رفتن به مطلب

تخمین قیمت RX ‎480 با توجه به قیمت GTX ‎1080 !

Recommended Posts

مدل 4گیگ غیر رفرنس بالای 1تومن

مدل 8گیگ غیر رفرنس بالای 1200

حالا ببین کی گفتم

یعنی کمتر از این قیمتا باشه جای تعجب داره

ویرایش شده توسط Majid_Rezaie
لینک به دیدگاه

• ارسال 125
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

مدل 4گیگ غیر رفرنس بالای 1تومن

مدل 8گیگ غیر رفرنس بالای 1200

حالا ببین کی گفتم

8 گیگ غیر رفرنس زیر 1 تومن باید باشه کیلویی که نیست ...  :D

..................

دوستان تصور می کنند که چون یک قطعه خواستار زیاد داره گرونتر میدن... خیر مطمعنا چون یک قطعه خواستار زیاد داره هم تنوعش میره بالاتر و هم قیمتش مناسبتر میشه شما یک نگاه به جنس های گرونقیمت و ارزونقیمت بازار بکنین به این قضیه پی میبرید، موقعی قیمت میره بالا که عرضه به تقاضا نسبت خوبی نداشته باشه... مثلا همین 1080 تو دنیا چون عرضش کم بود یهو الکی گرون شد توسط دلالان و خورده فروشان، اما به محض ورود بار جدید قیمت بر میگرده به حالت اولش و حتی بخاطر تنوع بیشتر حتی کمتر هم میشه یا بازی روش میزارند به عنوان هدیه!  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

8 گیگ غیر رفرنس زیر 1 تومن باید باشه کیلویی که نیست ... :D

..................

دوستان تصور می کنند که چون یک قطعه خواستار زیاد داره گرونتر میدن... خیر مطمعنا چون یک قطعه خواستار زیاد داره هم تنوعش میره بالاتر و هم قیمتش مناسبتر میشه شما یک نگاه به جنس های گرونقیمت و ارزونقیمت بازار بکنین به این قضیه پی میبرید، موقعی قیمت میره بالا که عرضه به تقاضا نسبت خوبی نداشته باشه... مثلا همین 1080 تو دنیا چون عرضش کم بود یهو الکی گرون شد توسط دلالان و خورده فروشان، اما به محض ورود بار جدید قیمت بر میگرده به حالت اولش و حتی بخاطر تنوع بیشتر حتی کمتر هم میشه یا بازی روش میزارند به عنوان هدیه! ^_^

مدل غیر رفرنس 8گیگ 250 دلار به بالا قیمت میخوره بعد زیر 1تومن وارد کنند؟

گرمی هم باشه زیر 1تومن نیست دلتون خوش نباشه

من که از خدامه زیر 1تومن باشه ولی هستیم و میبینیم اگه خدا بخواد

لینک به دیدگاه

عزيز به دلت صابون نزن دلار وارد كننده محاله زير 5000 براى مشترى محسوب بشه و خصوصاً اينكه كالا جديد و دسته اول باشه طرف ميگه اگه از فضا نيومده لا اقل از جزيره ناشناخته اومده....

لینک به دیدگاه

درود بر همگی !

کارت 1080 g1 فاندرز ادیتشن از سایت newegg بخری ناقابل میشه 699دلار ==> 2.418.540 تومان قیمتش افتاد

حالا تو ایران بخوای از قیمتی که تو لیون دیده شده برای کارت فوق 3.100.000 تومان میوفته !

این وسط تکلیف فرق 681.000 هزار تومان رو چطور معلوم کنیم ؟

چقدر مگه سود و هزینه گارانتی و وارد کردن ؟

حالا اگه کسی به قیمت 699 دلاری هم وارد کنه ، انقدر قیمت میوفته ؟

جدا دلاری چند زدن ؟

لینک به دیدگاه

rx480 هرجای  ذنیا مقرون ب صرفه باشه تو ایران اینطوری نیست
چرا؟
چون خود دلال ها الان میدونن تقاضا برای خرید این کارت نسبت به 1080 بیشتره چون قشر متوسط بیشتر از قشر مایه دار هستن و این خودش پایه ای میشه برای سود کردن از این راه !
میگن ما که میدونیم تقاضا زیاده برای این کارت پس قیمت رو بالا میبریم و میدونیم که اکثریت تشنه هستن برای خریدن پس سود خوبی میکنیم از این راه. نسخه 8 گیگش زیر 1 تومن نمیخوره با این وضعیت.

