رفتن به مطلب

امتیاز های منفی یسری از کاربرا فروم

Recommended Posts

درود

طبق گزارش ها و خبرهایی که به مدیریت فروم رسیده در بعضی تاپیک ها امتیاز های منفی که به کاربرا داده شده باید بیشتر مورد بررسی قرار بگیره، پیگیر این موضوع هستیم و تا شب نتیجه رو در همین تاپیک اعلام میکنیم

با تشکر

------------------------------

بررسی ها توسط تیم مدیریت کم کم در حال انجام است

کاربرEDK-OverVolt به دلیل ترغیب سایر کاربران و دادن منفیهای مکرر و بی دلیل به سایر کاربران 945 امتیاز منفی بدون بازگشت به ایشون داده شد . و در صورت ادامه چنین رفتاری سایر قوانین فروم برای ایشون اعمال خواهد شد . در ضمن ایشون و هر کس دیگری دوست لیون کامپیوتر هستند ولی ما ملزم به اجرای قوانین هستیم و امیدواریم دوست عزیزمون

تا به الان ایشان سه اخطار از مدیران سایت دریافت کردن که اولین اخطار سال 1394 به دلیل همین امتیازات منفی بوده

mtj6rl5c159bq6aaafj8.jpg

اخطار دیگه ای که در 5 اردیبهشت به ایشان داده شد

h0kojmoq5womxcglamd8.jpg

اکانت سایر کاربران نیز در حال بررسی میباشد و در صورت اثبات تخلف توسط تیم مدیریت برخوردهای لازم اعمال خواهد شد

----------------------------------

از تمام کاربران عزیز و فهیم لیون کامپیوتر درخواست میکنیم بسیار دوستانه در کنار هم نظر بدید و نظر مخالف رو شنوا باشید @};-

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود

طبق گزارش ها و خبرهایی که به مدیریت فروم رسیده در بعضی تاپیک ها امتیاز های منفی که به کاربرا داده شده باید بیشتر مورد بررسی قرار بگیره، پیگیر این موضوع هستیم و تا شب نتیجه رو در همین تاپیک اعلام میکنیم

با تشکر

حتی در بخشهایی دیده شده که پست هایی صرفا حاوی اخبار و بدون نظر شخصی به شدت منفی خوردن... چون خبر رو دوست نداشتن :|

طرفداران AMD تقریبا تمامی پست های طرفداران انویدیا رو منفی میدن ، طرفداران انویدیا هم همینطور... افرادی هم که بی طرف هستن بصورت رندوم از دو طرف ماجرا مثبت و منفی میگیرن

ممنون میشم با راه حلی مناسب این جو ار فروم برداشته بشه که جدا از مضمون نظرت، صرفا به خاطر طرفدار برند خاصی بودن مثبت و منفی نگیری...

متاسفانه ایجاد تاپیک های طرفداری باعث نشد که دوستان طرفداری کنن از برند خودشون و فقط جایی شد برای حمله به برند مقابل... و از اون گذشته تاپیک های طرفداری باعث نشدن که اون فضای طرفداری یا تهاجمی فقط در همون تاپیکها محدود بشه بلکه تقریبا تمام تاپیک ها رو تحت تاثیر قرار داده....

از درست شدن یا نشدن این وضعیت هیچ سودی به من نمیرسه و صرفا به خاطر اعتبار این محیط نگرانم چون من هم علاقه دارم چیزی یاد بگیرم در این جامعه مجازی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

با تشکر

درود اقامهدی @};-

لطفا به سیستم فیدبک دهی یوزرها هم رسیدگی کنید اگه تو بازارچه قراربشه قبل ازواریز به هردلیلی امتیازمنفی ثبت بشه بدون اینکه معامله قطعی شده باشه دیگه هرکی به هرکی میشه (این مورد رو خودم چنباردیدم توپروفایل بعضی کاربرا)

لینک به دیدگاه

یه بنده خدایی بود نمیدونم تو کدوم پست بودم، یک نگاه کردم بعد رفرش کردم دیدم 14تا منفی خورده

