رفتن به مطلب

16 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. مشکلتون حل شد ؟

Recommended Posts

در 18 دقیقه قبل، dariush2 گفته است :

ویندوز10 نصب کردم قبلا اما هیچ بازی نشد که نصب کنم اخطار میداد

هیچ بازی ای؟ اگه بازی قدیمی مثلا cod2  و امثال اینا که مال چند سال پیشن اره تو ویندوز ده بالا نمیان اما بازیای جدید اکثرا با ویندوز ده سازگارترن مثل همین جی تی ای..  مشخصات سیستمت چیه ؟ و اینکه چه نسخه بازی رو نصب کردی؟

ویرایش شده توسط Farhad koohkan
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Farhad koohkan گفته است :

هیچ بازی ای؟ اگه بازی قدیمی مثلا cod2  و امثال اینا که مال چند سال پیشن اره تو ویندوز ده بالا نمیان اما بازیای جدید اکثرا با ویندوز ده سازگارترن مثل همین جی تی ای..  مشخصات سیستمت چیه ؟

cpu :Q9400
ram 6 1333
vga:550ti

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، dariush2 گفته است :

cpu :Q9400
ram 6 1333
vga:550ti

سیستمت هیچ مشکلی هم نداره و راحت رو های میتونی بازی کنی ./..یه کار که هر چی کرک اومده واسش رو دانلود کن و از مسیر اصلی بازی بجز پوشه ها هر چی فایل هستش کپی بگیر بریز یجا و دونه دونه کرکهارو امتحان کن هر بار هم کرک رو میریزی و جواب نمیده همین فایلای بک اپ جایگذین کن تو پوشه اصلی بازی و همینجوری بقیه کرکهارو.(این کار رو من قبلا رو یه بازی دیگه انجام دادم بلخره اجرا شد با یکی از کرکا  شاید رو بازی شمام جواب داد اگر که از ویندوز و پیشنیازها مطمعنی

لینک به دیدگاه

سیستمت هیچ مشکلی هم نداره و راحت رو های میتونی بازی کنی ./..یه کار که هر چی کرک اومده واسش رو دانلود کن و از مسیر اصلی بازی بجز پوشه ها هر چی فایل هستش کپی بگیر بریز یجا و دونه دونه کرکهارو امتحان کن هر بار هم کرک رو میریزی و جواب نمیده همین فایلای بک اپ جایگذین کن تو پوشه اصلی بازی و همینجوری بقیه کرکهارو.(این کار رو من قبلا رو یه بازی دیگه انجام دادم بلخره اجرا شد با یکی از کرکا  شاید رو بازی شمام جواب داد اگر که از ویندوز و پیشنیازها مطمعنی

تا دو ماه پیش  باهاش بازی میکردم از وقتی ویندوز عوض کردم این بلا سرش اومده
بخام ویندوز 10 نصب کنم کدوم نسخه مناسبه ؟؟
home یا pro نصب کنم؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، dariush2 گفته است :

تا دو ماه پیش  باهاش بازی میکردم از وقتی ویندوز عوض کردم این بلا سرش اومده
بخام ویندوز 10 نصب کنم کدوم نسخه مناسبه ؟؟
home یا pro نصب کنم؟

یبار هم سوشال کلاب رو حذف کن و نسخه جدیدتر رو بنصب ببین کار میده؟ بعضیا با اینکار حل شده مشکلشون

home بنصب

ویرایش شده توسط Farhad koohkan
لینک به دیدگاه

یبار هم سوشال کلاب رو حذف کن و نسخه جدیدتر رو بنصب ببین کار میده؟

انجام دادم و حتی یک نسخه قدیمی هم نصب کردم ولی بی فایده بود

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، dariush2 گفته است :

ویندوز10 نصب کردم قبلا اما هیچ بازی نشد که نصب کنم اخطار میداد

درود عزیز ویندوز 10 مشکلی ندارد باید دنبال مشکل دیگری باشید من خودم 10 نصبه همه بازی ها رو هم روش نصب و اجرا کرده ام