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

rx480 هرجاید نیا مقرون ب صرفه باشه تو ایران اینطوری نیست

چرا؟

چون خود دلال ها الان میدونن تقاضا برای خرید این کارت نسبت به 1080 بیشتره چون قشر متوسط بیشتر از قشر مایه دار هستن و این خودش پایه ای میشه برای سود کردن از این راه !

میگن ما که میدونیم تقاضا زیاده برای این کارت پس قیمت رو بالا میبریم و میدونیم که اکثریت تشنه هستن برای خریدن پس سود خوبی میکنیم از این راه. نسخه 8 گیگش زیر 1 تومن نمیخوره باور کنید

قشر متوسط پولشونو از سر راه گیر نیاوردن بدن مفت بره، اتفاقا برعکسه، قشر متوسط با دقت و حوصله ی بیشتر خرید می کنند... این مایه داره ها هستند که پول زیادی دادن براشون مهم نیست اما بشخصه خودم و تعدادی از دوستانم رو که میشناسم توی خرید حیلی دقت می کنیم  و صبرمون زیاده... همچین خرید کارت جدید اش دهنسوزی نیست اولین نفر بریم بخریم و اینقدر چیز نیستیم که هرچی بارمون خواستن بکنند قبول کنیم... بعدم مورد دوم اینه که مردم بی کارت نموندن همه کارت دارند می خوان ارتقا بدن وقتی کارت جدید قیمتش مناسب نباشه هیشکی نمی خره  و حداقل فروش کمی میکنه... اصلا محبوبیت برای خرید این کارت قیمت مناسبشه وقتی این قیمت مناسب رو فروشنده از بین ببره تو ایران یا هرجای دیگه اون کالا محبوبیتش رو از دست میره... !  ^_^

لینک به دیدگاه

من اولین کسی هستم که کارت گرافیک جدید نخواهم خرید اینو به همه دنیا بگید

من به کسی مخصوصا دلال ها باج نمیدم

لینک به دیدگاه

قشر متوسط پولشونو از سر راه گیر نیاوردن بدن مفت بره، اتفاقا برعکسه، قشر متوسط با دقت و حوصله ی بیشتر خرید می کنند... این مایه داره ها هستند که پول زیادی دادن براشون مهم نیست اما بشخصه خودم و تعدادی از دوستانم رو که میشناسم توی خرید حیلی دقت می کنیم  و صبرمون زیاده... همچین خرید کارت جدید اش دهنسوزی نیست اولین نفر بریم بخریم و اینقدر چیز نیستیم که هرچی بارمون خواستن بکنند قبول کنیم... بعدم مورد دوم اینه که مردم بی کارت نموندن همه کارت دارند می خوان ارتقا بدن وقتی کارت جدید قیمتش مناسب نباشه هیشکی نمی خره  و حداقل فروش کمی میکنه... اصلا محبوبیت برای خرید این کارت قیمت مناسبشه وقتی این قیمت مناسب رو فروشنده از بین ببره تو ایران یا هرجای دیگه اون کالا محبوبیتش رو از دست میره... !  ^_^

شما خودت و دوستانتون رو نگاه نکن که از ماجرا خبر دارین و ما همه یه پامون تو اخبار سخت افزاره ی پامون تو خرید قطعات... خیلی ها هستن که حضوری میرن خرید میکنن و خرید انلاین براشون عرفی نداره و تعداد زیادی از این افراد رو میشناسم البته نه به عنوان دوست به اصطلاح خودشون بازاری چونه زدن کیف بیشتری میده اما همون چونه زدن چقدر میماسه بهشون؟

خیلی ها هم هستن که سر در نمیارن زیاد و فقط مشاوره میگیرن برای خرید و بسم الله شروع پروسه خرید. به قول شما شاید دقت و حوصله به خرج بدن اما نهایتش اونطور ک باید انجام نمیدن و تو یکی از کانال های کامپیوتر تلگرامی (بهتره اسم نبرم) که هستم همه میان سوال و جواب میکنن و یه چک اپ و بعد خرید... کسی نمیپرسه قیمت rx480 چطوری میخواد بشه ایا بخرم ایا نخرم ! میخره چون نیاز داره و نمیتونه مثل من یا امثال من به خرید از خارج به صورت خصوصی دلخوش کنه...

