رفتن به مطلب

انتخاب یک کارت 1070 یا دو تا rx 480؟؟؟

Recommended Posts

بله این امکان هستش

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

ولی 1070 برای 2K کافیه بعد یه دو نه وسترن بلو بایه EVO 850 بگیرید سیستم خوبیه اگرم 1080 بگیرید ضرره مین های گیگابایت سری گیمینگ از G1 تا 3 هم خوبه و این سری از کارت ها اگر بخوایید SLI کنید فقط با دو WAY انجام میشن و تعداد بیشتر نمیشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

1070 انتخاب بهتری هست

نمیخام بگم 480 بده فقط میخام بگم چینش چند کارته واقعا درد سر داره. بعد از یک مدت پشتیبای درایورش کم میشه در اکثر بازی ها کارایی درستی نداره! صدای زیاد. گرمای زیاد.

لینک به دیدگاه

بله این امکان هستش

ولی 1070 برای 2K کافیه بعد یه دو نه وسترن بلو بایه EVO 850 بگیرید سیستم خوبیه اگرم 1080 بگیرید ضرره مین های گیگابایت سری گیمینگ از G1 تا 3 هم خوبه و این سری از کارت ها اگر بخوایید SLI کنید فقط با دو WAY انجام میشن و تعداد بیشتر نمیشه

مادربرد انتخابیم Asus maximus VIII hero بود......

این بهتره یا Gigabyte z170x gaming 6؟؟

بعد جسارتا یه سوال...چرا 1080 ضرره؟؟

1070 انتخاب بهتری هست

نمیخام بگم 480 بده فقط میخام بگم چینش چند کارته واقعا درد سر داره. بعد از یک مدت پشتیبای درایورش کم میشه در اکثر بازی ها کارایی درستی نداره! صدای زیاد. گرمای زیاد.

ممنون از راهنماییتون......

تا اینجا که همون 1070 انتخاب شد

ویرایش شده توسط The Great Nvidia
لینک به دیدگاه

سلام 

کلا از چینش دو کارت بیا بیرون نمیگم خوب نیست ولی یکم  دردسرداره در بعضی از بازیها که دو کارت رو ساپورت نمیکنن و دیر اومدن درایور ها  جز مشکلاتشه من که دو تا 970 رو دادم یه 1080 گرفتم با همون قدرت ولی بدون دردسر اینم لینک تستهام

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=5630?&page=134

لینک به دیدگاه

آقا کارت جدید مبارک باشه. @};-

سلام 

کلا از چینش دو کارت بیا بیرون نمیگم خوب نیست ولی یکم  دردسرداره در بعضی از بازیها که دو کارت رو ساپورت نمیکنن و دیر اومدن درایور ها  جز مشکلاتشه من که دو تا 970 رو دادم یه 1080 گرفتم با همون قدرت ولی بدون دردسر اینم لینک تستهام

لینک به دیدگاه

سلام

کلا از چینش دو کارت بیا بیرون نمیگم خوب نیست ولی یکم دردسرداره در بعضی از بازیها که دو کارت رو ساپورت نمیکنن و دیر اومدن درایور ها جز مشکلاتشه من که دو تا 970 رو دادم یه 1080 گرفتم با همون قدرت ولی بدون دردسر اینم لینک تستهام

ممنون از راهنماییتون...

کارت جدید هم مبارک باشه....

من هم احتمالا همون 1070 رو میخرم..

لینک به دیدگاه

معمولا زمانی بحث CF یا SLI میاد وسط که فاکتور قیمت یا قدرت وجود داشته باشه!

1070 هم از نظر قیمت ، هم قدرت ، هم دما و هم مصرف بهتر از دوتا 480 هستش ، بنده دلیل منطقی برای CF دو عدد RX 480 نمی بینم! البته اگر مثل من علاقه به چینش چند کارته داشته باشید کلا قضیه فرق می کنه! :laughing:

@};- 

لینک به دیدگاه

یه کم صبر کن مدلهای کاستوم هر دو موجود بشن و بنچمارک درست حسابی ازشون بیاد بیرون

فعلا که amd با ولکان ترکونده

چون بازی های پشتیبانی شده از کراس همه گیر نشده ، من 1070 انتخاب میکنم اگه عجله دارید

