رفتن به مطلب

Recommended Posts

به نام خدا

قُلْ یَا عِبَادِیَ الَّذِینَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِیعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ

اى بندگان من - كه بر خویشتن زیاده‏ روى روا داشته‏ اید - از رحمت خدا نومید مشوید. در حقیقت ، خدا همه گناهان را مى ‏آمرزد ، كه او خود آمرزنده مهربان است

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گل لیونی .

در این تاپیک قراره با همکاری شما دوستان محصولات شرکت ASUS رو به همه معرفی کنیم . این تاپیک محلی برای طرفداری از برند محبوب ASUS هست .

سعی میکنم که با قرار دادن عکس و مشخصات شاخص ترین محصولات ASUS در هر موضوع مانند مادربرد ، کارت گرافیک ، مودم ، مانیتور و ... مدام تاپیک رو آپ کنم .

البته از شما دوستان هم میخوام تا من رو در این راه کمک کنید . برای کمک میتونید مثلا اسم بهترین مادربرد ساخته ایسوس برای سوکت های مختلف رو بگید یا عکسش رو قرار بدید ، سعی میکنم عکس هایی رو که شما دوستان آپلود میکنید رو در پست اول قرار بدم تا بهتر به نماش در بیاد .

از اونجایی که احتمال هر اشتباهی هست ( از آپلود اشتباه تا اشتباه تایپی و ... ) از شما دوستان میخوام به بنده کمک کنید تا اشتباهات رو اصلاح کنم .

تاپیک در حال آپدیت شدنه لطفا صبور باشید .

ممنون از همه دوستان

بهترین مادربرد سوکت AM2+ ساخته شده توسط ایسوس : CROSSHAIR II FORMULA.

post-15235-0-73410300-1468382934_thumb.jpg

بهترین مادربرد سوکت AM3 ساخته شده توسط ایسوس : CROSSHAIR IV EXTREME.

post-15235-0-93997300-1468383031_thumb.jpg

بهترین مادربرد سوکت AM3+ ساخته شده توسط ایسوس : CROSSHAIR V FORMULA

post-15235-0-23464200-1468383123_thumb.jpg

بهترین مادربرد سوکت 775 ساخته شده توسط ایسوس : MAXIMUS EXTREME

post-15235-0-31581000-1468484607_thumb.jpg

بهترین مادربرد سوکت 1366 ساخته شده توسط ایسوس : RAMPAGE III EXTREME

post-15235-0-32332100-1468561094_thumb.jpg

دوستان مادر برد بالا رقیبی به نام SABERTOOTH X58 داره کسی نمیدونه کدومشون بهترن ؟؟؟ لطفا اگر میدونید بگید ! ممنون

بهترین مادربرد سوکت 1156 ساخته شده توسط ایسوس : SABERTOOTH 55i

post-15235-0-13577600-1468642935_thumb.jpg

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

پست اول ویرایش شد .

دوستان اگر نظری دارن بگن .

اگر در موارد بالا مشکلی میبینن حتما بگن تا اصلاح بشه .

لینک به دیدگاه

درود

به نظرم لیست مادر بورد های جدید هم قرار بدین ، همچنین یه توضیح مختصر در مورد تاریخچه شرکت ایسوس و دست آورد ها و نو آوریش در محصولاتش ارائه بدید بد نیست .  @};-

لینک به دیدگاه

درود

به نظرم لیست مادر بورد های جدید هم قرار بدین ، همچنین یه توضیح مختصر در مورد تاریخچه شرکت ایسوس و دست آورد ها و نو آوریش در محصولاتش ارائه بدید بد نیست .  @};-

چشم حتما .

تاپیک در حال آپدیته .

اما تنهایی سخته .

مخصوصا که ایسوس جنس خوب کم نداره .

لینک به دیدگاه

چشم حتما .

تاپیک در حال آپدیته .

اما تنهایی سخته .

مخصوصا که ایسوس جنس خوب کم نداره .

لازم نیست تمام محصولات تولید شده توسط ایسوس را قرار دهید ، مثلاً مادربورد های سری ROG و کلاً محصولات حرفه ای و در خور توجه قرا داده بشه خیلی بهتره . منم وقت پیدا کنم یه سری از محصولات درست و حسابی شرکت ایسوس را قرار میدم .

