رفتن به مطلب

بررسی سازگاری قطعات و پیشنهاد قطعات بهتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام لطفا بگین که این قطعات باهم سازگار هستن و اینکه آیا قطعه بهتری درهمین محدوده قیمت وجود داره

قصد اورکلاک کردن هم ندارم

ASUS H170-PRO USB 3.1 LGA1151 H170 Mainboard

Intel® Core™ i7-6700 Skylake Processor

Geil Super Luce DDR4 2400 CL14 Dual Channel Black Edition Desktop RAM - 32GB

Green X2 Jaguar Case

Seagate Barracuda ST1000DM003 Internal Hard Drive - 1TB

Samsung 750 EVO 250GB SATA3 SSD

Samsung S24D395HP Plus 24inch PLS LED Monitor

Cooler Master V650 Modular Computer Power Supply

کارت گرافیک هم لازم ندارم

ویرایش شده توسط ProMani7
لینک به دیدگاه

دوست عزیز قطعات خوبه اما کیستون مناسب نیست  میتونید از دیپکول گزینه های بهتر با همین محدوده قیمت بردارید مثل کندومن و دوکاس 

کاربریتون چیه که 32 گیگ رم انتخاب کردی عزیز

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قطعات خوبه اما کیستون مناسب نیست  میتونید از دیپکول گزینه های بهتر با همین محدوده قیمت بردارید مثل کندومن و دوکاس 

کاربریتون چیه که 32 گیگ رم انتخاب کردی عزیز

چند تا برنامه شبیه ساز همزمان باید اجرا کنم که هر کدوم حداقل 5 گیگ رم لازم داره

به گرافیک هم احتیاجی ندارم

لینک به دیدگاه

درود

همه ی قطعات مناسب هستند فقط اگر این دو مورد رو با موارد بهتری که در زیرشون گذاشتم تعویض کنید بهتره

جایگزین
WD 1TB Blue
Samsung 850 EVO 250GB SATA3 SSD
ویرایش شده توسط Armin Zol
لینک به دیدگاه

درود

همه ی قطعات مناسب هستند فقط اگر این دو مورد رو با موارد بهتری که در زیرشون گذاشتم تعویض کنید بهتره

جایگزین
WD 1TB Blue
Samsung 850 EVO 250GB SATA3 SSD

seagate از WD بهتره ها؟

لینک به دیدگاه

مادربرد h170 که انتخاب کردین حد اکثرتا فرکانس 2133 مگاهرتز از رم ها پشتیبانی می کنه. برای استفاده از رم های با فرکانس 2400 و بالاتر باید از مادربرد های z170 استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

مادربرد h170 که انتخاب کردین حد اکثرتا فرکانس 2133 مگاهرتز از رم ها پشتیبانی می کنه. برای استفاده از رم های با فرکانس 2400 و بالاتر باید از مادربرد های z170 استفاده کنید.

رم 2133 که 32 گیگ باشه و دو کاناله چی معرفی میکنین

ویرایش شده توسط ProMani7
لینک به دیدگاه

رم های دی دی آر 4 با این فرکانس کمیابن توی بازار اگه بتونین پیدا کنین این مدل خوبه 

منتهی من پیشنهادم اینه که کلا چیپ زد 170 رو بردارین الان این مین بوردی که انتخاب کردین حدود 450 تومنی قیمتش هست می تونید با 80 تومن بیشتر این مدل رو بردارید 

لینک به دیدگاه

رم های دی دی آر 4 با این فرکانس کمیابن توی بازار اگه بتونین پیدا کنین این مدل خوبه 

منتهی من پیشنهادم اینه که کلا چیپ زد 170 رو بردارین الان این مین بوردی که انتخاب کردین حدود 450 تومنی قیمتش هست می تونید با 80 تومن بیشتر این مدل رو بردارید 

usb 3.1 نداره و گرافیکش هم 512 هست چون نمیخام کارت گرافیک بخرم ایسوس  گرافیکش 1024 هست البته خیلی مهم نیس ولی usb 3.1 مهمه و چون اورکلاک نمیکنم 80 تومن رو میتونم خرج مورد دیگه ای کنم

لینک به دیدگاه

usb 3.1 نداره و گرافیکش هم 512 هست چون نمیخام کارت گرافیک بخرم ایسوس  گرافیکش 1024 هست البته خیلی مهم نیس ولی usb 3.1 مهمه و چون اورکلاک نمیکنم 80 تومن رو میتونم خرج مورد دیگه ای کنم

به نظر منم یه مادربرد z170 مثل Asus pro gaming انتخاب کنید فکر کنم دور و بر 550 و usb3.1 هم داره فقط حافظه شیر گرافیکش 512 هستش...

لینک به دیدگاه

خب اگه یو اس بی 3.1 مهمه واستون می تونید این مدل رو بردارید. البته کماکان میزان گرافیکی که شیر می کنه 512 مگابایت هست. 

از طرفی اگه کلا قصد استفاده از گرافیک مجزا رو ندارید نیازی به پاور 650 وات نیست- حداکثر مصرف سیستم شما نهایتا 350 تا 380 وات هست می تونید یه پاور سبک تر بردارید. 

می تونید این مدل گرین یا اگه به برند داخلی اعتماد ندارید (گرچه از نظر من پاور خیلی خوبی این مدل) می تونید سراغ این مدل از برند کرسیر برید تفاوت قیمتشون با مدل 650 واتی که خودتون انتخاب کردید بین 150 تا 200 هزار تومنه. 

