رفتن به مطلب

*** مسابقه : طرفداران AMD و Nvidia نفرات خودشون رو معرفی کنن !!!***

Recommended Posts

سلام و درود .

همه طرفداران ای ام دی کبیر بر لیدری استاد HeX عزیز متفق القول هستند .

فقط مونده رضایت خود ایشون .

................................

از استاد HeX تقاضا دارم این مسئولیت رو قبول کنند .

ممنون @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

درود .

ممنونم از همه دوستانی که لطفشون شامل حال بنده شده. @};-

با اینکه بنده خودم رو هیچ وقت طرفدار صرف برند خاصی نمیدونم ولی با توجه به تقاضای دوستان و در صورت نبودن کاندید دیگری تا موعد مققر این مهم رو می پذیرم...

ان شا الله که در کنار هم و ایجاد جوی رقابتی ولی دوستانه و صمیمانه از این مسابقه لذت ببریم :x

لینک به دیدگاه

درود .

با اینکه بنده خودم رو هیچ وقت طرفدار صرف برند خاصی نمیدونم ولی با توجه به تقاضای دوستان و در صورت نبودن کاندید دیگری تا موعد مققر این مهم رو می پذیرم...

ان شا الله که در کنار هم و ایجاد جوی رقابتی ولی دوستانه و صمیمانه از این مسابقه لذت ببریم :x

ممنون .

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود مجدد دوستان گلم

لطفا دیر نکنید و بجنبید :D

تیم بشید و یک کار تیمی بکنید

چرا به این روش داریم پیش میریم  :

میخوایم کار تیمی کردن رو تمرین کنیم و ببینیم که چقدر لذت بخشه @};- @};-

تیم بشید و به نتیجه برسید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود .

درود

به افتخار معین خان بزن دست قشنگه رو :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

@};- @};-

لینک به دیدگاه

درود مجدد دوستان گلم

طرفدارن ای ام دی تشکل تیم دادن و پس از کلی صحبت به نتیجه رسیدن که استاد hex از هر جهت بهترین شخص هستند . @};-

واقعا کار تیمی و مشورت خیلی حال میده . با بیش از 10 نفر از طرفدارهای ای ام دی صحبت شد و نظرات بسیار سازنده بود .

امیدوارم در همه موارد بتونیم از این راه مناسب استفاده کنیم . :big hug:

یادمون نره خداوند در قرآن میفرماید :

و الذین استجابوا لربّهم و اقاموا الصلوة و امرهم شوری بینهم   ( شوری ، آیه 38 )

آنها کسانی هستند که دعوت پروردگارشان را اجابت کرده و نماز را بر پای دارند و کارهایشان بین آنان با مشورت انجام می شود.

درود

به افتخار معین خان بزن دست قشنگه رو :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

@};- @};-

:clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

درود @};-

درود .

تبریک آقا تبریک :clapping:  :x  @};-

ومن الله توفیق 

درود مجدد دوستان گلم

اسم کار تیمی که میاد استرس میگیرم  :-SS  :D   @};-

لینک به دیدگاه

طرفدارن ای ام دی تشکل تیم دادن و پس از کلی صحبت به نتیجه رسیدن که استاد hex از هر جهت بهترین شخص هستند . @};-

واقعا کار تیمی و مشورت خیلی حال میده . با بیش از 10 نفر از طرفدارهای ای ام دی صحبت شد و نظرات بسیار سازنده بود .

امیدوارم در همه موارد بتونیم از این راه مناسب استفاده کنیم . :big hug:

یادمون نره خداوند در قرآن میفرماید :

و الذین استجابوا لربّهم و اقاموا الصلوة و امرهم شوری بینهم   ( شوری ، آیه 38 )

آنها کسانی هستند که دعوت پروردگارشان را اجابت کرده و نماز را بر پای دارند و کارهایشان بین آنان با مشورت انجام می شود.

:clapping: :clapping: :clapping:

آفرین به شما طرفدارای کار درست :clapping: :clapping: :clapping:

ما هم قول میدیم جوائز خوبی بگذاریم :x

لینک به دیدگاه

درود 

با احترام به دوستان

به نظرم این عدم شفافیت و گرایش به شگفت‌زده کردن برای کاربران خردسال مناسب‌ه و تا جایی که دیده‌ام میانگین سنی کاربران این انجمن بالای ۱۸ هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود .

استاد معین مناسب ترین هستن @};- :big hug:

لینک به دیدگاه

درود 

با احترام به دوستان

به نظرم این عدم شفافیت و گرایش به شگفت‌زده کردن برای کاربران خردسال مناسب‌ه و تا جایی که دیده‌ام میانگین سنی کاربران این انجمن بالای ۱۸ هست.

اقا سعید حق دارن @};-  

البته تجربه ثابت کرده  کاربر خرد سال هم تو انجمن داریم  :Dولی یکم شفاف سازی بیشتر باشه بهتره.

الان به خاطر عدم شفافسازی  یه خطری که من احساس میکنم الان وجود داره اینه که مثلا هر تیم ۱۰ نفرو انتخاب کنن بعد بعضیا دلگیر بشن که چرا جزو تیم نیستن و اونجوری مسابقه مثله مسابقه ی زنگه انشا  یکم از هدفش دور میشه ویکم ناراحتی تهش باقی میمونه.

البته اگه مسابقه شروع شد شاید همه ی این شبهات برطرف بشه

لینک به دیدگاه

درود 

با احترام به دوستان

درود سعید جان

با احترام ویژه برای نظرتون باید بگم که یکی از دلایل افسرده بودن جامعه ما بها ندادن به هیجان در هر سنی هستش .

گرفتن لذت بازی با توپ پلاستیکی , لذت سوار شدن پشت وانت و کلی لذت جذاب دیگه رو به خاطر مسائلی پیش پا افتاده از دست دادیم .

