رفتن به مطلب

برای اولین تجربه ی بازی آنلاین چی پیشنهاد میدید

Abraham
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من تا حالا بازی آنلاین انجام ندادم، فقط یکبار Fifa آنلاین زدم اونهم نسخه ی کرک شده که توی تاپیک های همین فروم راهنماییش وجود داشت.

برای من که تا حالا بازی آنلاین نزدم چی بازی پیشنهاد میدید که خوب باشه و همون اول کار زده نشم؟

الان من استیم رو دانلود و نصب کردم، یه بازی هم که فری بود به لیست گیم هام اضافه کردم اما به دانلودش نرسیدم هنوز.

برای خرید بازی هم تا حدودی مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه

بهترین بازی آنلاین الان بتل فیلد 4 هست

که از طریق اریجین میتونی دانلود و 7 روز به صورت رایگان بازی کنید

لینک به دیدگاه

برای شروع همون بازی های فری تو پلی استیم عالی هست. من بازی warface رو پیشنهاد می کنم دانلود کنید از استیم.

لینک به دیدگاه

بهترین بازی آنلاین الان بتل فیلد 4 هست

که از طریق اریجین میتونی دانلود و 7 روز به صورت رایگان بازی کنید

کلا هرکی بگیره 7 روز رایگانه یا به تازگی این کار رو میکنن؟

لینک به دیدگاه

کلا هرکی بگیره 7 روز رایگانه یا به تازگی این کار رو میکنن؟

بدون اینکه بازی رو بخرید می تونید به مدت یه هفته بازیش کنید. برید به سایت origin.com

لینک به دیدگاه

بدون اینکه بازی رو بخرید می تونید به مدت یه هفته بازیش کنید. برید به سایت origin.com

خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

برای تازه کارها من بازی بتلفیلد ۴ رو پیشنهاد نمی کنم.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد می کنم از Team Fortress 2 شروع کنید...چون بقیه بازی های Online که روی Steam به صورت Free هستن نیاز به ساعات فوق العاده زیاد خوندن توضیحات و یادگیری داره مثل Warframe یا Dota 2(تمرین و یادگیری فوقالعاده زیاد نیاز داره تا بتونید ازش لذت ببرید)

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

پیشنهاد می کنم از Team Fortress 2 شروع کنید...چون بقیه بازی های Online که روی Steam به صورت Free هستن نیاز به ساعات فوق العاده زیاد خوندن توضیحات و یادگیری داره مثل Warframe یا Dota 2(تمرین و یادگیری فوقالعاده زیاد نیاز داره تا بتونید ازش لذت ببرید)

Team Fortress 2 هم برای شروع بازی مناسبی هست ولی حجم بالایی داره حدود ۱۶ گیگ و گرافیک آنچنانی هم نداره. بازی warface کمتر از ۱۰ گیگ حجم داره و گرافیک بالایی هم داره. موتور بازی cryengine هست همون موتوری که باهاش بازی Crysis رو ساختن و کلا ۴ تا کلاس داره و یادگیریش راحت تره ولی tf2 حدود ۹ تا کلاس.
لینک به دیدگاه

دوستان Origin رو دانلود کردم، برای رجیستر کشور iran نداره

لینک به دیدگاه

Csgo 

خیلی ساده شیک مجلسی برای شروع خوبه

بعدش هم BF4

لینک به دیدگاه

اصلاً شما چی سبکی بازی میکنید :-?

ویرایش شده توسط Sky94
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من تا حالا بازی آنلاین انجام ندادم، فقط یکبار Fifa آنلاین زدم اونهم نسخه ی کرک شده که توی تاپیک های همین فروم راهنماییش وجود داشت.

برای من که تا حالا بازی آنلاین نزدم چی بازی پیشنهاد میدید که خوب باشه و همون اول کار زده نشم؟

الان من استیم رو دانلود و نصب کردم، یه بازی هم که فری بود به لیست گیم هام اضافه کردم اما به دانلودش نرسیدم هنوز.

