رفتن به مطلب

بهترین رم بدون محدودیت بودجه برای گیمینگ حرفه ای برای پلتفرم x99

Recommended Posts

سلام بر دوستان.بنده ۲ عدد کارت گرافیک ۱۰۸۰ تهیه کردم.و قصد خرید بورد 10 asus rampaje extereme v دارم.با توجه به سخت افزار گفته شده رم چی پیشنهاد میکنید بدون محدودیت بودجه و تا ۱۶ گیگ برای top gameing ممنون میشم با دلیل راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

از اونجا که شما علی اظاهر کلن مشکل بودجه ندارید. بهترین رم برای شما میتونه رمای GSkill باشه با بالاترین فرکانس. این دو نمونه رم علی الخصوص که هزینه براتون مهم نیس میتونه گزینه خوبی باشه. هرچند احتمالا با یه رم باس 2400 هیچ فری تو فریم دهی گیم نکنه با توجه به اون دوتا غول. منتهی شما که اینقد هزینه کردی و همچین سیستمی بهم زدی حیفه برا 200 تومن رم باس پایین بذارید. بهترین رم بازار رو که این دو رم هم جزو اونا هستن خریداری کنید و لذت ببرید.

البته مدل دقیق مادربوردتون و لینکش نبود

خودتون حتمن چک کنید که تا بود ساپورت کنه اون فرکانسو ... تاجایی که 99% مطمعنم. ساپورت میکنه. :)

لینک به دیدگاه

از این مدل 2 تا بگیر

http://lioncomputer.ir/product/8611/%D8%B1%D9%85+%D8%AC%DB%8C+%D8%A7%D8%B3%DA%A9%DB%8C%D9%84+Trident+Z+32GB+16GBx2+3000Mhz+CL14+DDR4/

دلیل

یک بهترین رم 16 گیگ از نظر کارایی هست

دو برترند برند رم

سه این مدل با مادربورد شما خیلی قشنگ میشه  :x

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان.بنده ۲ عدد کارت گرافیک ۱۰۸۰ تهیه کردم.و قصد خرید بورد 10 asus rampaje extereme v دارم.با توجه به سخت افزار گفته شده رم چی پیشنهاد میکنید بدون محدودیت بودجه و تا ۱۶ گیگ برای top gameing ممنون میشم با دلیل راهنمایی بفرمایید

چه خبره این همه پول واس گیمینگ؟ :wacko:

گرافیک به تنهایی 6 تومن :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...