رفتن به مطلب

>>نگاهی به GTX 1060 های معرفی شده<<

ArminZol
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

1.!ZOTAC GeForce GTX 1060 AMP

در ظاهر این سری خط تولید زوتاک کمی تغییر ایجاد شده،دارای بک پلیت همانند گذشته،فرکانس هسته در حالت بوست تا 1771 مگاهرتز

ZOTAC-GeForce-GTX-1060-AMP-6GB-2-900x682

2.ZOTAC GeForce GTX 1060 Mini

نسخه ی سایز کوچک شرکت ZOTAC ، برد مشابه نسخه ی مرجع، در این مدل لوله های ناقل حرارت موجود نمی باشند

ZOTAC-GeForce-GTX-1060-Mini-6GB-2-900x68

3.Gainward GeForce GTX 1060

همان نسخه ی رفرنس با کمی تغییر در ظاهر

GIGABYTE-GTX-1060-reference.jpg

4.Gainward GeForce GTX 1060 Hale

فرکانس پایه و بوست 1544 و 1759 فعالیت از طراحی فاز نسبتا بهبود یافته 1+4 استفاده می کند

GAINWARD-GeForce-GTX-1060-5.jpg

5. Gainward GeForce GTX 1060 Herd

برد مشابه نسخه ی مرجع و کولینگ ضعیف تر نسبت به نسخه ی Hale

GAINWARD-GeForce-GTX-1060-4.jpg 

6.Galax GeForce GTX 1060 General

برد مشابه نسخه ی رفرنس،تغییر در کولینگ

GALAXY-GeForce-GTX-1060-general-900x507.

7.??? Galax GeForce GTX 1060

شرکت Galax هنوز نامی برای این محصول مشخص نکرده و احتمال داده میشود دارای فرکانس کاری کمتری نسبت به General باشد

GALAXY-GeForce-GTX-1060-900x506.jpg

8.Galax GeForce GTX 1060 Gamer

اندازه ای طویل‌ مجهز به خنک‌کننده‌ای که توسط سه عدد فن خنک می‌شود ، مدار تغذیه کارت داده شده و بر خلاف دو نسخه‌ی قبلی در این کارت گرافیک از دو درگاه برای اتصال PCI-E شش پین استفاده شده است

GALAXY-GeForce-GTX-1060-GAMER-900x504.jp

9.??? Galax GeForce GTX 1060 

همانند نسخه‌ی گیمر از یک کولر پیشرفته (ظاهرا مشابه ورژن Gamer) بهره می‌برد و نسخه‌ی بهبود یافته GTX 1060 General تلقی می‌شود. مدار تغذیه این کارت گرافیک نیز تغییر کرده است و از دو اتصال دهنده شش پین PCI-E جهت تامین توان مورد نیاز خود استفاده می‌کند.

GALAXY-GeForce-GTX-1060-Ashes-general-90

10.Inno3D iChill GTX 1060 X3 and GTX 1060 GAMING OC X2

نسخه ی دو فنه ی شرکت Inno3D که هنوز سایز فن ها مشخص نیست ولی احتمال داده میشود فن ها دارای سایز 100 میلی متر باشد،قسمت های قرمز رنگ این کارت احتمالا دارای LED خواهند بود،اتصال به وسیله ی یک عدد 8 پین و دارای فرکانس هسته در حالت بوست تا 1784 مگاهرتز

Inno3D-GTX-1060-GAMING-OC-1-900x557.jpg

11.Inno3D GTX 1060 iChill X3

درست همانند نسخه ی GAMING OC X2 اما تفاوت در کولینگ و سایز فن ها

Inno3D-GTX-1060-iChill-X3-9-1.jpg

ویرایش شده توسط Armin Zol
لینک به دیدگاه

ممنون بابت خبر.

من مدل mini از شرکت Zotac رو بیشتر می‌پسندم. مدل‌های دو فنه خوبن ولی سه فنه واقعاََ زیاده‌رویه!

لینک به دیدگاه

من نمیدونم اینا چرا میخوان تا آخر تابستون مارو معطل کنن؟، نه خبری از RX 480 هست و نه از این الان الانا خبری میشه، با بودجه ی محدود فقط میشه یکی از این دو تارو گرفت.

لینک به دیدگاه

ممنون بابت خبر.

من مدل mini از شرکت Zotac رو بیشتر می‌پسندم. مدل‌های دو فنه خوبن ولی سه فنه واقعاََ زیاده‌رویه!

خواهش میکنم جناب حیدرزاده، خبرگزاری رو از جنابعالی یاد گرفتیم :D

بله بنظر بنده هم بیشتر 2 فن برای سری X60 زیاده روی هستش و زوتاک و اینوتردی رو بیشتر دوست دارم :x

من نمیدونم اینا چرا میخوان تا آخر تابستون مارو معطل کنن؟، نه خبری از RX 480 هست و نه از این الان الانا خبری میشه، با بودجه ی محدود فقط میشه یکی از این دو تارو گرفت.

شاید اگر معطل کنن بتونن با قیمت بیشتری به فروش برسونن :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...