رفتن به مطلب

انتخابTV4Kبرای PC

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بنده قصد دارم یک تلوزیون 4کِی برای PCانخاب کنم.

بودجه: 3

مشخصات سیستم:

CPU: i5 3450

RAM: 16 (8x2) 1600hz

MAIN: ASUS P8Z68-V PRO ) PCI2 کم نمیاره؟(

VGA: همین روزا میخرم یکیش کهHDMI2.2 داشته باشه، ان شاءالله.

مورد استفاده:بخاطر کاربا3D Max , Zbrush , Photoshopاحتیاج به فضای زیاد دارم

وinput lagبرام مهم نیست چون زیاد گیم بازی نمیکنم.

بعد از تحقیقات در انجمن های خارجی و همین انجمن فهمیدم برای این کار TVبایداین قابلیت رو داشته باشه:4k @ 60Hz @ 4:4:4

60هرتز که از نون شب واجبتره ، و 4:4:4 برای وضوح تصویر و رنگها خیلی مهمه.

لیست تلوزیون های دارای قابلیت های بالا

بعد از جستجو در تلوزیون های موجود درداخل این چندتارو که دارای قابلیت 4k @ 60Hz @ 4:4:4 هستند پیدا کردم:

43UF640T 1,700,000

43UF64000GI 2,500,000

review

43UF680T 1,700,000

55UF680T 2,800,000

55UF68000GI 4,800,000

43UF770V 1,900,000

49UF770V 2,800,000

49UF77000GI 4,200,000

49UF850T 3,000,000

49UF85000GI 4,700,000

بخاطر تفاوت داشتن اسم مدل های مشابه به شک افتادم، زنگ زدم نمایندگی ال جی (شیراز ) گفت اونها که گارانتی نداره اصلا4Kنیست، زنگ زدم سایت بانه ، گفتند نه ،اصله اگه نبود پس میگیریم!!

سوال 1: کی راست میگه بدون گارانتیا 4k نیستند؟

2:کلا علت اختلاف اسم چیه؟

ترسم از اینه که 43UF640T یا 49UF850T رو بخرم (که طبق دفترچش که از خود سایتlg.com دانلود کردم همونیه که میخوام و به بودجم میخوره ) اما تغلبی باشه.

پیشنهاد شماچیه دوستان؟ کدوم مدل رو بخرم؟

ویرایش شده توسط Mahdi_11
لینک به دیدگاه

با سلام

پیشاپیش مبارکه

فقط چند تا نکته که تجربه شخصی خودمه

حتما و حتما و حتما ..... و حتما گارانتی دار تهیه کنین . به هیچ عنوان از بانه خرید نکنین . گارانتی الجی رو توصیه میکنم. تلویزیون من خراب شد. پنلش 5 تومن بود. بدون چون و چرا عوضش کردن. در ضمن گارانتیش رو هم میتونین تمدید کنین .

سایز زیر 40 نگیرین. من خودم 55 اینچ دارم و از فاصله 1 متری بهش نگاه میکنم. فونتها خیلی ریز هستن به خاطر طبیعت 4k. تو این سایز خیلی راضیم.

توصیه من اینه که الجی وردارین. سامسونگ رنگهاش غیر طبیعی هستن و برای گیم و فیلم عالی هستن ولی برای طراحی اصلا و ابدا. همین مورد 444 رو سامسونگ اوایل اصلا تو تلویزیوناش نداشت.

