رفتن به مطلب

تخمین قیمت RX ‎480 با توجه به قیمت GTX ‎1080 !

Recommended Posts

دوســـــــتان من طاقت نیوردم یه GTX 980 G1 خریدم با یک سال و نیم گارانتی یک میلیون تومان

آقا مبارک باشه.خوب خریدی.من کمتر از 1300 پیدا نکردم.بیشتر از یک میلیون ارزش خرید نداره.مبارک باشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 125
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

دوســـــــتان من طاقت نیوردم یه GTX 980 G1 خریدم با یک سال و نیم گارانتی یک میلیون تومان

خیلی هم عالی.

گزینه خیلی خوبیه.

مبارکتون باشه @};-

لینک به دیدگاه

با توجه به قیمتی که برای مدلهای کاستوم 1070 تو بازار ایران هست میشه گفت هنوز مشتری برای 970 های توی بازار هست البته تا وقتی که 1060 نیومده

اما من تعجب می کنم اکثر سایتها رو چک می کنی هنوز دارن کارتهای 980ti و یا نانو رو با قیمت سابق ارائه می کنن

الان کسی هست که اینا رو با این قیمت بخره؟!

درود

تا زمانی که کارتهای جدید جا نیوفتن متاسفانه بازار به همین شکل هست!

مبارک باشه عزیز، انشاالله فن هاش واست بچرخه.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

اجازه هست منم حدسی بزنم؟ من فکر میکنم 480 تو ایران 1300-1400 قیمت بخوره. شانسی هم میگم، نه منبعی نه مدرکی.

عزیزان اینا چیه میگین ؟

دارین بهونه میدین دست واردکننده و دلال ؟

کارت ورژن 8 گیگش بالای 900 قیمت بخوره اسمش فقط و فقط دزدیه

و تو این دزدی هم فروشنده مقصره هم وارد کننده

فروشنده حق نداره قیمت بالاتر از عرف بده. نماینده بهش گرون میده باید اعتراض کنه .

فروشنده نباید نباید نباید کالا با قیمت فضایی بفروشههههههههههههه

اینو تو کلتون فرو کنید

ما هم حق و حقوق داریم

به هیییییییییییچ عنوان به هیچ عنوان در مورد قیمت بالای 1 تومن حتی صحبت هم نکنید

اصلا حدس نزنید بالای یه تومن قیمت بدن

وظیفشونه زیر 1 تومن قیمت بدن

.......وقعه ما وقعه!

شد آنچه شد.

البته من میتونم الان بگم منظور من مدل های غیر مرجع بوده و نظری به مدل رفرنس نداشتم :cool: like a boss

لینک به دیدگاه

خوب بقیه مدلهای 480 هم ظاهرا قرار نیست قیمت رو تعدیل کنن

xfx رفرنس 1200

گیگا هم 1250

!!

لینک به دیدگاه

تو پرشین  PowerColor Red Devil Radeon RX 480 8GB با 35 ماه گارانتی عصر شتاب جهان 1.200

البته تو نیم ساعت اول همش فروش رفت

لینک به دیدگاه

تو پرشین  PowerColor Red Devil Radeon RX 480 8GB با 35 ماه گارانتی عصر شتاب جهان 1.200

البته تو نیم ساعت اول همش فروش رفت

این مدل کاستوم هست و تا اونجایی که من می دونم هنوز تو بازار نیست

اگه واقعا مدل کاستوم باشه خوبه ولی بعید می دونم

لینک به دیدگاه

گیم رفرنس game-reference.com فروش PowerColor Red Devil Radeon RX 480 8GB
لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه مثل اینکه قرار نیست دلالان بسیار شریف برای یک بار هم شده بزارند یک آب خوش از گلومون بره پایین!

لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه مثل اینکه قرار نیست دلالان بسیار شریف برای یک بار هم شده بزارند یک آب خوش از گلومون بره پایین!