شما همیشه ی روی قضیه رو نبین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما خودت و دوستانتون رو نگاه نکن که از ماجرا خبر دارین و ما همه یه پامون تو اخبار سخت افزاره ی پامون تو خرید قطعات... خیلی ها هستن که حضوری میرن خرید میکنن و خرید انلاین براشون عرفی نداره و تعداد زیادی از این افراد رو میشناسم البته نه به عنوان دوست به اصطلاح خودشون بازاری چونه زدن کیف بیشتری میده اما همون چونه زدن چقدر میماسه بهشون؟

خیلی ها هم هستن که سر در نمیارن زیاد و فقط مشاوره میگیرن برای خرید و بسم الله شروع پروسه خرید. به قول شما شاید دقت و حوصله به خرج بدن اما نهایتش اونطور ک باید انجام نمیدن و تو یکی از کانال های کامپیوتر تلگرامی (بهتره اسم نبرم) که هستم همه میان سوال و جواب میکنن و یه چک اپ و بعد خرید... کسی نمیپرسه قیمت rx480 چطوری میخواد بشه ایا بخرم ایا نخرم ! میخره چون نیاز داره و نمیتونه مثل من یا امثال من به خرید از خارج به صورت خصوصی دلخوش کنه...

شما همیشه ی روی قضیه رو نبین

چند سال پیش شاید این موارد زیاد بوده که رفته رفته کمتر شده و الان همه به اینترنت گردی و پرسوجو علاقه مند هستند، مخصوصا قشر گیمر و فهمیده تر جامعه چون گیم چیزی نیست دیگه بری سر کوچه بگی اقا یه بازی بریز برام بریزه بری بازی کنی ... الان حتی بچه های 10-12 ساله حتی من دیدم میان بحث های قطعات می کنند و یا در مورد کنسول هاشون نظر میدن و کل کل می کنند و اکثر خرید ها با تحقیق و پرس و جو با کمک افراد وارد تر انجام میشه بگونه ای که هر روز تو اکثر سایت ها سوالاتی مانند اینکه با فلان بودجه چی بخرم کودوم بهتره و از این قبلی سوالات مواجه هستیم ... اون یعده کمی که میرن در مفازه میگن کامپیوتر بده انگار رفتن میوه بخرن میگن یه کیلو میوه بده مطمعنا خارج از بحث ما هستند و فروشنده اگه بتونه براحتی اینها رو به سیخ میشکه و درسته قورتشون میده و این نیست که بگیم تو خرید 480 و 1080 می تونند تاثیر گذار باشند... همین لیون خیلی از قیمت های کالاهاشو دقت می کنه نظر کاربراش چیه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

قیمت کارت غیر رفرنس 480 8گیگ مثلا giga g1 اگه بزنه بالای 250 دلار باید باشه 

بعد اونوقت چطور در بدو ورود به بازار ما انتظار قیمت زیر 1تومن رو دارید ؟

قیمتش اوایل ورودش خوبه که چند ماهم از ورودش بگزره زیر 1 نمیاد 

لینک به دیدگاه

یه جورایی با هر دو عزیز موافقم!

درسته، قشر متوسط خیلی در خرید دقت میکنند تا قویترین قطعه نسبت به قیمت را بخرند ولی همه که نمی تونند و یا وقتشو ندارند یا نیازی نمی بینند خودشون راجب اون قطعه تحقیق کنند پس دل رو میزنند به دریا و مستقیم میرند خرید میکنند.

حالا اگر یک قطعه گرون باشه فوقش یک مدل پایینترش را تهیه میکنند.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خود همین دوستانی که شایعه میزنن فلان قطعه با دلار ... وارد میکنن و گرونه ، همینا باعث میشن تا واردکننده ها بگن : خود خریداران میخوان با این قیمت بخرن ما چرا ارزونتر حساب کنیم

شما دلار به قیمت روز حساب کن نه 5 تومن ، گرونه ، 2ماه دیگه بخرید رو دستشون باد کنه مجبور میشن ارزون بدن ، همین جریان 980

بیخودی آتیش بیار معرکه نشید(کلی گفتم)

