رفتن به مطلب

16 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. مشکلتون حل شد ؟

Recommended Posts

سلام دوستان

شاید این یه پست تکراری باشه و شاید هم نه !

خیلی از کاربرا با مشکل stop working هنگام ورود به بازی مواجه میشن که این رو با کمک دو سه تا از دوستام حلش کردم و ممنونشونم

*** توجه کنید حتماً باید برای اجرای بازی با کرک اینترنتتون در تمامی مراحل اجرای بازی خاموش باشه تا از اتصال به راک استار خودداری بشه ***

اجرا با کرک Reloaded

شما وقتی بازی رو نصب میکنید همراه با بازی یه کرک 3dm هم تو پوشه نصب بازی میاد

توجه کنید نرم افزار social Club  حتماً باید نصب بشه اما !!! وقتی بازی رو نصب کردید قبل از نصب سوشیال یکبار وارد بازی بشید و با ارور عدم نصب سوشیال روبرو میشید که خب طبیعتاً باید سوشیال نصب بشه تا این ارور رفع بشه اما مهمه که یکبار بدون نصب سوشیال وارد بازی شید خب حالا از بازی خارج شید و سوشیال رو نصب کنید و سه فایل مربوط به کرک 3dm رو حذف کنید (هر فایلی که با اسم 3dm هست حذف شه + luncher مربوط به 3dm که ایکونش نوشته 3dm روش ) حالا 

برای دانلود فایل کرک و آپدیت اون روی این لینک کلیک کنید و دانلودش کنین حجم فایل تقریباً 608 مگ هستش فک کنم

رمز فایل برای ext کردن فایل : www.ubirock.ir

بعد از دانلود و اکسترکت کردن فایل کرک شما چهار تا پوشه رو میبینید

(Crack.RLD . GTA V Retail to Steam . Installers . update)

- وارد پوشه Update شین و فایل update.rpf رو بریزین تو پوشه Update ( محل نصب بازی )

- وارد پوشه  GTA V Retail To Steam هر چی که میبینید رو توی محل نصب بازیتون بریزید

- خب حالا برید تو پوشه Crack .RLD و هر چی توشه رو بریزید تو محل نصب بازیتون

خب تا اینجا ما فایلهای مورد نیازیمون رو کپی کردیم سرجاشون و حالا شما باید تاریخ سیستم خودتون رو حتماً ! حتماً ! حتما! به 15 آپریل 2016 به عقب برگردونین و بعد بازی رو اجرا کنید در غیر اینصورت مجدداً شما با مشکل Stop Working و سایر ارور ها مواجه میشید ،توجه داشته باشید هر باری که میخواید وارد بازی بشید باید حتماً نت قطع باشه و توجه کنید مثلاً اگه امروز 15 آپریل بوده و بازی کردید فردا تاریخ رو 16 آپریل کنید تا مشکلی تو Load مراحلی که قبلاً انجام دادید پیش نیاد ، اما!!! یه سوال وقتی شما تاریخ سیستم رو برمیگردونید عقب گوگل اجازه دسترسی به سایت ها رو از شما میگیره واسه سرچ کردن !!! خب تاریختون رو مجدداً برگردونید به تاریخ روز و برید نت .

یک نکته بسیار مهم که باهاش مواجه شدم اینه که تو بعضی مراحل نمیشه اون مراحل رو انجام داد یا مراحل واسه خود بازی فراخوانی نمیشن باید بگم که یبار از بازی خارج شید اکی میشه ، اول بازی هم تو بانک هستید زمانی که میخوان از بانک خارج  شن بعضی وقتا مراحل فراخوانی نمیشن و نمیتونید ببیند باید چه دکمه ای رو بزنید وقتی محل رفتنتون رو روی نقشه میبنید کلید Q رو بزنید تا بازیکنتون قایم بشه و ...

اگر سوال دیگه ای بود یا راه حل جدیدتری بود حتماً بگید ...

موفق باشید - با تشکر از محمد جان عزیز بابت راهنمایی قسمت >> تغییر تاریخ سیستم ...

