رفتن به مطلب

80 درصد تخفیف برنامه 3dmark 2013 ----> فقط 5 دلار!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هم‌اکنون می‌تونید برنامه 3dmark 2013 با هزینه 5 دلار از استیم خرید کنید.

http://store.steampowered.com/app/223850/

این فرصت طلایی رو به هیچ عنوان از دست ندهید فقط چند ساعت دیگر باقیست.

ویرایش شده توسط EDK-OverVolt
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تحت خود استیم باید اجرا بشه یا مثل همینهایی که از خود futuremark خریدم جدا و مستقل هم قابل استفادست؟

لینک به دیدگاه

عالی بود این تخفیفا . من خریدم. فکر کنم باید تحت استیم اجرا بشه ولی میتونید کد لایسینسشو کپی کنی. :

post-6175-0-21102400-1467636496_thumb.jpg

اگه بعدا ارور بده یا نده نمیدونم ولی تحت استیم هست :

post-6175-0-82633900-1467636676_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

تحت خود استیم باید اجرا بشه یا مثل همینهایی که از خود futuremark خریدم جدا و مستقل هم قابل استفادست؟

من هنوز دان نکردم ولی احتملا تحت استیم اجرا میشه

لینک به دیدگاه

منم خریدمش آفر خوبیه، اما برنامه های اجرا شده پیش زمینه در اسکور تاثیر داره هر چی کمتر بهتر!

@};-

لینک به دیدگاه

درود

cdkey مربوطه رو میتونید به صورت standalone استفاده کنید، نیازی نیست استیم یا هر برنامه ی دیگه ایی اجرا باشه ...

کافیه که سریال رو از نسخه نصبی استیم استخراج کنید(داخل تب help) و از این سریال برای ولید کردن در نسخه استند الون (که باید به صورت جدا دانلودش کنید) استفاده کنید ...

لینک به دیدگاه

درود

cdkey مربوطه رو میتونید به صورت standalone استفاده کنید، نیازی نیست استیم یا هر برنامه ی دیگه ایی اجرا باشه ...

کافیه که سریال رو از نسخه نصبی استیم استخراج کنید(داخل تب help) و از این سریال برای ولید کردن در نسخه استند الون (که باید به صورت جدا دانلودش کنید) استفاده کنید ...

یک سوال برای خودم مطرح میشه. چطوریه که من رو میشناسه این CD کی؟ یعنی اگر من اینو روی یک PC دیگه نصب کنم مشکل پیش نمیاد؟

لینک به دیدگاه

یک سوال برای خودم مطرح میشه. چطوریه که من رو میشناسه این CD کی؟ یعنی اگر من اینو روی یک PC دیگه نصب کنم مشکل پیش نمیاد؟

احتملا پس از استفاده بیش از حد بر روی چند PC ، جزء بلک لیست خواهد شد و دیگر عملیات فعالسازی انجام نمی‌شود.

فقط 17 دقیقه دیگر باقی‌ مانده است.

لینک به دیدگاه

والا تا اونجایی که من میدونم کلید این نرم افزار محدودیت سخت افزاری نداره، دوستان اورکلاکری هم میشناسم که صرفا از یک کلید برای ولید کردن استفاده میکنن. ضمن اینکه استفاده از خود نرم افزار اصلا نیازی به کلیدهم نداره و صرفا برای ولید کردن به کلید احتیاج دارید(یا حداقل از کلید های فیک برای تست استفاده کنید).

و خب خیلی موضوع جالبی در نمیاد فرض کن یه اورکلاکر بخواد هر سری برای ولید یه کارت یه کلید بخره ، صرف سالی 500 تا گرافیک تست میگیره، حساب کن بخواد کلید هم بگیره ....

ضمن اینکه اصولا این کلید رو تو اکانت 3dmark خودتون اکتیو می کنید و تست هایی که انجام میدید رو تحت اکانتتون ولید می کنید ....

هرچند خود استیم با یوزر استیمتون تو 3dmark براتون یه اکانت میسازه و البته اکانت های قبلی 3dmark تون هم با یوزر استیمتون قابلت merg داره ....

در واقع تقریباً هیچ کلیدی محدودیت سیستمی نداره، یعنی تو استیم من هیچ عنوانی رو نمیشناسم که این محدودیت رو داشته باشه، اوریجین درسته بتلفرانت اگه اشتباه نکنم محدودیت 5 سیستم رو داره که تیکت میزنید ساپورت واستون 5 تای دیگه بازی میکنه ....