لینک به دیدگاه

عزیز اگه میخوای  1 2 تومن از پولتو دور بریزی با گارانتی بگیر. تفاوت اسم ها بخاطر اینه که tv های با گارانتی منتاژ ایرانه.مثلا سامسونگ h7000 ماله امریکا h7150 ماله انگلیس , h7990 ماله ایرانه. من 2 تا تلویزیون از بانه گرفتم اگه اقوامم حساب کنی سرجمع  7 تا از بانه گرفتیم هیچ مشکلی نداشته حتی یکیو اینترنتی خریدم. اینکه میگن بانه اصل نیست و 4k نیست و فلان همش الکیه و برای فروش جنس خودشون که دارن خدا تومن گرون تر میگرن به خاطر گارانتی و منتاژ ایران!!!!!!!! پشت tv گلدیران زده made by lg ولی پشت این tvهای بانه زده made in korea. بعضی tv ها بانه هست که شما اصلا تهران پیدا نمیکی. شما اگه اینترنتی بخری میارن خونت تست میکنی بعد پول میدی

شما خودت تفاوت قیمت و ببین 680 داره 2تومن گرون تر میده 770 داره 1400 گرون تر میده

شما حساب کن ببین اکه گارانتی اونم گارانتی ایران 2 تومن ارزش داره با گارانتی بگیر

ویرایش شده توسط alirezako
لینک به دیدگاه

دوست عزیز نکاتی هست که باید توجه کنی.

1.TV های موجود تو بازار همه پنلشون براق هست و این در مدت طولانی استفاده یا خیره شدن طولانی مخصوصن اگر نور آفتاب یا لامپ تابیده بشه به پنل خوانایی رو کم میکنه و اذیت خواهید شد.

2.استاندارد 4:4:4 برای بلوری و ایکس باکس و امثالهم هست و اگر بخوایید با PC با این استاندارد کار کنید شارپنس زیاد میشه و مجبورید نور یا بکلایت رو کم کنید که بازهم اذیت خواهید شد.

3.به دلیل فاصله ای که باید از TV بگیرید و همچنین بزرگ بودن سایز TV احساس تسلط روی محیط کاری برنامه ها نمی کنید.

4. به دلیل بزرگ بودن پنل و همچنین بالا بودن رزولوشن تصویر، شما باید DPI رو در ویندوز و تمام برنامه ها بالا ببرید که بعضی از برنامه ها با این قضیه مشکل دارند.

5.باید قید دیدن فیلم با ریت 24FPS رو بزنید.

در کل کار با پنل بزرگ معایب و محاسنی داره که خودتون باید کار کنید تا دستتون بیاد.

لینک به دیدگاه

با سلام

پیشاپیش مبارکه

فقط چند تا نکته که تجربه شخصی خودمه

حتما و حتما و حتما ..... و حتما گارانتی دار تهیه کنین . به هیچ عنوان از بانه خرید نکنین . گارانتی الجی رو توصیه میکنم. تلویزیون من خراب شد. پنلش 5 تومن بود. بدون چون و چرا عوضش کردن. در ضمن گارانتیش رو هم میتونین تمدید کنین .

سایز زیر 40 نگیرین. من خودم 55 اینچ دارم و از فاصله 1 متری بهش نگاه میکنم. فونتها خیلی ریز هستن به خاطر طبیعت 4k. تو این سایز خیلی راضیم.

توصیه من اینه که الجی وردارین. سامسونگ رنگهاش غیر طبیعی هستن و برای گیم و فیلم عالی هستن ولی برای طراحی اصلا و ابدا. همین مورد 444 رو سامسونگ اوایل اصلا تو تلویزیوناش نداشت.

سلام، ممنون که تجربتون رو گفتید، سایز 40 یا 43 مد نظرمه بخاطر قیمت.

دوست عزیز نکاتی هست که باید توجه کنی.

1.TV های موجود تو بازار همه پنلشون براق هست و این در مدت طولانی استفاده یا خیره شدن طولانی مخصوصن اگر نور آفتاب یا لامپ تابیده بشه به پنل خوانایی رو کم میکنه و اذیت خواهید شد.

2.استاندارد 4:4:4 برای بلوری و ایکس باکس و امثالهم هست و اگر بخوایید با PC با این استاندارد کار کنید شارپنس زیاد میشه و مجبورید نور یا بکلایت رو کم کنید که بازهم اذیت خواهید شد.