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

کارت باید 400هزار تومن از 970 ارزون تر فروش بره

کم تر از این قیمت نخرید آقا نخرید بخدا نون شب نیس :wacko:

اگه قرار باشه با این قیمت عجیب قریب که میگین (1400!!!!چه خبره از 970 هم گرون تر ؟؟؟؟ امکان نداره )

بایه دودوتا میشه فهمید تو کارت 1080 که حدود 650 تومن سود کردن 22 درصدش تقریبا واسشون سود داشته

این کارت هم 22 درصد سود کنن قیمتش میشه855 تومن

باید جوری قیمت گذاری کنن که طرف 970 ش رو آتیش بزنه تا بیاد اینو بخره

خود آقا مهدی تو کامنتا به یه عزیزی پاسخ داده بود که قیمت کارت بین 800 الی 1 تومن خواهد بود !

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

مدل 8گیگ رفرنس زیر 1تومن نمیارن چه برسه به مدلای سفارشی

حالا هستید و میبینید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مدل 8گیگ رفرنس زیر 1تومن نمیارن چه برسه به مدلای سفارشی

حالا هستید و میبینید

خوبه خودتونم دارید می گین وقتی بالا 1 تومن باشه دیگه اونی که می خواسته بخره نمیره اینو بخره، میره دنبال یه کارتی که به پولش برابر باشه یا اصلا نمی خره با کارت قبلیش میسازه در نتیجه بارشون رو دستشون می مونه بعد ما ها دیگه به اونقیمت نمی تونیم توصیه کنیم کارت رو به دیگران در نتیجه هرکی از ما بپرسه می گیم با این قیمت نمیصرفه قلان کارت رو بخر یا دست دو بگیر بصرفه تره، اونوقت میبینن اون فروشی که انتظار داشتن نیست مجبور میشن کم کنند  !!!

با اینحال با توجه به درخواست های زیاد برای این کارت در بدو ورود پیش بینی می کنم با ورود زیاد این کارت و تنوع اون  و قیمت مناسب و رقابتی ای روبرو بشیم ... در اخر هم می گم کارت عیر رفرنس 8 گیگ زیر 1 تومن هست نرید رفرنسش رو با قیمت 1 تومن بخرید و به خودتون و دیگران ظلم کنید... !  ^_^

لینک به دیدگاه

اینایی که گیرشون اینه که قیمت کارت خیلی بالاست فازشون چیه؟؟همشم شرط میبندن که فلان قدر کمتر نیست، عمرا زیر انقدر بیاد و فلان! شما میگی یه عده هولن و میرن با قیمت بالا میخرن؟؟؟ خوب شما نخر!

وحی منزل نیست که شما حتما همین کارت رو روز اولی که میاد تو بازار بخری! همیشه منتظریم تا بقیه یه حرکتی بزنن، همیشه چشممون به حرکت بقیه است!

یه بارم شده بشید کور و کر نسبت به بقیه، و کاری که درسته رو انجام بدید!

قیمت این کارت باید زیر 1 تومان باشه، هیچ بحثی هم روش نیست! اگه قراره کل دنیا این کارت رو با قیمت بالای یه تومان بخرن، من هیچ وقت این کارو نمیکنم! حاضرم برگردم آتاری بازی کنم، ولی جز این دسته آدم بیشعور نباشم که همیشه گند میزنن به هر چی حرکت دسته جمعیه!

خواهش میکنم انقدر خودتون رو واسه قیمتای بالا آماده نکنید! بقیه وارد کننده ها کور و کر نیستن که، همین دید شما باعث میشه که اونا این قیمتای فضایی رو از خودشون بدن، چون میدونن یه شخصی مثه آقای ایکس هست که انتظار این قیمت رو داره!

در ضمن دو نفر دیگه که بیان این تاپیک رو بخونن و ببینن فلان قدر آدم، دارن روی قیمت نجومی قطعه شرط بندی میکنن، مطمئنا اگه قیمت این کارت 100 تومان زیر چیزی که شما روش شرط میبندی باشه، سریعا اونو خریداری میکنن!

باور کنید 90% قیمتا به خاطر طرز فکر خود ما رقم میخوره، خواهشا یه عده رو هی جلوتون سیخ نکنید که فلانی نمیزاره قیمت بره پایین! اینا همش شونه خالی کردنه!