لینک به دیدگاه

پست اول آپ شد

دوستان توجه کنن که این تاپیک با مشارکت شما میتونه موفق بشه .

بنده دانش محدودی دارم و نمیتونم همه محصولات شاخص و همه تکنولوژی ها و نو آوری های ایسوس رو معرفی کنم .

پس لطفا کمک کنید .

لینک به دیدگاه

درود،

منظورتون از بهترین چیه؟ برای اورکلاک؟ برای گیم؟ برای جیب مشتری؟

مثلاً بهترین مادربرد دنیا توی سوکت 775 مادربرد Rampage Extreme هستش ولی برای OC ...

توی سوکت های Intel سری Rampage ها عملکرد و امکانات بهتری نسبت به ماکسیموس ها دارند. و معمولاً اسوس بعد از تولید برد Rampage در پایان طول عمر سوکت سری Black همون برد رو عرضه می کنه. برای مثال Rampage III Extreme که توی سوکت 1366 فرمودید نسخه Black داره که بهتر از نسخه معمولی هستش.

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

درود،

مثلاً بهترین مادربرد دنیا توی سوکت 775 مادربرد Rampage Extreme هستش ولی برای OC ...

توی سوکت های Intel سری Rampage ها عملکرد و امکانات بهتری نسبت به ماکسیموس ها دارند. و معمولاً اسوس بعد از تولید برد Rampage در پایان طول عمر سوکت سری Black همون برد رو عرضه می کنه. برای مثال Rampage III Extreme که توی سوکت 1366 فرمودید نسخه Black داره که بهتر از نسخه معمولی هستش.

ممنون .

حتما در نظر میگیرم .

البته منظور من از بهتر بودن بیشتر قوی تر بودن هست .

صرفا پرفورمنس .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عشق من از بورد های ایسوس صرفا سری Gene... چه به منظور اورکلاک با نیتروژن و چه Air و Watercooling

تمامی Gene ها رو در همه سوکت ها و چیپست ها داشتم و استفاده کردم تا به حال و برای من همیشه بهترین بودن... کارایی و پرفورمانسشون در اورکلاک و تیون کردن رم و تست های مربوطه هم عالی بوده.. و از این نظر شاید فقط OC formula ازش جلوتر باشه...

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
در در 25 تیر 1395 در 22:30، Poorya_Lion گفته است :

درود،

استاد میشه تفاوت های    PRIME Z370-A II     و    (بدون وای فای)ROG Z370-G GAMING    رو بهم بگید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، AMIR@ گفته است :

استاد میشه تفاوت های    PRIME Z370-A II     و    (بدون وای فای)ROG Z370-G GAMING    رو بهم بگید ممنون میشم

استاد تویی که دیگه کم کم داری انجمن رو به هم میریزی با بیرون آوردن تاپیک های زیر خاکی،

شما نیومده 8 تا تاپیک ایجاد کردید، و 33 تا پست دادین، یعنی برای هر تاپیک 4 تا پست. بعدش هم ول کردین.

اینطوری که نشد،

من همه ی فعالیت های شما رو دیدم، شما کلا" یک سوال بیشتر ندارید و اون هم خرید سیستم هست، یکی از تاپیک های خودتون رو انتخاب کنید، و هر چی سوال دارید داخل همون یک تاپیک بپرسید، اینکه هی از این شاخه به اون شاخه از این تاپیک به اون تاپیک از این شخص به اون شخص می پرید که نشد کار.

هم خودت گیج میشی و هم دیگران رو به دردسر می اندازی.

همه ی سوالاتت رو در مورد کامپیوتری که میخوای بخری در یک تاپیک واحد پیگیری کن.