3.به دلیل فاصله ای که باید از TV بگیرید و همچنین بزرگ بودن سایز TV احساس تسلط روی محیط کاری برنامه ها نمی کنید.

4. به دلیل بزرگ بودن پنل و همچنین بالا بودن رزولوشن تصویر، شما باید DPI رو در ویندوز و تمام برنامه ها بالا ببرید که بعضی از برنامه ها با این قضیه مشکل دارند.

5.باید قید دیدن فیلم با ریت 24FPS رو بزنید.

در کل کار با پنل بزرگ معایب و محاسنی داره که خودتون باید کار کنید تا دستتون بیاد.

1.اوکی

2.اوکی

3. از یک میز متحرک جلوی میزم استفاده میکنم که فاصله رو تنظیم میکنم، امیدوارم به دسکتاپ مسلط بشم.

4.اطلاع دارید3dmax or unreal engineبا این غضیه مشکل دارند یا نه؟

5.میشه بیشتر توضیح بدید؟

عزیز اگه میخوای  1 2 تومن از پولتو دور بریزی با گارانتی بگیر. تفاوت اسم ها بخاطر اینه که tv های با گارانتی منتاژ ایرانه.مثلا سامسونگ h7000 ماله امریکا h7150 ماله انگلیس , h7990 ماله ایرانه. من 2 تا تلویزیون از بانه گرفتم اگه اقوامم حساب کنی سرجمع  7 تا از بانه گرفتیم هیچ مشکلی نداشته حتی یکیو اینترنتی خریدم. اینکه میگن بانه اصل نیست و 4k نیست و فلان همش الکیه و برای فروش جنس خودشون که دارن خدا تومن گرون تر میگرن به خاطر گارانتی و منتاژ ایران!!!!!!!! پشت tv گلدیران زده made by lg ولی پشت این tvهای بانه زده made in korea. بعضی tv ها بانه هست که شما اصلا تهران پیدا نمیکی. شما اگه اینترنتی بخری میارن خونت تست میکنی بعد پول میدی

شما خودت تفاوت قیمت و ببین 680 داره 2تومن گرون تر میده 770 داره 1400 گرون تر میده

شما حساب کن ببین اکه گارانتی اونم گارانتی ایران 2 تومن ارزش داره با گارانتی بگیر

درسته ، باوجود صحبت های آقای سانتا احتمالا بازم مجبور باشم بدون گارانتی بخرم، اما ر این دو موردUF640 & 680 تغریبا راست میگفتند، پیکسل های رنگ کامل 4کی نیست.البته معلوم نیست این که گارانتی دارهfull4kباشه .

یه سوال خیلی مهم: ویژگی های تی وی ها در همه اندازه ها یکیه؟

مثلاSamsung KU7000از40 اینچ تا 65 اینچ قابلیت هاشون یکیه؟ (4:4:4 برام مهمه)

دوستان یه سوال دیگه، چرا بعضی تی وی ها گیر نمیاد تو نت؟ مثلا این ها تو نت نیست آیا تو بازار تهران گیر میاد؟:

"Samsung JU6500   2015 40

ویرایش شده توسط Mahdi_11
لینک به دیدگاه

سلام، ممنون که تجربتون رو گفتید، سایز 40 یا 43 مد نظرمه بخاطر قیمت.

1.اوکی

2.اوکی

3. از یک میز متحرک جلوی میزم استفاده میکنم که فاصله رو تنظیم میکنم، امیدوارم به دسکتاپ مسلط بشم.

4.اطلاع دارید3dmax or unreal engineبا این غضیه مشکل دارند یا نه؟

5.میشه بیشتر توضیح بدید؟

درسته ، باوجود صحبت های آقای سانتا احتمالا بازم مجبور باشم بدون گارانتی بخرم، اما ر این دو موردUF640 & 680 تغریبا راست میگفتند، پیکسل های رنگ کامل 4کی نیست.البته معلوم نیست این که گارانتی دارهfull4kباشه .