الان هم تیم لیون تصمیم گرفته تا تیم تشکیل نشه شفاف سازی نکنه . در ضمن اتفاق عجیبی نمیخواد بیفته ولی این یکی از مراحله مسابقست که اگر توجه کنید در خیلی از مسابقات بزرگ دنیا اون سورپرایز و شگفتی که ایجاد میشه مردم رو جذب خودش میکنه @};-

اقا سعید حق دارن @};-  

البته تجربه ثابت کرده  کاربر خرد سال هم تو انجمن داریم  :Dولی یکم شفاف سازی بیشتر باشه بهتره.

الان به خاطر عدم شفافسازی  یه خطری که من احساس میکنم الان وجود داره اینه که مثلا هر تیم ۱۰ نفرو انتخاب کنن بعد بعضیا دلگیر بشن که چرا جزو تیم نیستن و اونجوری مسابقه مثله مسابقه ی زنگه انشا  یکم از هدفش دور میشه ویکم ناراحتی تهش باقی میمونه.

البته اگه مسابقه شروع شد شاید همه ی این شبهات برطرف بشه

قائدتا همه نمیتونن در این مسابقه شرکت کنن و هر مسابقه ای شکل و شمایل خودش رو داره @};-

لینک به دیدگاه

درود .

:x :x :x

لینک به دیدگاه

درود .

به به کارت درسته معین جان حرف نداری :x @};- @};-

به افتخار همه طرفدارای AMD :big hug:

لینک به دیدگاه

آقای حسینی ببخشید اینجا عرض میکنم ولی لطفا تا یه کمپین راه نیانداختیم یه تاریخی به ما بگید که کارت های کاستوم 1070 یا 480 کی عرضه میشن ممنون :D

لینک به دیدگاه

درود سعید جان

با احترام ویژه برای نظرتون باید بگم که یکی از دلایل افسرده بودن جامعه ما بها ندادن به هیجان در هر سنی هستش .

گرفتن لذت بازی با توپ پلاستیکی , لذت سوار شدن پشت وانت و کلی لذت جذاب دیگه رو به خاطر مسائلی پیش پا افتاده از دست دادیم .

الان هم تیم لیون تصمیم گرفته تا تیم تشکیل نشه شفاف سازی نکنه . در ضمن اتفاق عجیبی نمیخواد بیفته ولی این یکی از مراحله مسابقست که اگر توجه کنید در خیلی از مسابقات بزرگ دنیا اون سورپرایز و شگفتی که ایجاد میشه مردم رو جذب خودش میکنه @};-

قائدتا همه نمیتونن در این مسابقه شرکت کنن و هر مسابقه ای شکل و شمایل خودش رو داره @};-

ممنون از پاسخگوییتون

امید واریم اتفاق خوبی بیفته و ارتش سبزم زودتر لیدرشو انتخاب کنه ببینیم مسابقه چجوریه

لینک به دیدگاه

درود دوستان گل

طرفداران انودیا هم لیدر خودشونو معرفی کنن تا اخر امروز @};-

لینک به دیدگاه

درود .

من بخاطر آقا معین هم که شده وارد تیم AMD می‌شم  :D .

ممنون  @};- .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما هم که تابلوئه از کدوم تیم هستیم :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

درود سعید جان

البته ذکر یک نکته لازم میبینم کسی لذت بازی با توپ پلاستیکی و سوار شدن پشت وانت رو از جامعه نگرفته

بلکه این روزگار هست که با شهرنشینی و برج سازی این اتفاق افتاده @};-

در اخر هم عموما در مسابقات این شگفت زده کردن در جزیات هست که باعث شگفتی و جذب مخاطب میشه

پیشنهاد میشه کمی شفاف سازی کنید :)

البته بنده هم میانه رو هستم اما نظر من به نظر  AMD نزدیک تر هست @};- @};- @};- @};-

اما Nvidia رو هم دوست دارم :D 

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

ما هم که تابلوئه از کدوم تیم هستیم :laughing: :laughing: :laughing:

از کجا معلومه؟ من که نمیدونم! خخخخ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از کجا معلومه؟ من که نمیدونم! خخخخ

شما پیشبینی کن حدس بزن جایزه بگیر خخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

درود دوستان 

گفتم بگم رهبر یا لیدر AMD بشم ولی مثل اینکه یک نفر انتخاب شده است .

اگر اشکالی نداره خیلی دوست دارم  لیدر NVIDIA بشم تا با بچه های AMD اینجا یک دست و پنجه نرم کنم . ببینم چی کاره هستند.

لینک به دیدگاه

درود دوستان

گفتم بگم رهبر یا لیدر AMD بشم ولی مثل اینکه یک نفر انتخاب شده است .

اگر اشکالی نداره خیلی دوست دارم لیدر NVIDIA بشم تا با بچه های AMD اینجا یک دست و پنجه نرم کنم . ببینم چی کاره هستند.

تنها کسانی ک استحقاق انویدیا گروپ لیدر بودن رو دارن آقای قاسمی و رونین هستن ک آقای قاسمی دیگه نیستن بخاطر جنجال گری های ی سری بچه زیر 16 سال!

بعد ایشون هم علی رونین بهترین گزینه هستن اما خب مثل اینکه انویدیایی ها سرشون شلوغه.

شما هم تو گروپ قرمز بمونین بهتره .قبلا تجربه خوندن پست های جنجالی شما تو گروه های تلگرام و این سایت رو درباره انویدیا شاهد بودم ب شخصه.

موفق باشید

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم از انویدیا وحید و رامین رو معرفی میکنم. :cool:

خودم شاید سمت دیگه ای داشته باشم وگرنه کاندید میشدم! ^_^ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...