این حرص فن های انویدیا و amd واقعا جالبه. این میره تو پست اون ، اون میاد تو پست این کلی بحث میکنه بهم منفی میدن

خدایا این خوشی هارو از ما نگیر =))  @};-

لینک به دیدگاه

حتی در بخشهایی دیده شده که پست هایی صرفا حاوی اخبار و بدون نظر شخصی به شدت منفی خوردن... چون خبر رو دوست نداشتن :|

طرفداران AMD تقریبا تمامی پست های طرفداران انویدیا رو منفی میدن ، طرفداران انویدیا هم همینطور... افرادی هم که بی طرف هستن بصورت رندوم از دو طرف ماجرا مثبت و منفی میگیرن

ممنون میشم با راه حلی مناسب این جو ار فروم برداشته بشه که جدا از مضمون نظرت، صرفا به خاطر طرفدار برند خاصی بودن مثبت و منفی نگیری...

متاسفانه ایجاد تاپیک های طرفداری باعث نشد که دوستان طرفداری کنن از برند خودشون و فقط جایی شد برای حمله به برند مقابل... و از اون گذشته تاپیک های طرفداری باعث نشدن که اون فضای طرفداری یا تهاجمی فقط در همون تاپیکها محدود بشه بلکه تقریبا تمام تاپیک ها رو تحت تاثیر قرار داده....

از درست شدن یا نشدن این وضعیت هیچ سودی به من نمیرسه و صرفا به خاطر اعتبار این محیط نگرانم چون من هم علاقه دارم چیزی یاد بگیرم در این جامعه مجازی

جامع و کامل @};-

یکم برخورد رو با عاملین امتیازات منفی جدی تر کنین بهتره 

درسته که امتیاز مهم نیست و نه برا آدم نون میشه و نه آب ولی یجورایی وقتی مثلا من یه مطلب خبری یا بی طرف میگم و پایین پستم میبینم که یه علامت قرمز هست که هیچ دلیلی هم نداره واقعا آدم احساس بدی پیدا میکنه.

مثله این میمونه که مثلا من بیام بگم رنگ پیراهن تیم سپاهان خیلی قشنگه بعد بیام ببینم طرفدارای آبی و قرمز به من منفی دادن.این وسط من به هیچ کسی توهین نکردم فقط نظرمو گفتم چرا باید منفی بخورم؟(از این موارد تو سایت زیاد دیدم)

لینک به دیدگاه

آقا من خودم قربانی ام :D

شما تو همین تاپیک تاج خورشید !!! به AMD بجا شما بگید تو، منفی باران خواهید شد =))

من بنظرم سیستم امتیاز خیلی حرکت نوبی هست،در بعضی مواقع دیده شده طرف پز ستاره هاشو میده!

بنظرم نبودن این سیستم خیلی بهتره، اصلا فلسفه اینکارو نمیفهمم!

تو فروم های خارجی هم نیست خدایی !

لینک به دیدگاه

درود بر همه 

به نظرم به جای این کار که افراد مثبت و منفی داده بشه

دکمه ی تشکر رو به پست های افراد اضافه کنید

اینجوری بهتره @};-

لینک به دیدگاه

لطفا برای اون قسمت یه مدیر فعال و بی طرف انتخاب کنید 

بعدشم برای تاپیک های طرفداران همچنین اخبار کارت ها این مثبت منقی رو بردارید یا حداقل فقط منفی رو بردارید

هیچکدوم از ما جز سهامداراش نیستیم که بخاطر دو شرکت پول پرست بیام به هم وطنمون فحش بدیم

لینک به دیدگاه

به نظر من موقع ایجاد تاپیکهای طرفداران باید قوانین بسیار سختگیرانه ای می ذاشتن که پنکه های عزیز ، جرات دعوا کردن با همدیگه رو تو بیشتر پستها نداشته باشن. [-X  :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر همه 

به نظرم به جای این کار که افراد مثبت و منفی داده بشه

دکمه ی تشکر رو به پست های افراد اضافه کنید

اینجوری بهتره @};-

بنده بانظرایشون کاملا موافقم. لایک ازپست بهترین گزینه برای قدردانی از پست کسیه که براش زحمت کشیده واطلاعات خودشو بی هیچ چشم داشتی دراختیارهمه قرارمیده :)