خدا رو شکر جماعت گیمر انقدر شعور داره که هر کسی نتونه سرشو کلاه بزاره! اونی که میره کارت رو با دوبرابر قیمت میخره، گیمر نیست! مرفه بی درد جامعه است!

مطمئن باشید تعداد این آدما انقدر نیست که بخواد روی قیمت تاثیر چندانی بزاره! واسه یه بارم که شده بیاید شما روی این جماعت مرفه تاثیر بزارید و نشون بدید که این کارشون چقدر بده! نه اینکه اونا رو شما تاثیر بزارن!

همین الان به جرات میتونم بگم اگه یه نفر بیاد بگه من 1080 رو خریدم و اینم تستاش، حداقل 20 نقر زیر پستش غش میکنن و صد نفر ناله ی خوشا به حالت سر میدن! حداقل کاری که میتونید بکنید اینه که بهشون نشون بدید این کارشون، کار درستی نبوده!

نمیگم برید زیر پستش نابودش کنید! همین که واسش ذوق نکنید کافیه!

لینک به دیدگاه

اینایی که گیرشون اینه که قیمت کارت خیلی بالاست فازشون چیه؟؟همشم شرط میبندن که فلان قدر کمتر نیست، عمرا زیر انقدر بیاد و فلان! شما میگی یه عده هولن و میرن با قیمت بالا میخرن؟؟؟ خوب شما نخر!

وحی منزل نیست که شما حتما همین کارت رو روز اولی که میاد تو بازار بخری! همیشه منتظریم تا بقیه یه حرکتی بزنن، همیشه چشممون به حرکت بقیه است!

یه بارم شده بشید کور و کر نسبت به بقیه، و کاری که درسته رو انجام بدید!

قیمت این کارت باید زیر 1 تومان باشه، هیچ بحثی هم روش نیست! اگه قراره کل دنیا این کارت رو با قیمت بالای یه تومان بخرن، من هیچ وقت این کارو نمیکنم! حاضرم برگردم آتاری بازی کنم، ولی جز این دسته آدم بیشعور نباشم که همیشه گند میزنن به هر چی حرکت دسته جمعیه!

خواهش میکنم انقدر خودتون رو واسه قیمتای بالا آماده نکنید! بقیه وارد کننده ها کور و کر نیستن که، همین دید شما باعث میشه که اونا این قیمتای فضایی رو از خودشون بدن، چون میدونن یه شخصی مثه آقای ایکس هست که انتظار این قیمت رو داره!

در ضمن دو نفر دیگه که بیان این تاپیک رو بخونن و ببینن فلان قدر آدم، دارن روی قیمت نجومی قطعه شرط بندی میکنن، مطمئنا اگه قیمت این کارت 100 تومان زیر چیزی که شما روش شرط میبندی باشه، سریعا اونو خریداری میکنن!

باور کنید 90% قیمتا به خاطر طرز فکر خود ما رقم میخوره، خواهشا یه عده رو هی جلوتون سیخ نکنید که فلانی نمیزاره قیمت بره پایین! اینا همش شونه خالی کردنه!

خدا رو شکر جماعت گیمر انقدر شعور داره که هر کسی نتونه سرشو کلاه بزاره! اونی که میره کارت رو با دوبرابر قیمت میخره، گیمر نیست! مرفه بی درد جامعه است!

مطمئن باشید تعداد این آدما انقدر نیست که بخواد روی قیمت تاثیر چندانی بزاره! واسه یه بارم که شده بیاید شما روی این جماعت مرفه تاثیر بزارید و نشون بدید که این کارشون چقدر بده! نه اینکه اونا رو شما تاثیر بزارن!

همین الان به جرات میتونم بگم اگه یه نفر بیاد بگه من 1080 رو خریدم و اینم تستاش، حداقل 20 نقر زیر پستش غش میکنن و صد نفر ناله ی خوشا به حالت سر میدن! حداقل کاری که میتونید بکنید اینه که بهشون نشون بدید این کارشون، کار درستی نبوده!

نمیگم برید زیر پستش نابودش کنید! همین که واسش ذوق نکنید کافیه!

