رفتن به مطلب

خداوندگار قدرت در مراسم Gamescom 2016 از سوی NVIDIA معرفی خواهد شد

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

جااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان. :x

AMD به زباله دانی پیوست که باز. =))

الان باز طرفدارای poor ای ام دی میاد صحبت از قیمت میکنن.

البته صحبت قیمت در برابر کیفیت خیلی هم خوبه.

کیفیت انویدیا قیمتش روتوجیح میکنه.

ولی قیمت amd کیفیت آفتابه ایش رو توجیح نمیکنه. به نظر من بازهم گرونه. =))

ویرایش شده توسط Santa Cruise
لینک به دیدگاه

راستش، اگه باشه هم بنده شک میکنم به عقل کسی که بخواد اینقدر خرج گیمینگ بکنه!!!

اون هم صنعتی که اینقدر سریع پیشرفت میکنه که (مخصوصا کارتهای انویدیا) حداکثر عمر کاریشون، 2 سال بیشتر نیست و بعدا هم باید با چه ضرری فروخته بشن، 970 G1 خودم رو حاضر به فروش نیستم بخاطر اینکه باید نصف قیمت خریده شده، بفروشم!!!

دو جور آدم هستن که میخرن:

یه عده اونایی که براشون 200FPS گرفتن با 199FPS گرفتن فرق داره :|

یه عده هم اونایی که میخوان کلاس بذارن. بگن ما قوی ترین کارت گرافیک جهان رو داریم. تو همین ایران من 2-3 نفر میشناسم که با اومدن هر تایتان، تایتان قبلی رو عوض کردن :|

انویدیا با این مدل از کارتش فقط شاخ و شونه میکشه و اصلا به جنبه اقتصادیش کاری نداره، یه عده آدم عجیب غریب میرن میخرنش... 

لینک به دیدگاه

دو جور آدم هستن که میخرن:

یه عده اونایی که براشون 200FPS گرفتن با 199FPS گرفتن فرق داره :|

یه عده هم اونایی که میخوان کلاس بذارن. بگن ما قوی ترین کارت گرافیک جهان رو داریم. تو همین ایران من 2-3 نفر میشناسم که با اومدن هر تایتان، تایتان قبلی رو عوض کردن :|

انویدیا با این مدل از کارتش فقط شاخ و شونه میکشه و اصلا به جنبه اقتصادیش کاری نداره، یه عده آدم عجیب غریب میرن میخرنش... 

والا دوست گرامی اگه انویدیا فقط و فقط برای کشور ایران کارت میزد 100% حق با شما بود ولی تو کشورای پیشرفته تر فرق بین 500 دلار و 700 دلار فقط 200 دلاره کسای هستن که حاضر بشن 200 دلار بیشر خرج کنن واسه یه کارت قدرتمند تر ولی خب تو کشور ما 200 دلار واقعا 200 دلار نیست 1ملیون و خورده ای میشه! 

لینک به دیدگاه

والا دوست گرامی اگه انویدیا فقط و فقط برای کشور ایران کارت میزد 100% حق با شما بود ولی تو کشورای پیشرفته تر فرق بین 500 دلار و 700 دلار فقط 200 دلاره کسای هستن که حاضر بشن 200 دلار بیشر خرج کنن واسه یه کارت قدرتمند تر ولی خب تو کشور ما 200 دلار واقعا 200 دلار نیست 1ملیون و خورده ای میشه! 

دوست عزیز اونا اتفاقا سر این موضوع خیلی بیشتر از ما حساس تر هستن. اینجا کسی که میخواد پول 2میلیون بده برای گرافیک، 3 تومن هم بشه خیلی براش فرقی نداره. اینو از اعتراضشون به قیمت کارتها میشه فهمید.

خیلی از گیمرها، کارت گرافیک های میان رده دارن یا High Endی مثل 1070 و 390 به طور مثال، نه تایتان.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اونا اتفاقا سر این موضوع خیلی بیشتر از ما حساس تر هستن. اینجا کسی که میخواد پول 2میلیون بده برای گرافیک، 3 تومن هم بشه خیلی براش فرقی نداره. اینو از اعتراضشون به قیمت کارتها میشه فهمید.

خیلی از گیمرها، کارت گرافیک های میان رده دارن یا High Endی مثل 1070 و 390 به طور مثال، نه تایتان.

حرف شما صحیح ولی خب من با اون قسمت از حرفتون که گفتین انویدیا فقط برا شاخ و شونه کشیدن تایتام میزنه من با اون قسمتش موافق نیستم شاید حق با شما باشه ولی خب این نظر شخیصیه من بود. @};-

لینک به دیدگاه

حرف شما صحیح ولی خب من با اون قسمت از حرفتون که گفتین انویدیا فقط برا شاخ و شونه کشیدن تایتام میزنه من با اون قسمتش موافق نیستم شاید حق با شما باشه ولی خب این نظر شخیصیه من بود. @};-

من با توجه به وسعت تولیدش میگم، تایتان هم فروشش کمتره و هم کمتر تولید میشه. قیمتش فضاییه و ارزش خریدش بسیار کمتر از کارتهای دیگه هست Performance/Dollar، صرفا Performance بیشتری از بقیه داره، فرضا 10% قدرت بیشتر از قوی ترین GPU، ولی 40% گرونتر... آیا میشه اینو توجیه کرد؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کمتر از یکماهه دیگه تا رونمایی قوی ترین کارت گرافیک جهان @};-

ویرایش شده توسط .VFSDF.
لینک به دیدگاه

کمتر از یکماهه دیگه تا رونمایی قوی ترین کارت گرافیک جهان @};-

ممنون بابت خبر [emoji257]

امیدوارم تراشه BIG PASCAL یه موفقیت فراموش نشدنی برای شرکت انویدیا باشه .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
جالبه وحید جان این کارت گرافیک با قیمت 1.200 اودلار هنوز نمی تونه فریم 60 Fps در 4K بگیره .

