رفتن به مطلب

*** مسابقه : طرفداران AMD و Nvidia نفرات خودشون رو معرفی کنن !!!***

Recommended Posts

بنده هم دوست خوبم کاربر VFSDF را مناسب لیدر شدن انویدیا میدانم .

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

من کلا به بحث های حاشیه ای کاری ندارم ولی اصولا کسی از خودش اونم به این شکل تعریف نمی کنه!

ایشون از خودش تعریف نکرده اومد یه نمونه از مطالبی را که قبلا" نوشته بود را عنوان کرد مثل بعضی ها نیست که بهش بگن استاد !

تو این فروم استاد زیاده ماشاالله !

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

بله من VFSDF هستم  در حال حاضر هم در تیم مدیریتی چندین فروم مشغول فعالیت هستم اون زمان که من هرگز شمارو حتی بیاد هم ندارم اکثر مقالات پیرامون کارت گرافیک فروم تخصصی هات اورکلاک http://hotoverclock.com/ توسط من و دوست عزیزم ramincybran نوشته میشد.

مقاله از تسلا تا فرمی به قلم من نوشته شده ( یکی از بهترین مقالات سخت افزاری که در ایران به رشته تحریر در زمان خودش در اومد )

از تسلا تا فرمی

ناراحتی شما برای چیه ؟ از چی میترسید ؟ برید تیمتونو تشکیل بدید خوشحال میشیم در مسابقه باهاتون رو در رو بشیم

واقعا کسی رو در حد  ramincybran نداریم @};-

متاسفانه کاربر لیون نیستند

لینک به دیدگاه

جناب حسینی عزیز با عرض سلام و خسته نباشید 

با تمام احترامی که واستون قائلم باید بگم این کار به شدت به ضرر فروم هست و جو رو از اینی که هست بدتر میکنه و اون دسته کاربرانی که تا الان یک کم خودشون رو کنترل میکردن هم دیگه از کنترل خارج میشن و توهین ها و مسخره بازیها بیشتر و بیشتر میشه

واقعا از وقتی این جو nvidia VS. amd توی این فروم (به لطف چند تا کاربر که تعدادشون از تعداد انگشت های یک دست هم فراتر نمیره و سابقه به هم ریختن فروم های دیگه مثل بازیسنتر رو هم دارن...) راه افتاده ؛ خیلی بحث ها به حاشیه رفته و انجمن اون بار و وجهه قبل رو نداره...

در طول این 2-3 سالی که بنده توی این انجمن فعالیت داشتم (و یا حداقل مباحث رو دنبال میکردم) خیلی از دفعات رو به یاد دارم که محصولی از 2 شرکت عرضه شده و بحث هایی هم شکل گرفته ولی هیچ وقت تا این حد کاربر ها به هم دیگه نمیپریدن و هم دیگه رو مسخره نمیکردن که این چند وقتی شاهدش بودیم...

امیدوارم شما به جای دامن زدن به این قضایا , طوری برخورد کنید که کاربرها بتونن تو یک محیط سالم و علمی با هم بحث کنن نه اینکه محیط رو از اینی که هست بیشتر درگیرِ فن-بازی و رقابت های الکی کنید و نتیجه ش هم بشه توهین به کاربران . (نمونش رو چند وقت پیش در بازیسنتر شاهد بودیم که یکی از همین یوزر هایی که اینجا هست میومد و به کاربران فحاشی میکرد که سند هاش هم موجوده و میتونم نشونتون بدم)

البته این نظر بنده هست و شاید بقیه کاربران و مدیریت محترم با بنده مخالف باشند ولی من به نظرتون احترام میزارم 

@};-

لینک به دیدگاه

واقعا کسی رو در حد ramincybran نداریم @};-

متاسفانه کاربر لیون نیستند

بله شک نکنین حرف اول رو در ایران با اختلاف چندین سال نوری میزنند ...حیف فعال نیستن. ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

من کلا به بحث های حاشیه ای کاری ندارم ولی اصولا کسی از خودش اونم به این شکل تعریف نمی کنه!

