رفتن به مطلب

امتیاز های منفی یسری از کاربرا فروم

Recommended Posts

این قابلیت چرا واسه کاربرای عادی فعال نیست؟؟ 

واسه کاربرای عادی فعال نیست ، ولی خب کاربرهای عادی هم میتونن با تشکیل دادن گروه در تلگرام و هماهنگی های لازم مطلع بشن و به تلافی بپردازن . 

متوجه حرف بنده که هستی عزیزم 

لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به شخصه بنده دیدم که طرفدارهای amd کار همیشگیشون شده منفی دادن...موارد بسیاری دیدم...گر چه هواداران انویدیا هم منفی میدن ولی amd خیلی بیشتره...و دلیل این کارشون رو هم اطلاعات اشتباه فنی ( از دید خودشون ) میزارن

به نظر بنده هم منفی باید حذف بشه...اکثر انجمن ها فقط تشکر دارن و یا به قول معروف لایک !!

لینک به دیدگاه

امتیاز منفی حذف کنید کاملا / البته نظر من اینه که باشه خخخخخخ شاید مشکلاتی پیش بیاد اما خوب نظرم اینه که بودنش جالبه 

لینک به دیدگاه

خوب چه ربطی به سوال من داشت؟؟؟ 

ربطش یه راه حل ساده و رایگان برای استفاده از این قابلیت بود که بعدا بیشتر متوجه میشی عزیز @};-

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

به نظر من این امتیاز مثبت و منفی رو کلا بردارید و دکمه تشکر رو اضافه کنید دیگه هیچ کاربری نمیتونه منفی بده و با کاربر دیگه ای هم جرو بحث نمیکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

قبلا برای بودو نبودش بحث شده و حتی به رای هم گذاشته شده، در نتیجه مشکلات خودمونو به سیستم فروم ربط ندین، سعی کنید جملاتتونو یا جوری بزنین که منفی نگیرید یا اصلا نزنید، شخصا فقط به توهین منفی دادم اکثرا... حق هرکسی هست بخواد منفی بده یا مثبت ، اونایی که نمی خوان برن تو بحث ازاد تاپیک بزنن هرچی می خوان بگن و مشکل منفی نداشته باشند... اینکه یکعدده سو استفاده می کنند اتفاقا با این روش شناخته شده و راحت حذف یا تذکر میگیرند و انجمن با امنیت و انظبات بیشتری پیش میره، اگه نباشه تندرو ها راحت جولان میدن، اونهایی هم که از این قابلیت دیدن امتیازهای خودشون سو استفاده کنند که یا براش زحمت کشیدن یا پول دادن مطمعنا هزینه سنگینی براشون خواهد داشت که یا قابلیت رو از دست میدن یا حتی دیده شده کلا حذف شده... پس پیشنهاد دوستانه ای که دارم برای شما از طرف یک قدیمی این انجمن این هست که سعی کنید از ایجاد اینگونه جو ها پرهیز کنید، همینجور که میبینید چندی هست دیگه در بحث ها شرکت هم حتی نمی کنم و به یک بیننده گاها جهت دیدن اخبار و اتفاقات تبدیل شدم چون احساس کردم که عدده ای دارند زیاده روی می کنن و کار به این تاپیک خواهد کشید که اینچنین شد متاسفانه...!

لینک به دیدگاه

به شخصه بنده دیدم که طرفدارهای amd کار همیشگیشون شده منفی دادن...موارد بسیاری دیدم...گر چه هواداران انویدیا هم منفی میدن ولی amd خیلی بیشتره...و دلیل این کارشون رو هم اطلاعات اشتباه فنی ( از دید خودشون ) میزارن

به نظر بنده هم منفی باید حذف بشه...اکثر انجمن ها فقط تشکر دارن و یا به قول معروف لایک !!

شما منفی گیرت خوبه یه دفه وسط تاپیک amd میایی معلومه چنتا ترکش هم به شما می خوره  :D  :)

لینک به دیدگاه

برای بنده بود نبودش فرق چندانی نداره 

ولی اگه دوستان دست از چت واسپم  به هم پریدنا بردارن وکامنت بی جا ننویسن با احترام واز روی منطق وبه دور از فن وپنکه بازی باهم در ارتباط باشن این مشکلات هرگز پیش نمیاد

هرچقدر فن بازی وتاپیک های طرفداران واسپم ها بیشتر باشه طبیعی منفی های بی مورد هم بیشتر میشه 

نظر بنده اینه که یه قسمت خاص برای اینجور تاپیک ها بزارن وکلا از اون قسمت قابلیت مثبت ومنفی بردارن مثل تاپیک خود بنده که مربوط طرفداران gotهست 

لینک به دیدگاه

حالا اینهمه دعوا سر چیه ؟

مثلا مگه با + کوپن روغن و برنج می دن منفی ها می رن حبس؟

هر کی منفی گرفته بیاین از این امتیازات من کم کنین بهش بدین 

اینجا هم کاربر داشتیم با حد اقل امتیاز مثبت کلی اعتبار داشته و کلی کار راه انداخته 

کاربر هم داشتیم با کلی عنوان کاربر طلایی و الماسی و اورانیومی اصلا کمر بسته کل فروم رو بزنه زمین. 

