رفتن به مطلب

امتیاز های منفی یسری از کاربرا فروم

Recommended Posts

بنظر من اگه منفی حذف بشه خیلی خوب میشه که فقط امکان دادن مثبت باشه یا مثل تشکر در دیگر فروم ها

بنده هم کاملا موافقم 

خیلی از کاربرها هستند که برای خالی کردن عقده ای که در خونشون و ... به وجود اومده بی دلیل منفی میدند 

یکی داخل پست های قدیمی بنده میچرخید منفی میداد =))

ویرایش شده توسط Kamy4r
لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود 

بله متاسفانه همینطوره دانیال عزیز 

ما عاشق + نیستیم ولی حالمون گرفته میشه و یا یه جورایی بهمون توهین میشه که یه تعداد کاربرنما بدون دلیل و منطق بیاد بهمون - بده

" از یکی پرسیدم که چرا منفی دادی فرمودند مثبتهای شما زیاد بود ناراحت شدم ، حالام که چیزی نشده !!!! "

" از یکی دیگر هم همین سوال رو کردم که فرمودند دستم خورد !! لازم به ذکره که این کاربر چندین بار دستشون به منفی خورده بود "

فن amd و nvidia همیشه وجود داشته و یچیز کاملا طبیعیه ، 

ولی هر از گاهی تو فروم یسری فن پا به عرصه ی فعالیت میذارن که فعالیتشون یکمی زیادی زیاده و همینجا به این دسته از عزیزان گوش زد میکنم سرنوشتشون به فن های افراطی و زیادی رویی که قبلا در فروم وجود داشته دچار خواهد شد اگر بخوان این روند رو ادامه بدن .   خبرها و مستنداتی رسیده که برای منفی دادن گروه تشکیل دادن و با تبانی و برنامه ریزی به منفی دادن و متشنج کردن جو فروم میپردازن ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر من اگه منفی حذف بشه خیلی خوب میشه که فقط امکان دادن مثبت باشه یا مثل تشکر در دیگر فروم ها

سلام

به نظر من با حذف کردن دکمه - فقط صورت مسئله پاک میشه 

ماها باید رفتار و نوع برخوردمونو درست کنیم 

لینک به دیدگاه

فن فن بازی متاسفانه اینجا خیلی زیاده . حتی دیده شده طرف بدون هیچ دلیل خاصی منفی میده . به چند نفر تو خصوصی بهشون هم تذکر دادم متاسفانه فکر میکنن داریم غیر مستقیم تهدیدشون میکنیم که ای طور نیست بلکه فقط صلاح شما رو میخوایم .بی خود نیست که میگن تا عقل نباشد جان در عذاب هست . به نظر من گزینه پسند و در کنارش گزارش قرار بدید . موفق باشید

ویرایش شده توسط *AHMAD*
لینک به دیدگاه

باید متفی برداشته بشه

که اگر نظر ارزش امتیاز داشت مثبت بگیره

اگه کسی باهاش مخالف بود که به اجبار باید دلیل مخالفتش رو بگه.

لینک به دیدگاه

سلام

آقا حرفتون یجور شعاره.. بخخشید ها.. ما اینجا تو فروم کمپ ترک عقده بازی نداریم... تربیت و ... رو بذارید برا بقیه جاها.. اینجا وضعیت همینه که هست. راه حل پیشنهاد بدید

من هم نظرم با حذف منفی هست

اگه یه پستی به دهن بعضی ها مزده نمیده دلیلی برای منفی دادن نیست.. اگرم مشکل بیسیک داره وبا قوانین تعارض داره که ناظر حذفش میکنه و بازهم دلیلی به منفی نیس.

سلام

آقا حرفتون یجور شعاره.. بخخشید ها.. ما اینجا تو فروم کمپ ترک عقده بازی نداریم... تربیت و ... رو بذارید برا بقیه جاها.. اینجا وضعیت همینه که هست. راه حل پیشنهاد بدید

اگه یه پستی به دهن بعضی ها مزده نمیده دلیلی برای منفی دادن نیست.. اگرم مشکل بیسیک داره وبا قوانین تعارض داره که ناظر حذفش میکنه و بازهم دلیلی به منفی نیس.

لینک به دیدگاه

اینطوری که این چند وقته که من تو این فروم عضو شدم و اوضاع رو دیدم فک کنم اگر این قضیه مثبت و منفی رو حداقل از قسمت مربوط به کارتهای گرافیک بردارید خیلی از مشکلات حل میشه. این کل کل طرفدارای انویدیا و ای ام دی دیگه خیلی شورش در اومده و شاهد تاپیکهایی با عناوین خنده دار و فضایی هستیم که توش کاربرها مدام در حال مثبت و منفی دادن الکی به همن!