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

درود عزیز ویندوز 10 مشکلی ندارد باید دنبال مشکل دیگری باشید من خودم 10 نصبه همه بازی ها رو هم روش نصب و اجرا کرده ام

ویندوز 10 چند نسخه داره
home
pro
std
هرکدوم نصب کنم فرقی ندارن؟؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام من وقتی دارم بازی gta v رو اجرا میکنم با زور display adapter مواجه میشوم گرافیکم هم 3 گیگ هست رمم هم 6 گیگ لطفا کمکم کنید

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 1396/02/13, 21:18:42، dmcmrk گفته است :

دوست عزیز بنظرم

فعلا آموزش انقال کرک 3dm به reloaded در gtav رو مطالعه بفرمایید(سرچ کنید). اگر به نتیجه رسیدید که هیچ، در غیر این صورت ، به طور کلی بی خیال این نسخه بشید و نسخه reloaded رو دانلود کنید.?

سللم  من وقتی وارد بازی میشم همون دوتا ستاره پلیسو میاره لود کنه از بازی میاد بیرون

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Die گفته است :

سللم  من وقتی وارد بازی میشم همون دوتا ستاره پلیسو میاره لود کنه از بازی میاد بیرون

مشکل کرک داری شما ،سرچ کن کرک ریلودد 1.41 gtav just crack 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

من یه مشکلی دارم که وقتی داخل بازی میرم بعد از نشون دادن کاراکتر ها بازی میاد بیرون  کرک reload هم دانلود کردم ارور هم این هست  :

Grand Theft Auto V has stopped working

A problem caused the program to stop working correctly.Windows will close the program and notify  you if a solution is available.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، .ali.ali.83. گفته است :

سلام

من یه مشکلی دارم که وقتی داخل بازی میرم بعد از نشون دادن کاراکتر ها بازی میاد بیرون  کرک reload هم دانلود کردم ارور هم این هست  :

A problem caused the program to stop working correctly.Windows will close the program and notify  you if a solution is available.

سلام 

برای امتحان بازی رو به صورت run as administrator جرا کنید :D

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، .ali.ali.83. گفته است :

سلام

اپدیت 1.41 بریز

لینک به دیدگاه

در در 21 بهمن 1397 در 14:22، Die گفته است :

درود

رو ایکن بازی کلیک راست کن و run as adminstrator  کن دزست میشه

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام خدمت دوستان گرامی من یه اکانت ساختم برای GTA V همه کار هاشو کردم بعد که می‌خوام وارد بازی بشم همون اول کار جای عکس هاش از بازی میاد بیرون و هیچ اروری نمیده سریع میاد بیرون لطفاً کمکم کنید که چیکار کنم

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

دوستان من gta v رو 4 روزه نصب کردم تا این چهار روز اصلا کرش و یا هنگ بیشتر مشکلات براش اتفاق نیفتاده........... اما وقتی دکمه Q رو میزنم بازی کرش میشه

لطفا جواب بدید ممنون

سیستم من

رم:4

گرافیک:GeForce GT730 2GB

پردازنده:intel pentium G3250

لینک به دیدگاه

اکثر این مشکلات بخاطر ناهماهنگی دیتا با کرک پیش میاد. ویندوز 10 هم که داره زیادی اذیت میکنه در این موارد.  راحت ترین راه هم بنظرم تهیه اکانت هرچند هکی این بازی باشه که لذت انلاینش رو هم ببرید. اگر فقط افلاین مد نظرتونه اکانت بن شده gta v دارم بنده

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام من بعد از ورود به بازی با مشکل activation required مواجه میشم . تاریخ سیستمم را هم عقب بردم ولی مشکل بر طرف نشد . لطفاً بگید باید چکار کنم. ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...