رفتن به مطلب

تغییر قیمت و شرایط واگذاری اینترنت از اول مرداد+جدول تعرفه‌های جدید

indianboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

طبق چیزی که توی سایت اسیاتک نوشته منظور از حداقل ترافیک مصرفی، مقدار ترافیکیه که شرکت موظفه با همون سرعتی که قرار داد بستید به شما سرویس بده

بعد از اون میتونن سرعت رو بر اساس همون قرارداد بیارن پایین تر!!!! *dry# :wacko:(حالا نمیدونم منظور بقیه شرکت ها هم همینه یا تعریف اوناها از حداقل ترافیک با اسیاتک فرق داره!)

اطلاعات بیشتر

ممنون از شما...

پس این روش جدیدشون برای دزدی هر چه بیشتره!!! عملا دارن کم فروشی میکنن دیگه...معنی نداره وقتی قراردادت Xmbps هست، کمترش کنن!!!

اینا اصلا نباید از حجم داخلی پول بگیرن(باید در حد کم باشه 1-10 در صد) اما دارن عین خارجی میگیرن :wacko:

تا وقتی که#### ##### این وضع درست بشو نیست .....%%$ :crying: همش شعاره ~x(

داداش به اینا رو بدن، از ترافیک روی لن هم پول میگیرن!!! :wacko:

ویرایش شده توسط engmrmz
لینک به دیدگاه

• ارسال 80
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

قیمت ها هیچ تغییری نکرده در اصل با این بازی دارن سرمردم کلاه میزارن چرا ؟ 

اگه شما یک گیگ ترافیک به قیمت 2000 هزار تومن بخرید در اصل شما 700 مگ ترافیک داخلی خریدید و 300 مگ ترافیک خارجی  :D

یا اگه 10 گیگ ترافیک با قیمت 22000 هزاراتومان بخرید در اصل شما 7 گیگ اینترنت ترافیک داخلی و فقط 3 گیگ ترافیک خارجی خریدید  =))

هرگیگ ترافیک خارجی برابر با قیمت 6500 تومان میشود  :laughing: قصدشون از اینکار بالا بردن قیمت بود ولی انقدر حرفه ای عمل کردند شما فکر میکنید کاهش قیمت هست قبلا هم صحبتش بود که ترافیک خارجی رو گرون کنند تا مردم به سمت اپ ها و بسایت های ایرانی برن و ترافیک خارجی کمتر بشه

لینک به دیدگاه

یعنی خاک توسرمون با این کشوری که توش زندگی میکنیم :|

نت افغانستان نامحدوده و قیمت هاش خیلی از ایران ارزون تره

افغانستانی که عقب افتاده ترین کشور آسیا و خاورمیانه هست (دیگه الان ایران بدبخت ترین کشور خاور میانست :| )

کل کشور های دنیا دارن از فضای مجازی و اینترنت استفاده میکنن  برای رفاه مردشون

اون وقت این جا با فضای مجازی و اینترنت به عنوان یه تهدید برخورد میشه ، گرون ترین اینترنت رو در دنیا داریم بدون برو برگرد!

لینک به دیدگاه

دهن باز کنم اینجا بن میشم

دهنمو ببندم شعورم بن میشه

نمیدونم چی بگم :| برداشت آزاد

لینک به دیدگاه

از این قول های الکی زیاد دادن
دل ما رو خوش میکننن هی:|

لینک به دیدگاه

در روش های د ز د ی سرآمده همه دنیا شدن .

یعنی شیطون جلوشون دوزانو میشینه !

لینک به دیدگاه

در روش های د ز د ی سرآمده همه دنیا شدن .

یعنی شیطون جلوشون دوزانو میشینه !

دزدی با ریش و پشم خیلی آسونتره فک کنم.

