رفتن به مطلب

تغییر قیمت و شرایط واگذاری اینترنت از اول مرداد+جدول تعرفه‌های جدید

indianboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مملکتی که "اینترنت از آسمان" بخواد کاری کنه که برادران نیروی انتظامی دست به کار بشن باید ***** توش :laughing:

از پتیاک اینترنت بگیرید قیمت های بسیار خوبی هم داره. من یکی ار دوستانم از اینها خرید کرده و میگه خیلی راضی هستش. به گفته ی خودش پینگش به لندن 50 هستش و سرعتش هم همیشه رو 23 مگابیت فیکس هستش و کم و زیاد نمیشه. وبگردی و بازیش رو صبح ها میکنه و دانلوداشو شبانه. تنها بدی که این AirDLS ها دارن آنتن و مودم های گرونشون هستن که اگر در یک ساختمون پر جمعیت زندگی میکنید میتونید با همسایه هاتون هماهنگ کنید و به صورت شریکی آنتن رو که فکر کنم چیزی حدود 800 تومن باشه, بخرید. اختلالی هم در دریافت و ارسال پیش نمیاد.

هوووم. یعنی قانونی هست؟ 800 تومن برای یک ارتباط پایدار بد نیست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 80
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مملکتی که "اینترنت از آسمان" بخواد کاری کنه که برادران نیروی انتظامی دست به کار بشن باید ***** توش :laughing:

از پتیاک اینترنت بگیرید قیمت های بسیار خوبی هم داره. من یکی ار دوستانم از اینها خرید کرده و میگه خیلی راضی هستش. به گفته ی خودش پینگش به لندن 50 هستش و سرعتش هم همیشه رو 23 مگابیت فیکس هستش و کم و زیاد نمیشه. وبگردی و بازیش رو صبح ها میکنه و دانلوداشو شبانه. تنها بدی که این AirDLS ها دارن آنتن و مودم های گرونشون هستن که اگر در یک ساختمون پر جمعیت زندگی میکنید میتونید با همسایه هاتون هماهنگ کنید و به صورت شریکی آنتن رو که فکر کنم چیزی حدود 800 تومن باشه, بخرید. اختلالی هم در دریافت و ارسال پیش نمیاد.

این پتیاک که تنها تو تهران هست :wacko:

لینک به دیدگاه

درود

این اینترنت رو هم کردن منبع خوبی برای پرکردن جیباشون

آخه کجای دنیا اینترنت آشغال و بی کیفیت و بسیار گرون قیمتی مثل اینجارو داره ؟

همونجا که بدترین ماشین رو تولید میکنن و گروون میفروشن، مردمم مجبورن، نت گرون هم مجبورن، نرخ ظالمانه دندون پزشکی هم مجبورن، خونه و اجاره گرون مجبورن، چاره دیگه نیست جز سوختن و ساختن تا و قتی که تغییر ایجاد بشه، نه تو حکومت، توی تک تک ما، ازما که گذشت، بچه هامون جوری تربیت کنیم که درهیچ شرایطی دزدی و ظلم نکنن.

Sent from my C2105 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

این پتیاک که تنها تو تهران هست :wacko:

کسایی که در تهران زندگی میکنند به فکر این نیستن که شهرستان های دیگه هم ساپورت میکنه یا نه :D @};-  ای کاش بود.

لینک به دیدگاه

ایناها با چه فرکانسی کار میکنند ؟!

2.4 یا 5.8 گیگاهرتز یا .... ؟!

800 ه ت که خیلی زیاد هست با قیمت خیلی کمتر هم میشه یه CPE خوب داشت !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنا بر احتیاط اینترنتم رو با حجم و قیمت فعلی برای مدت زیادی تمدید کردم  :-?

یه سوالی

مگه این رگولاتوری همونی نبود که شرکت ها رو از دادن سرعت بالای 128 و 256 به کاربران عادی منع کرده بود؟ من که این همه از هرجا سرویس گرفتم یکیشون هم نپرسید که دانشجویی استادی؟ شرکت داری؟ یا....

لینک به دیدگاه

یه سوالی

مگه این رگولاتوری همونی نبود که شرکت ها رو از دادن سرعت بالای 128 و 256 به کاربران عادی منع کرده بود؟ من که این همه از هرجا سرویس گرفتم یکیشون هم نپرسید که دانشجویی استادی؟ شرکت داری؟ یا....

عموما این سوالات برای کاربران معمولی هست

نه شمایی که پنتهاوس نشین هستید فرجام جان... :D

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

ایناها با چه فرکانسی کار میکنند ؟!

2.4 یا 5.8 گیگاهرتز یا .... ؟!

800 ه ت که خیلی زیاد هست با قیمت خیلی کمتر هم میشه یه CPE خوب داشت !

من چون خودم ندارم اطلاعات دقیقی ندارم اما فکر کنم 2.4 گیگاهرتز باشند.

بله قیمتش گرون هست ولی اگر با همسایه ها تو یه ساختمون بزرگ شریکی بخرید خیلی ارزون تر در میاد.

