رفتن به مطلب

ایا کولر silver arrow درون کیس x7 جا میشود؟

mka19
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گل لیونی

دوستان کولر thermaright silver arrowدرون کیس x7 جا میشه؟ من یه x9داشتم یکم بع درش فشار میومد.

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

سلام بله می شه 

من الان دارم همین کولر رو داخل این کیس استفاده می کنم 

منتهی باید یکی از فن های سقف رو باز کنید 

حواستون هم به شانه رم ها باشه 

با رم های شانه بلند مشکل پیدا می کنید و مجبور می شید که یکی از فن ها رو باز کنید.

واسه بسته شدن درب هم مشکلی نداره، وقت بستن حدود 1 سانتی متری فاصله هست بین بالاترین قسمت کولر با پلکسی درب.

post-7706-0-49932000-1467787077_thumb.jpg

post-7706-0-45137400-1467787296_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ace
لینک به دیدگاه

سلام بله می شه 

من الان دارم همین کولر رو داخل این کیس استفاده می کنم 

منتهی باید یکی از فن های سقف رو باز کنید 

حواستون هم به شانه رم ها باشه 

با رم های شانه بلند مشکل پیدا می کنید و مجبور می شید که یکی از فن ها رو باز کنید.

واسه بسته شدن درب هم مشکلی نداره، وقت بستن حدود 1 سانتی متری فاصله هست بین بالاترین قسمت کولر با پلکسی درب.

attachicon.gif20140513_095556.jpg

attachicon.gif20140513_095323.jpg

مرسی .چه کولری بگیرم تو این رنج بی دردسر باشه.یه فن رو باز کنیم چی میمونه از فن.در مورد رم مثلا  جواب میده gskil tz 2400 cl10

لینک به دیدگاه

مرسی .چه کولری بگیرم تو این رنج بی دردسر باشه.یه فن رو باز کنیم چی میمونه از فن.در مورد رم مثلا  جواب میده gskil tz 2400 cl10

اتفاقا این مدل رم رو هم من چند روز پیش امتحان کردم، اونم شانه های بلندی داره و همین مشکل رو بر می خورید. 

البته یه مسأله هم هست طراحی بعضی مادربرد ها یکمی فرق می کنه و فاصله سوکت پردازنده بیشتره با اسلات های رم. 

در باره باز کردن فن مشکلی پیش نمیاد کولر به اندازه کافی قوی هست که با یه فن هم کارش رو به خوبی انجام بده ولی خب شما هم درست می گیرد یه کولر بخری که باعث بشه دو تا فن رو باز کنی کمی توی ذوق آدم می خوره. 

با این تفاصیر اگه قیمت واستون مهم نیست و صدا واستون مهم هست این مدل به نظرم جالبه چون شیب رادیاتور به سمت فن پشتی کیس هست و با رم ها تداخل پیدا نمی کنه ولی در باره فن سقف کیس مطمئن نیستم. 

اما خود چند روز پیش این کولر رو روی یه سیستم بستم هم ظاهر خوبی داره و هم صدای فوق العاده کمی مشکل تداخل با رم ها و فن های سقف رو هم فکر نکنم پیش بیاد چون از نظر اندازه یه 30 درصدی کوچیکتر از مدل Silver arrow هست. 

ولی در کل هر دوی این مدل ها توان خنک کنندگیشون به پای مدل Silver arrow نمی رسه اما کارایی خوبی دارند. 

اگه پی اورکلاک شدید نرید کاملا شما رو راضی می کنن. 

لینک به دیدگاه

اتفاقا این مدل رم رو هم من چند روز پیش امتحان کردم، اونم شانه های بلندی داره و همین مشکل رو بر می خورید. 

البته یه مسأله هم هست طراحی بعضی مادربرد ها یکمی فرق می کنه و فاصله سوکت پردازنده بیشتره با اسلات های رم. 

در باره باز کردن فن مشکلی پیش نمیاد کولر به اندازه کافی قوی هست که با یه فن هم کارش رو به خوبی انجام بده ولی خب شما هم درست می گیرد یه کولر بخری که باعث بشه دو تا فن رو باز کنی کمی توی ذوق آدم می خوره. 

با این تفاصیر اگه قیمت واستون مهم نیست و صدا واستون مهم هست این مدل به نظرم جالبه چون شیب رادیاتور به سمت فن پشتی کیس هست و با رم ها تداخل پیدا نمی کنه ولی در باره فن سقف کیس مطمئن نیستم. 

اما خود چند روز پیش این کولر رو روی یه سیستم بستم هم ظاهر خوبی داره و هم صدای فوق العاده کمی مشکل تداخل با رم ها و فن های سقف رو هم فکر نکنم پیش بیاد چون از نظر اندازه یه 30 درصدی کوچیکتر از مدل Silver arrow هست. 

ولی در کل هر دوی این مدل ها توان خنک کنندگیشون به پای مدل Silver arrow نمی رسه اما کارایی خوبی دارند. 

اگه پی اورکلاک شدید نرید کاملا شما رو راضی می کنن. 

لطف کردی عزیز

از کجا باید بفهمیم فاصله اسلاید رم با سی پی یو چقدره؟مادر بورد احتمالا

Z97x - SOC Force Gigabyte

لینک به دیدگاه

والا نمی دونم راهی باشه یا نه یا اینکه جایی نوشته باشه این اندازه ها رو اما خودم این راه ابتکاری رو انجام دادم شاید به کارتون بیاد. 

post-7706-0-57444100-1467789303_thumb.jpg

اون دایره های قرمز رنگ محل قرار گیری پایه های کولر در مادربرد z87 mpower هست 

عکس ها رو روی هم قرار دادم زیری همون مدل مادربردی هست که شما فرمودین فکر کنم بشه یه چیزایی ازش فهمید. 

ظاهرا توی مدل گیگابایت یه مقدار فاصله رم ها با محل قرار گیری پایه های کولر بیشتره.

لینک به دیدگاه

چه حرکت جالبی زدی دادا ای ول.من زیاد نتونستم تشخیص بدم مادر بورد تو خیلی تار بود ولی تا حدودی یه چیزایی فهمیدم عزیز.لطف کردی @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...