رفتن به مطلب

مشکل نبودن اطلاعات سی دی همراه با داشتن حجم اطلاعات بعد از رایت

RISING
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام ، دوستان سی دی رو قبلا رایت کرده بودن ، الان که در دستگاه گذاشته میشه داخل سی دی خالی هست اما با کلیک می بینیم که 3 گیگ حجم داره .اطلاعات سی دی مهم هست ، لطفا راهنمایی کنید مشکل کجاست ؟

لینک به دیدگاه

1: CD کل ظرفیتش 700MB هست، شما چطوری 3GB روش رایت کردید؟

2: با چه نرمافزاری رایت کردید؟

3:با یک اوپتیکال درایور دیگه تست کردید؟

4:یک عکس از چیزایی که میگید قرار بدید.

لینک به دیدگاه

احتمالا منظور دوستمون از cd همون dvd هست

برای این که ببنید تو dvd چی هست از نرم افزارISO BUSTER استفاده کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. برا منم همچین مشکلی افتاده بودش .

روی یه سیستم و دستگاه دیگه ای امتحان کنین. من رو 3 تا دستگاه تست کردم که فقط یکیش بازش کرد. یکی میگفت مربوط به کدگذاری منطقه ای دستگاه با DVD یا CD هستش.

لینک به دیدگاه

درود

رایتر مشکل دار بوده یا از شیوه ی فراگیری برای رایت کردن استفاده نشده.

روی درایو یا دستگاه دیگری بیازما. من تعدادی dvd داشتم که با مک رایت کرده بودم و توی ویندوز همین مشکل رو داشت. بلوری رایتر پایونیر بازشون کرد.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

1: CD کل ظرفیتش 700MB هست، شما چطوری 3GB روش رایت کردید؟

2: با چه نرمافزاری رایت کردید؟

3:با یک اوپتیکال درایور دیگه تست کردید؟

4:یک عکس از چیزایی که میگید قرار بدید.

ببخشید منظورم دی وی دی بود .

در حقیقت  مشکل واسه من نیست و کسی هم که مشکل رو داره  دوره از من و دسترسی به سیستم و دی وی دی ایشون رو  ندارم ، به صورت cut  و paste روی دی وی دی انجام داده رایت اطلاعات رو .

بله با دستگاه دیگه ای انجام شده.

احتمالا منظور دوستمون از cd همون dvd هست

برای این که ببنید تو dvd چی هست از نرم افزارISO BUSTER استفاده کنید

ممنون با همین نرم افزار تست شد اطلاعات  برگشت ، اما 3 پوشه که  مقداری از حجم اطلاعات رو تشکیل می داد برنگشته .

ویرایش شده توسط RISING
لینک به دیدگاه

ببخشید منظورم دی وی دی بود .

در حقیقت  مشکل واسه من نیست و کسی هم که مشکل رو داره  دوره از من و دسترسی به سیستم و دی وی دی ایشون رو  ندارم ، به صورت cut  و paste روی دی وی دی انجام داده رایت اطلاعات رو .

بله با دستگاه دیگه ای انجام شده.

ممنون با همین نرم افزار تست شد اطلاعات  برگشت ، اما 3 پوشه که  مقداری از حجم اطلاعات رو تشکیل می داد برنگشته .

اگر از کپی‌پیست استفاده کرده، ویندوز با سرعت بالا دیسک رو رایت کرده و مشکل cyclic redundancy داره و اون بخش اطلاعات ازبین رفته.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

با سلام ، دوستان سی دی رو قبلا رایت کرده بودن ، الان که در دستگاه گذاشته میشه داخل سی دی خالی هست اما با کلیک می بینیم که 3 گیگ حجم داره .اطلاعات سی دی مهم هست ، لطفا راهنمایی کنید مشکل کجاست ؟

درایوه ا\تیک نو یا قویتر میتونه مشکل برطرف شه دی وی دی که خیلی قدیمیوخوب نباشه احتماله data error بیشتر میشه ولی سرعت بالا و بد رایت شده

مدله رایتر چی بوده ؟؟اگه دیتا damage شده یه سری برنامه هم هست برای بازسازی که بدونه توجه به crc انقدر دیتارو میخونه تا از بلوک معیوب یه نسخه خوب بدست بیاره یا اونو اسکیب کنه و در نهایت فایلو copy کنه از رو دیسک ولی این بیشتر واسه فایله مولتی مدیا مثه موزیکوویدیو جواب میده نه فایلایه اجرایی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...