لینک به دیدگاه

کی میاد بریم کره شمالی پناهنده شیم ؟؟؟  =)) 

لینک به دیدگاه

افغانستانی که عقب افتاده ترین کشور آسیا و خاورمیانه هست (دیگه الان ایران بدبخت ترین کشور خاور میانست :| )

اون وقت این جا با فضای مجازی و اینترنت به عنوان یه تهدید برخورد میشه ، گرون ترین اینترنت رو در دنیا داریم بدون برو برگرد!

به قول یارو عوضش ما هسته ای و نانو داریم که اونا ندارن *dry#

باید .......... به زندگی تو این مملکته ........

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه ی دوستان لیونی گلم @};-

طبق تحقیقاتی که بنده انجام دادم اینترنت کل کشور ما از شرکت زیرساخت تامین میشه که خود شرکت زیر ساخت برای یک سازمانی هستش که متاسفانه نمی تونم اسم ببرم . داستان از این قراره که اینترنت ابتدا قرار بود به صورت خیلی خصوصی و در مقادیر بسیار کم و اصطلاحا private فقط به شرکت های بانکی و...ارایه بشه که بعد از مدتی دوستان شرکت زیرساخت فهمیدن که با اینترنت هم میشه دزدی کرد و اینترنت adsl رو برای عموم مردم در دسترس قرار دادن با سرعت بسیار کم و بعد از اون با گسترش و همه گیر تر شدن اینترنت مجبور به ارایه اینترنت با سرعت بیشتر شدند اما نمیتونستند که از یه مقداری بیشتر سرعت ارایه کنند بخاطر یک سری مسائل **ی** تا اینکه یکسری شرکت های خصوصی دیگر اومدند و سرعت های بیشتر از مخابرات ارایه کردند و مخابرات دید که داره سرش کلاه میره این قانون های مسخره رو به وجود آورد و عملا رقابت در بین isp ها رو از بین برد. این قانون های جدیدی هم که وضع میکنند بیشتر برای اینکه تازه دوستان اون سازمان صاحب شرکت زیرساخت فهمیدن که اینترنت مثل چیزهای دیگه نیست که بشه راحت و بدون دردسر ازش پول در آورد و باعث افزایش آگاهی مردم ایران و تبادل نظر کردن اون ها با کشورهای خارجی میشه و حکومت رو به خطر مینداره و..... اگر به اینها بود کلا اینترنت رو برمیداشتند اما نمیتونن چون امروزه کار خیلی از موسسات مختلف با اینترنت گره خورده پس تا جایی که میتونن سعی میکنن اینترنت رو از روش های مختلف (فیلترینگ شبکه های اجتماعی,کم شدن سرعت از دیتاسنترهای خارج کشور و...) به صورت داخلی در بیارند.

پیشنهاد من به شما استفاده از اینترنت های ماهواره ایی هستش که دیگه ربطی به خط های نوری نداره. (البته قیمتش خیلی گرون تر از adsl هستش)

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من به شما استفاده از اینترنت های ماهواره ایی هستش که دیگه ربطی به خط های نوری نداره. (البته قیمتش خیلی گرون تر از adsl هستش)

"اینترنت از آسمان" هم چوب تو پاچه ات میکنن

الکی که نیست هر کی واسه خودش دیش بزاره

من چند سال پیش میخواستم این حرکتو بزنم ولی گفتن اطلاعات خبردار میشه میان سراغت :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این اینترنت رو هم کردن منبع خوبی برای پرکردن جیباشون 
آخه کجای دنیا اینترنت آشغال و بی کیفیت و بسیار گرون قیمتی مثل اینجارو داره ؟ 
نه استخراجش میکنن نه تولیدش میکنن که هزینش بالا باشه ، میخرن اونم با قیمت خیلی خیلی خیلی

