رفتن به مطلب

فروش گرافیک msi 660ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

@};- سلام خدمت دوستان @};-

یک عدد کارت msi gtx660ti power edition oc 2gb موجود است

کارت تمیز و در سلامت کامل به سر میبره

کارت تعمیری نیست-باز شده برای زدن خمیر-اور نشده-هیچ مشکلی نداره 

فروخته شد به دوست گرامی Shaho.R

ختم تاپیک

q7nrptsgsixu5vdm5usm.jpgomeq8rbtmubohw5wyzuj.jpgla0vaznjsmx8tk4rw2io.jpg   yw32c8awlyj397os4fug.jpg   

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

به قول زبان شیرین ترک ها صبر اِلَه گارداش  :D  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. 

پ.خ شد

لینک به دیدگاه

خصوصی یکم حرفیدیم چون ادرس این تاپیک یکی تو تاپیک من داد بگزریم. گفتی اورکلاک نکردی ولی این عکس که خودت بالا گذاشتی و این دوتا چی ذخیره کردی؟ دقیق فلش کشیدم..

http://8pic.ir/images/zivvryyvg9bd588dqmon.png

من خودم کارت برادر زاده خودم اورکلاک کردم و با این برنامه خوب اشنایی دارم الان تو دو تارو یه چیزی ذخیره کردی یا ولتاژ زیاد کردی کولاحک و ذخیرش کردی یا دور فن زیاد کردی و یا معموری. ممنون میشم راست حسینی بگی کارت اورکلاک کردی یا نه. اگه من بخوام بخرم این برام خیلی مهمه...

ویرایش شده توسط reza666
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم کارت برادر زاده خودم اورکلاک کردم و با این برنامه خوب اشنایی دارم الان تو دو تارو یه چیزی ذخیره کردی یا ولتاژ زیاد کردی کولاحک و ذخیرش کردی یا دور فن زیاد کردی و یا معموری. ممنون میشم راست حسینی بگی کارت اورکلاک کردی یا نه. اگه من بخوام بخرم این برام خیلی مهمه...

اصولا دور فن را افزایش دادن میشه اورکلاک کردن ؟!!!!!!!!!!!  =))

به هر حال هر کسی یه گرافیک میخره و تو این فروم عضو هست برای امتحان هم که شده در حد ران کردن چند تا بنچمارک گرافیک را اور میکنه که ببینه نتیجه چی میشه دیگه . :cool:

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

اصولا دور فن را افزایش دادن میشه اورکلاک کردن ؟!!!!!!!!!!!  =))

به هر حال هر کسی یه گرافیک میخره و تو این فروم عضو هست برای امتحان هم که شده در حد ران کردن چند تا بنچمارک گرافیک را اور میکنه که ببینه نتیجه چی میشه دیگه . :cool:

بنده نگفتم فن زیاد کردی میشه اورکلاک. وقتی تو پیام خصوصی میپرسم اورکلاک کردی و میگه نه تا الان هیچ اورکلاک نکردم بعد من این عکس میبینم متوجه اون دو مورد میشم چه معنی میده؟ تازه من همینطوری گفتم شاید دور فن زیاد کرده باشه منکه نمیدونم اون دو تا مورد چی زیاد کرده و زده ذخیره. علم غیب ندارم که... متوجه منظورم نشدی چرا بیخود میای پیام میدی و جو میدی دوست عزیز...

ویرایش شده توسط reza666
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده نگفتم فن زیاد کردی میشه اورکلاک. وقتی تو پیام خصوصی میپرسم اورکلاک کردی و میگه نه تا الان هیچ اورکلاک نکردم بعد من این عکس میبینم متوجه اون دو مورد میشم چه معنی میده؟ تازه من همینطوری گفتم شاید دور فن زیاد کرده باشه منکه نمیدونم اون دو تا مورد چی زیاد کرده و زده ذخیره. علم غیب ندارم که... متوجه منظورم نشدی چرا بیخود میای پیام میدی و جو میدی دوست عزیز...

پسر خوب خودتون دارید منظورتون را توضیح میدید بعد میگید متوجه منظورم نشدید !!!!

الان هدفتون از اینکه این موضوع را در تاپیک این بنده مطرح کردید چی هست ؟ مثلا خواستید مچش را بگیرید ؟ آیا نمیتونستید در ادامه گفتگوی شحضی این سئوال هم مطرح کنید که اون پروفایل ها چی هست ؟

شاید اون پروفایلها واقعا جهت تنظیمات دور فنها هست .

شما که این مقدار حساس هستید و این موارد  براتون خیلی مهم هست و نمیتونید هم به کسی اطمینان کنید بهتر هست کارت آکبند خریداری کنید.

لینک به دیدگاه

پسر خوب خودتون دارید منظورتون را توضیح میدید بعد میگید متوجه منظورم نشدید !!!!