در کل همه کارتها افزایش فریم داشتن با ولکان اما کارتهای amd بیشتر از 50 درصد

درضمن doom تایتل انویدیا هستش

1.JPG23.JPGoriginal.jpg

کی گفته بازی doom تایتل انویدیا هست اگر این جور بود بازی doom سردر سایت AMD نمیبود

لینک به دیدگاه

من كه ميگم مادربرد رو با مدل gaming 3 عوض كنيد

و كولر رو يه مدل ارزونتر برداريد اون مدل بيشتر پول برندشو ميگيره و به اندازه قيمت پرفورمنس بالايي نداره

و اونوقت با اين بودجه اي كه اوردين يه مدل زوتاك 1080 رو بخريد و ssd رو بفروشيد اينطوري همينقدر خرج ميكنيد و يه 1080 داريد

لینک به دیدگاه

معمولا زمانی بحث CF یا SLI میاد وسط که فاکتور قیمت یا قدرت وجود داشته باشه!

1070 هم از نظر قیمت ، هم قدرت ، هم دما و هم مصرف بهتر از دوتا 480 هستش ، بنده دلیل منطقی برای CF دو عدد RX 480 نمی بینم! البته اگر مثل من علاقه به چینش چند کارته داشته باشید کلا قضیه فرق می کنه! :laughing:

@};-

خب اینکه اره شکی در قدرت بیشتر 1070 نیست....

والا راستش علاقه ای هم به کراسفایر ندارم...باز sli بیشتر میچسپه به آدم...کسی بدش نمیاد دوتا 1070 داشته باشه:-D

اما به این فکر میکردم که amd گفت کراسفایر RX 480 از 1080 سریع تره....

ولی تا اینحا که همین 1070 رو انتخاب کردم

من كه ميگم مادربرد رو با مدل gaming 3 عوض كنيد

و كولر رو يه مدل ارزونتر برداريد اون مدل بيشتر پول برندشو ميگيره و به اندازه قيمت پرفورمنس بالايي نداره

و اونوقت با اين بودجه اي كه اوردين يه مدل زوتاك 1080 رو بخريد و ssd رو بفروشيد اينطوري همينقدر خرج ميكنيد و يه 1080 داريد

ممنون از راهنمایتون...ولی اشتباه حساب کردینا:-D

یه واتر کولینگ 250 تومنی که بخرم...ssd رو هم حذف کنم....مادربرد هم 200 تومن ارزون تر..حدود 600 تومن میاد روی بودجم....یه کارت 1080 کاستوم باید حداقل 1200 دیگه جور کنم

ویرایش شده توسط The Great Nvidia
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کی گفته بازی doom تایتل انویدیا هست اگر این جور بود بازی doom سردر سایت AMD نمیبود

بله دیگه وقتی بازی که انودیا خودش تایتلش هست بیاد و توش خرابکاری کنه و amd جلو بیفته بقیه وصله ها میچسبه به amd و طرفداراش :laughing:

واقعا دلیل موجهی رو الان شما اوردی عکسش سر در سایت amd زده =))

خدایا ما با کیا اومدیم سیزده به در.... :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

دوستان داشتم توی سایتای مختلف دور میزدم:-D تستای مقایسه و بنچمارک 1080 و 1070 رو دیدم...

به نظرتون اصلا ارزش داره واسه حداکثر 10فریم بیشتر 1,200 بیشتر هزینه کنم؟؟!!

post-24516-0-85423100-1468391940_thumb.png

لینک به دیدگاه

دوستان داشتم توی سایتای مختلف دور میزدم:-D تستای مقایسه و بنچمارک 1080 و 1070 رو دیدم...

فقط یه بازی ملاک نیست کلی باید مقایسه کنی اینجا رو یه نگاه بنداز

https://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GTX_1080_G1_Gaming/8.html

اینم یه سایت معتبرتر 

http://www.guru3d.com/articles_pages/nvidia_geforce_gtx_1080_review,13.html

لینک به دیدگاه

فقط یه بازی ملاک نیست کلی باید مقایسه کنی اینجا رو یه نگاه بنداز

https://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GTX_1080_G1_Gaming/8.html

اینم یه سایت معتبرتر

http://www.guru3d.com/articles_pages/nvidia_geforce_gtx_1080_review,13.html

ممنون بابت لینک...