لیدر :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مشک آن است که خود ببوید نه انکه عطار بگوید... عطرش که هیچ ماشالاه زدین گندشو دراوردین بعد طلبکار هم هستین...  :D

از امار اخراجی ها و اخطاریهاتون معلومه کیا شلوغش می کنند...  [-X

................

اقا بحث با اینا فایده نداره، بیایید زودتر مسابقه رو برگذار کنید ببینیم چه خبره...  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

من موندم چقدر سخته انتخاب لیدر؟دوستان انودیای دست بجونبونید.اگه از همین اول شانسی تو مسابقه نمیبیند خوب بگید و بقیه رو معطل نکنید .آقای حسینی بهتره یک مقدار از مسابقه رو شرح بدن که شاید دوستان انودیای مجاب بشن تو شرکت در مسابقه.

لینک به دیدگاه

درود

مشک آن است که خود ببوید نه انکه عطار بگوید... عطرش که هیچ ماشالاه زدین گندشو دراوردین بعد طلبکار هم هستین...  :D

از امار اخراجی ها و اخطاریهاتون معلومه کیا شلوغش می کنند...  [-X

................

اقا بحث با اینا فایده نداره، بیایید زودتر مسابقه رو برگذار کنید ببینیم چه خبره...  ^_^

معاونیه چطوریه؟ خوبیه؟ :laughing:

معاون لیدریه هستیه؟ @};- :x

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

تمام پستهای بی مورد و خارج از بحث تاپیک حذف شد و هر مطلب دیگری هست که ندیدم اعلام کنید .

--------------

من واقعیتش با نظر alint موافقم @};- 

---------------------

ولی میدونید چرا گفتم خودتون لیدر انتخاب کنید ؟

برای اینکه توی این چند وقت دیدم و خیلی ها دیدن برای تخریب همدیگه تیم میشیم ولی چطور نمیتونیم برای ایجاد لذت , رقابت سالم , یک مسابقه و کلی مسئله دیگه تیم بشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چطور برای منفی دادن به چند تا کاربر دیگه لیدر انتخاب میکنیم و به حرفش گوش میدیم ولی برای ایجاد یک فضای پر از هیچان و لذت لیدر انتخاب نمیکنیم ؟

نمیخوام زیاد راجبش بحث کنم چون از صمیم قلبم همتون رو دوست دارم .

میبیبینید برای تولید انرژی منفی چقدر تلاش میکنیم ؟ ولی برای یک فضای رقابتی و دوست داشتنی اونقدر تلاش نمیکنیم ؟

----------------------

ببینید شعار رو بیایم بگذاریم کنار , بیایم با هم و در کنار هم یک کار قشنگ انجام بدیم . واقعیتش لیون در حال جابجایی و تحول زیادی هستش و همش به خاطر حضور شماست :x  واسه همین فرصت نکردم بیام سر بزنم اینجا . ولی با دیدن کامنتها زیاد خوشحال نشدم

-------------------------------

میبینید یه جاهایی میایم خود تیم مدیریتی تصمیم میگیره و شما کلی جبهه میگیرید که چرا رای گیری نکردیم ؟ خوب این رای گیری و مشورت با شما !!!

اینجا هیچ کسی راجب لیدر صحبتی نکنه فقط و نهایتا تا ساعت 12 ظهر فردا در یک تاپیک دیگه طرفداران انودیا لیدرشون رو انتخاب کنن و اینجا اعلام کنن

با تشکر :x 

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

تمام پستهای بی مورد و خارج از بحث تاپیک حذف شد و هر مطلب دیگری هست که ندیدم اعلام کنید .

--------------

من واقعیتش با نظر alint موافقم @};-

---------------------

ولی میدونید چرا گفتم خودتون لیدر انتخاب کنید ؟

برای اینکه توی این چند وقت دیدم و خیلی ها دیدن برای تخریب همدیگه تیم میشیم ولی چطور نمیتونیم برای ایجاد لذت , رقابت سالم , یک مسابقه و کلی مسئله دیگه تیم بشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چطور برای منفی دادن به چند تا کاربر دیگه لیدر انتخاب میکنیم و به حرفش گوش میدیم ولی برای ایجاد یک فضای پر از هیچان و لذت لیدر انتخاب نمیکنیم ؟

نمیخوام زیاد راجبش بحث کنم چون از صمیم قلبم همتون رو دوست دارم .