الان هدفتون از اینکه این موضوع را در تاپیک این بنده مطرح کردید چی هست ؟ مثلا خواستید مچش را بگیرید ؟ آیا نمیتونستید در ادامه گفتگوی شحضی این سئوال هم مطرح کنید که اون پروفایل ها چی هست ؟

شاید اون پروفایلها واقعا جهت تنظیمات دور فنها هست .

شما که این مقدار حساس هستید و این موارد  براتون خیلی مهم هست و نمیتونید هم به کسی اطمینان کنید بهتر هست کارت آکبند خریداری کنید.

بابا بزرگ مثل اینکه عادت داری همش یه چیزی کش بدی پس تو اینطوری فکر کن حق با شماست. من دیگه پیام ندم بهتره موفق باشید :)

ویرایش شده توسط reza666
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوش تیپ شما کلا دوست داری همه رو کمتر از خودت فرض کنی . همه رو هم که ماشالله به معلم درس اخلاق از دید خودت تفسیر و تشبیه میکنی . که البته چیز بدی نیست معلم اخلاق و بابابزرگ بودن!

شما از معلم درس اخلاقت خاطره خوش نداری مثل اینکه :D

اون پروفایل هم کاهندست جای افزاینده  :D گذاشتم رسید به سرعت 100 کیلومتر خانمه میگه سرعت رو کم کن خطرناکه میری تو باقالی ها

بهزاد جان این دوستمون دچار توهم هست یه تاپیک زد اومدیم راهنماییشون کنیم میخواست همه رو یه جا بزنه

خودت بهتر از من میدونی اصولا این نوع کارت ها با اور هم دردی دوا نمیکنه . بنده هم قسم خدا نمیخورم قسم مردونه میخورم اور نکردم 

اون پروفایل هم بله برای دور فن هست که اگه داخل بازی ایی حرارت از 70 احیانا بالاتر رفت کنترلش کنم

چند وقت پیش احساس کردم موعد تعویض خمیر رسیده و ندانسته یه خمیر بی کیفیت زدم و تست که کردم حرارت بالا رفت این پروفایل رو اون زمان ساختم و سریعا یه خمیر z5 از بچه های همین لیون که مخلصشم هستم گرفتم زدم

قبل گرفتن خمیر هم یکی دیگه از بچه های لیون هم در جریان هست میتونه بیاد و صحت رو تایید کنه

اگه قرار بود که این توضیحات رو بهت بدم که کلا از این کارتی که الان مثل روز اکبندش داره کار میکنه دل چرکین میشدی.مطمئنم خودت هم اگه فروشنده بودی وقتی از کارت مطمئن بودی دیگه این توضیحات رو قرار نمیدادی

شمایی که خودت رو اگاه نشون میدی باید دقت میکردی پروفایل 1 دورن فن رو اتومات هست یعنی اصولا اورکلاک با دور فن اتومات اصولی نیست.

پروفایل 1 پیشفرض هست.اعداد gpu-z هم پیشفرض هستند

پروفایل 2 فقط از قسمت فن کنترلر داخل ستینگ دور فن رو بر اساس حرارت های مختلف تنظیم کرده بودم زمانی که توضیح دلیل رو بالاگفتم

دوست خوبمون همه رو قطعاتشون حساس هستند 

این کارت مصرفی خودم هست کارتی نیست که بیاد و بره روش حساس نباشم

شما کارت تا ته اور شده بیار چک کنم اگه حرارتش نرمال باشه ازت بر میدارم . ذهنیت اشتباهی داری رو اورکلاک

بنده تو معامله انگشت کوچیک بهزاد و امثال ایشون نیستم ولی حرف منطقی میزنه شک داری نخر اکبند بخر

بنده قصدم این بود شما از شهرستان اومدی تا هر وقت خودت مایل باشی مثل یه مهمون باهات رفتار کنم و در خدمتت باشم تا با خیال راحت خرید کنی

این حرف رو هم الان این مدل نمیزنم فکر کنی میخوام بحث رو عوض کنم . بخوای شاهد میارم رو مهمون نوازی بنده

در کل بقول بهزاد میتونستی تو همون خصوصی ادامه بدیم بحث رو

مثل ادمهای بی جنبه هم نمیگم دیگه کارت رو به شما نمیفروشم شما بیا با تست بخر ببر ولی محدودیت مهمونی داری فقط با یه چایی

لینک به دیدگاه

سلام اقا مهدی گل 

عین این کارتو داشتم بسیار عالی و با کیفیته ، پشیمونم از فروشش ... به هر حال خوب بفروشیش و خریدشم به همه توصیه میکنم . درضمن اور کلاک من نمیدونم چیه که ملت فکر میکنن کارت اور شده به درد نمیخوره ...  :|  این جور افراد کارت نخرن بهتره ...