خرید این کارت گرافیک برای کاربران توجیحی نداره ، ولی برای شرکت ها و پردازش ها خاص کاملا قانع کننده هستش.

هنوزم مثل اسب تو گل گیر کرده FP64 چرا ضعف شدید داره 

لینک به دیدگاه

معماری نوین

رکورد ( اولین کارت گرافیک 60FPS در 4K ) بنام NVIDIA ثبت شد

دیگه انقدر نتیجه تابلوئه

میزان مصرف به قدرت روشنه که نیازی به حرفو حدیث نیست

cqfw_photo_2016-08-05_01-47-24.jpg

این هم dx12 برای عشاق

j8gx_photo_2016-08-05_01-51-04.jpg

فقط 261 وات ناقابل
n4yn_photo_2016-08-05_01-47-35.jpg

1070 GTX از RX480 کمتر مصرف میکنه اما دوبرابرش قدرت داره

d5x2_photo_2016-08-05_02-33-56.jpg

با تشکر از NVIDIA @};-

خداوندگار

a5b3_photo_2016-08-05_02-36-39.jpg

ویرایش شده توسط .VFSDF.
لینک به دیدگاه

دوستان یه مطلب

این که میگید خداوندگار قدرت کلا اشتباهه

چرا؟؟؟؟

چون اگه این طوری باشه دیگه هیچ کارتی تولید نمیشه و شرکت انویدیا باید در شرکتو ببنده همرو اخراج کنه

پس تازه اوله راهه

و انویدیا قدرتمند تر از این رو هنوز در دستش داره و رو نمیکنه

ویرایش شده توسط hamid-tala
لینک به دیدگاه

دوستان یه مطلب

این که میگید خداوندگار قدرت کلا اشتباهه

چرا؟؟؟؟

چون اگه این طوری باشه دیگه هیچ کارتی تولید نمیشه و شرکت انویدیا باید در شرکتو ببنده همرو اخراج کنه

پس تازه اوله راهه

و انویدیا قدرتمند تر از این رو هنوز در دستش داره و رو نمیکنه

در گذشته میراث پادشاهان به پسران ارشدشون میرسید این حالت برای القاب NVIDIA هم صدق میکنه در حال حاضر پادشاه تمام کارت گرافیک های دنیا تایتان ایکس پاسکال میباشد و در اینده این لقب به تایتان ایکس ولتا ارث خواهد رسید .

در حال حاضر تایتان ایکس پاسکال قوی ترین کارت گرافیک جهان و شایسته این لقب میباشد . ( کارت SINGLE GPU میشناسید که از تایتان ایکس پاسکال قوی تر باشه معرفی کنید این لقب بهش بدیم ولی همچین کارتی وجود نداره و تایتان ایکس پاسکال فعلا یکه تازه میدانه و پادشاه تمام کارت گرافیک های دنیاس )

اینی که شما میگی همیشه بوده چه بسا با امدن معماری VOLTA باز هم این لقب در اختیار TITAN V کبیر قرار میگیره

اینا مهم نیست مهم اینه این لقب در هر نسل همیشه برای قوی ترین محصول NVIDIA بوده و رقیب توان رویارویی و مقابله با فول چیپ تراشه های NVIDIA نداره و هرگز نخواهد داشت

ذات کلمه درسته و هیچ مشکلی نداره.

ویرایش شده توسط .VFSDF.
لینک به دیدگاه

:Praying:  :Praying:  :Praying:  :Not Worthy:  :Not Worthy:  :Not Worthy:  :Praying:  :Praying:  :Praying:

در حال تعظیم به ( titan x ( pascal

لینک به دیدگاه

در گذشته میراث پادشاهان به پسران ارشدشون میرسید این حالت برای القاب NVIDIA هم صدق میکنه در حال حاضر پادشاه تمام کارت گرافیک های دنیا تایتان ایکس پاسکال میباشد و در اینده این لقب به تایتان ایکس ولتا ارث خواهد رسید .

در حال حاضر تایتان ایکس پاسکال قوی ترین کارت گرافیک جهان و شایسته این لقب میباشد . ( کارت SINGLE GPU میشناسید که از تایتان ایکس پاسکال قوی تر باشه معرفی کنید این لقب بهش بدیم ولی همچین کارتی وجود نداره و تایتان ایکس پاسکال فعلا یکه تازه میدانه و پادشاه تمام کارت گرافیک های دنیاس )

اینی که شما میگی همیشه بوده چه بسا با امدن معماری VOLTA باز هم این لقب در اختیار TITAN V کبیر قرار میگیره

اینا مهم نیست مهم اینه این لقب در هر نسل همیشه برای قوی ترین محصول NVIDIA بوده و رقیب توان رویارویی و مقابله با فول چیپ تراشه های NVIDIA نداره و هرگز نخواهد داشت

ذات کلمه درسته و هیچ مشکلی نداره.

بله ولی باور کنید انویدیا قدرتمند تر از اینو تو دستش داره ولی رو رو نمیکنه

و حرف شما درسته

منظورم این بود که مثلا بگید

{خداوندگار قدرت در حال حاضر در نما.......}

و گرنه همه اینو به عنوان قوی ترین در اینده هم خواهند شناخت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...