لینک به دیدگاه

مورد داشتیم طرف گفته سلام منفی گرفته :D

=))

اون یکم قضیش فرق می کرد :)  ایشون وسط تاپیک همینجوری گفتند : سلام ! :D استارتر گرامی هم با ذکر دلیل بهشون منفی دادن. =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت مهدی جان 

هستند عزیزانی که کلا هدفشون از منفی دادن تفریح و وقت گذرانی یا در مواردی تخلیه عصبانیت و ناراحتی هست 

و هیچ گونه دلیل منطقی ندارن برای کارشون  / بنده هم چندین مورد مورد لطف و مهربانی این عزیزان قرار گرفتم 

به هر حال امیدوارم برای انجام چنین کارایی دلیل و منطق داشته باشیم 

لینک به دیدگاه

اقا ببخشید من دوباره حرف میزنم :)

یه موضوعی هست

یه مثال بزنم براتون

مدیر دوست داشتنی سایت لیون کامپیوتر جناب سعید حسینی هستن @};-  :x

اینم لینک http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showuser=37

ضمن اینکه تمامی صحبت های ایشون با تفکر هست و کاملا زیبا و قشنگ صحبت می کنند اما

شما اگر دقت کنید هر چیزی که ایشون بگن افراد مثبت میدن ! :D

یه مثال میزنم

فک کنید یکی میگه : ((اقای حسینی این مشکل تو سایت بود.رسیدگی کنید))  -13

حالا (مثلا) جناب حسینی : ((چشم رسیدگی میشه)) +34   !!!

==============

فقط یه مثال زدم تا بدونید اکثرا ( حتی خودم) خیلی وقت ها الکی مثبت میدیم (یا خدایی نکرده منفی)

توی این دنیای بزرگ هر کسی یه نظری داره 

دلیل نمیشه که شما هر وقت با یه حرف مخالف بودی خودت (و گاها دوستان !) به طرف منفی بدید

خیلی وقت ها دیدم که طرف یه عالم زحمت کشیده ولی بهش مثبتی داده نشده چون کاربر معروفی نیست !!!

مثلا این یکی امروز به چشمم خورد

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=61062

براش زحمت کشیده ولی 2 تا مثبت :|

موفق باشید...

لینک به دیدگاه

سلام خدمت مهدی جان 

هستند عزیزانی که کلا هدفشون از منفی دادن تفریح و وقت گذرانی یا در مواردی تخلیه عصبانیت و ناراحتی هست 

و هیچ گونه دلیل منطقی ندارن برای کارشون  / بنده هم چندین مورد مورد لطف و مهربانی این عزیزان قرار گرفتم 

به هر حال امیدوارم برای انجام چنین کارایی دلیل و منطق داشته باشیم 

دقیقا عطاجان ! 

انگار برای تخلیه عصبانیت و عقده هست !! 

بعضی از کاربر ها خیلی شورش کردن و برای تلافی و .. دست به چنین کاری میزنن 

لینک به دیدگاه

چطوره منفی اصلا برداشته بشه  و مثبت بمونه

به جز عده ای رفیق باز مثبت زن ! در کل بهتره از وجود منفی 

لینک به دیدگاه

به نظر من موقع ایجاد تاپیکهای طرفداران باید قوانین بسیار سختگیرانه ای می ذاشتن که پنکه های عزیز ، جرات دعوا کردن با همدیگه رو تو بیشتر پستها نداشته باشن. [-X  :D

خب میرن ی فروم دیگه بدون قانون! یا قانون کمتر! که فحش بدن :D

فرهنگ مارو رو گرفتند عزیز من!

ای مرگ بر اسرائیل :laughing:

لطفا برای اون قسمت یه مدیر فعال و بی طرف انتخاب کنید 

بعدشم برای تاپیک های طرفداران همچنین اخبار کارت ها این مثبت منقی رو بردارید یا حداقل فقط منفی رو بردارید

هیچکدوم از ما جز سهامداراش نیستیم که بخاطر دو شرکت پول پرست بیام به هم وطنمون فحش بدیم

فقط با خط آخرش موافقم !