میبیبینید برای تولید انرژی منفی چقدر تلاش میکنیم ؟ ولی برای یک فضای رقابتی و دوست داشتنی اونقدر تلاش نمیکنیم ؟

----------------------

ببینید شعار رو بیایم بگذاریم کنار , بیایم با هم و در کنار هم یک کار قشنگ انجام بدیم . واقعیتش لیون در حال جابجایی و تحول زیادی هستش و همش به خاطر حضور شماست :x  واسه همین فرصت نکردم بیام سر بزنم اینجا . ولی با دیدن کامنتها زیاد خوشحال نشدم

-------------------------------

میبینید یه جاهایی میایم خود تیم مدیریتی تصمیم میگیره و شما کلی جبهه میگیرید که چرا رای گیری نکردیم ؟ خوب این رای گیری و مشورت با شما !!!

اینجا هیچ کسی راجب لیدر صحبتی نکنه فقط و نهایتا تا ساعت 12 ظهر فردا در یک تاپیک دیگه طرفداران انودیا لیدرشون رو انتخاب کنن و اینجا اعلام کنن

با تشکر :x 

البته جناب حسینی نکته که هست به چه صورت انتظار انرژی مثبت و یک تیم شدن عزیزان برای انجام یک کار مثبت دارید وقتی هیچی از اتفاقی که قرار هست بیوفته و یا مسابقه یا هدف مشخصی هنوز معلوم نیست و برای عزیزان نیز نامعلوم هست دارید...

همانطور که خودتون گفتید عزیزان دور هم جمع میشن و یک تیم میشن یا حتی برای منفی دادن به چند تا کاربر دیگه لیدر انتخاب میکنند به دلیل این که هدفی مشخص جلوی روشون هست اگرچه هدف مناسب و منظقی نیست

اما در هر حال عزیزان دور هم جمع میشن و هم کاری میکنند برای رسیدن به یک هدفی...!

:) @};-

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

البته جناب حسینی نکته که هست به چه صورت انتظار انرژی مثبت و یک تیم شدن عزیزان برای انجام یک کار مثبت دارید وقتی هیچی از اتفاقی که قرار هست بیوفته و یا مسابقه یا هدف مشخصی هنوز معلوم نیست و برای عزیزان نیز نامعلوم هست دارید...

همانطور که خودتون گفتید عزیزان دور هم جمع میشن و یک تیم میشن یا حتی برای منفی دادن به چند تا کاربر دیگه لیدر انتخاب میکنند به دلیل این که هدفی مشخص جلوی روشون هست اگرچه هدف مناسب و منظقی نیست

اما در هر حال عزیزان دور هم جمع میشن و هم کاری میکنند برای رسیدن به یک هدفی...!

:) @};-

هدف  اجرای یک مسابقست و یه سری جائزه و کلی لذت در کنار این مسئله

دیگه هدف چی میخواد باشه ؟

مثلا شما فکر کنید میخواید چند تا سوال طرح کنیم و یه سری دوستان بیان جواب بدن . ایا برای همین باید بجنگیم ؟

ما اصراری نداریم باور کنید برای اجرای مسابقه حالا دوستان خودشون انتخاب کنن .

این دفعه نیومدیم بگیم این مسابقه و این هم جائزه . @};-

لینک به دیدگاه

هدف  اجرای یک مسابقست و یه سری جائزه و کلی لذت در کنار این مسئله

دیگه هدف چی میخواد باشه ؟

مثلا شما فکر کنید میخواید چند تا سوال طرح کنیم و یه سری دوستان بیان جواب بدن . ایا برای همین باید بجنگیم ؟

ما اصراری نداریم باور کنید برای اجرای مسابقه حالا دوستان خودشون انتخاب کنن .