لینک به دیدگاه

محاصره شدیم توسط یه مشت دززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززد.

خدایا خیلی صبوری خیلی...

برادر من وقتی خود ما این وضع رو قبول کردیم و بهشون باج ماهانه میدیم ، خدا هم با خودش میگه ول کن بابا اینا حقشونه هرچی سرشون بیاد .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

اگه گرون تر و افتضاح تر نکردن سرعت اینترنت رو شما دوستان هرچی خواستین بگین .

لینک به دیدگاه

سخنگوی شرکت مخابرات ایران به اقدام کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای تعدیل و منطقی کردن تعرفه اینترنت اشاره کرد و گفت: تعرفه جدید از ابتدای مرداد ماه در مجموعه شرکت مخابرات ایران اجرا می شود.

به گزارش ایرنا، داود زارعیان خاطرنشان کرد: تعدیل تعرفه ها گام مثبتی است که اثر زیادی در نحوه استفاده کاربران از این فناوری نوین دارد.

تعرفه های انتقال و دسترسی به اینترنت داخلی در بخش ثابت و سیار با هدف بهره مندی کاربران نهایی از سرعت و کیفیت بهتر، از اول مرداد ماه امسال هر کیلوبایت از نیم ریال به 0.4 ریال کاهش خواهد یافت.
وی افزود: تعدیل اعمال شده انگیزه استفاده از اینترنت را در بین مردم افزایش می دهد.

زارعیان به تدبیر دولت برای انتقال همه سایت های ایرانی خارج از کشور به داخل در یک بازه زمانی 6 ماهه اشاره کرد و گفت: این انتقال به افزایش میزان استفاده از پهنای باند داخل خواهد انجامید که اقدام موثری است تا هزینه برای شرکت های فعال در این بخش کاهش یابد و آنان نیز هزینه ها را برای کاربران کاهش دهند.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: اقدام برای تعدیل و منطقی کردن تعرفه اینترنت گام ارزنده ای در افزایش دسترسی مردم به آن است و این شرکت از تعدیل نرخ ها حمایت می کند.

زارعیان به سیاست دولت تدبیر و امید مبنی بر تحقق دسترسی آزاد مردم به اطلاعات که 27 اردیبهشت ماه سال 1393 از سوی رییس جمهوری عنوان شد اشاره کرد و افزود: تعدیل تعرفه اینترنت یکی از راهکارهایی است که این سیاست را محقق خواهد کرد.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران افزایش میزان استفاده از پهنای باند داخل، راه اندازی شبکه ملی اطلاعات و تعدیل و منطقی کردن تعرفه های اینترنت را راهکارهای اساسی تحقق خواسته رییس جمهوری عنوان کرد.

پیش از این صادق عباسی شاهکوه معاون بررسی های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی(رگولاتوری)گفته بود تعرفه های انتقال و دسترسی به ترافیک داخلی در بخش ثابت و سیار با هدف بهره مندی کاربران نهایی از سرعت و کیفیت بهتر، هر کیلوبایت از نیم ریال به 0.4 ریال کاهش خواهد یافت.

معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفته های اخیر تعداد مشترکان اینترنت پهن باند ثابت (خطوط پرسرعت اینترنت ADSL) را هشت میلیون و ۸۲۵ هزار و ۱۰۵ مشترک اعلام کرده است.

بر این اساس در بخش اینترنت، بیشترین تعداد مشترکان مربوط به اینترنت پرسرعت موبایل است که تا پایان سال 1394 بالغ بر ۱۹ میلیون و ۹۸ هزار و ۵۶۰ نفر در کشور از اینترنت پرسرعت متحرک استفاده کرده اند.

بررسی ها نشان می دهد پهنای باند بین الملل از ۶.۰۵ گیگابیت بر ثانیه در سال 1386 به ۵۴۷ گیگابیت بر ثانیه در پایان سال 1394 رسیده است. در همین حال ظرفیت IP داخل کشور نیز در این بازه زمانی از ۳۱ گیگابیت بر ثانیه به ۴هزار گیگابیت افزایش پیدا کرده است.

یه سوالی

آقا فرجام این که چیزی نیست. من یه روزی داشتم از توی خیابون رد میشدم یه تبلیغ شرکت آسیاتک شهرمون رو دیدم. از همونجا با گوشی زنگ زدم در حال راه رفتن بهشون. گفتم این سرویس یک ساله چطوریاست؟ گفت چه سرعتی میخوای؟ گفتم 10 مگ شهاب. گفت شمارتو بده. خلاصه شمارمو بهش گفتم گفت ما براتون وصل میکنیم شما پولشو بعدا بریزید به حسابمون!!!

خلاصه اینطوری شد که پس از مدتی که برگشتم خونه دیدم اینترنت 10 مگمون بدون مراجعه به شرکت و مدارک و ... وصل شده و پولشو هم بعدا ریختم به حسابشون.