هردو شرکت پول پرست هستند!

الان یکی میاد نقل و قول میکنه میگه اگه این نبود اون قیمتش میرفت بالا،اخه عزیز من نیم دلار قیمت شیر تو بلاد کفر رفت بالا ملت راهپیمایی کردن،شما چشاتو بیشتر ببند =))

لینک به دیدگاه

من نمیدونم کدوم آدم با شخصیت و باشعوری ......میکنه ولی 

هیچ کس - هیچ کس الکی به کسی منفی نمیده  :)شاید طرف یه گفته داشته باشه

که من خوشم نیاد یا ممکنه یه پست تو یه جای دیگه بزاره و من هم از روی عقده 

و اینکه از طرف خوشم نمیاد بهش منفی بدم :) روزی هم چند تا منفی نمیشه داد 

بارها شده اشتباهی منفی دادم ولی تو خصوصی از طرف عذر خواهی کردم :(

نباید یه طرف داستانو دید بعضی وقت ها طرف سلام هم داده 10 تا + گرفته!!

یه نکته خوب که دوستان اشاره کردن میتونید مثل فروم های دیگه دکمه تشکر بزارید

و کلا منفی رو بردارید و پایین آواتار هر کاربر تشکر ها باشه

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

میتونین یه کاری بکنین برای کم کردن امتیاز منفی.

اگر کاربری تو روز میتونه 8 تا فید بک بده 6 تا مثبت و 2 تاش منفی باشه.

اینجوری به هرکی که از راه رسیده نمیتونن منفی بدن.

لینک به دیدگاه

سلام یک پیشنهاد امتیاز منفی رو بردارید و فقط مثبت باشه و دکمه تشکر هم اضافه کنید که تو خیلی از سایت ها است و همه ازش استفاده می کنند و یا منفی و مثبت بردارید و تشکر بزارید و یا محدود کردن منفی و مثب به اعداد خاصی

موفق باشید @};-

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

همین جا باز اقایون دارن موش میدوونن

ویرایش شده توسط MOHSEN-CH
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا عطاجان ! 

انگار برای تخلیه عصبانیت و عقده هست !! 

بعضی از کاربر ها خیلی شورش کردن و برای تلافی و .. دست به چنین کاری میزنن 

درود 

بله متاسفانه همینطوره دانیال عزیز 

ما عاشق + نیستیم ولی حالمون گرفته میشه و یا یه جورایی بهمون توهین میشه که یه تعداد کاربرنما بدون دلیل و منطق بیاد بهمون - بده

" از یکی پرسیدم که چرا منفی دادی فرمودند مثبتهای شما زیاد بود ناراحت شدم ، حالام که چیزی نشده !!!! "

" از یکی دیگر هم همین سوال رو کردم که فرمودند دستم خورد !! لازم به ذکره که این کاربر چندین بار دستشون به منفی خورده بود "

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

من هم از رفتار چند تا از دوستان کاملا شاکیم

داشتم از یکی از دوستان که اشتباها بجای مثبت بهش منفی داده بودم عذرخواهی میکردم و حتی از مدیرا هم خواستم منفی ای که بنده به اشتباه دادم رو حذف کنن. خود اون عزیزی که بهش منفی دادم بهم مثبت داد ولی یه عده از دوستان بهم منفی دادن. بار ها و بارها این حرکت تکرار شده.

چندین بار به مدیریت اطلاع هم دادم.

یکی کاربر Foa D هست و یکی دیگه هم همین کاربر Oblivion هست که بی دلیل منفی میده.

دیدم کسی رسیدگی نمیکنه و قوانین اجرا نمیشه من هم چند تا منفی بخاطر منفی های بی دلیلشون به این دو گل نو شکفته دادم .

foa D که اصلا تو بحث ها  حضور نداره فقط میاد منفی میده.

خواهشا یک بار برای همیشه جلوی این بچه بازی ها رو بگیرین .

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر من اگه منفی حذف بشه خیلی خوب میشه که فقط امکان دادن مثبت باشه یا مثل تشکر در دیگر فروم ها

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...