رفتن به مطلب

کرک شدن Denovu

farooq
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درسته در بعضی موارد  امکان دور زدن وجود داره ، اما بازی های امروزی به دلیل سیستم های پیشرفته DRM اجازه نمیدن که چنین کلک هایی اجرا شود . همین NEED FOR SPEED جدید یا بازی دویژن سیستمی داره که هر چند لحظه فایل  اجرایی بازی را کنترل میکند به همین علت امکان کرک کردن آن بسیار پایین میاد .

هر چیزی یه راهی داره

به نظرم یه وقتی میرسه که اونم کرک بشه

هیچ چیزی غیر ممکن نیست

لینک به دیدگاه

الان که دیگه هر چی بازی اومده باهاش ساختیم. کاش می ذاشتن آخر نوامبر یهویی 10 تا بازی شاخ با هم می دادن بیرون این طوری ممکنه دنوو پیشرفت کنه و توش گیر کنن و دوباره مجبور بشیم برای دوس اکس و مس ایفکت و بتل و ... متوسل به راه های پیچیده بشیم :(

راستی حالا دنوو رو که با اشتراکی می شه یه کاریش کرد! یکی پا شه بیاد بازی های استور مایکروسافتو کرک کنه من بدون گیرز دق می کنم :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

این یکی که شایعه نیست؟

اگه راست باشه دیگه خرید گرافیک پاسکال واجب میشه!

لینک به دیدگاه

هر چیزی یه راهی داره

به نظرم یه وقتی میرسه که اونم کرک بشه

هیچ چیزی غیر ممکن نیست

بله انجام دادن هر کاری یه راهی داره ، اما به وقوع پیوستن این عمل غیر ممکنه اصلا" به همین دلیل سیستم چک کردن فایل اجرایی بازی از طریق نت را قرار دادن که هکر ها نتونن عملیات کرک را انجام بدن مثل جاست کاز 3 که علاوه بر قفل دنوو سیستم چک کردن فایل اجرایی بازی درش اعمال شده .
لینک به دیدگاه

30 July  :-?  :-?  :-?

ماشالا چه سر وقت پیام دادین  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا منم میخواستم امروز تو این تاپیک پیام بدم

لینک به دیدگاه

برای یک اوت قول نداده بودن؟! فردا که 31 میره برای دوشنبه ولی بنظرم امید چندانی بهشون نیست  :wacko:

لینک به دیدگاه

به احتمال زیاد بیخیال شدن. فعلا با همین اشتراکی باید سر کرد  :D  :D  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

اگه این کار رو بکنن فکر میکنم خدواند تو آخرت به اونا پاداش بزرگی میدهد

يا شايدم به خاطر رايج كردن عمل Piracy يا دزدى خودمون، ببرتشون جهنم . فكر نميكنيد؟ :-?

منه گيمر بايد مجاني بازى كنم اقاى دولوپر كه خونه زندگى نداره اصن كه يه وقت پول نياز داشته باشه! بالاخره اينا پول هاشون respawn ميشه بي نيازن....

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

شکستن کد انیگما اینقد طول نکشید :cool:  *dry# والا

لینک به دیدگاه

شکستن کد انیگما اینقد طول نکشید :cool:  *dry# والا

Imitation Game

Alen Turing =))  =))  =))

ماشالا چه سر وقت پیام دادین  :D  :D  :D

=))

لینک به دیدگاه

يا شايدم به خاطر رايج كردن عمل Piracy يا دزدى خودمون، ببرتشون جهنم . فكر نميكنيد؟ :-?

منه گيمر بايد مجاني بازى كنم اقاى دولوپر كه خونه زندگى نداره اصن كه يه وقت پول نياز داشته باشه! بالاخره اينا پول هاشون respawn ميشه بي نيازن....

عزیزم وقتی اون ها من و شما رو آدم حساب نمیکنن و حتی آی پی آدرسمون رو تحریم کردن و حتی تو محصولی مثل آیفون از زبان فارسی خبری نیست (زبان هر خراب شده ای رو داره) و از طرفی قدرت خرید نسبت به درآمد ما ایرانی ها نسبت به اون ها در حد خط فقره شما انتظار داری هر دفعه 200 هزار تومن پول گیم بدیم؟ همین کرکی ها رو میگیرم و نهایتا اشتراکی. البته برا بازی هایی که آنلاینش رو دوست دارم واقعا میارزه که بخرم مثل سری فورزا یا Gears of war

لینک به دیدگاه

عزیزم وقتی اون ها من و شما رو آدم حساب نمیکنن و حتی آی پی آدرسمون رو تحریم کردن و حتی تو محصولی مثل آیفون از زبان فارسی خبری نیست (زبان هر خراب شده ای رو داره) و از طرفی قدرت خرید نسبت به درآمد ما ایرانی ها نسبت به اون ها در حد خط فقره شما انتظار داری هر دفعه 200 هزار تومن پول گیم بدیم؟ همین کرکی ها رو میگیرم و نهایتا اشتراکی. البته برا بازی هایی که آنلاینش رو دوست دارم واقعا میارزه که بخرم مثل سری فورزا یا Gears of war

نصف اين حرفا توجيهه. اونى كه ايرانو تحريم ميكنه پابليشره نه دولوپره بيچاره كه صرفا بازيو ميسازه. پابليشر ها هم بهشون گفتن بكنن و گرنه اونام عاشق پولن نميكنن. بعد من اينقدر تو توييتر و استيم با اروپايي ها و امريكاييا صحبت كردم، براى اونام ٦٠ دلار براى يه بازى كم نيست. نصفشون وقتى پول ندارن وا ميستن تخفيفات استيم بخوره يا از اين سايتا كد ارزون تر بخرن ولى درصد كمي شون كرك ميكنن.

اون جمله شما حكم اينه: من پولم كمتر از اينه كه براى تفريحم خرج زيادى كنم، ولى همه جوره براى رسيدن به تفريحم حاضرم از پول مردم كه باهاش زندگى ميكنن بزنم!

حداقل اگه اينكارو ميكنيد توجيه نكنيد چون ويژگى مثبتى برا افتخار نيست.

لینک به دیدگاه

نصف اين حرفا توجيهه. اونى كه ايرانو تحريم ميكنه پابليشره نه دولوپره بيچاره كه صرفا بازيو ميسازه. پابليشر ها هم بهشون گفتن بكنن و گرنه اونام عاشق پولن نميكنن. بعد من اينقدر تو توييتر و استيم با اروپايي ها و امريكاييا صحبت كردم، براى اونام ٦٠ دلار براى يه بازى كم نيست. نصفشون وقتى پول ندارن وا ميستن تخفيفات استيم بخوره يا از اين سايتا كد ارزون تر بخرن ولى درصد كمي شون كرك ميكنن.

اون جمله شما حكم اينه: من پولم كمتر از اينه كه براى تفريحم خرج زيادى كنم، ولى همه جوره براى رسيدن به تفريحم حاضرم از پول مردم كه باهاش زندگى ميكنن بزنم!

حداقل اگه اينكارو ميكنيد توجيه نكنيد چون ويژگى مثبتى برا افتخار نيست.

شما اورجینال بخر انشاالله که یه کارت تقدیر براتون میفرستن.
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...