برای خرید بازی هم تا حدودی مشکلی نیست.

پیشنهاد بنده تجربه بازی overwatch از کمپانی بلیزارد است

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اهل FPS هستین؟

به بتلفیلد ایمان بیاورید

لینک به دیدگاه

بازی Evolve هم از امروز بصورت F2P شد روی استیم :

http://store.steampowered.com/app/273350/

لینک به دیدگاه

دوستان Origin رو دانلود کردم، برای رجیستر کشور iran نداره

US یا UK بزن. برای شروع همون بازی که گفتم از استیم دانلود کن چند هفته بازی کن. بعد برو سراغ اون بتلفیلد. فعلا نیاز نیست بازی بخری. برای شروع باید با یکسری اصطلاحات آشنا بشی. مثل lag , ping , latency , , cheater , hacker , camp , aimbot , server ...

لینک به دیدگاه

تشکر از همه ی دوستان بابت راهنمایی  @};-

اصلاً شما چی سبکی بازی میکنید :-?

سبک های مختلف، منجمله fps، منتهاش نمیخوام یه جوری بشه که زده بشم، یعنی بخاطر همون عدم اطلاعات کافی حالم همون روز اول گرفته بشه.

اهل FPS هستین؟

به بتلفیلد ایمان بیاورید

اینو باید تست کنم، چون فقط Offline بتل میزدم

US یا UK بزن. برای شروع همون بازی که گفتم از استیم دانلود کن چند هفته بازی کن. بعد برو سراغ اون بتلفیلد. فعلا نیاز نیست بازی بخری. برای شروع باید با یکسری اصطلاحات آشنا بشی. مثل lag , ping , latency , , cheater , hacker , camp , aimbot , server ...

منظور شما warface بود؟، دو نسخه توی استیم رایگان هست، کدومش منظورتونه؟، نسخه ی 2014 یا 2015؟

بازی Evolve هم از امروز بصورت F2P شد روی استیم :

http://store.steampowered.com/app/273350/

این لینک ارور میده

لینک به دیدگاه

تشکر از همه ی دوستان بابت راهنمایی  @};-

سبک های مختلف، منجمله fps، منتهاش نمیخوام یه جوری بشه که زده بشم، یعنی بخاطر همون عدم اطلاعات کافی حالم همون روز اول گرفته بشه.

اینو باید تست کنم، چون فقط Offline بتل میزدم

منظور شما warface بود؟، دو نسخه توی استیم رایگان هست، کدومش منظورتونه؟، نسخه ی 2014 یا 2015؟

بله. منظورم warface هست. عجیبه من تاحالا یه نسخه بیشتر ندیدم. این هست لینکش http://store.steampowered.com/app/291480/

فعلا سراغ بازی های dota2 و csgo و امثالهم نرید چون به شدت اعتیاد آور هستند و به تمرین زیاد نیاز دارند. برای همین پرطرفدارند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه میخوای به طور وحشتناکی توش غرق بشی جوری که کله تابستونت رو پر کنه فقط و فقط gta v

تا 30 نفر میتونن جوین بشن ، تازه این گوشه کوچیکی از دنیای بزرگشه

post-10820-0-54810200-1467961712_thumb.jpg

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

ایا میخواهید معتاد شوید ایا میخواهید خود را سیاه روز و بد بخت کنید درمان شما سری بازی های WOW و Dota میباشد.

لینک به دیدگاه

من بتلفیلد 3 اولین و 4 دومین بازی انلاینم بود.

با همون 4 برو خیلی خوبه.

لینک به دیدگاه

بد ترین نوع اعتیاد به بازی آنلاین برای WoW ،  Dota 2 ، overwatch ، GTA V ، LOL ، هست

اصلا سمت این بازی ها نرو

من در کل برای دوتا2  6000 ساعت گیم پلی دارم

الان یک ماه هست سیستم ندارم که بازی کنم دارم دیونه میشم  :(

اگر میخوای از زندگیت عقب نمونی سمت این بازی هایی که نام بردم نرو!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...