این کارت خیلی با کیفیت تر از ایناس که با یه اور ساده به مشکل بربخوره ( هیچ کارتی با اور خراب نمیشه در صورتی که ولتاژ و دما در محدوده سیف باشه و حتی اگرم نباشه بایوس در حدی درک و شعور داره که نزاره این دو عامل از حدی بالاتر بره ... 

من همین مدل کارتو تا نزدیکای 1400 اور کردم که البته شات 1385 مگاهرتزی گم و گور شد ولی یه نزدیک ترش هست 

post-21523-0-09012000-1468073366_thumb.jpg

اینم یه اثبات ساده واسه کسانی که فکر میکنن اور کلاک مشکلی به وجود میاره

کافیه دما رو کنترل کنین و ولتاژ امن بدین ، هیچ مشکلی پیش نمیاد و از اور لذت خواهید برد

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از لطفت .

چه عرض کنم البته این بنده خدا هم حق داره .

داره پول میده و پولش رو از سر راه نیاورده زحمت کشیده بابتش

این کارت خیلی با کیفیت تر از ایناس که با یه اور ساده به مشکل بربخوره ( هیچ کارتی با اور خراب نمیشه در صورتی که ولتاژ و دما در محدوده سیف باشه و حتی اگرم نباشه بایوس در حدی درک و شعور داره که نزاره این دو عامل از حدی بالاتر بره ... 

من همین کارتو تا نزدیکای 1400 اور کردم که البته شات 1385 مگاهرتزی گم و گور شد ولی یه نزدیک ترش هست 

بابا با کله میرم تو دیوار ها  :D

اور نکردم به کی بگم 

حالا که اینجوری شد از فروشش منصرف میشم تا اندازه 1070 اورش میکنم استفاده میکنم =))

لینک به دیدگاه

ممنون از لطفت .

چه عرض کنم البته این بنده خدا هم حق داره .

داره پول میده و پولش رو از سر راه نیاورده زحمت کشیده بابتش

بابا با کله میرم تو دیوار ها  :D

اور نکردم به کی بگم 

حالا که اینجوری شد از فروشش منصرف میشم تا اندازه 1070 اورش میکنم استفاده میکنم =))

:laughing:  :laughing:  :laughing:  حرفت سنده شما  :x  @};-

کارت خیلی خوش اوری بود دلم واسش تنگ شده

لینک به دیدگاه

سلام

جعبه و متعلقات تکمیله؟

در صورت داشتن موارد بالا، همون پایه (460) خریدارم.

ویرایش شده توسط Shaho.R
لینک به دیدگاه

اون پروفایل هم بله برای دور فن هست که اگه داخل بازی ایی حرارت از 70 احیانا بالاتر رفت کنترلش کنم

چند وقت پیش احساس کردم موعد تعویض خمیر رسیده و ندانسته یه خمیر بی کیفیت زدم و تست که کردم حرارت بالا رفت این پروفایل رو اون زمان ساختم و سریعا یه خمیر z5 از بچه های همین لیون که مخلصشم هستم گرفتم زدم

پس کارت باز هم کردی اینارو کی میخواستی بهم بگی؟ هیچ وقت. فقط گفتی کارت کاملا سالمه. قبل فروختن باید اینارو گفت. وجدان دیگه... به تو هم دیگه پیام ندم بهتره موفق باشید :)

ویرایش شده توسط reza666
لینک به دیدگاه

پس کارت باز هم کردی اینارو کی میخواستی بهم بگی؟ هیچ وقت. فقط گفتی کارت کاملا سالمه. قبل فروختن باید اینارو گفت. وجدان دیگه... به تو هم دیگه پیام ندم بهتره موفق باشید :)

دراوردن هیتسینک کارت باز شدنش حساب نمیشه

با جدا کردن هیتسینک و تعویض خمیر حتی گارانتی هم باطل نمیشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خوبی 

شما کلا دنبال بهونه ایی سر قضیه قبلی (اورکلاک)چیزی نداری بگی مثل اینکه حالا گیر دادی به باز هم کردی ای داد ای بیداد :D

وجدان داشتم که قضیه رو کامل گفتم . میتونستم با گفتن یه پروفایل فن بوده  قضیه رو تموم کنم بره

رفیق یکم خشونتت رو بزار کنار این دنیا ما ادما هیچی نیستیم . دوستانه بهت میگم  جایی ضربه میخوری ازش 

سلام

جعبه و متعلقات تکمیله؟

در صورت داشتن موارد بالا، همون پایه (460) خریدارم.

همه چی تکمیله 

خدمت شما تقدیم میشه 

09369654446 برای هماهنگی

لینک به دیدگاه

تو PM هماهنگی لازم انجام می شه.

ویرایش شده توسط Shaho.R
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فروخته شد به دوست گرامی Shaho.R

منتظر واریز وجه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...