یه سوال خیلی مهم: ویژگی های تی وی ها در همه اندازه ها یکیه؟

مثلاSamsung KU7000از40 اینچ تا 65 اینچ قابلیت هاشون یکیه؟ (4:4:4 برام مهمه)

دوستان یه سوال دیگه، چرا بعضی تی وی ها گیر نمیاد تو نت؟ مثلا این ها تو نت نیست آیا تو بازار تهران گیر میاد؟:

"Samsung JU6500   2015 40

یعنی به نظرتون lg میاد مدل 680 و 640 برای بازار امریکا و اروپا 4k نده بعد برای ایران 4k بده؟ بله این دو مدل 4k کامل نیست و واقعا از قیمت 1700 نمیشه انتظار زیادی داشت

اکثرا یکسان هست ولی بعضی از مدل ها تفاوت های کوچکی داره مثلا sony w800 مدل 43 اینچ 60hz هست و 50 120hz. شما باید مدل مورد نظر خودتون رو در سایز های مختلف مقایسه کنید. این مدلی که معرفی کردید در تمام سایز ها 4:4:4 رو داره

لینک به دیدگاه

یعنی به نظرتون lg میاد مدل 680 و 640 برای بازار امریکا و اروپا 4k نده بعد برای ایران 4k بده؟ بله این دو مدل 4k کامل نیست و واقعا از قیمت 1700 نمیشه انتظار زیادی داشت

اکثرا یکسان هست ولی بعضی از مدل ها تفاوت های کوچکی داره مثلا sony w800 مدل 43 اینچ 60hz هست و 50 120hz. شما باید مدل مورد نظر خودتون رو در سایز های مختلف مقایسه کنید. این مدلی که معرفی کردید در تمام سایز ها 4:4:4 رو داره

نظرتون در مورد این مدل چیه؟: Sony X830C 2015 43"

خیلی عالیه چون هم120هرتزدر1080پی داره هم4:4:4در4کِی. 

فقط لینک کردم میتونید ببینید تو قسمت گیمینگ این تی وی نوشته:

With the new firmware update PKG2.463.0010NAB, This TV now supports 4k @ 60Hz @ 4:4:4. To enable this, go to Settings - External Inputs - HDMI Signal Format - Enhanced 

من تو ایران میتونم آپدیتش کنم؟

وتو سایت های داخل سرچ کردم اینو دیدم:X83000آیا این همونX830cهست و بخاطر مطلبی که فرمودید تو کشورای مختلف اسمشون فرق داره؟

لینک به دیدگاه

چیزی که من میدونم اینه که این سایت دیجی بانه به هیچ وجه معتبر نیست !!! 

چون وقتی روی علامت نماد الکترونیکیش کلیک میکنین بجای باز کردن سایت Enamad سایت http://banehvitrin.org/iframe.htm رو باز میکنه !!! 

در نتیجه به نظر من اصلا معتبر نیست ! 

سایت دوم هم نمیدونم سایت اصلی گلدیرانه یا نه ! اما یادمه قبلا ها قیمت تو سایتشون نبود ! 

به هر حال من اگر جای شما حتما با گارانتی تهیه میکردم ! 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

من خیلی دنبال این مدل هستم ظاهرا تو ایران نیست پیدا کردی به منم اطلاع بده.