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

سلام.بعد از بازی کردن به مدت 10 تا 15 دقه یهو صفحه وایمیسته و گیر میکنه

بعد از هر بار رفتن تو بازی هم همینطور میشه

مشخصات سیستمم:

cpu: amd phenom x6 1075

geforce 2g gt630

2x4 apacer

msi g45

بعید میدونم رم کم بیاره چون 8 گیگ رم دارم و با رزولوشن 1280-720 اجرا میکنم و بدون لگ میاد

با رزولوشن 800-600 هم بازی کردم باز نشد

فقط مشکل یهو گیر کردن بازی و ثابت بودن تصویره و اینتر میزنم کاملا بازی بسته میشه و exe has stop working رو میزنه

ممنون میشم هرچی زودتر پاسخ بدید

لینک به دیدگاه

درود

من هم همین مشکل رو بر روی ورژن های مختلف ویندوز ده دارم که فقط به روش ، ورود به بازی از طریق «run as administrator» ، مشکل حل میشه.

لینک به دیدگاه

در در 1396/02/11, 21:31:15، dmcmrk گفته است :

درود

من هم همین مشکل رو بر روی ورژن های مختلف ویندوز ده دارم که فقط به روش ، ورود به بازی از طریق «run as administrator» ، مشکل حل میشه.

ازطریق run as administrator هم تست کردم ،باز بازی گیر کرد و اینتر زدم اوومد بیرون

لطفا یکی راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، bbs گفته است :

ازطریق run as administrator هم تست کردم ،باز بازی گیر کرد و اینتر زدم اوومد بیرون

لطفا یکی راهنمایی کنه

درود

لطفاً بفرمایید از  نسخه چه گروهی و یا چه کرکی استفاده می کنید .همچنین ورژن بازی رو هم ذکر بفرمایید .

شاید دوستان بتوانند راهنمایی بکنند

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

درود

لطفاً بفرمایید از  نسخه چه گروهی و یا چه کرکی استفاده می کنید .همچنین ورژن بازی رو هم ذکر بفرمایید .

شاید دوستان بتوانند راهنمایی بکنند

نسخه بازی GTAVLauncher ورژن 1.0.350.1

GTA5 ورژن 1.0.323.1

PlayGTAV  ورژن 1.0.0.0

اینم کرک بازی 3DMGAME-Grand.Theft.Auto.V.Update.5(v1.0.350.2).and.Crack.v5.Fixed-3DM

اینا تو پوشه بازی بود،گفتم همرو بنویسم شاید دوستان بهتر راهنمایی کنند .

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، bbs گفته است :

نسخه بازی GTAVLauncher ورژن 1.0.350.1

GTA5 ورژن 1.0.323.1

PlayGTAV  ورژن 1.0.0.0

اینم کرک بازی 3DMGAME-Grand.Theft.Auto.V.Update.5(v1.0.350.2).and.Crack.v5.Fixed-3DM

اینا تو پوشه بازی بود،گفتم همرو بنویسم شاید دوستان بهتر راهنمایی کنند .

دوست عزیز بنظرم

فعلا آموزش انقال کرک 3dm به reloaded در gtav رو مطالعه بفرمایید(سرچ کنید). اگر به نتیجه رسیدید که هیچ، در غیر این صورت ، به طور کلی بی خیال این نسخه بشید و نسخه reloaded رو دانلود کنید.?

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

دوست عزیز بنظرم

فعلا آموزش انقال کرک 3dm به reloaded در gtav رو مطالعه بفرمایید(سرچ کنید). اگر به نتیجه رسیدید که هیچ، در غیر این صورت ، به طور کلی بی خیال این نسخه بشید و نسخه reloaded رو دانلود کنید.

یعنی باید آپدیت 7 رو که نزدیک 8 گیگه دانلود کنم؟یا اگه شما لینکی دارید و توضیحی ممنون میشم بگید

لینک به دیدگاه

آپدیت 7 که آخرین آپدیت و نزدیک 8 گیگ رو دانلود کردم و بازی درست شد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، bbs گفته است :

آپدیت 7 که آخرین آپدیت و نزدیک 8 گیگ رو دانلود کردم و بازی درست شد

درود

عذر می خوام ندیدم که بخوام پاسخ سوال قبلیتون رو بدم.

برخی از سایت ها حتی برای رفع مشکل آپدیت ۵ رو هم پیشنهاد داده بودند که حجمی کمتر از ۵۰۰ مگ داشت ولی خب تنها  مشکل معدود افرادی حل شده بود.