پایین و با قیمتهای نجومی میفروشن به مردم اونم با هزار منت و دقیقا دست گذاشتن روی چیزی که یکی از نیازهای مهم هر کشوریه برای پیشرفت
فیش حقوقی وزیر ارتباطات رو هم باید دید !! 
چاپیدن جیب مردم و خالی کردن بیت المال یکی از اهداف اصلی دولتمردان این مملکت هست 
مردم هم که متاسفانه در اوج بی اعتنایی و بی خیالی هستند 
واقعا به چه چیز این مملکت دلمونو خوش کنیم ؟ چرا هیچ کس به فکر رفاه و آسایش این مردم نیست ؟ 
افسوس ... افسوس

لینک به دیدگاه

من چند سال پیش میخواستم این حرکتو بزنم ولی گفتن اطلاعات خبردار میشه میان سراغت :laughing:

به جان خودم یکی از دوستام سال 90 داشت ارشد نرم افزار میخوند تو دانشگاه تربیت معلم دانشمندی بود برای خودش زد به سرش اینا رو دور و بزنه و اینترنت از دیش بگیره ..... با 100 کلک و راه های مخفی دیش گذاشت یه هفته نشد دوستان وزارتی اومدن از تو پارکینگ خونش بردنش ...... :eek:  :eek:  :wacko:  

نزدیک بود اخراجشم کنن ......  :(  :(

یعنی من الان این کتم رو تا ناف جر بدم ........ 180 باز کنم یه هلکوپتری بیام برای این مخابرات ...... !  :mad:  :mad:

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه ی دوستان لیونی گلم @};-

طبق تحقیقاتی که بنده انجام دادم اینترنت کل کشور ما از شرکت زیرساخت تامین میشه که خود شرکت زیر ساخت برای یک سازمانی هستش که متاسفانه نمی تونم اسم ببرم . داستان از این قراره که اینترنت ابتدا قرار بود به صورت خیلی خصوصی و در مقادیر بسیار کم و اصطلاحا private فقط به شرکت های بانکی و...ارایه بشه که بعد از مدتی دوستان شرکت زیرساخت فهمیدن که با اینترنت هم میشه دزدی کرد و اینترنت adsl رو برای عموم مردم در دسترس قرار دادن با سرعت بسیار کم و بعد از اون با گسترش و همه گیر تر شدن اینترنت مجبور به ارایه اینترنت با سرعت بیشتر شدند اما نمیتونستند که از یه مقداری بیشتر سرعت ارایه کنند بخاطر یک سری مسائل **ی** تا اینکه یکسری شرکت های خصوصی دیگر اومدند و سرعت های بیشتر از مخابرات ارایه کردند و مخابرات دید که داره سرش کلاه میره این قانون های مسخره رو به وجود آورد و عملا رقابت در بین isp ها رو از بین برد. این قانون های جدیدی هم که وضع میکنند بیشتر برای اینکه تازه دوستان اون سازمان صاحب شرکت زیرساخت فهمیدن که اینترنت مثل چیزهای دیگه نیست که بشه راحت و بدون دردسر ازش پول در آورد و باعث افزایش آگاهی مردم ایران و تبادل نظر کردن اون ها با کشورهای خارجی میشه و حکومت رو به خطر مینداره و..... اگر به اینها بود کلا اینترنت رو برمیداشتند اما نمیتونن چون امروزه کار خیلی از موسسات مختلف با اینترنت گره خورده پس تا جایی که میتونن سعی میکنن اینترنت رو از روش های مختلف (فیلترینگ شبکه های اجتماعی,کم شدن سرعت از دیتاسنترهای خارج کشور و...) به صورت داخلی در بیارند.

تشکر این واقعیت گفتید من قبلا این می دونستم اما به این مقدار نه

لینک به دیدگاه

این تغییرات روی قراردادهای قبلی هم اعمال میشه یا فقط شامل کسانی میشه که از اول مرداد به بعد اقدام به عقد قرارداد کنن ؟

لینک به دیدگاه

این تغییرات روی قراردادهای قبلی هم اعمال میشه یا فقط شامل کسانی میشه که از اول مرداد به بعد اقدام به عقد قرارداد کنن ؟

قیمت قرار داد فعلی که خیر چون پول پرداخت شده اما اگر حجم ارزان تر بشه احتمالا" اعمال میکنن .
لینک به دیدگاه

قیمت قرار داد فعلی که خیر چون پول پرداخت شده اما اگر حجم ارزان تر بشه احتمالا" اعمال میکنن .