ممنون

سلام ، اینجا 49" رو داره 3.700

اینجا هم باز 49" 4.500 ، احتمالا گارانتی

فقط یه نکته داره: اسم مدلشون دقیقا اونی که تو سایتای خارجیه نیست(xbr43x830c)، نمیدونم امکاناتش 100%مثل همون باشه، مثلا 3.700 سه بُعدیه، اون گرونتره 3بِعدی نیس. دوم اینکه اگه برای پی سی میخواید سخت افزارش باید آپیت بشه تا تصویرش4:4:4 یشه که خب دردسرخودشو داره، من که میترسم بگیرم یهو آی پی ایران فیلتر کرده باشن :(( :)). گرچه این 49" به بودجم نمیخوره، اگه43"گیربیاد بهتره

ویرایش شده توسط Mahdi_11
لینک به دیدگاه

من خودم یه 49 اینچ 4k برای خونه گرفتم راضیم از ال جی ولی برای کاربرد PC رو نمیدونم اما برای 4K ارزشش رو داره

لینک به دیدگاه

من خودم یه 49 اینچ 4k برای خونه گرفتم راضیم از ال جی ولی برای کاربرد PC رو نمیدونم اما برای 4K ارزشش رو داره

سلام ، اره برا خونه و فیلم اگه بود که انتخاب خیلی راحت بود، اما برای پی سی اون شرایط رو باید داشته باشه حتما

درسته ۴۹ موجوده همه جا دارن ۴۳ موجود نیست.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

سیاتل جان هرچی فکر میکنم این سونی,830cازهمش بهتره چون برای گیمینگ ۱۲۰هرتزِ و فیلم های ۲۴پی و حتی ۶۰پی که دوستان فرمودند ساپورت میکنه، حالا که ۴۳"تو ایران نیس مجبوریم۴۹بخریم یا۴۳ وارد کنیم تو قطر و امارات فراوونِ، شما چرا دنبال وارد کردن نبودی تا حالا؟ امیدوارم تا بدستم برسه قیمتش بالانره تابتونم وارد کنم،

یه نگرانی دیگه هم دارم در مورد اسم مدل ها،

اونی که تو سایتهای خارجی برسی شده و خیلی جیگر هست مدلش ایه: XBR-43"830C

اما تو سایتای خاورمیانه اسمش اینه: KD- 43"8300c

میگم نکنه این همه هزینه کنم و کیفیتشون فرق داشته باشه باهم؟

Sent from my C2105 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Mahdi_11
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز یه سوال داشتم شما مصرف کننده هستی یا تعمیرکار

1-اگر مصرف کننده باشی که در نتیجه نباید اطلاعاتی از داخلشون داشته باشی واین امر طبیعیه ولی خواهشا باعث به اشتباه افتادن دیگران نشو

2-بوردها و پنلهای تلویزیون های ال جی که در بانه هستن اکثرا از سلیمانیه عراق تامین میشن و پارت نامبرهاشون کلا با داخل ایران متفاوته

3-خوشبختانه یکی از بهترین گارانتیهایی که در داخل ایران وجود داره گلدیران هستش و به نظر بنده خوب گارانتی میده حتی اگرگارانتیش تموم هم شده باشه باز امیدی برای تعمیرش هست

4-اگر قصد خرید تلویزیون از بانه رو دارید حداقل یه تلویزیون بخرید که داخل ایران هم گارانتی نداشته باشه برندهای مطرحی مثل شارپ یا فیلیپیس که مونتاژ لهستان هستند اکثرا واگر هم خدای ناکرده خراب شد که دیگه خیالتون راحته چون در هر صورت قطعاتشون گیر نمیاد ولی به جاش از یه تصویر زیبای 4 رنگ یا 6 رنگ بهره خواهید برد البته شارپ گارانتی مادیران هستش داخل ایران ولی از چیزهایی که من خوندم نارضایتی ازشون زیاده تو یه برهه زمانی هم که کلا میگفت ژاپن تحریممون کرده ماهم گارانتی نمیدیم پس زیاد روی گارانتیش حساب نکنید

