رفتن به مطلب

مشکلی واقعا دیوانه کننده!(دانلود مخفی کامپیوتر)

amirdoodoo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان همین طور که از اسم تاپیک معلومه کامپیوتر من داره دانلود میکنه 

خب میپرسید مشکلش کجاس ؟؟؟

مشکل اینجاس که من نمیدونم چی داره دانلود میکنه خودمم هیچ چیزی برای دانلود نذاشتم 

از وای فای هم نیس چون چشمک نمیزنه.

کسی ترفندی برنامه ای چیزی نداره که بتونه کمک کنه متوجه شم دانلود از کجاس و قطعش کنم.

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

اگر ویندوز 10 دارید طبیعیه :D :D :D

لینک به دیدگاه

با سلام

اگر ویندوز 10 دارید طبیعیه :D :D :D

دقیقا چرا؟؟؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

ویندوز 10 رو هر کار که بکنی نت میخوره ولی میشه خیلی کمترش کرد 
این که خوبه 
من یه مشکل دارم نموده من رو کل نسل ماکروسافت رو به فحش بستم سر این موضوع خدا نموده شدم 
Anti malware و compressed ram  اینقدر رم مصرف میکنن باور نکردنی همین حالت عادی با 2 گیگ رم 1 گیگ رو  میخورن 
اصلا دیوانه شدم  :wacko:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان همین طور که از اسم تاپیک معلومه کامپیوتر من داره دانلود میکنه 

خب میپرسید مشکلش کجاس ؟؟؟

مشکل اینجاس که من نمیدونم چی داره دانلود میکنه خودمم هیچ چیزی برای دانلود نذاشتم 

از وای فای هم نیس چون چشمک نمیزنه.

کسی ترفندی برنامه ای چیزی نداره که بتونه کمک کنه متوجه شم دانلود از کجاس و قطعش کنم.

ممنون

این قسمت قررمز رنگو نفهمیدم!!

خوب اگه دانلود کنه مگه چشمک نمیزنه؟؟!!

بعد شما میگید چشمک نمیزنه اما سیستمتون دانلود میکنه؟؟!!

در هر صورت پیشنهادم اینه که service --windows updata رو قطع کنید

تو task manager چک کنید که کدوم نرم افزار داره از نت شما استفاده میکنه 

و در آخر رمز wifi رو عوض کنید و فقط به mac address خودتون اجازه اتصال بدید

لینک به دیدگاه

ویندوزتون 10 هست ؟

تو ویندوز 7 یا 8

تو قسمت services ویندوز ( تو قسمت سرچ استارت سرچ کنید میاره )

دو گزینه windows update و Background Intelligent رو غیر فعال کنید

لینک به دیدگاه

دوستان ویندوز اپدیت غیر فعاله 

مشکل جای دیگس 

وای فایم قطع میکنم ولی مشکل هست

لینک به دیدگاه

متاسفانه همه عزیزان همه چیز رو میندازن گردن ویندوز ، خیلی وقت ها برنامه هایی معمولی که استفاده می کنید بدون درخواست شما خودشون رو آپدیت می کنن یا حتی برخی نرم افزار ها اطلاعاتی رو آپلود یا دانلود می کنند !

توصیه اکید من به شما ( و همه عزیزان ) استفاده از برنامه های مدیریت اینترنت هست که بهترینش به نظر بنده نرم افزار DU Meter هست که راحت می تونید از سایت های مختلف دانلود و نصب کنید ! طرز کارش هم خیلی راحته ، بعد از اینکه نصب کردید کامل ، روی نوار پایین صفحه ویندوزتون ( همون جایی که ساعت و تاریخ و علامت وای فای و صدا و ... مشخصه ! ) کلیک راست کنید و در قسمت Toolbars گزینه ی DU Meter رو انتخاب کنید ، بعد از انجام اینکار دوتا عدد به همراه 2 تا فلش کنارش ظاهر میشه که متوجه میشید در هر لحظه چقدر در حال دانلود یا آپلود هستید ، اگر هم 2 بار روش کلیک کنید یک صفحه ی کوچیک باز میشه که پایینش سه تا زبانه ( Panel ) به نام های Internet , Lan , Programs داره که وقتی روی Programs کلیک کنید ، نام دقیق برنامه ها ( یا حتی پروسه ها ) و مقدار لحظه ای استفاده شون از اینترنت رو به شما نشون میده 

در کل ، کار کردن با این برنامه خیلی راحت و آسونه

یک راه دیگه هم دارید ، از قسمت Task Manager روی زبانه ی Process کلیک کنید و سمت راست برنامه ها رو به ترتیب اولویت زیاد به کم ( نزولی ) بر اساس Network مرتب کنید ، اون هم به شما میگه چقدر در حال استفاده هستید اما در اون قسمت نمی تونید ببینید به صورت تفکیک شده که داره آپلود می کنه یا دانلود !