یا اینکه امکانی رو فرهم کنید برای تاپیکهایی که مربوط به فن بازی و کل کل هستش این سیستم غیر فعال بشه.

لینک به دیدگاه

چندین بار به مدیریت اطلاع هم دادم.

یکی کاربر Foa D هست و یکی دیگه هم همین کاربر Oblivion هست که بی دلیل منفی میده.

عجب :D

شما از من پرسیدی چرا منفی دادم که میگی بی دلیل ؟ :clapping:

شما یک پست بیار بنده بی دلیل منفی داده باشم،میگم اکانتم رو بن کنن بره پی کارش  :big hug: 

لینک به دیدگاه

تاپیک امضایمنو ببینید تو 5  6 تا پست الکی منفی گرفتم.احتمال میدم کار یه نفر هم بوده باشه

حالا زیادم مهم نیست ولی به نظرم امتیاز منفی برداشته بشه کلا یا همونطور که یکی از دوستان گفتن ، هر کاربر تو 24 ساعت بتونه 8مثبت و 2 منفی بده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شعار ؟ کجاش شعاره 

من عرض کردم باید رفتارمونو درست کنیم ( این شعاره ؟ ) اصلا معنی شعار رو میدونین شما ؟ 

نوع برداشتتون جالبه برام 

لینک به دیدگاه

اگه آمار دلیل منفی گرفتن  مشخص باشه 90درصد بخاطر صحبت های بد و تو هین آمیز کاربرابوده غیر از چند مورد نادر که اون کاربرا هم دیر یا زود اخراج شدن. میتونم چندین مورد مثال بزنم. یا باید سیستم منفی گرفتن کلا حذف بشه یا بعضیا فروم رو با چاله میدون اشتباه نگیرن.

در نظر بنده همه اینجا مهندس هستن و محترم. باید به همدیگه   و به نظر همدیگه احترام بذاریم. کسی هم که نظر خاصی در موردی داره باید بدون کوچکترین توهین به دیگری نظرش رو بیان کنه. اگه همه اینو رعایت کنن فک نمیکنم کسی بی دلیل به کسی منفی بده و...

به امید هر چه بهتر شدن فروم لیون  @};-

شعار ؟ کجاش شعاره 

من عرض کردم باید رفتارمونو درست کنیم ( این شعاره ؟ ) اصلا معنی شعار رو میدونین شما ؟ 

نوع برداشتتون جالبه برام 

کاملا موافقم @};-

لینک به دیدگاه

خیلی منتظرم جواب این تاپیک هستم تا بیاد بیرون ببینم با این هایی که دروه همی جمع میشن الکی به یکی منفی میدن چی کار میکنن  :cool:

تاپیک امضایمنو ببینید تو 5  6 تا پست الکی منفی گرفتم.احتمال میدم کار یه نفر هم بوده باشه

حالا زیادم مهم نیست ولی به نظرم امتیاز منفی برداشته بشه کلا یا همونطور که یکی از دوستان گفتن ، هر کاربر تو 24 ساعت بتونه 8مثبت و 2 منفی بده

بله درست میفرمایید توی 4 -5 تا پست یکی همون جوری به شما منفی داده  الکی :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه بنده خدایی بود نمیدونم تو کدوم پست بودم، یک نگاه کردم بعد رفرش کردم دیدم 14تا منفی خورده

این حرص فن های انویدیا و amd واقعا جالبه. این میره تو پست اون ، اون میاد تو پست این کلی بحث میکنه بهم منفی میدن

خدایا این خوشی هارو از ما نگیر =))  @};-

درود متاسفانه تعصب ها غیرمنطقی روی برند یا یه شرکت باعث تحمیل هزینه به خودمان می شود.وسود چند واردکنند میشود.ومحروم مانند از سایر محصولات میشود

لینک به دیدگاه

شعار ؟ کجاش شعاره 

نوع برداشتتون جالبه برام 

عاره .. یه چیزی یاد گرفتیم هر مشکلی رو میبینیم میگیم مشکل بیسیکه باید آموزش درست باشه.. تربیت درست باشه. فرهنگ سازی بشه و ....

حرف غلطی نیستا

ولی شعار شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا برای اون قسمت یه مدیر فعال و بی طرف انتخاب کنید 

بعدشم برای تاپیک های طرفداران همچنین اخبار کارت ها این مثبت منقی رو بردارید یا حداقل فقط منفی رو بردارید

هیچکدوم از ما جز سهامداراش نیستیم که بخاطر دو شرکت پول پرست بیام به هم وطنمون فحش بدیم

درود توی مقالات علمی منفی؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود

این که کاربر بتونه ببینه کی بهش چه امتیازی داده زیان‌بارترین قابلیت انجمن هست. این رو بردارین بسیاری از رفتارهای نادرست اصلاح خواهد شد.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این که کاربر بتونه ببینه کی بهش چه امتیازی داده زیان‌باز ترین قابلیت انجمن هست. این رو بردارین بسیاری از رفتارهای نادرست اصلاح خواهد شد.