5-در مورد سامسونگ هم باید بگم چون مدت زمانی من خودم نماینده نصب تلویزیونهای ال جی و سامسونگ بودم به نظر من سامسونگ حتی اگه لباس زیر هم بهت بفروشه بالاخره یه جوری سرت کلاه میزاره همچنان که ضررهای بسیار زیادی مخصوصا در حوزه قطعات کامپیوتر از قبیل هاردهاش و اپتیکال درایو هاش و لپ تابهاش و لواز یدکی پرینترهاش و تلویزیونهاش به ایران وارد کرده و هروقت دلش بخواد یه جنس رو دیسکانتینیو میکنه و شرکتهای ایرانی هم از خدا خواسته میگن تولید نمیشه گارانتی نمیدیم برو به خود سامسونگ بگو

درنهایت اگر با گارانتی میخواید ال جی بخرید

بدون گارانتی فیلیپس یا شارپ

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

نمیدونم فکر نکنم یه دونه بخوای وارد کنی نمی صرفه قیمتش از 49 بیشتر میشه.

فرقی تو کیفیت نیست فقط تفاوت تو منوها و زبانهایی که ساپورت میکنه و یه سری برنامه های داخلیه.

https://www.youtube.com/watch?v=k5sJOPXN3cg

خب الحمدلله که مثل هم هستند، وارد کردن هم سوال کردم  زیر 3 میشه، البته اگه همون طور که نو سایت آمازون زده 700دلار باشه،

درنهایت اگر با گارانتی میخواید ال جی بخرید

بدون گارانتی فیلیپس یا شارپ

ممنون از اطلاعات مفیدتون، اما این سونی بد جور چشمم رو گرفته الان تصمیم اینه که یاKD- 43"8300cوارد کنم یا 49بدون گارانتیش( بخاطر بودجه ) بخرم، نظری ندارید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا سونی یه جورایی انحصار طلبه چون خودش ps4 میزنه مثلا dlna  برای xbox کار نمیکنه البته مساله مهمی نیست چون اصلا به چشم نمیاد برند خوبیه ولی خب من شارپ و فیایپس رو ترجیح میدم خودم الان دوساله که یه دونه 47lm67100 lg دارم و خیلی هم ازش راضیم

لینک به دیدگاه

والا سونی یه جورایی انحصار طلبه چون خودش ps4 میزنه مثلا dlna  برای xbox کار نمیکنه البته مساله مهمی نیست چون اصلا به چشم نمیاد برند خوبیه ولی خب من شارپ و فیایپس رو ترجیح میدم خودم الان دوساله که یه دونه 47lm67100 lg دارم و خیلی هم ازش راضیم

سونی830یه قابلیت خوب که داره اینه که وقتی به پی سی وصل میشه اگه از 4کی بیاریم رو1080 میتونیم 120هرتز اسکرین رفرش ریت بگیریم، این رویای هر گیمریه، یکی از معدود تلوزوناییه که این قابلیت رو داره، درسته تو پست اول گفتم اهل گیم نیستم اما حساب همون گربه و گوشتیه که دسش بهش نمیرسه، :redface:  اما اگه مارکهای دیگه بگیرم فقط به یکی از هدف هام رسیدم یعنی فضای زیاد در دسکتاپ برای کار مدل سازی، اما این بازیم رو هم تامین میکنه.

دوستان در مورد کابلHDMI high speed هم نظری اگه دارید بگید

دیجیکالا3 متریشو گذاشته 300تومن، گُرخیدم  :ohmy: البته پهنای باندشم خفنه، وعایق ضد نویز دازه: 22Gbps

ارزونتر گیر نمیاد چرا؟

یکی از این کاسبا میگفت چون این تلویزیون سایزش نسبت به قیمتش کوچیکه زیاد خریدار نداره ما هم وارد نکردیم همه میرن سراغ 49 به بالا ....

به منم همینو گفتند دقیقا ، مردم فقط با سایز کار دارن   :-j  =))  :-j

ویرایش شده توسط Mahdi_11
لینک به دیدگاه

به نظر من صبر کنیم مدلهای 2016 بیاد شاید 43 توش باشه :-?