اره به طور کلی و میانگین 1080 تا 15 درصد سریع تره.....

راستی یه سوال...مگه برای انجام به بازی روون و خوب به 30 فریم نیاز نیست؟؟؟

پس چرا میگن هنوز 1080 برای 4k خوب نیست و ترکیب sli لازمه؟؟اینکه تو 4k داره تا 40 فریم میده حداقل

لینک به دیدگاه

30 فریم تو پی سی  هر کی رو راضی نمیکنه مخصوصا منو 

ممنون بابت لینک...
اره به طور کلی و میانگین 1080 تا 15 درصد سریع تره.....
راستی یه سوال...مگه برای انجام به بازی روون و خوب به 30 فریم نیاز نیست؟؟؟
پس چرا میگن هنوز 1080 برای 4k خوب نیست و ترکیب sli لازمه؟؟اینکه تو 4k داره تا 40 فریم میده حداقل

30 فریم تو پی سی هر کی رو راضی نمیکنه چون لذت 60 فریم یه چیزه دیگست بازی روون  و نرم و ساعتها بدون  سردرد و چشم درد بازی میکنی . البته  هنوز گرافیکها تو فورکی مشکل دارن واسه همینه که انویدیا اینسری جهش زیادی کرده 

لینک به دیدگاه

30 فریم تو پی سی هر کی رو راضی نمیکنه مخصوصا منو

30 فریم تو پی سی هر کی رو راضی نمیکنه چون لذت 60 فریم یه چیزه دیگست بازی روون و نرم و ساعتها بدون سردرد و چشم درد بازی میکنی . البته هنوز گرافیکها تو فورکی مشکل دارن واسه همینه که انویدیا اینسری جهش زیادی کرده

پس با این وجود کسی که واقعا میخواد از 4k لذت ببره باید یا دوتا 1080 بگیره یا منتظر Titan pباشه...!
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس با این وجود کسی که واقعا میخواد از 4k لذت ببره باید یا دوتا 1080 بگیره یا منتظر Titan pباشه...!

چون الان مانیتور فول اچ دی دارین بهتره 480 یا 1060 بگیرید بعدا که به مانیتور 4k ارتقا دادین تا اون موقع 1080ti اومده یا سری وگا amd

لینک به دیدگاه

با این بودجه شما یه رم 8 بنداز cpu هم i5 بردار میتونی 1080 ببندی یا میتونی خرید ssd رو تاخیر بندازی با این که خیلی واجبه

لینک به دیدگاه

شما که بودجه تون بالاست و به نظرم 1070 انتخاب بهتری هست. ولی چند روزیه که بازیای تایتل انویدیا ( مثل ROTT و DOOM ) براشون آپدیت api های جدید اومده و با استفاده از api های جدید (مخصوصا ولکان) AMD عالی شده از نظر عملکرد . دلیلشم تا اونجایی که من فهمیدم ، قدرت خام بالاتر گرافیک های AMD نسبت به همرده های Nvidia یی شه ! حتی کارت 1070 با آخرین درایور توی 2کا و 4کا کاهش عملکرد هم داشته !

اینم لینک این مقایسه توسط Guru3d

به نظرم خرید RX 480 برای فول اچ دی منطقی تره ولی بازم خودتون تصمیم بگیرین!

لینک به دیدگاه

با این بودجه شما یه رم 8 بنداز cpu هم i5 بردار میتونی 1080 ببندی یا میتونی خرید ssd رو تاخیر بندازی با این که خیلی واجبه

والا دوستان میگن با 6700k هم گلوگاه میشه و نیاز به اورکلاک داره...بعید میدونم با i5 گلوگاه نشه!

شما که بودجه تون بالاست و به نظرم 1070 انتخاب بهتری هست. ولی چند روزیه که بازیای تایتل انویدیا ( مثل ROTT و DOOM ) براشون آپدیت api های جدید اومده و با استفاده از api های جدید (مخصوصا ولکان) AMD عالی شده از نظر عملکرد . دلیلشم تا اونجایی که من فهمیدم ، قدرت خام بالاتر گرافیک های AMD نسبت به همرده های Nvidia یی شه ! حتی کارت 1070 با آخرین درایور توی 2کا و 4کا کاهش عملکرد هم داشته !