خوب عنوان تاپیک تخمین زدن قیمته که به نظرم بالای 1 هست

شما فازت چیه مگه قراره بالا 1 باشه بخریم

لینک به دیدگاه

خوب عنوان تاپیک تخمین زدن قیمته که به نظرم بالای 1 هست

شما فازت چیه مگه قراره بالا 1 باشه بخریم

برادر من, تخمین قیمتی نیاز نیست صورت بگیره! قیمت دلاری قطعه مشخصه و به طبع اون قیمت واردات اون جنس مشخص میشه! نیازی نیست یه سری از دوستان از همین الان با این جور بحثا حباب قیمت واسه این قطعه ایجاد کنن! شما خیلی منطقی و روشن فکر هستی و ایران داغونه و پس واردات این قطعه به خاطر طمع واردکننده باید 1 میلیون و پونصد باشه! باشه حرف شما درست, خواهشا این موضوع رو پیش خودتون نگه دارید و با درست کردن هزار تا تاپیک اینجوری این قیمت رو به بقیه افرادی که اطلاعات درست حسابی ندارن ندین!

شما نه وارد کننده ای نه گمرکی نه توی حمل و نقل کالا کار میکنی, قیمت قطعه قراره مثلا 230 دلار باشه, قیمتشم شما میتونی با ضرب قیمت ریالی دلار به دست بیاری, نیازی نیست شما با تخمیناتون به فکر حاشیه سود وارد کننده های گرامی باشی! وقتی یک قطعه قیمت دلاری مشخصی داره و نمایندگی رسمی برای این کالا تو ایران وجود داره, منطق هر آدمی میگه که اون جنس باید به قیمت ریالی دلار فروخته شه و توش هیچ جای بحثی هم نیست! حالا شما دوست داری به درآمد بیشتر یه مشت سودجو کمک کنی بسم الله!

لینک به دیدگاه

برادر من, تخمین قیمتی نیاز نیست صورت بگیره! قیمت دلاری قطعه مشخصه و به طبع اون قیمت واردات اون جنس مشخص میشه! نیازی نیست یه سری از دوستان از همین الان با این جور بحثا حباب قیمت واسه این قطعه ایجاد کنن! شما خیلی منطقی و روشن فکر هستی و ایران داغونه و پس واردات این قطعه به خاطر طمع واردکننده باید 1 میلیون و پونصد باشه! باشه حرف شما درست, خواهشا این موضوع رو پیش خودتون نگه دارید و با درست کردن هزار تا تاپیک اینجوری این قیمت رو به بقیه افرادی که اطلاعات درست حسابی ندارن ندین!

شما نه وارد کننده ای نه گمرکی نه توی حمل و نقل کالا کار میکنی, قیمت قطعه قراره مثلا 230 دلار باشه, قیمتشم شما میتونی با ضرب قیمت ریالی دلار به دست بیاری, نیازی نیست شما با تخمیناتون به فکر حاشیه سود وارد کننده های گرامی باشی! وقتی یک قطعه قیمت دلاری مشخصی داره و نمایندگی رسمی برای این کالا تو ایران وجود داره, منطق هر آدمی میگه که اون جنس باید به قیمت ریالی دلار فروخته شه و توش هیچ جای بحثی هم نیست! حالا شما دوست داری به درآمد بیشتر یه مشت سودجو کمک کنی بسم الله!

سلام

تشکر بابت پاسخ خوبتون @};-  @};-  @};-

اصلا هرچی دلشون خواست قیمت بزارن،وقتی نخریم و توی دستشون بمونه میفهمن که باید قیمت گذاریشون تغییر کنه.

این کارت هم قیمت کارت 380 هستش که الان 820 قیمت خورده،حالا چجوری قیمت میره بالای 1 تومن باید عزیزان توضیح بدن!

اصلا به فروشنده یا وارد کننده قدرت کارت ربطی نداره،نباید خودش بیاد کارشناسی کنه رو قیمت بگه چون این از 970 قوی تره باید گرون تر باشه اینو amd تعیین میکنه نه اون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تشکر بابت پاسخ خوبتون @};-  @};-  @};-

اصلا هرچی دلشون خواست قیمت بزارن،وقتی نخریم و توی دستشون بمونه میفهمن که باید قیمت گذاریشون تغییر کنه.

این کارت هم قیمت کارت 380 هستش که الان 820 قیمت خورده،حالا چجوری قیمت میره بالای 1 تومن باید عزیزان توضیح بدن!