این دفعه نیومدیم بگیم این مسابقه و این هم جائزه . @};-

در این دنیایی سرعت و تکنولوژی مسابقات و جایزهشکل های مختلفی داره اما خارج از بحث جایزه

همین اختلاف ها در نوع و نحوه مسابقات هست که باعث میشه بعضی از مسابقات شکلی خاص و جذاب تری بگیره و وارد شدن به خود مسابقه شکل یک هدف  برای دوستارانش پیدا کنه حتی اگر جایزه بسیار هم ناچیز باشه

شاید کمی اطلاعات و شفاف سازی در خصوص کلیات مسابقه کمک کنه در راه نزدیک کردن طرفداران AMD و NVIDIA

اگرچه این نظر بنده هست تنها...

@};- @};- :)

لینک به دیدگاه

در این دنیایی سرعت و تکنولوژی مسابقات و جایزهشکل های مختلفی داره اما خارج از بحث جایزه

همین اختلاف ها در نوع و نحوه مسابقات هست که باعث میشه بعضی از مسابقات شکلی خاص و جذاب تری بگیره و وارد شدن به خود مسابقه شکل یک هدف  برای دوستارانش پیدا کنه حتی اگر جایزه بسیار هم ناچیز باشه

شاید کمی اطلاعات و شفاف سازی در خصوص کلیات مسابقه کمک کنه در راه نزدیک کردن طرفداران AMD و NVIDIA

اگرچه این نظر بنده هست تنها...

@};- @};- :)

چشم فرشید جان میگم

تا فردا توضیح میدیم حتما @};-

لینک به دیدگاه

چشم فرشید جان میگم

تا فردا توضیح میدیم حتما @};-

:x :x :x

لینک به دیدگاه

@};-

دلم میخواد یکی دو نفر از طرفداری قدیمی انویدیا و با سابقه در این فروم رو نام ببرم.

دو دوست و دو استاد بنده هستند.  :x  جدای از رقابت و مسابقه چیزایی زیادی میشه از این دو دوست آموخت.

@};-  @};-  @};-

بنده هم کاربر hex رو واسه لیدری قبول دارم. اگرچه استادای دیگه هستن ولی باید بالاخره یکی انتخاب بشه دیگه.

لینک به دیدگاه

@};-

بنده هم کاربر hex رو واسه لیدری قبول دارم. اگرچه استادای دیگه هستن ولی باید بالاخره یکی انتخاب بشه دیگه.

دوست خوبم کاربر hex یا همون آقا معین همون روزهای اول بعنوان لیدری amd انتخاب شدن
لینک به دیدگاه

دوست خوبم کاربر hex یا همون آقا معین همون روزهای اول بعنوان لیدری amd انتخاب شدن

میدونم خواستم بگم منم هستم :)

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

یه توضیح کوچولو در مورد مسابقه

در این مسابقه میخوایم دو تا تیم داشته باشیم

تیم 1

تیم 2

این دو تا تیم هر کدوم یک لیدر دارن

ما هر درخواستی داشته باشیم و یا کاری بخوایم انجام بدیم میایم با اون لیدرها صحبت میکنیم و اون لیدرها رابط بین لیون و تیمشون میشن @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

یه توضیح کوچولو در مورد مسابقه

در این مسابقه میخوایم دو تا تیم داشته باشیم

تیم 1

تیم 2

این دو تا تیم هر کدوم یک لیدر دارن

ما هر درخواستی داشته باشیم و یا کاری بخوایم انجام بدیم میایم با اون لیدرها صحبت میکنیم و اون لیدرها رابط بین لیون و تیمشون میشن @};-

درود

الان کیا میتونن ثبت نام کنن؟

مثلا الان من میتونم عضو تیم ۱باشم؟

موضوع مسابقه چیه؟همه میتونن شرکت کنن؟ :-?

آخرش مارو پیر کردین ولی توضیح ندادین جناب حسینی =))

لینک به دیدگاه

درود

الان کیا میتونن ثبت نام کنن؟

مثلا الان من میتونم عضو تیم ۱باشم؟

موضوع مسابقه چیه؟همه میتونن شرکت کنن؟ :-?