وقتی ملت میخرن دلال چرا باید قیمتاشو پایین بیاره؟

هر چقد هم گرون بدن ملت میخرن.

من روز اول گفتم اگه گرون بدن نمیخرم هنوزم رو حرفم موندم الان چند ماهه گرافیک ندارم  ولی هم به احترامه کمپین  وهم به احترامه خودم نمیخرم. 

اگه همه مثه امساله من بودن وضعیت اینجوری نبود.حقشونه بذار گرون بخرن هر چی گرون تر بهتر

خودشون باعث میشن بهشون ظلم بشه

لینک به دیدگاه

وقتی ملت میخرن دلال چرا باید قیمتاشو پایین بیاره؟

هر چقد هم گرون بدن ملت میخرن.

من روز اول گفتم اگه گرون بدن نمیخرم هنوزم رو حرفم موندم الان چند ماهه گرافیک ندارم  ولی هم به احترامه کمپین  وهم به احترامه خودم نمیخرم. 

اگه همه مثه امساله من بودن وضعیت اینجوری نبود.حقشونه بذار گرون بخرن هر چی گرون تر بهتر

خودشون باعث میشن بهشون ظلم بشه

نمیشه همه رو از یه زاویه قضاوت کرد، این چیزها برای بعضی ها ابزار کار و کسب درامد هست و از این طریق نون مخورن! من خودم 5 ماه هست گرافیک ندارم و تقریبا سیستم خوابیده! نهایتا تا آخر این ماه صبر میکنم اگه خیری نشد دیگه چاره ای ندارم

وارد کننده های محترم هم که انبارشون پر هست از محصولات نسل قبل و اگه بخوان نسل جدید رو انبوع بیاره دیگه کسی محصولات قدیمیش رو نمیخره! پس نسل جدید رو محدود وارد میکنه که بازار تشنه نگه داره و با قیمتی هم میده بازار که نسبت به نسل قبلش ارزش خرید نداشته باشه و رقابتی صورت نگیره که به ضررش باشه

اینها همه ادعا دارن که نمایندگی شرکت مادر هستند، خوب چرا بعد از 2 ماه هنوز نتونستن جنس هاشون رو تهیه کنند!

لینک به دیدگاه

نمیشه همه رو از یه زاویه قضاوت کرد، این چیزها برای بعضی ها ابزار کار و کسب درامد هست و از این طریق نون مخورن! من خودم 5 ماه هست گرافیک ندارم و تقریبا سیستم خوابیده! نهایتا تا آخر این ماه صبر میکنم اگه خیری نشد دیگه چاره ای ندارم

وارد کننده های محترم هم که انبارشون پر هست از محصولات نسل قبل و اگه بخوان نسل جدید رو انبوع بیاره دیگه کسی محصولات قدیمیش رو نمیخره! پس نسل جدید رو محدود وارد میکنه که بازار تشنه نگه داره و با قیمتی هم میده بازار که نسبت به نسل قبلش ارزش خرید نداشته باشه و رقابتی صورت نگیره که به ضررش باشه

اینها همه ادعا دارن که نمایندگی شرکت مادر هستند، خوب چرا بعد از 2 ماه هنوز نتونستن جنس هاشون رو تهیه کنند!

گرافیک که نون شب نیست کسی نتونه بدونه گرافیک زندگی کنه میشه با ۹۷۰ هم راحت زندگی کرد.کسی مجبور نیست نسل جدیدو با این قیمتا بخره.

من نمیدونم چجوریه که تو کل دنیا قیمت جنسا بعد از مدتی بعد از ورود پایین میاد ولی تو ایران قیمتا زمانی پایین میاد(عادی میشه)که نسل بعد معرفی شده.