اصلا به فروشنده یا وارد کننده قدرت کارت ربطی نداره،نباید خودش بیاد کارشناسی کنه رو قیمت بگه چون این از 970 قوی تره باید گرون تر باشه اینو amd تعیین میکنه نه اون.

وقتی اقتصاد از یک روش علمی و اصولی پیروی نمیکنه، هرچیزی ممکن هست.

لینک به دیدگاه

اجازه هست منم حدسی بزنم؟ من فکر میکنم 480 تو ایران 1300-1400 قیمت بخوره. شانسی هم میگم، نه منبعی نه مدرکی.

ایکاش بالاتر از یه تومان نزنه یه گیم نت مشتی را بندازیم باهاش. مخصوصا اون نسخه که برای esport ساخته شده.

عزیزان اینا چیه میگین ؟

دارین بهونه میدین دست واردکننده و دلال ؟

کارت ورژن 8 گیگش بالای 900 قیمت بخوره اسمش فقط و فقط دزدیه

و تو این دزدی هم فروشنده مقصره هم وارد کننده

فروشنده حق نداره قیمت بالاتر از عرف بده. نماینده بهش گرون میده باید اعتراض کنه .

فروشنده نباید نباید نباید کالا با قیمت فضایی بفروشههههههههههههه

اینو تو کلتون فرو کنید

ما هم حق و حقوق داریم

به هیییییییییییچ عنوان به هیچ عنوان در مورد قیمت بالای 1 تومن حتی صحبت هم نکنید

اصلا حدس نزنید بالای یه تومن قیمت بدن

وظیفشونه زیر 1 تومن قیمت بدن

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

عزیزان اینا چیه میگین ؟

دارین بهونه میدین دست واردکننده و دلال ؟

کارت ورژن 8 گیگش بالای 900 قیمت بخوره اسمش فقط و فقط دزدیه

و تو این دزدی هم فروشنده مقصره هم وارد کننده

فروشنده حق نداره قیمت بالاتر از عرف بده. نماینده بهش گرون میده باید اعتراض کنه .

فروشنده نباید نباید نباید کالا با قیمت فضایی بفروشههههههههههههه

اینو تو کلتون فرو کنید

ما هم حق و حقوق داریم

به هیییییییییییچ عنوان به هیچ عنوان در مورد قیمت بالای 1 تومن حتی صحبت هم نکنید

اصلا حدس نزنید بالای یه تومن قیمت بدن

وظیفشونه زیر 1 تومن قیمت بدن

خوبه اگه اینجوری باشه.

لینک به دیدگاه

دوستان واقعا نمیدونم بعضیا چطوری حساب میکنن این قیمتای فضایی رو از خودشون در میارن حالا چه شانسی چه مدرک چه منبع هرچی، اخه 1200 1300 1400 اینا هیچی اصن 1500؟؟؟؟

با هر دلاری حساب کنی نباید به 1 تومن برسه اصن، شما هرجوری دوست دارین ضرب کنین این کارت نهایتش نهایتش 900 میشه که اونم خیلیه بازم. دوستان به فکر خودتون باشین این وارد کننده ها ببخشید اصلاح میکنم دلال ها به فکر من و شما نیستن خودمون باید به فکر باشیم با این قیمتای الکی با این حدس های بی هدف فقط نرخ میدیم دست این دلال های به اصطلاح وارد کننده. لطفا اگه به فکر خودتون نیستین به فکر بقیه باشید، شاید یه بنده خدایی به هزار امید منتظر ورود این کارت با قیمت مناسب باشه شاید با هزار جور بدبختی پولشو جور کرده باشه برای خرید، لطفا نذاریم با حرفای بی دلیل و منطقمون تلاش های یه بنده خدای دیگه به باد بره.

بنده خودم شدیدا طرفدار انویدیام ولی گفتم امکان نداره با این قیمتا بخوام خرید کنم منتظر میمونم ای ام دی حرکتشو شروع کنه و مطمئنا روی قیمت انویدیا تاثیرشو میذاره. بازم میگم دوستان لطفا از این نرخ دادن های بی هدف دست بردارید هیچ کمکی که نمیکنه تازه به ضرر همه هم هست. @};- :x

ویرایش شده توسط ruby
لینک به دیدگاه

4 گیگ با قیمت 1100 ملیون و 8 گیگ 1200 با توجه به شرافت وارد کننده نظر دادم  :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...