درسته ولی قرارداد من همیشگی هست (مخابرات) و هر ماه روی قبض تلفن میاد یعنی تاریخ انقضای قرارداد نداره , می خواستم ببینم برای منم تخفیف اعمال میشه از سر ماه یا باید برم قرارداد فسخ کنم و دوباره برقرار کنم ؟

لینک به دیدگاه

این تعرفه ها رو وقتی حساب میکنی خیلی فرقی نکرده :-?.

کلا سیستم فروش اینترنت از اولی که اومد تو ایران یچیز تو مایه های کره گرفتن از آب بوده.بنظرم میشه یه مستند توپ و پر سر و صدا از انحصار و کاسب کاری اینترنت و کلا ارتباطات مخابراتی ساخت...اونوقت به این فیش های 200 300 ملیونی میخندیم.

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

البته در تکمیل صحبت ها

"اینترنت از اسمان" دو حالت داره یک انلاین و یک افلاین

در سری انلاین بله به راحتی میشه رد شخص استفاده میکنه رو گرفت اما در سری افلاین به دلیل این که تنها داری دانلود میکنی و هیچ گونه ارسالی نداره در صورتی که عزیزی بهشون اطلاع نده احتمال این که خودشون متوجه بشن کمتر هست

اما در هر صورت اگر متوجه بشن..... دگ دگ دگ :D بقول معروف اگر متوجه بشن  پل می مونه اون ور اب

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

البته در تکمیل صحبت ها

"اینترنت از اسمان" دو حالت داره یک انلاین و یک افلاین

در سری انلاین بله به راحتی میشه رد شخص استفاده میکنه رو گرفت اما در سری افلاین به دلیل این که تنها داری دانلود میکنی و هیچ گونه ارسالی نداره در صورتی که عزیزی بهشون اطلاع نده احتمال این که خودشون متوجه بشن کمتر هست

اما در هر صورت اگر متوجه بشن..... دگ دگ دگ :D بقول معروف اگر متوجه بشن  پل می مونه اون ور اب

آفلاین همین نیست که از نت دیگران استفاده میشه؟ یعنی هر چی اونا دانلود میکنند برای تو هم بارگزاری میشه! چه فایده داره این :wacko:

لینک به دیدگاه

آفلاین همین نیست که از نت دیگران استفاده میشه؟ یعنی هر چی اونا دانلود میکنند برای تو هم بارگزاری میشه! چه فایده داره این :wacko:

برای کسایی که عشق دانلود هستند بهترین راه هست

دنیایی از فایل یهو به دست میارند :D

لینک به دیدگاه

مملکتی که "اینترنت از آسمان" بخواد کاری کنه که برادران نیروی انتظامی دست به کار بشن باید ***** توش :laughing:

از پتیاک اینترنت بگیرید قیمت های بسیار خوبی هم داره. من یکی ار دوستانم از اینها خرید کرده و میگه خیلی راضی هستش. به گفته ی خودش پینگش به لندن 50 هستش و سرعتش هم همیشه رو 23 مگابیت فیکس هستش و کم و زیاد نمیشه. وبگردی و بازیش رو صبح ها میکنه و دانلوداشو شبانه. تنها بدی که این AirDLS ها دارن آنتن و مودم های گرونشون هستن که اگر در یک ساختمون پر جمعیت زندگی میکنید میتونید با همسایه هاتون هماهنگ کنید و به صورت شریکی آنتن رو که فکر کنم چیزی حدود 800 تومن باشه, بخرید. اختلالی هم در دریافت و ارسال پیش نمیاد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...