رفتن به مطلب

به نظر شما کاهش تعرفه ی اینترنت از اول مرداد اجرایی میشه یا نه؟

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آره خیلی جا داره. مخابرات من سرویس 10 مگ دارم. میدونی منطقه ی ما بدیش اینه مثلا 1 مگ مخابرات خریدی روی همون 1 مگ هم میبندش بعد شلوغ شد 1/8 هم اعمال میکنن.

سرویستون چی هست؟ 4 مگ ؟ 5 مگ ؟ 10 مگ؟

آره اگر دعوا نکنید براتون میبندن پشت تلفن درست صحبت کنید. بگید اگر امکان داره با توجه به این که خطم میکشه . اگر شرکت دیگه یی بود نیاز به سلام کردن هم نداشت :D =))  . جناب خط رو ببند روی 16 مگ. خدافظ ^_^

کدوم شرکت نت میگیرید. بعضی شرکت ها با تغییر 512 به یک مگ ضریب دسترسیتون رو بیشتر میکنن در کل بهتر هست. اگر شرکت پروفایل گیم داشته باشه بگید اون رو فعال کنند. اگر بتونید بگید آپلود رو براتون تا 1 مگ بالا بیارن باز عالی میشه برای بازی بهتره.

اینترنت من از مخابرات هست....

یعنی امکان کاهش پینگ هست؟این سرویس های کاهش پینگ ایا تاثیر چندانی تو کاهش پینگ دارن؟یا نه؟؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من با این خط چه کنم  :wacko:

خوبه که !

نویز خط من دوسه برابر شماست ولی مشکل زیادی ندارم

برای من با سرعت 2 مگ دانلود و 400 کیلوبیت آپلود snr به ترتیب 10 و 20 ولی نهایت روزی 5 تا crc erorr میگرم اونم با باز کردن بیش از 20 هزار صفحه

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

اینترنت من از مخابرات هست....

یعنی امکان کاهش پینگ هست؟این سرویس های کاهش پینگ ایا تاثیر چندانی تو کاهش پینگ دارن؟یا نه؟؟

بهترین پینگو که مخابرات داره! عجیبه شما باید پینگتون با اروپ 110 باشه حداکثر!

فکر نمیکنم مخابرات تغییر سرعت تغییر پینگ بده. ولی مثلا پارس آنلاین و شاتل تاثیر داره .

من با این خط چه کنم  :wacko:

تا 6 مگ بدون قطعی باید کار بده. نویز کم. سعی کنید dsl مود رو تغییر بدید شاید تغییر snr داشته باشید.

خوبه که !

نویز خط من دوسه برابر شماست ولی مشکل زیادی ندارم

برای من با سرعت 2 مگ دانلود و 400 کیلوبیت آپلود snr به ترتیب 10 و 20 ولی نهایت روزی 5 تا crc erorr میگرم اونم با باز کردن بیش از 20 هزار صفحه

توجه کنید که خطشون روی 4 مگ این نویز رو داره. تغییر میکنه این ...

لینک به دیدگاه

دوستان گفتم اطلاع رساني كنم اين تعرفه ها اجرايي شدن! الان من از آسياتك ٣٠ گيگ رو ٥٤تومن خريدم

قيمت هر گيگ ١٦٦٣ تومن!

ویرایش شده توسط Parham131
لینک به دیدگاه

دوستان گفتم اطلاع رساني كنم اين تعرفه ها اجرايي شدن! الان من از آسياتك ٣٠ گيگ رو ٥٤تومن خريدم

قيمت هر گيگ ١٦٦٣ تومن!

سلام

تعرفه اسیاتک قبل از این طرح چه طوری بود؟منظورم قیمته یک گیگابایت بدون تخفیفه

من از شاتل اینترنت میگیرم.قبلا هر گیگ ۳۹۰۰ تومن بود الان شده ۳۲۰۰, یعنی فقط ۷۰۰ تومن کاهش قیمت!!!! *dry# *dry#

ویرایش شده توسط Amir.H
لینک به دیدگاه

قيمت هر گيگ ١٦٦٣ تومن!

چون هرچقدر حجم بیستر بگیری تخفیف بیشتری میدنت

شما برو 1 گیگ بخر ببین چند حسابت میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

شاتل تعرفه هاش کم شده. برا 50 گیگ 120 هزار تومن بودش بدون مالیات الان شده 98536 هزارتومن

post-6803-0-77203700-1469269299_thumb.jpg

ویرایش شده توسط AtAgAmEr
لینک به دیدگاه

سلام

شاتل تعرفه هاش کم شده. برا 50 گیگ 120 هزار تومن بودش بدون مالیات الان شده 98536 هزارتومن

attachicon.gifwwww.JPG

دقيقا قيمت ها اينطوره تو آسياتكم، 30gb قيمتش با حساب مالياتش 543899 ريال هست
لینک به دیدگاه

اينم تاريخچه خريد من از آسياتك خودتون مقايسه كنين :d

http://8pic.ir/viewer.php?file=2cchycdcu1pau2t2d66k.jpeg

لینک به دیدگاه

قيمت هر گيگ ١٦٦٣ تومن!

خیلی خوب حساب کردن!!!

قیمت هر گیگ بالای ۱۰ گیگ ۱۸۰۰ تومنه طبق لیست جدید

چطوری ۱۶۶۰ خریدی

با ۹ درصد مالیات باید ۶۵۸۰۰ میدادی

شاتل تا تومن اخرش بر اساس لیست حساب کرده

Sent from my MI 3W using Tapatalk

لینک به دیدگاه

Isp صبا نت هم متاسفاته هیچ تفاوت قیمتی رو لحاظ نکرده!!! ببینید....