موجودیه  انبار کاراتی نسله قبل فقط تو ایران هست؟آیا انبار کشور های دیگه خالی شده فقط انبار واردکننده های ما خالی نشده؟چرا همه جا قیمت متعادل میشه ولی تو ایران نمیشه؟

لینک به دیدگاه

گرافیک که نون شب نیست کسی نتونه بدونه گرافیک زندگی کنه میشه با ۹۷۰ هم راحت زندگی کرد.کسی مجبور نیست نسل جدیدو با این قیمتا بخره.

من نمیدونم چجوریه که تو کل دنیا قیمت جنسا بعد از مدتی بعد از ورود پایین میاد ولی تو ایران قیمتا زمانی پایین میاد(عادی میشه)که نسل بعد معرفی شده.

موجودیه  انبار کاراتی نسله قبل فقط تو ایران هست؟آیا انبار کشور های دیگه خالی شده فقط انبار واردکننده های ما خالی نشده؟چرا همه جا قیمت متعادل میشه ولی تو ایران نمیشه؟

برای بعضی های نون شب هست، من کارم رندرینگ هست و با موتور GPU Base کار میکنم و بدون گرافیک عملا هیچکاری نمیتونم کنم، پس نون در آوردن مجبورم بخرم

اونها سیاست شرکت رو دارن ولی تو ایران اینطوری نیست، محصول رو میخرن و به اسم خودشون گارانتی میکنن و میدن دست مردم، عملا جنسهاشون گارانتی بین المللی نداره! بخاطر همین زیر قیمت بدن یعنی ضرر!

الان سایت شرکت های مادر رو ببینی یا موجود ندارن یا زیر قیمت دارن میدن اما سایت های ایرانو ببین قیمت ها تکون نخورده!  980TI پیدا نمیکنی که ارزونتر از گرونترین 1070 باشه که گرونترینش هم Strix هست با قیمت 2300 در صورتی که در حد 1060 پرفورمنس داره!

تمامی گرافیک های جدید هم به اسم نمایندگی اصلی تو ایران گارانتی شده و مشخصه که پای دلال وسط نیست و خود نمایندگی وارد کرده

در مورد 480 که اوضاع وخیم تر هست، چون کارت ارزونی هست راحت میشه روش کشید

همین 480 باید زیر یک میلیون باشه اما در بهترین حالت زیر 1.2 میلیون گیرت نمیاد!

لینک به دیدگاه

راستی این جریانه هزینه گمرک هم که خیلیا میگن به نظرم کشکه....

این قیمت دلاری که تو کشور های دیگه هست قیمت نهایی اون کالا هست.

مثلا یه گرافیک ۱۰۷۰ که مثلا تو تایوان یا چین تولید میشه وقتی وارد اروپا یا آمریکا میشه اونجا که مفتی وارد نمیشه.اونجام هزینه گمرکی  وجود داره.

اونجا  میان هزینه گمرک رو حساب میکنن هزینه حمل نقل رو حساب میکنن فروشنده هم سودشو بر میداره  بعد شرکتا میان گارانتی میکنن تحویل مشتری میدن قیمتشونم ما میبینم چقده.مثلا قیمت میخوره ۴۵۰ دلار.این ۴۵۰ دلار قیمت نهایی هست و قیمتی هست که مصرف کننده میاد میخره.

حالا نوبت محاسبه ی قیمت تو ایران که میشه  ما باید همه این هزینه هایی که تو کشور دیگه  شده رو مبنا قرار بدیم یعنی این ۴۵۰ دلار رو مبنا قرار بدیم دوباره از اول هزینه گمرکی کشور خودمونو حساب کنیم بعد دلار۳۶۰۰ رو بکنیم ۴۵۰۰ هزینه حمل و سود فروشنده هم دوباره میاد روش اینجاست که قیمتا میشه نجومی.

جالب اینجاست که برای بعضیا عادیه و خیلی راحت حق میدن به واردکننده ها و جالب ترم اینجاست که ملت میان رو هوا میخرن :D

این قضیه ی موجودی انبار هم ماله همه ی دنیاست نه فقط ماله ما.جاهای دیگم جنس وارد میکنن فقط ما نیستیم که وارد کننده داریم اونام دارن.