خلاص

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، AMIR@ گفته است :

بزرگترین تفاوت در اندازه خود برده. من همیشه از مادربردهای کوچیک خوشم نمیاد و ATX رو ترجیه می دم و برای همین می گم PRIME Z370-A II بهتره. اگه دنبال z370 هستی، یه پیشنهاد خوب tuf z370-plus gaming هستش که تنها نقطه ضعفش نداشتن SLI هستش. البته به بوجه شما هم ربط داره. پول مطرح نباشه که می گم برو ROG MAXIMUS XI CODE  بگیر ولی خب نمی شه دیگه.😅

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، amir44 گفته است :

بزرگترین تفاوت در اندازه خود برده. من همیشه از مادربردهای کوچیک خوشم نمیاد و ATX رو ترجیه می دم و برای همین می گم PRIME Z370-A II بهتره. اگه دنبال z370 هستی، یه پیشنهاد خود tuf z370-plus gaming هستش که تنها نقطه ضعفش نداشتن SLI هستش. البته به بوجه شما هم ربط داره. پول مطرح نباشه که می گم برو ROG MAXIMUS XI CODE  بگیر ولی خب نمی شه دیگه.1f605.png

دادش سایز ATX مطرح هست ولی نه در زمانی که کلاس مادربرد بهتر میشه، سری Strix به صورت کلی از سری Prime و تاف بهتره، شما کارت صدای ROG Z370-G GAMING  رو مقایسه کن با مدل پرایم و تاف، یه سرو گردن از هر دوی اونها بالاتره.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

دادش سایز ATX مطرح هست ولی نه در زمانی که کلاس مادربرد بهتر میشه، سری Strix به صورت کلی از سری Prime و تاف بهتره، شما کارت صدای ROG Z370-G GAMING  رو مقایسه کن با مدل پرایم و تاف، یه سرو گردن از هر دوی اونها بالاتره.

چی بگم، حرف شماکاملا درسته. من گفتم که سلیقه شخصی من اینه. ضمنا با همچین سیستمی احتمالا این برادر یه هدست درست حسابی هم داره، از اونا که خودشون کارت صدا دارن و ممکنه اصلا از کارت صدای این برد استفاده نشه.😉 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

استاد تویی که دیگه کم کم داری انجمن رو به هم میریزی با بیرون آوردن تاپیک های زیر خاکی،

شما نیومده 8 تا تاپیک ایجاد کردید، و 33 تا پست دادین، یعنی برای هر تاپیک 4 تا پست. بعدش هم ول کردین.

اینطوری که نشد،

من همه ی فعالیت های شما رو دیدم، شما کلا" یک سوال بیشتر ندارید و اون هم خرید سیستم هست، یکی از تاپیک های خودتون رو انتخاب کنید، و هر چی سوال دارید داخل همون یک تاپیک بپرسید، اینکه هی از این شاخه به اون شاخه از این تاپیک به اون تاپیک از این شخص به اون شخص می پرید که نشد کار.

هم خودت گیج میشی و هم دیگران رو به دردسر می اندازی.

همه ی سوالاتت رو در مورد کامپیوتری که میخوای بخری در یک تاپیک واحد پیگیری کن.

خلاص

من با کمال ادب پرسش هایی مرتبت با موضوع و تاپیک هایی هم سوو در جهت فروم ایجاد و ارسال کردم ،
که همون 4نفری که اینجا باهام درست رفتار کردن  برام کفایت می کنه 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، amir44 گفته است :

بزرگترین تفاوت در اندازه خود برده. من همیشه از مادربردهای کوچیک خوشم نمیاد و ATX رو ترجیه می دم و برای همین می گم PRIME Z370-A II بهتره. اگه دنبال z370 هستی، یه پیشنهاد خوب tuf z370-plus gaming هستش که تنها نقطه ضعفش نداشتن SLI هستش. البته به بوجه شما هم ربط داره. پول مطرح نباشه که می گم برو ROG MAXIMUS XI CODE  بگیر ولی خب نمی شه دیگه.1f605.png

ممنونم دوست عزیز چقد پاسخ دادن میتونه فرق کنه:12_slight_smile:

البته ادم باید زرنک باشه و چیزایی که به دردش میخورن روانتخاب کنه :96_ok_hand::89_clap::91_thumbsup:

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، AMIR@ گفته است :

من با کمال ادب پرسش هایی مرتبت با موضوع و تاپیک هایی هم سوو در جهت فروم ایجاد و ارسال کردم ،
که همون 4نفری که اینجا باهام درست رفتار کردن  برام کفایت می کنه  

اگر قرار باشه برای هر سوال یک تاپیک بزنید که هرج مرج مطلق میشه انجمن. در یک تاپیک مسایل خودتون رو مطرح و پیگیری کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...