(هستن البته نرم افزار های خیلی تخصصی که محودیت سیستم دارن ولی کلا بحث کلید، جلوگیری از استفاده همزمان هست یا استفاده مثلا رو 100 تا سیستم به صورت همزمان ...)

-----

ضمنا برای استخراج کلید از نسخه استیم، باید برنامه رو توسط استیم دانلود و نصب کنید. برنامه رو ران کنید و از تب option قسمت لایسنس کلید show key رو بزنید تا کلید نمایش داده بشه، این کلید رو میتونید تو اکانت 3dmark تون اکتیو و استفاده کنید (نیازی هم به unregister کردن تو نسخه استیم نیست ....)

ضمن اینکه برای استفاده به صورت استند الون، بهتره که فایل نصبی این نرم افزار رو از سایت 3dmark دانلود و نصب کنید ....

----

این لینک هم خواستید یه نگا بندازید، راجب نسخه استیم مطالب مفیدی گفته ....

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا تا اونجایی که من میدونم کلید این نرم افزار محدودیت سخت افزاری نداره، دوستان اورکلاکری هم میشناسم که صرفا از یک کلید برای ولید کردن استفاده میکنن. ضمن اینکه استفاده از خود نرم افزار اصلا نیازی به کلیدهم نداره و صرفا برای ولید کردن به کلید احتیاج دارید(یا حداقل از کلید های فیک برای تست استفاده کنید).

و خب خیلی موضوع جالبی در نمیاد فرض کن یه اورکلاکر بخواد هر سری برای ولید یه کارت یه کلید بخره ، صرف سالی 500 تا گرافیک تست میگیره، حساب کن بخواد کلید هم بگیره ....

ضمن اینکه اصولا این کلید رو تو اکانت 3dmark خودتون اکتیو می کنید و تست هایی که انجام میدید رو تحت اکانتتون ولید می کنید ....

هرچند خود استیم با یوزر استیمتون تو 3dmark براتون یه اکانت میسازه و البته اکانت های قبلی 3dmark تون هم با یوزر استیمتون قابلت merg داره ....

در واقع تقریباً هیچ کلیدی محدودیت سیستمی نداره، یعنی تو استیم من هیچ عنوانی رو نمیشناسم که این محدودیت رو داشته باشه، اوریجین درسته بتلفرانت اگه اشتباه نکنم محدودیت 5 سیستم رو داره که تیکت میزنید ساپورت واستون 5 تای دیگه بازی میکنه ....

(هستن البته نرم افزار های خیلی تخصصی که محودیت سیستم دارن ولی کلا بحث کلید، جلوگیری از استفاده همزمان هست یا استفاده مثلا رو 100 تا سیستم به صورت همزمان ...)

-----

ضمنا برای استخراج کلید از نسخه استیم، باید برنامه رو توسط استیم دانلود و نصب کنید. برنامه رو ران کنید و از تب option قسمت لایسنس کلید show key رو بزنید تا کلید نمایش داده بشه، این کلید رو میتونید تو اکانت 3dmark تون اکتیو و استفاده کنید (نیازی هم به unregister کردن تو نسخه استیم نیست ....)

ضمن اینکه برای استفاده به صورت استند الون، بهتره که فایل نصبی این نرم افزار رو از سایت 3dmark دانلود و نصب کنید ....

----

این لینک هم خواستید یه نگا بندازید، راجب نسخه استیم مطالب مفیدی گفته ....

این نسخه استیم رو نمیدونم اما شخصا برای استفاده در اورکلاک و تست و... حداقل روی بالای 100 نسخه مختلف ویندوز و روی سیستم های مختلف و 20-30 مادربورد و دیگر سخت افزارهای مختلف تست کردم  :D  

برای اولین بار که میخواید استفاده کنید(اگه بصورت مستقل از استیم خواستید انجام بدید و امکانش وجود داشت) بهتره که :