با اینکه وقتی تازه میان گرون هستند ولی گذینه خوبیست، اطلاع دارید کی میان سری های جدید؟ لینکی از محصولات آینده دارید؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه سوال داشتم شما مصرف کننده هستی یا تعمیرکار

1-اگر مصرف کننده باشی که در نتیجه نباید اطلاعاتی از داخلشون داشته باشی واین امر طبیعیه ولی خواهشا باعث به اشتباه افتادن دیگران نشو

سلام

اون دوستمون درست میگن تلوزیون تقلبی و فیک تو بانه وجود خارجی نداره.

یعنی اگه بخوایم بگردیم دنبالش هم نمیتونیم پیدا کنیم.شما تا حالا دیدین مثلا یه نفر تلوزیون 4k بگیره بعدا بگه تقلبی بود؟

بر عکس بعضی از کالاها مثله کولر تقلبیش تو بانه زیاده تلوزیون این طور نیست.

به نظر منم ارزش نداره آدم نزدیک  ۲ تومن پوله گارانتی بده بخاطر تلوزیون

البته خود بانه ای ها هم ۱۰۰ تومن اضافه میگیرن گارانتی میکنن ولی در مجموع جنس اصلی مثله ال جی بعیده خراب بشه و اگه بدونه گارانتی هم بگیریم ریسکش پایینه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اون دوستمون درست میگن تلوزیون تقلبی و فیک تو بانه وجود خارجی نداره.

یعنی اگه بخوایم بگردیم دنبالش هم نمیتونیم پیدا کنیم.شما تا حالا دیدین مثلا یه نفر تلوزیون 4k بگیره بعدا بگه تقلبی بود؟

بر عکس بعضی از کالاها مثله کولر تقلبیش تو بانه زیاده تلوزیون این طور نیست.

به نظر منم ارزش نداره آدم نزدیک  ۲ تومن پوله گارانتی بده بخاطر تلوزیون

البته خود بانه ای ها هم ۱۰۰ تومن اضافه میگیرن گارانتی میکنن ولی در مجموع جنس اصلی مثله ال جی بعیده خراب بشه و اگه بدونه گارانتی هم بگیریم ریسکش پایینه.

سلام تقلبی که معنا نداره من هم موافقم ولی کفیت قطعات متفاوته و اینکه بانه خودش غیر قانونیه عزیز گارانتیش کجا بوده خود شما تا حالا چیزی در موردش شنیدید یا گارانتیشون رو دیدید که پروانه ثبت داشته باشه

نه عزیز گارانتی نداره و کیفیت قطعاتی از ال جی های داخل ایران پایین تره

لینک به دیدگاه

سلام تقلبی که معنا نداره من هم موافقم ولی کفیت قطعات متفاوته و اینکه بانه خودش غیر قانونیه عزیز گارانتیش کجا بوده خود شما تا حالا چیزی در موردش شنیدید یا گارانتیشون رو دیدید که پروانه ثبت داشته باشه

نه عزیز گارانتی نداره و کیفیت قطعاتی از ال جی های داخل ایران پایین تره

این که غیر قانونی هست که شکی توش نیست.

قبول دارم که با عقل جور در نمیاد که با ‍۱۰۰ تومن مثلا یه تلوزیون گارانتی بشه ولی از یه آشنایی شنیدم که میگفت اون گارانتی که میدن فقط ضمانته تعویض هست.اون مبلغ اضافی رو که از مشتری بابت گارانتی میگیرن جمع میکنن و اگر مشکله خرابی پیش بیاد کالا رو تعویض میکنن و یه نو بجاش میدن.از اونجایی که آمار خرابی بسیار پایین هست با این کار ضرر نمیکنن.

من راستش  تا حالا ندیدم تلوزیون بانه ای خراب بشه به خاطر همین گارانتیشم ندیدم.ولی خود من یه تلوزیون 4k  حدودا دو ساله پیش از بانه خریدم  برام گارانتی هم کردن ویه ضمانت نامه بهم دادن بامهر و امضا  ولی هیچ مشکلی براش پیش نیومده.