لینک به دیدگاه

برای کسایی که عشق دانلود هستند بهترین راه هست

دنیایی از فایل یهو به دست میارند :D

دوست من دیگ دانلود افلاین هم دوره اش تموم شده

تا سال 90 خوب بود

اونموقع ک ملت دیال اپ کار میکردن ما 3مگ بر ثانیه از مک ای پی های ترک و روسیه تمام فیلمها و برنامه ها و اهنگ های روز رو میگرفتیم و شب تا صبح 1 هاردو پر میکردیم

اما الان شب تا صبح کلا 10 تا عکس هم نمیاد برات

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سوالی

خدا رو شکر تموم شد اون دوره

از وقتی  3g  موبایل راه افتاد قوانین سرعت محدود برطرف شد

لینک به دیدگاه

اینترنتی که به شبکه جهانی وصل نباشه اینترنت نیست که ، شبکه کابلیه به اسم اینترنت میفروشن به ملت بیچاره

دیگه کم کم اینترانت رو به اسم اینترنت میفروشن به ملت ، همین الانش هم ماشاا... اینترانت رو گرونتر از اینترنت خارج دارن میفروشن ! :crying:

لینک به دیدگاه

دوستان ایا من درست متوجه شدم ؟

هر 300 مگ اینترنت رو قراره 1800 بخریم ؟

لینک به دیدگاه

نظر شخصی خودم این هست که این کاهش قیمت تعرفه ها و این دست موارد تنها بازی با کلمات هست

بدین صورت که اگر از اول اعلام میشد قرار هست محاسبه حجم اینترنت داخلی و خارجی جدا بشه مشخصا سر و صدا خیلی زیادی بپا میکرد

اما وقتی همچین اتفاقی عنوان کاهش قیمت اینترنت رو باخودش شروع به یدک کشیدن کرد کسی صحبتی از این اتفاق نکرده و عموما هم با استقبال مردم مبنی بر ارزان شدن اینترنت همراه شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ایا من درست متوجه شدم ؟

هر 300 مگ اینترنت رو قراره 1800 بخریم ؟

تاحدودی بله یعنی برای خرید یک گیگ حجم باید 6 هزارتومن هزینه کنید  :wacko:

لینک به دیدگاه

1231231254134245162653478568746725461 

بار این سال پرسیده شده هنوز کسی نیست جواب بده

برای 512 نامحدود مخابرات هم باید حجم بخریم؟

لینک به دیدگاه

حالا اینا ب کنار چرا سرعت من 7 برابر شده ؟؟؟؟؟؟؟ :eek: 

از 220 بالاتر نمیومد الان شده 1.4. شما افزایش سرعت نداشتین ؟

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1231231254134245162653478568746725461 

بار این سال پرسیده شده هنوز کسی نیست جواب بده

برای 512 نامحدود مخابرات هم باید حجم بخریم؟

سوالت شبیه اینه :: من میتونم با ماشین ... ( مخابرات کدوم شهر ؟؟ باید حتما خودتون از مخابرات بپرسین . شهرهای مختلف فرق داره !!!!) سرعت 200 تا برم تو جاده :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

سوالت شبیه اینه :: من میتونم با ماشین ... ( مخابرات کدوم شهر ؟؟ باید حتما خودتون از مخابرات بپرسین . شهرهای مختلف فرق داره !!!!) سرعت 200 تا برم تو جاده :cool: :cool:

مخابرات تهران

زنگ میزنم میگه ما خودمون خبر نداریم :|

قبلا هم توی اردیبهشت 94 گفتن میخوام طرح منسفانه کنن ولی نکردن 

برای من که کل زندگیم به نامحدود بودن بستگی داره خیلی مهم هست 

ممنون میشم یکی بنده رو در جریان قرار بده ( جریان الکتریکی رو نمیگم :D )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مخابرات تهران

منم همین مشکل رو با مخابرات ارومیه داشتم. آخرش حضوری رفتم ( همون موقع که داشتن 1 مگ های نامحدود رو برمیداشتن ) خیلی از شهرها برداشته بودن ولی هنوز داشتیم ما. خلاصه گفتن دستوری برا ما نیست. چند ماه نامحدود شارژ کردم آخر سر رسید به ما. حضوری برو.تلفنی نمیشه

لینک به دیدگاه

مخابرات تهران

منم این سرویسو دارم...

شارژ نداره دیگه، ماهی 20و خورده ای میگیرن...

یه آب باریکه بهت میدن..

البته بماند که جدیدا میمیره تا یه صفحه باز کنه...

لینک به دیدگاه

تا زمانی که ما (ایرانی ها) در مقابل هر گونه تغییری که به نفع آینده ملت ما نیست اقدام به جستو جو برای افزایش نفع خود و فقط خود باشیم وضعیت همینه.

جالبه اکثر دوستان به جای تحریم شرکت های ارایه دهنده اینترنت اقدام به تمدید چندین ماهه سرویس های خود میکنن تا جیب اونارو به خاطر بی توجهی به مشترکین پربار تر کنن.

جامعه ما نیاز به فرهنگ سازی داره تا خودمون به خودمون ارزش ندیم هیچ کسی به ما ارزش نمیده.

ویرایش شده توسط Bloody
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...