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم.آره دیدم تو سایتا زده بودن ولی دیگه آپدیت 7 دیگه خیلی از چیزها رو به بازی اضافه میکنه و کلا رفع همه باگها و اشکالات بازی هست

بازم ممنون که راهنمایی کردید.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام.  مشکل من اینه که یبار لپتاب رو گذاشتم رو sleep و بعد از 5 دقیقه بازی رو ادامه دادم اما بازی مثل قبل نیس و همش گیر میکنه و...  خواهشا کمکم کنید

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام.

من یه مشکل بزرگ دارم.

وقتی بازی رو اجرا میکنم میگه باید دکمه های بازی رو درست ست کنی!

هر کاری کردم بازم مشکل میگیره میگه بادی دکمه ها رو ست کنی!

کرک بازی من ریلود هستش

لینک به دیدگاه

@:

سلام.من بازی رو نصب کردم.جدیدترین کرک و آپدیت هم همینطور.ویندوز رو هم مجددا نصب کردم(7).آنتی ویروس هم ندارم.

.ولی موقع ورود به بازی بعد از چند ثانیه صفحه قفل میشه و اجرا متوقف میشه و ارور stop working میده.راهنماییم کنید.

اگه میشه کامل واسم توضیح بدید که چه کاری انجام بدم.

ارورش هم اینه

.:

Problem Event Name: APPCRASH

Application Name: GTA5.exe

Application Version: 1.0.350.1

Application Timestamp: 5540c256

Fault Module Name: StackHash_717d

Fault Module Version: 6.1.7601.17514

Fault Module Timestamp: 4ce7c8f9

Exception Code: c0000374

Exception Offset: 00000000000c40f2

OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Locale ID: 1065

Additional Information 1: 717d

Additional Information 2: 717d7ffde44abf0ae609ab29ab170d43

Additional Information 3: f479

Additional Information 4: f47942debd8986442bbce9f9bf7d65f9

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، احمدشا گفته است :

@:

سلام.من بازی رو نصب کردم.جدیدترین کرک و آپدیت هم همینطور.ویندوز رو هم مجددا نصب کردم(7).آنتی ویروس هم ندارم.

.ولی موقع ورود به بازی بعد از چند ثانیه صفحه قفل میشه و اجرا متوقف میشه و ارور stop working میده.راهنماییم کنید.

اگه میشه کامل واسم توضیح بدید که چه کاری انجام بدم.

ارورش هم اینه

.:

Problem Event Name: APPCRASH

Application Name: GTA5.exe

Application Version: 1.0.350.1

Application Timestamp: 5540c256

Fault Module Name: StackHash_717d

Fault Module Version: 6.1.7601.17514

Fault Module Timestamp: 4ce7c8f9

Exception Code: c0000374

Exception Offset: 00000000000c40f2

OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Locale ID: 1065

Additional Information 1: 717d

Additional Information 2: 717d7ffde44abf0ae609ab29ab170d43

Additional Information 3: f479

Additional Information 4: f47942debd8986442bbce9f9bf7d65f9

درود

اگر  در همان لود ابتدایی رخ میده ، گمان می کنم این مشکل با اجرای بازی از طریق run as administrator حل میشه.

لینک به دیدگاه

همین کارو کردم. ادمین استور هستم.ولی مشکل این نبود.چکار کنم؟همه کرکی گرفتم ولی باز وقتی بازی بالا بیاد چند ثانیه اجرا میشه و بعد هنگ میکنه.آپدیت جدید هم گرفتم توی 6 تا پارت بود و حدود 11 گیگ. ولی موقع extract here این ارور رو میده

I:\ubdate 2\Grand.Theft.Auto.V.Update.v1.41-RELOADED_www.Bia2Game.com.part1.rar: Checksum error in the encrypted file Grand.Theft.Auto.V.Update.v1.41-RELOADED_www.Bia2Game.com\Update\setup-2.bin. Corrupt file or wrong password.
درحالی که پسورد رو درست میزنم.چندبار دیگه ای هم از سایتای دیگه آپدیت هاشو دانلود کردم ولی باز موقع extract این ارور رو میده.چکار کنم???????????