اول با بروزر وارد سایت http://www.3dmark.com/ بشید و یوزر بسازید و لاگین کنید ، نرم افزار رو اجرا ، یکبار بنچمارک بگیرید ، تموم که شد ، وقتی که میخواد بروزرتون رو باز کنه و لینکه ولیدتون رو بده، لایسنس شما اتوماتیک در یوزر یا همون اکانتتون هم در سایت 3dmark ثبت میشه و سینک میشن(در کل خود سریال بصورت خالی اصلا چیز مهمی نیست و با سریال فیک هم میتونید به تمامی بخش های بنچمارک دسترسی داشته باشید و این سینک شدن یک سریال با یک اکانت هست که مهمه تا بتونید امتیازات ثبت شده به نام خودتون داشته باشید)... برای دفعات بعدی هم سعی کنید در سایت 3dmark بصورت دائم لاگین شده باشید(یعنی یوزر و پستون ذخیره شده باشه تا بصورت لاگین شده براتون باز بشه صفحه 3dmark) تا ولید کردن امتیازات راحت تر انجام بشه برای اکانتتون.... البته همیشه هم امکان Save کردن فایلِ نتیجه 3dmark وجود داره که بعدا دستی ولیدش کنید... منتها برای اجرای این حالت بهتره که قبل از شروع بنچمارک اینترنتتون رو قطع کنید.. وقتی نتیجه رو دیدید فایلش رو سیو کنید ، نرم افزار 3dmark رو ببندید و اینترنتتون رو وصل کنید..

چند وقتیه برای ولید کردن ، تنها در نسخه 3dmark ، با نت ما باگ وجود داره و نتایج بصورت Hidden شده ثبت میشن و خودتون هم نمیتونید ببینیدشون(سایت 3dmark هم خیلی خوشحال بهتون پیام میده که لینک شما با موفقیت مخفی شد و جای یهم قابل سرچ نیست!!)  :| در تنظیمات خود 3dmark هم که گزینه مخفی کردن نتایج رو هم غیر فعال میکنیم فرق نداره :| ....

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

این نسخه استیم رو نمیدونم اما شخصا برای استفاده در اورکلاک و تست و... حداقل روی بالای 100 نسخه مختلف ویندوز و روی سیستم های مختلف و 20-30 مادربورد و دیگر سخت افزارهای مختلف تست کردم  :D  

برای اولین بار که میخواید استفاده کنید(اگه بصورت مستقل از استیم خواستید انجام بدید و امکانش وجود داشت) بهتره که :

اول با بروزر وارد سایت http://www.3dmark.com/ بشید و یوزر بسازید و لاگین کنید ، نرم افزار رو اجرا ، یکبار بنچمارک بگیرید ، تموم که شد ، وقتی که میخواد بروزرتون رو باز کنه و لینکه ولیدتون رو بده، لایسنس شما اتوماتیک در یوزر یا همون اکانتتون هم در سایت 3dmark ثبت میشه و سینک میشن(در کل خود سریال بصورت خالی اصلا چیز مهمی نیست و با سریال فیک هم میتونید به تمامی بخش های بنچمارک دسترسی داشته باشید و این سینک شدن یک سریال با یک اکانت هست که مهمه تا بتونید امتیازات ثبت شده به نام خودتون داشته باشید)... برای دفعات بعدی هم سعی کنید در سایت 3dmark بصورت دائم لاگین شده باشید(یعنی یوزر و پستون ذخیره شده باشه تا بصورت لاگین شده براتون باز بشه صفحه 3dmark) تا ولید کردن امتیازات راحت تر انجام بشه برای اکانتتون.... البته همیشه هم امکان Save کردن فایلِ نتیجه 3dmark وجود داره که بعدا دستی ولیدش کنید... منتها برای اجرای این حالت بهتره که قبل از شروع بنچمارک اینترنتتون رو قطع کنید.. وقتی نتیجه رو دیدید فایلش رو سیو کنید ، نرم افزار 3dmark رو ببندید و اینترنتتون رو وصل کنید..

چند وقتیه برای ولید کردن ، تنها در نسخه 3dmark ، با نت ما باگ وجود داره و نتایج بصورت Hidden شده ثبت میشن و خودتون هم نمیتونید ببینیدشون(سایت 3dmark هم خیلی خوشحال بهتون پیام میده که لینک شما با موفقیت مخفی شد و جای یهم قابل سرچ نیست!!)  :| در تنظیمات خود 3dmark هم که گزینه مخفی کردن نتایج رو هم غیر فعال میکنیم فرق نداره :| ....

راجب اکانت، هیچ فرقی بین کلید استندالون و استیم نیست. خود استیم هم بعد نصب و لانچ اپ تو سایت براتون اکانت میسازه و نیازی به ساخت اکانت نیست. کافیه که steam sing in رو بزنید لینک میشه به دامین استیم و تایید میکنید و وارد اکانت 3dmark میشید ...

که خب باز قابلیت مِرگ اکانت های قبلی هم وجود داره.

ولی همونطور که گفتی این کلید رو تو اکانت دیگه نمیشه سینک کرد.