تن آدمی شریف است به جان آدمیت*** نه همین مثبت و منفیست نشان آدمیت 

لینک به دیدگاه

چیزی به اسم ایده آل وجود نداره و همیشه افرادی هستن که از امکانات سو استفاده کنن و اگه سو استفاده از اون امکانات راحت باشه پس به مراتب راحت تر سو استفاده کردن اتفاق میوفته . چندتا راه حل هست به نظرم .

1- امتیاز منفی رو برداریم .

2 - امتیاز منفی و مثبت رو برداریم . سیستم امتیاز دهی کلی مثل کاربر پلاتینیوم و غیره برداشته و بجاش مثلا تعداد تشکر انجام شده قرار داده بشه.

3- قبول کنیم هر از چندگاهی از این اتفاقا می یوفته و با همکاری کاربران لیون و مدیران حلش کنیم.

تمام موارد بالا فوائد و مضراتی دارن . اما به نظرم بهترین راه حل برداشتن امتیاز منفی هست یا اینکه هر از چندگاهی آماده این باشیم که چنین مشکلاتی پیش میاد و باید حلش کنیم.

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

بزرگترین مشکل جامعه ما عدم توانایی شنیدن نظر همه .

دوستانیکه دم به ساعت از این و اون , فروشنده , مشتری , خریدار و ایکس و ایگریگ ایراد میگیرن لطفا اول بیایم خودمون رو اصلاح کنیم و توانایی گرفتن منفی رو داشته باشیم .

اتفاقا ما برای فرهنگ سازی و برای پیشبرد اهداف فرهنگی منفی و مثبت رو گذاشتیم و فعلا به طور قطع با این مسئله موافقیم .

وقتی شخصی حضور شخص دیگر رو نفی میکنه مطمئننا برای جامعه ضرر افرینه . بهترین راه شنیدن نظر دیگران هستش و در نهایت اعلام نظر خود .

قابل توجه دوستان منفی و مثبت در این فروم پا برجاست و امیدواریم این مسئله روزی حداقل باعث رشد یه سری دوستان بشه .

بارها گفتم و الان هم میگم هر کسی هر کجا احساس کرد بنده حرف غیر سازنده ای زدم بدون معطلی به بنده منفی بده تا حداقل من بتونم با اون منفی و یا منفی ها به رشد برسم و پی به یه سری مسائل ببرم .

ولی اجازه نمیدیم یه سری دوستان از روی ناآگاهی و عدم قبول نظر دیگری دست به این کار بزنه که کسی رو بی دلیل منفی بارون کنه

از همه شما عزیزان ممنونم و همیشه دوستتون داریم ولی دلیل نمیشه کسی خلاف قوانین اقدامی انجام بده

با تشکر @};- :x

شما اول رفتار خودتون رو توضیح بدین: =))  =))  =))  =))  =))  =)) 

591j_manfi_33;.jpg

دوست عزیزم نیازی به توضیح به شما نیست .
شما دوست ما هستید و همینکه اینجا حضور دارید برای ما ارزشمنده

بنده هم به شما و یا به چند نفر دیگه در یه سری موارد منفی دادم و نیاز به توضیح نمیبینم

اگر تمایل به حضور در این فروم رو دارید قوانین رو رعایت کنید و انتخاب با خود شماست دوست من و اگر هر برخوردی از ما مشاهده کردید نتیجه رفتار خودتونه

@};-

لینک به دیدگاه

شما واسه کاربرتون ارزش قاعل نیستین که 1700 تا ارسال داشته؟؟

به خاطر یسری جاسوس باید منفی بگیرن؟؟

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

شما واسه کاربرتون ارزش قاعل نیستین که 1700 تا ارسال داشته؟؟

هر کسی در این فروم خلاف قوانین انجام بده حتما برخورد میشه

چون رعایت قوانین جزو ملزومات یک جامعه ای هستش که داریم توش زندگی میکنیم

اینجا یک فروم حرفه ای و تخصصی هستش و رفتار غیر حرفه ای حتما جاش اینجا نیست در ضمن تعداد امتیاز به هیچ عنوان کسی رو در این فروم ارزشمند و کم بودن امتیاز کسی رو بی ارزش نمیکنه و همه از دید ما ارزشمند هستند حتی کسانی که از فروم اخراج میشن 

این تاپیک هم قفل میشه

تا بررسی های بعدی

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

درود

کاربران   assassin gamer   و  Big_Boss  به دلیل دادن امتیزات منفی متعدد به سایر کاربران در بازه زمانی مشخص و بررسی مدیریت همچنین شکایات سایر کاربران شامل یک امتیاز اخطار شدند. قابل ذکر هست که در صورت تکرار و عدم اصلاح رفتار کاربری شامل مراحل بعدی اعمال قانون خواهند شد.

کاربران محترم امتیازات مثبت و منفی صرفه به جهت ارتقای سطحی کیفی فروم در نظر گرفته شده و در صورتی که از این ابزار بدون دلیل موجه و در جهت دیگری استفاده بشه و شکایتی در این مورد صورت بگیره حتما پیگیری میشه.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...