لینک به دیدگاه

سلام من ویندوزم 10 بعد جی تی ای وی با کرک 3dm هست وقتی میرم داخلش میزنه has stopped working 

مشخصات c هم اینه

core i5 7300

ram:12

gerafic:nvidia 1050 4gig

لینک به دیدگاه

من که تا به امروز هیچ مشکلی نداشتم فقط میشینم پشت سیستم خوابم میگیره :x

لینک به دیدگاه

سلام برای نصب اپدیت 1.41 gta v  باید بزنید کلا بازی حذف کنید از اول نصب کنیدش.فقد همین اپدیت بریزین و کرک همین اپدیت بریزید(کرک و اپدیت همراه 1.41).بعدش اگه ارور تنظیم کلید های بازی داد توی یوتیوب اسم ارور بزنید راه حل هست.بعدش باید جدید ترین scriphoock و ترینر menyoo از سایت gta v mod بگیرین نصب کنید توی پوشه بازی هست.قدیمی ها کار نمیکنه و ارور میده.open iv هیچ مشکلی نداره خدارو شکر تازه کلی باگ که به وجود میومد از بین رفت اپدیدت خوبیه.

بعد موقع نصب اپدیت حواستون باشه محل نصب باید پوشه بازی باشه.برای مثال:

G:\GRAND THEFT AUTO V   این درسته

G:\GRAND THEFT AUTO V\GRAND THEFT AUTO V     این اشتباه

در کل یعنی حواستون باشه موقع نصب  اشتباه میشه. باز توی پوشه بازی یک پوشه دیگه درست و توی اون نصب میشه.نباید یک پوشه  دیگه درست بشه توی مسیر نصب درستش کنید

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام دوستان ،

یه مشکلی دارم با فایل gameconfig.xml.

ک برای اضافه کردن ماشین ها باید با فایل فابریکش ک هست جایگزین کنمش ،نسخه بازیمم فیت گرل کرکی اخرین نسخه 1180.1 و انلاین1.41 هست .

توی سایت gta5mods گشتم و امتحان کردم ولی بعضیا ک وارد بازی میشه بلاخره در نهایت یه جایی رندوم کرش میشه بازی و در ضمن کانفیق 1180.1 رو پیدا نکردم اصلا! حتی برای مطمعن شدن از اشکال گیم کانفیگ فقط این فایلو جایگزین کردم و بسته های اد آن ماشین هارو هم وارد dlclist نکردم و پوشه اسکریپتم هم رینیم کردم ک کار نکنه ،ولی بازم با کمی بازی و اینور اونور رفتن  کرش کرد ک فهمیدم ایراد از گیم کانفیگ هست! از open iv اخرین نسخه هم استفاده میکنم به همراه اپدیت sctipt hook  و native trainer و enhanced native tarainer,.

اگر کسی گیم کانفیگ بدون مشکل وکرش و بدون ایراد مراحل بازی داره و استفاده میکنه لطفا به من اطلاع بده مرسی...

ویرایش شده توسط frzm2014
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام یکی لطف کنه پوشه propsکه در مسیر update\x64\dlcpacks\patchday3ng\dlc.rpf\x64\levels \gta5 قرار دارد (حجمش فقط600kbاست)را برام اپلود کنه..........

در ضمن این مسیر را میتونید با برنامه open iv باز کنید............

اشتباهی هواسم نبود و این پوشه را پاک کردم .....خیلی خیلی خیلی ممنون میشم......

وقتی وارد بازی میشم بازی ارور stop working میده

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود
بازی که میزنم اجرا کنم همون اول این اخطار میاد چیکار کنم؟
Untitled.thumb.png.e8c3221d5889a26c1c0a71daa92b6739.png

ویرایش شده توسط dariush2
لینک به دیدگاه

در در 1397/05/26, 15:59:35، dariush2 گفته است :

درود
بازی که میزنم اجرا کنم همون اول این اخطار میاد چیکار کنم؟
Untitled.thumb.png.e8c3221d5889a26c1c0a71daa92b6739.png

درود

ویندوز 10 اخرین ورژن و 64 بیت رو بنصب بعد همه پیشنیازهای گیم و اپدیت شدشو بنصبی دیگه گمون نکنم مشکلی پیش بیاد.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farhad koohkan گفته است :

درود

ویندوز 10 اخرین ورژن و 64 بیت رو بنصب بعد همه پیشنیازهای گیم و اپدیت شدشو بنصبی دیگه گمون نکنم مشکلی پیش بیاد.

ویندوز10 نصب کردم قبلا اما هیچ بازی نشد که نصب کنم اخطار میداد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...