آخرش مارو پیر کردین ولی توضیح ندادین جناب حسینی =))

موضوع مسابقه هر چیزی میتونه باشه چون فقط میخوایم یه رقابت شیرینی رو ایجاد کنیم

یعنی امکان داره موضوع مسابقه هر چیزی باشه و هر چند وقت یکبار بین دو تیم مسابقه بگذاریم و هر بار یه سری سوال طرح میشه و یا بگیم فلان کار رو تیمها انجام بدن . و یا فلان چیز مثل مقاله تولید کنن .

دفعه اول برای تست ابه روش زیر مسابقه رو اجرا میکنیم  :

1 - هر کدوم از اعضای دو تیم A و B  در مورد برند مورد علاقشون ( یا برندی که ما اعلام میکنیم )  مطالب و یا مقاله به روز تهیه میکنن

2 - بعد بین مقالاتی که تولید میشه 5 مقاله برتر از هر تیم برای مسابقه نهایی توسط افراد تیم انتخاب و توسط لیدر به ما معرفی میشه

3 - در نهایت یک مقاله از هر تیم به عنوان مقاله برتر اعلام میشه که مقاله برتر تیم A رو اعضای تیم B انتخاب میکنن و مقاله برتر تیم B رو اعضای تیم A انتخاب میکنن و در نهایت توسط لیدرهای تیم به ما اعلام میشه

مطمئننا یه مقدار اجراش سخته ولی ما تلاشمون رو میکنیم که رفاقت و رقابت و لذت در مسابقه وجود داشته باشه

و در انتها حتما از نظرات شما عزیزان بهره خواهیم برد @};-

لینک به دیدگاه

مقاله شکست شاهانه ( که بعدا شد طرفداران پولاریس ) رو راه نمیدید ؟؟؟؟ :D

یکی از جنجالی ترین مقالات شد فقط کافیه به مثبت و منفی هاش و پست ها و تاپیک هایی که بعدش زده شد نگاه کنید !!! :cool:

از تاپیک طرفدارن پاسکال تا پست های که در همون تاپیک و تاپیک تاج خورشید زده شد !!! :wacko:

لینک به دیدگاه

موضوع مسابقه هر چیزی میتونه باشه چون فقط میخوایم یه رقابت شیرینی رو ایجاد کنیم

یعنی امکان داره موضوع مسابقه هر چیزی باشه و هر چند وقت یکبار بین دو تیم مسابقه بگذاریم و هر بار یه سری سوال طرح میشه و یا بگیم فلان کار رو تیمها انجام بدن . و یا فلان چیز مثل مقاله تولید کنن .

دفعه اول برای تست ابه روش زیر مسابقه رو اجرا میکنیم  :

1 - هر کدوم از اعضای دو تیم A و B  در مورد برند مورد علاقشون ( یا برندی که ما اعلام میکنیم )  مطالب و یا مقاله به روز تهیه میکنن

2 - بعد بین مقالاتی که تولید میشه 5 مقاله برتر از هر تیم برای مسابقه نهایی توسط افراد تیم انتخاب و توسط لیدر به ما معرفی میشه

3 - در نهایت یک مقاله از هر تیم به عنوان مقاله برتر اعلام میشه که مقاله برتر تیم A رو اعضای تیم B انتخاب میکنن و مقاله برتر تیم B رو اعضای تیم A انتخاب میکنن و در نهایت توسط لیدرهای تیم به ما اعلام میشه

مطمئننا یه مقدار اجراش سخته ولی ما تلاشمون رو میکنیم که رفاقت و رقابت و لذت در مسابقه وجود داشته باشه

و در انتها حتما از نظرات شما عزیزان بهره خواهیم برد @};-

ایکاش مسابقه رو بشکل اکادمیک و مقاله برگذار نمیکردید و بیشتر رو به سوی عمل و انجام تست در قسمت گیمینگ و اورکلاک یا حرارت توسط لیدرها و یک گروه منتخب از طرفداران هردوگروه برای کارت ها هر دو شرکت انجام میدادید

اگرچه سخت هست هماهنگی و این دست موارد اما ارزشش رو داره با توجه به جایگاه لیون در میان صاحب نظران و بزرگان سخت افزار

@};- @};- @};-

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...