اینم لینک این مقایسه توسط Guru3d

به نظرم خرید RX 480 برای فول اچ دی منطقی تره ولی بازم خودتون تصمیم بگیرین!

ممنون از اطلاعاتتون

ولی خب من تا حداکثر 3 ماه دیگه یه مانیتور 4k میگیرم....که باز مجبورم کارت RX 480 رو بفروشم و دنبال کارت دیگه باشم...

به نظرم اگه الان یدونه 1070 بگیرم و بعدش همزمان با خرید مانیتور یه 1070 دیگه sli کنم بهترین جوابو بگیرم

لینک به دیدگاه

توی خیلی از بازی ها این اختلاف اصلا به چشم نمیاد ، چرا بی خودی می خوای 1200 بیشتر هزینه کنی ؟ این اختلاف چند سال دیگه که بازی های سنگین تری بیان احتمالا خودشون رو نشون میده اونم تحت شرایطی که 1070 در اون بازی ها فریم اش در مقابل 1080 واقعا محسوس باشه ، که البته اگر وضعیت مالیتون طوری هست که بتونید اون زمان گرافیکتون رو تغییر بدید ، بازم منطقی نیست 1080 بگیرید

من اگر جای شما باشم الان 1070 می گیرم ، بعد ها که کارت های جدید تر ارائه شد ( به فرض 1150 یا 1220  :D  ) ، 1070 رو به قیمت مناسب و به موقع میفروشم و همین 1200 تومن رو میزارم روش یه دونه گرافیک جدید تر میگرم که در این صورت هم بازی های الانتون رو با کیفیت عالی بازی می کنید هم بازی های آینده رو ، ضمن اینکه در نهایت کارت خیلی بهتری دارید با همون هزینه ای که می خواستید فقط و فقط برای یه 1080 بکنید ...

لینک به دیدگاه

توی خیلی از بازی ها این اختلاف اصلا به چشم نمیاد ، چرا بی خودی می خوای 1200 بیشتر هزینه کنی ؟ این اختلاف چند سال دیگه که بازی های سنگین تری بیان احتمالا خودشون رو نشون میده اونم تحت شرایطی که 1070 در اون بازی ها فریم اش در مقابل 1080 واقعا محسوس باشه ، که البته اگر وضعیت مالیتون طوری هست که بتونید اون زمان گرافیکتون رو تغییر بدید ، بازم منطقی نیست 1080 بگیرید

من اگر جای شما باشم الان 1070 می گیرم ، بعد ها که کارت های جدید تر ارائه شد ( به فرض 1150 یا 1220 :D ) ، 1070 رو به قیمت مناسب و به موقع میفروشم و همین 1200 تومن رو میزارم روش یه دونه گرافیک جدید تر میگرم که در این صورت هم بازی های الانتون رو با کیفیت عالی بازی می کنید هم بازی های آینده رو ، ضمن اینکه در نهایت کارت خیلی بهتری دارید با همون هزینه ای که می خواستید فقط و فقط برای یه 1080 بکنید ...

ممنونم از نظرتون....تا حد زیادی با حرفاتون موافقم..

همیشه همینطوره و کسی که به کارت گرون رو خریده در حالی که دو سال بعد یه گرافیک با قدرت بیشتر و ارزون تر اومده...

مث تایتان اکس....اول ورودش 5-6 میلیون بود الانم تا 4,200 قیمت خورده..در حالی که 1080 باقیمت کمتر تا 15 درصد سریع تره....

به نظر خرید 1070 خیلی منطقی تر در میاد...نسبت پرفورمنس به قیمتشم خیلی بهتره....

لینک به دیدگاه

ممنونم از نظرتون....تا حد زیادی با حرفاتون موافقم..

همیشه همینطوره و کسی که به کارت گرون رو خریده در حالی که دو سال بعد یه گرافیک با قدرت بیشتر و ارزون تر اومده...

مث تایتان اکس....اول ورودش 5-6 میلیون بود الانم تا 4,200 قیمت خورده..در حالی که 1080 باقیمت کمتر تا 15 درصد سریع تره....

به نظر خرید 1070 خیلی منطقی تر در میاد...نسبت پرفورمنس به قیمتشم خیلی بهتره....

دقیقا منم منظورم همین بود که گفتم 1080 خریدش منطقی نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...