لینک به دیدگاه

سلام لطفا بگین که این قطعات باهم سازگار هستن و اینکه آیا قطعه بهتری درهمین محدوده قیمت وجود داره

قصد اورکلاک کردن هم ندارم

ASUS H170-PRO USB 3.1 LGA1151 H170 Mainboard

Intel® Core™ i7-6700 Skylake Processor

Geil Super Luce DDR4 2400 CL14 Dual Channel Black Edition Desktop RAM - 32GB

Green X2 Jaguar Case

Samsung S24D395HP Plus 24inch PLS LED Monitor

Cooler Master V650 Modular Computer Power Supply

کارت گرافیک هم لازم ندارم

پاور اصلا نیازی نیست این قدر هزینه کنید.

COOLER MASTER B500 VER2 رو توصیه می کنم

http://lioncomputer.ir/product/7566/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1+500+%D9%88%D8%A7%D8%AA+B500/

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خیلی خوبتون
چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه دوستان کسی جواب بده
میخواستم این سیستمو بخرم
Asus Z170 ROG Maximus VIII Hero Alpha Gaming
Intel Core i7-6700K
Asus GTX1070 Strix

G.Skill Trident Z 16GB [2×8] 3200 CL16

Western Digital Caviar Black 1TB

Samsung EVO 850 250GB SATA3

Cooler Master Vanguard 750W Gold Full Modular

Cooler Master CM Storm Stryker White| Side Panel Window

Cooler Master Master Air Maker 8

1. میخواستم بدونم این گرافیک مجتمع CPU چقدر قویه . چون فعلا 4600000 تومن بیشتر ندارم که برای خرید همه قطعات غیر از کارت گرافیک کافیه . اگه بدون کارت گرافیک بتونه Dota2 رو Full HD ران کنه کارمو راه میندازه تا دو سه ماه دیگه که کارت گرافیکشم بخرم .
2. کارت گرافیک الانم ATI HD5850 هست . میدونم اگه رو سیستم جدید ببندم گلوگاه میشه . حالا سوال اینه اگه ببندم بهتره یا نبندمش ؟ ( فقط میخوام تو این دو سه ماه Dota2 رو Full HD ران کن )
3. به نظرتون چند ماه طول میکشه تا Asus 1070 بیاد و قیمتش تثبیت شه و اینکه با 1.5 الی 2 میلیون میشه خریدش یا نه ؟
با تشکر از دوستان ممنون میشم نظراتتونو بگین

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خیلی خوبتون

چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه دوستان کسی جواب بده

میخواستم این سیستمو بخرم

Asus Z170 ROG Maximus VIII Hero Alpha Gaming

Intel Core i7-6700K

Asus GTX1070 Strix

G.Skill Trident Z 16GB [2×8] 3200 CL16

Western Digital Caviar Black 1TB

Samsung EVO 850 250GB SATA3

Cooler Master Vanguard 750W Gold Full Modular

Cooler Master CM Storm Stryker White| Side Panel Window

Cooler Master Master Air Maker 8

1. میخواستم بدونم این گرافیک مجتمع CPU چقدر قویه . چون فعلا 4600000 تومن بیشتر ندارم که برای خرید همه قطعات غیر از کارت گرافیک کافیه . اگه بدون کارت گرافیک بتونه Dota2 رو Full HD ران کنه کارمو راه میندازه تا دو سه ماه دیگه که کارت گرافیکشم بخرم .

2. کارت گرافیک الانم ATI HD5850 هست . میدونم اگه رو سیستم جدید ببندم گلوگاه میشه . حالا سوال اینه اگه ببندم بهتره یا نبندمش ؟ ( فقط میخوام تو این دو سه ماه Dota2 رو Full HD ران کن )

3. به نظرتون چند ماه طول میکشه تا Asus 1070 بیاد و قیمتش تثبیت شه و اینکه با 1.5 الی 2 میلیون میشه خریدش یا نه ؟

با تشکر از دوستان ممنون میشم نظراتتونو بگین

سلام ب نظرم این دو فطعه رو جایگزین کنید بهتر باهشه نیازی ب این همه هزینه نیست ...

MB: Asus Z170 Maximus VIII Ranger Gaming : 710.000
RAM: GSkill Trident Z 2×8GB=16GB DDR4 3000MHz CL14 : 470.000

لینک به دیدگاه

سلام ب نظرم این دو فطعه رو جایگزین کنید بهتر باهشه نیازی ب این همه هزینه نیست ...

MB: Asus Z170 Maximus VIII Ranger Gaming : 710.000
RAM: GSkill Trident Z 2×8GB=16GB DDR4 3000MHz CL14 : 470.000

ممنون از نظرت دوست عزیز . اتفاقا خودمم شک داشتم نمیدونستم 3000 CL14 سریعتره یا 3200 CL16 . البته فکر کنم بستگی به شرایط داشته باشه . به هر حال موقع خریدن از فروشنده مشورت میخوام که احتمالا از همین لیون کامپیوتر بخرم چون میخوام همونجا اسمبل کنم . در مورد مادربوردم این مدلو به خاطر نورپردازی و لوگوی RGB و اینکه یکم آینده نگرانه تره انتخاب کردم هرچند که میدونم 300 تومن گرونتره .

در ضمن چرا وقتی میخوام به پست دوستان امتیاز مثبت بدم پیام خطا میده "شما مجور انجام این عمل را ندارین" کسی میدونه مشکل از کجاست .

لینک به دیدگاه

سلام

میبخشین وسط پستاتون

یه سوال برام ایجاد شد

این حافظه شیر گرافیکی به چه دردی میخوره؟

512 با 1024 چه فرقی داره؟

توی بازی ها تاثیری داره؟(با گرافیک داخلی)

ممنون میشم یکی کامل توصیح بده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...