ولی در کل بهترین راه همون روش اولی هست که گفتم ، خیلی از کاربر ها همین مشکل رو دارند ، که حتی با غیر فعال کردن کامل بسیاری از سرویس های ویندوز ( که کار کاملا اشتباه و نسبتا خطرناکی هست ! ) باز هم میبینن داره از اینترنت استفاده میشه ، اما دلیلش رو نمی دونن ، با همون روشی که گفتم متوجه میشید که چرا و چطور از اینترنتتون استفاده میشه

اگر با این کار درست شد مشکلتون ، بگید بقیه هم استفاده ببرن

ویرایش شده توسط Zagroz
لینک به دیدگاه

اگه ویندوز 10 داری و windows update هم از طریق Services روی disabled هستش فقط میمونه Background intelligent که تو همون Services هستش. حتی اگه آپدیت ویندوز غیرفعال باشه اما همین سرویسی که اسم بردم شاید دو برابر آپدیت دانلود کنه

غیرفعالش کن حل میشه. ترافیک خودمو نزدیک به 1گیگ خورد در عرض 1 ساعت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

این سرویس چی هست ؟ Background intelligent

:-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

.... 

ویرایش شده توسط babak1388
لینک به دیدگاه

عزیزان همه موارد رو بیان کردند

اما در عین حال هم احتمال داره حجم اینترنتون توسط شرکت خدمات دهنده کم بشه...

یا بقولی همون حجم دزدی

پیشنهاد من این هست مدتی کابل لن پشت مودم و وای فای رو خاموش کنید و بعدا چک کنید حجم ایا کم شده یا خیر

لینک به دیدگاه

عزیزان همه موارد رو بیان کردند

اما در عین حال هم احتمال داره حجم اینترنتون توسط شرکت خدمات دهنده کم بشه...

یا بقولی همون حجم دزدی

پیشنهاد من این هست مدتی کابل لن پشت مودم و وای فای رو خاموش کنید و بعدا چک کنید حجم ایا کم شده یا خیر

با تمام احترام، من تو این 10~12 سالی که از انواع شرکت ها سرویس گرفتم، همچین چیزی نه دیدم!

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با سلام

من همه این مشکلات رو با نود ورژن سکیوریتی حل کردم

راه حل:

در تب setup قسمت network را انتخاب کنبد

زیر قسمت interactive filtering mode یک قسمت آبی رنگ نوشته شده که با کلیک روش میتونید عوضش کنید

روی حالت switch to automatic filtering mode (with user define rule) بگذارید

از حالا هر نرم افزار و حتی ویندوز بخواد به اینترنت وصل بشه از شما سوال میکنه که با تیک remember برای همیشه اون حالت انتخابی یادش میمونه

اولش سوال زیادی میکنه ولی یکم بگذره دیگه سوال نمیکنه

حتی ویندوز هم آپدیتش رو میبنده

به نظرم عالیه

در ضمن از قسمت زیرش configure rule اگه رولی رو تنظیم کرده باشید میتونید تغییر بدید

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

این سرویس چی هست ؟ Background intelligent

:-? :-? :-?

Transfers files in the background using idle network bandwidth. If the service is disabled, then any applications that depend on BITS, such as Windows Update or MSN Explorer, will be unable to automatically download programs and other information.

لینک به دیدگاه

میشه توضیح بدین چرا ویندوز 10 اینجوریه؟! :-?

لینک به دیدگاه

شما نرم افزار net balancer رو دانلود کن...بعد از طریق نرم افزار هرچی که داره بی مورد از نت استفاده میکنه رو بلاک کن.

لینک به دیدگاه

میشه توضیح بدین چرا ویندوز 10 اینجوریه؟! :-?

ویندوز اپدیت در ویندوز 10  مثل تورنت عمل میکنه!

یعنی بعد از این که شما ویندوزتون رو اپدیت کردید، با کانکشن های P2P، اپدیتی رو که شما دانلود کردید به سیستم هایی دیگه که هنوز اون  اپدیت رو نگرفتند میفرسته

تقریبا سیستم شما به یه سرور برای مایکروسافت تبدیل میشه

PcWorld.com

ویرایش شده توسط Amir.H
لینک به دیدگاه

اینجا رو هم ببینید خالی از لطف نیست شاید ربطی به تاپیک نداشته باشه ولی مهمه

http://www.zoomit.ir/2016/7/12/133171/windows-10-disable-settings/

لینک به دیدگاه

پریروز ویندوز ده من نزدیگ دو گیگ اپدیت شد.الکی حجم ما رو خورد.

خوب اگه گزینه metered connection رو فعال کنید، دیگه از این غلطا نمیکنه :D

مثلا اگه از wifi استفاده میکنید از مسیر زیر میتونی این کار رو انجام بدید (در زمان اینجام این کار حتما به شبکه متصل باشید)

start menu >> setting >> network & internet >> WIFI >> advanced options >> set as metered connection

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

متاسفانه این یه مشکل اساسی با نسخه ردستون ویندوز 10 هست که کلا استفاده از اینترنت رو برام غیر ممکن میکنه. خیلی هم برنامه برای غیر فعال کردنش مثل donotspy10 امتحان کردم ولی موثر نبود. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...