این حرف که گارانتی بین المللی تو ایران کاربردی نداره رو قبول دارم .من حاضرم جنس بدونه گارانتی بخرم  ولی قیمت دوبرابر نخرم.مثل همون سیاستی که تو سی پی یوهای اینتل هست.شاید به خاطر همین هست که قیمت سی پی یو تو ایران خیلی منصفانه تر و نزدیک به قیمت اصلی هست به نسبت قیمت گرافیک

برای بعضی های نون شب هست، من کارم رندرینگ هست و با موتور GPU Base کار میکنم و بدون گرافیک عملا هیچکاری نمیتونم کنم، پس نون در آوردن مجبورم بخرم

با ۹۸۰ نمیشه رندر کرد؟من که نمیگم ملت بیان کارشونو تعطیل کنن یا کلا گرافیک نداشته باشن با گرافیکای نسل قبلم میشه آدم کارش راه بیفته.

لینک به دیدگاه

وظیقه حمل و نقل و گمرک به عهده نمایندگی هست و اصولا نباید روی قیمت تاثیر بذاره! چونکه نمایندگی هم امتیازات خواصی داره که این هزینه ها رو پوشش میده! مثلا خود تولید کننه که به قیمت فروش جنس نمیده دست نمایندگی! اونم میدونه چه خبره و باید قیمت جنسش رو ثابت نگه داره!

البته تا حدودی میتونه تاثیر داشته باشه مثلا قیمت یک جنس تو بازار انگلیس، امریکا و کانادا متفاوت هست اما در حد یک درصد جزئی

در مورد محصولات نسل قبل هم گفتم که، نمایندگی های ایران همه سیاست های شرکت مادر رو پوشش نمیدن! منافع خودشون هم در نظر میگیرند، مثلا لپتاپ های گیمینگ ASUS و MSI کلی لوارم جانبی همراهش هست که هیچکدوم تو پکیجی که تو ایران میخری نیست!

توی خارح یه محصول رو که میخری تا یه مدت مشخص بین یک هفته تا یک ماه اگه خوشت نیومد میتونی پس بدی و پولت رو کامل پس بگیری اما تو ایران همین گارانتی پدرتو در میاره

این چیزها رو میشه از طریق شرکت مادر پیگیری کرد اما یکی دو مورد نیست که

لینک به دیدگاه

ASUS ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING Graphics Card

2610 =)) =))

:( 

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

asus RX-480

قیمت 1360

!!!

http://meghdadit.com/product

کلا قیمت ها جالب است... :

ASUS ROG STRIX-GTX1080-O8G-GAMING

3,640,000 

ASUS ROG STRIX-GTX1070-O8G-GAMING

2,610,000

لینک به دیدگاه

asus RX-480

قیمت 1360

!!!

http://meghdadit.com/product

وای خدا 1360 همینو تو پایتخت میرداماد میدن 1280 .عجب گرونفروشایی هستند.چقدر میخورند رو اینها خدا میدونه

ویرایش شده توسط ali2015
لینک به دیدگاه

3,640,000 

2,610,000

مقداد آی تی هم پررو شدااااااااااا چنتا مشتری پیدا کرد!

لینک به دیدگاه

تازه اینها هم ارزون نمیدند نسخه کاستوم رو طبق لینک زیر 280 دلاره که با قیمت 1200000 تومان میشه دلاری 4300

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814131694

ویرایش شده توسط ali2015
لینک به دیدگاه

فکر کنم زیر یک میلیون باشه

یه هفتس داره فروش میره عزیز الان 1200 :)

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

3,640,000 

2,610,000

درود

یعنی اینا پیش خودشون چی فکر کردن؟!!!

من که اگه مجبور بشم از گرافیک مجتمع cpu استفاده میکنم ولی پول .... به اینا نمیدم!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...