همش دارم به این فکر میکنم کاری که از طریق تحصیل به دستم خواهم آورد خیلی با ایده آلهای من فرق داره

نمیدونم باید چیکار کنم . الان 3-4 ساله قصد عوض کردن سیستمم رو دارم ولی خرجهای دانشگاه و ... نمیذاره .

هنوزم باید فکر کنم ؟

درود دوست خوبم @};-

پیشنهاد من اینه رویا پردازی کن و رویاهات رو قوی تر کن

دنبال راه حلی باش از کاری که دوست داری به بهترین نحو اجراش کن و رضایت دیگران رو جلب کن

خلاقیت به خرج بده در کارت

مثلا روش جدیدی رو برای اموزش زبان پیدا کن و یا روش جدیدی رو پیدا کن برای ارتباط با شاگردهات که بتونی خدمات بیشتر و سریعتری رو بهشون بدی

مردم بابت دریافت خدمات خوب و سریع حاضرا پول بدن پس راه حلش رو پیدا کن

سقف تفکرت نسبت به دستاوردها رو تغییر بده و بزرگتر فکر کن @};- :x

موفقیت زیاد دور نیست ولی نزدیک هم نیست

هیچ چیز غیر ممکن نیست

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

آقای حسینی باید پاسخ بده : ?

اول این رو خریدین یا اول ماشین تون رو ؟

2npy479u9x1j0dvt2gw.jpg

کلا این تاپیک خوبه محدود نباید باشه به مهمان برنامه ویدئویی کلید ما سوال داشته باشیم دیگه پیام خصوصی ندیم.

حس فضولیمون رو گروهی ارضا کنیم

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

سلام - جناب حسینی یه مانیتوره LG23EA63V رو  میخوام - کسی نداره - میتونین موجودش کنین؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...