@};- @};- :x @};- @};-

لینک به دیدگاه

آقا من خودم قربانی ام :D

شما تو همین تاپیک تاج خورشید !!! به AMD بجا شما بگید تو، منفی باران خواهید شد =))

من بنظرم سیستم امتیاز خیلی حرکت نوبی هست،در بعضی مواقع دیده شده طرف پز ستاره هاشو میده!

بنظرم نبودن این سیستم خیلی بهتره، اصلا فلسفه اینکارو نمیفهمم!

تو فروم های خارجی هم نیست خدایی !

درود دوست گرامی

اگر پست گذاشتن‌ت هم مثل عکس کاربری‌ت باشه، شگفتی نداره.  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک دلیل امتیازات منفی مدارا کردن مدیران گرامی با استارتر ها هستن

اقا وقتی میبینین تاپیک بوی خون میده سریع حذفش کنید تا این همه دردسر های بعدش وجود نداشته باشه

یه چند وقت بگذره حساب کار دسته اعضای انجمن میادش

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی

اگر پست گذاشتن‌ت هم مثل عکس کاربری‌ت باشه، شگفتی نداره.  :D

اقا نگو عه :D

از رو ظاهر(اینجا عکس پروفایل)  که نباید شخصیت یک نفر  رو حدس زد :party:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عاره .. یه چیزی یاد گرفتیم هر مشکلی رو میبینیم میگیم مشکل بیسیکه باید آموزش درست باشه.. تربیت درست باشه. فرهنگ سازی بشه و ....

حرف غلطی نیستا

ولی شعار شده

شما تلاش نکردین میگین شعاره / چی شعاره ؟ اینکه در هر محیطی که هستیم رفتار و برخوردمون خوب باشه شعاره ؟ خب شما این شعار رو نده 

من خودم همین رفتار رو تا الان رعایت کردم و مثل من خیلی ها رعایت میکنن تو این فروم ولی یه چند نفری رعایت نمیکنن

و تا الان به هیچ کس امتیاز - ندادم و به جای - راهکار یا غلط یا اشتباه بودن اون رو به فرد مورد نظر گفتم / همین 

لطف کنین این مسئله رو بیهوده کش ندین بزارین تایپیک مسیرش رو ادامه بده 

لینک به دیدگاه

درود

این که کاربر بتونه ببینه کی بهش چه امتیازی داده زیان‌باز ترین قابلیت انجمن هست. این رو بردارین بسیاری از رفتارهای نادرست اصلاح خواهد شد.

مخالفم

کسی نتونه ببینه کی به کی منفی یا مثبت داده از - یا + دادن جلو گیری میشه یا فن بازی ها؟

باید برخورد بشه

تازه وقتی میبینی کسی چند وقته منفی میده میتونی بعد از چند بار تکرار شدن گزارش کنی.

لینک به دیدگاه

مخالفم

کسی نتونه ببینه کی به کی منفی یا مثبت داده از - یا + دادن جلو گیری میشه یا فن بازی ها؟

باید برخورد بشه

تازه وقتی میبینی کسی چند وقته منفی میده میتونی بعد از چند بار تکرار شدن گزارش کنی.

سودش کمه زیانش بسیار.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این که کاربر بتونه ببینه کی بهش چه امتیازی داده زیان‌بارترین قابلیت انجمن هست. این رو بردارین بسیاری از رفتارهای نادرست اصلاح خواهد شد.

درود 

سعید جان واسه نشون دادن همین مورد رای گیری کردیم 

فکر نمیکنم برداشتن این خصوصیت کمکی به حال این عزیزان بکنه

اگر این خصوصیت برداشته بشه فکر کنم مدیران عزیز وقتی برای استراحت نخواهند داشت 

در ضمن این مورد قبلا نشون داده نمیشد و خیلی ها شاکی بودن که از طرف کیا دارن مورد لطف منفی ها قرار میگیرن که 

با اشکارسازیش خیلی از این مشکلات حل شد و فقط مونده قضیه طرفداران amd و nvidia و ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این قابلیت چرا واسه کاربرای عادی فعال نیست؟؟ 

درود 

اگر تایپیک مورد نظررو پیدا کنم لینکش رو میدم خدمتتون برای مطالعه 

ما هم همین مورد رو درخواست کردیم که برای همه باشه این خصوصیت که مدیریت عزیز نپذیرفتن که البته دلیلش هم نوشتن که من 

متاسفانه تایپیک رو پیدا نمیکنم 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...