واسه جلوگیری از اون باگ که گفتی باید تغییر آی پی زد ؟

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راجب اکانت، هیچ فرقی بین کلید استندالون و استیم نیست. خود استیم هم بعد نصب و لانچ اپ تو سایت براتون اکانت میسازه و نیازی به ساخت اکانت نیست. کافیه که login using steam رو بزنید لینک میشه به دامین استیم و تایید میکنید و وارد اکانت 3dmark میشید ...

که خب باز قابلیت مرگ اکانت های بلی هم وجود داره.

ولی همونطور که گفتی اگه این کلید رو تو اکانت دیگه نمیشه سینک کرد.

واسه جلوگیری از اون باگ که گفتی باید تغییر آی پی زد ؟

والا من قند بشکن هم استفاده کردم و فایده ای نداشت... یعنی قندش رو نشکست  :D

منتها برای 3dmark11 و 3dmark Vantage هیچ مشکلی ندارم و مثه بنز لینک میده :| فقط این لعنتی نمیشه.... هم توی اکانتت آپشن داره که نتایج جدیدت رو مخفی کنه و هم تو نرم افزار ، هر دو تاش رو هم غیر فعال کردم بازم نمیشه :| مسئله بعدی اینه که اگه مخفی شده ، چرا خودمم نباید بتونم ببینمش؟ هیچ جای دیگه ای هم نمیشه پیداشون کرد :|

مطمئن نیستم فقط نت باشه... شاید نتمون باعث ایجاد باگ میشه... نه اینکه محدودمون کرده باشن

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

تخفیف تموم شد! 25 دلار!   :(

این تخفیف چیز جدیدی نیست ! پر بوده قبلا من فکر کنم 1 سال پیش از استیم گرفتم ! الان هم اگه کسی خواست میشه جور کرد ...

والا من قند بشکن هم استفاده کردم و فایده ای نداشت... یعنی قندش رو نشکست   :D

منتها برای 3dmark11 و 3dmark Vantage هیچ مشکلی ندارم و مثه بنز لینک میده  :| فقط این لعنتی نمیشه.... هم توی اکانتت آپشن داره که نتایج جدیدت رو مخفی کنه و هم تو نرم افزار ، هر دو تاش رو هم غیر فعال کردم بازم نمیشه  :| مسئله بعدی اینه که اگه مخفی شده ، چرا خودمم نباید بتونم ببینمش؟ هیچ جای دیگه ای هم نمیشه پیداشون کرد  :|

مطمئن نیستم فقط نت باشه... شاید نتمون باعث ایجاد باگ میشه... نه اینکه محدودمون کرده باشن

دیگه اینقد نت داغون نیست که مثلا کریو نتونه حلش کنه، یه تست میگیرم ببینم چی میشه ...

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

والا من قند بشکن هم استفاده کردم و فایده ای نداشت... یعنی قندش رو نشکست  :D

منتها برای 3dmark11 و 3dmark Vantage هیچ مشکلی ندارم و مثه بنز لینک میده :| فقط این لعنتی نمیشه.... هم توی اکانتت آپشن داره که نتایج جدیدت رو مخفی کنه و هم تو نرم افزار ، هر دو تاش رو هم غیر فعال کردم بازم نمیشه :| مسئله بعدی اینه که اگه مخفی شده ، چرا خودمم نباید بتونم ببینمش؟ هیچ جای دیگه ای هم نمیشه پیداشون کرد :|

شما دیگه باید نسخه ی اریجینال ش رو استفاده کنین :D @};-

تخفیف تموم شد! 25 دلار!  :(

مگه شما نخریدین؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خب نسخه اوریجینال هست دیگه مال من... همون اول که 3dmark تازه اومده بود خریدم... قبلش  3dmark11 و vantage و قبلیاش رو هم داشتم  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

کرک نمیخاد یه سرچ بزنید فک کنم cd key بتونید پیدا کنید. البته این نسخه رو تست نکردم ولی نسخه های قبل این طوری بود.

لینک به دیدگاه

سلام

خب نسخه اوریجینال هست دیگه مال من... همون اول که 3dmark تازه اومده بود خریدم... قبلش  3dmark11 و vantage و قبلیاش رو هم داشتم  :D

سلام گرامی

چه سوتی ایی :silent: 

لینک به دیدگاه

مگه شما نخریدین؟ :-?

خریدم :D   ولی باقی دوستان نخریدن  :(

دوستان کرک داره این برنامه ؟

خیر، به علت استفاده بیش از حد از سی‌دی کی های موجود در اینترنت، هیچ کدوم کار نمی‌کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...