رفتن به مطلب

1060GTX قیمت گذاری شد فقط 249 دلار ناقابل

.VFSDF.
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مدل های کاستوم با گارانتی تو ایران حول و حوش یکو دیویست پنجاه قیمت گزاری میشه

ببخشید که تو کلوب طرفداران انویدیا پست میزنم، ولی به نظر نمیرسه که این کارت در حد 980 هم باشه:

در بازی های انویدیا هم عملکردش نزدیک به 980 هستش...

شما هم ببخشید تاپیک و بحث هاش در مورد شرکت مورد علاقتون amd نیست!

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

یک سوال در مورد طراحی کارت گرافیک ذهن منو مشغول کرده

چرا روی کارت رو طراحی میکنن در صورتی که قرار نیست تو کیس قابل مشاهده باشه

چرا این هزینه برای بک پلیت پشت نمیکنن با یک طراحی ال ای دی دار ؟

که تو کیس هم نما داشته باشه

برای اینکه خریدار روی کارت رو نگاه می کنه نه پشتش. در این مورد zotac و asus و gigabyte دارن یه حرکت هایی می زنن.
لینک به دیدگاه

باید دید در حد اندازه 480 هست یا خیر . :)

یه کم نزدیکشه  :D

n3a0mrqvuifn9eczzfvh.png

لینک به دیدگاه

اگه حدود 1 الی 1100 دربیاد خوبه وگرنه گرونه.

اینش دیگه مشکل با وارد کننده هاست و بازار نه خود کارت.

لینک به دیدگاه

یه کم نزدیکشه  :D

n3a0mrqvuifn9eczzfvh.png

عجیبه بعضی شرکت ها نمودارهاشون رو از هر عددی که خواستن شروع میکنن. غیر از بحث این که باید به اعداد دقت کرد، این رو هم باید دقت کرد که خود شکل کلی نمودار پیش داوری خیلیارو نسبت به کارت ها و هرچیز دیگه ای عوض میکنه. مثل اینکه من برای نشون دادن اختلاف سنیم با برادرم که یک سال از من بزرگتره بگم من 2+10 سالمه و برادرم 10+1 سالشه ویه نمودار هم بکشم و از 10 شروع کنم که انگار من دو برابر ایشون هستم.

البته ممکنه عرف توی بحث سخت افزار اینجوری باشه که البته من به شخصه ندیده بودم. به نظر میرسه یه حالت کل کل به وجود اومده.

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

عجیبه بعضی شرکت ها نمودارهاشون رو از هر عددی که خواستن شروع میکنن. غیر از بحث این که باید به اعداد دقت کرد، این رو هم باید دقت کرد که خود شکل کلی نمودار پیش داوری خیلیارو نسبت به کارت ها و هرچیز دیگه ای عوض میکنه. مثل اینکه من برای نشون دادن اختلاف سنیم با برادرم که یک سال از من بزرگتره بگم من 2+10 سالمه و برادرم 10+1 سالشه ویه نمودار هم بکشم و از 10 شروع کنم که انگار من دو برابر ایشون هستم.

البته ممکنه عرف توی بحث سخت افزار اینجوری باشه که البته من به شخصه ندیده بودم. به نظر میرسه یه حالت کل کل به وجود اومده.

قبول دارم باید صبر کرد تا به صورت رسمی وارد بازار بشه و سایت های معتبر بنچمارک های دقیق تری بزارن 

در واقع اون یه نمودار نیست دقت کنین او خط ها اختلاف بیت دو کارت در حالت عادی و cf نشون داده!

ویرایش شده توسط Rexxar
لینک به دیدگاه

به نظر میاد 12 درصد ارزش 50 دلار نداشته باشه اونم نه دلار معمولی (دلار 4200 تومنی)!!!!

لینک به دیدگاه

من همچنان قانع نشدم اینو بخرم من فن برند amd هستم اما نه انقدر که به ضرر خودم تموم کنم خریدمو به خاطر فن بودنم هرچی موافقین که مردم بیشتر تو ایران کارت های کاستوم میخرن پس در واقع کارت کاستوم ای ام دی این مشکلات رو نداره و با اور کلاک قدرتش به همین میرسه و قیمت کارت های کاستمشم همین قدر باید باشه اما این کارت یک چیزی داره که خیلی خوشم میاد مصرف پایینشه دلیل نخریدن این کارتم برمیگرده به قابلیت اپگردی که سیستم با رادئون 480 داره اینه که با افزایشش به 2 تا بعد مدتی که سیستمون قدرتش کمتر شد کارایی خوبی میگیری قطعا مولتی جی پی یو مشکلاتی که داره مصرف بالاشه و واقعا مزخرفه بقیه بازی ها هم که دایریکس 12 پشتیبانی میکنن واقعا ای ام دی توش بهتر کار میکنه و ساپورت نرم افزاری ای ام دی رو ببشتر دوس دارم ☺☺☺

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...