از لحاظ کیفیت هم شما برو تو سایت رسمی و انگلیسی زبانه ال جی.اونجا مدل های بانه ای رو میبینین که موجود هستن ولی اسمی از مدلای داخل ایران نیست.اگه به اصلی بودن باشه با نه ای ها اصلی ترن البته من اینم قبول ندارم و از لحاظ کیفیت همشون رو در یه حد میبینم چون همشون تحت نظارت و  لیسانس شرکت ال جی تولید میشن.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در 2 ساعت قبل، M@jid گفته است :

با سلام

بالاخره 43 سونی وارد شد و بنده تهیه کردم  http://www.sony.com.sg/electronics/televisions/x8000d-series/specifications

عزیز از کجا تهیه کردی و با چه قیمتی؟ ممنون میشم بگید.

لینک به دیدگاه

با سلام
بالاخره 43 سونی وارد شد و بنده تهیه کردم 

سلام، مبارکتون باشه، ولی مطمعنید این مدل مناسبpcهست؟ تولینکی که دادین چیزی درمورد ورودیhdmi4k60hzننوشته، امادرکل چیز خوبیه، بگید که راضی هستید آیا؟، حالا که تاپیک بالااومده بذاریدتجربم رو بگم، من هم نتونستم صبر کنم چند ماه قبل یهlg7770خریدم ،به عنوان مانیتورنکات مثبت خوبی داره ،اما برای تماشای فیلم خوب نیست مپلا قبلا یه سامسونگ سری۶ داشتم ازهر نظر ازاین سرتربود.
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، M@jid گفته است :

من از دیجی بانه خریدم یه روزه هم آوردن خیلی خوبه الان ام دارم tomb بازی میکنم خیلی لذت داره اصلا هم کم نمیآره

2830 خودش 110 بیمه و گارانتی 150 کرایه

10 برابر مانیتور لذت داره تازه کلی امکانات دیگه هم داره.

من قبلا تی وی 32 سونی داشتم اونم عالی بود ولی برا رزولوشن 4K اینو گرفتم خیلی خوبه تو text هم از مانیتور چیزی کم نداره.

hdmi4k60hz به شرطیه که شما کابل HDMI v.2 وصل کنی ولی فعلا که با همین 1.4 هم جواب داده

خوبه، در مورد کابل حق با شماست، ورژن1.4 جواب 4k60hzرو میده ، اما وقتی دیپ کالر رو فعال میکردم تصویر کمی نویز دار میشد و حتی بعضی وقتا میپرید، که یک کابلhdmi.2خریدم و دیگه خوب شد.

میشه تو قسمت آپشن تصویر ببینید این گذینه رو داره یا نه؟ >>> HDMI deep color enable

میخوامببینمchroma444میشه؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/26, 20:58:20، M@jid گفته است :

این گزینه رو پیدا نکردم شاید تو sony به یه اسم دیگس

چند تا سایت خرید از بانه هست که یکیش اینه و اگه وقت نداشته باشی بری بانه برا خرید سفارش میدی میارن.

https://www.digibaneh.com/تلویزیون/بر-اساس-اندازه/سایز-۴۰-تا-۴۹-اینچ/تلویزیون-ال-ای-دی-4K-سونی-سری-X8000D-با-صفحه-43-اینچ.html

مورد تاییده منم قبلا ازش خرید کردم....

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/26, 14:25:52، M@jid گفته است :

با سلام

بالاخره 43 سونی وارد شد و بنده تهیه کردم  http://www.sony.com.sg/electronics/televisions/x8000d-series/specifications

مبارکه....همین که سیستم عاملش بر پایه آندروید هست یعنی یه مدیا پلیر عالی روشه.... که از خرید خیلی از مدیاپلیر های جداگانه شما رو بی نیاز میکنه و هر نرم افزار پخش ویدیو که مد نظر هم باشه میشه روش نصب کرد.....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...