2ivee6dtqqlkj92dzlcw.png

الان سرویس پارس انلاین رو هم چک کردم اون هم هیچ تغییری رو لحاظ نکرده!!!

j53rklilcw9cf49y8rsx.png

متاسفانه این وسط فقط کاربرا هستن که باید با هرسازی که isp ها میزنن بسازن!

لینک به دیدگاه

خیلی خوب حساب کردن!!!

قیمت هر گیگ بالای ۱۰ گیگ ۱۸۰۰ تومنه طبق لیست جدید

چطوری ۱۶۶۰ خریدی

با ۹ درصد مالیات باید ۶۵۸۰۰ میدادی

شاتل تا تومن اخرش بر اساس لیست حساب کرده

Sent from my MI 3W using Tapatalk

0a8s3863202bvfzfpy9h.png

لینک به دیدگاه

اقا پارس انلاین چرا تعرفه هارو تغییر نداده؟مگه نگفتن همه شرکت ها باید از اول مرداد اجرا کنk؟ :|

ویرایش شده توسط amir ja
لینک به دیدگاه

دوستان آسیاتک هم فعلا فقط قیمت حجم رو کم کرده ، قیمت سرویس هاش همون قبلیه فعلا

لینک به دیدگاه

اقا پارس انلاین چرا تعرفه هارو تغییر نداده؟مگه نگفتن همه شرکت ها باید از اول مرداد اجرا کنن؟ :|

لینک به دیدگاه

اقا پارس انلاین چرا تعرفه هارو تغییر نداده؟مگه نگفتن همه شرکت ها باید از اول مرداد اجرا کنk؟ :|

متاسفانه این روال کار isp هاست

وقتی فهمیدن تعرفه ها داره کاهش پیدا میکنه همه شروع کردن به فروش بسته های حجمی - علی الخصوص همین پارس آنلاین که هی  sms هم میداد

حالا هم که سودشون رو کردن و باید کاهش بدن دارن لفت میدن و این دست اون دست میکنن که 4 تا یوزر با قیمت بالا شارژ کنن و این یکی دو روز هم سود اضافی ببرن!

لینک به دیدگاه

وقتی فهمیدن تعرفه ها داره کاهش پیدا میکنه همه شروع کردن به فروش بسته های حجمی - علی الخصوص همین پارس آنلاین که هی  sms هم میداد

حالا هم که سودشون رو کردن و باید کاهش بدن دارن لفت میدن و این دست اون دست میکنن که 4 تا یوزر با قیمت بالا شارژ کنن و این یکی دو روز هم سود اضافی ببرن!

دقیقا مثل بنده ، چون شارژ اینترنتم امروز تموم شد ، مجبور شدم به قیمت قبل بخرم ، حالا ببینیم تعرفه ها چی میشه 

لینک به دیدگاه

یعنی واقعا اینا از یه ذره سود هم نمیگذرن؟نمیدونم دیگه واقعا چی بگم همین الانشم کلی از این مردم دزدین تازه به نظره من باید بیشتر از این ها قیمت اینترنت رو کاهش میدادن و اصن اینترنت حجمی مفهمومی نداره تو کشور های دیگه

جالب اینجاس که همین پارس انلاین چند روز پیش جشنواره ی تابستانه داشت و سرویس 2 مگ یکساله با 65 گیگ حجم رو حدود 80 هزار تومن میداد حالا نمیدونم چرا انقدر داره برای کاهش قیمت لفت میده:|

ویرایش شده توسط amir ja
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تا الان اینا کاری نکردن که کاربرا ازش خوشحال بشن حتی به اندازه یک اتم !

این طرح هم چون به نفع مصرف کننده هست هرکاری میکنن که انجام نشه و اگرم انجام شد هزارتا ماده و تبصره میارن 

فقط بلدن بدزدن 

لینک به دیدگاه

من تا حالا از آی اس پی های زیادی سرویس گرفتم که متاسفانه همشون در حد توانشون از سرویسهای کاربرا میپیچونن، در حال حاضر هم فن آوا دارم که متاسفانه حدود 4-5 ماهه بخاطر مشکلی که پیش اومده مجبورم یک ماهه تمدید کنم، و اون مشکلم اینه که دقیقا 6 یا 7 روز آخر سرویس، سرعت به حدی کم میشه که کلا مجبورم اینترنت رو بیخیال بشم و مودم خاموش کنم و جالبتر اینکه دقیقا چهار پنج دقیقه بعد از تمدید و پرداخت پول درست میشه ( با وجود اینکه بلحاظ روزهای سرویس هنوز تایم همون سرویس قبلیه ، و نکته ی جالبتر اینکه دو سه مرتبه که با پشتیبانی تماس گرفتم میگن شما ترافیک زیاد استفاده کردی، لابد من توهم زدم که دقیقا سر 6-7 روز آخر سرویس کلا نت تعطیل میشه ) بهش میگم حالا یک ماه یا دو ماه حرف شما صحیح ولی الان حدود 4-5 ماهه این مشکل دقیقا سر یه تایم مشخصی پیش میاد، طرف میگه این دیگه برداشت شماست :laughing:  منم کاملا قانع میشم و گوشی رو قطع میکنم ( حالا گزارش مصرف ترافیک خود سایت موقع استعلام گرفتن چی میگه دیگه بماند )

لینک به دیدگاه

دوستان بلاخره عملی شد؟

من 512 نامحدود مخابرات دارم الان از کجا بدونم حجمیش کردن یا نه؟

لینک به دیدگاه

میگم این ISP ها مصرف حجم رو چطور کنتلر میکنن ، با نرم افزار خاصی هست آیا ؟

شاید نرم افزاری که تو ایران توسط ISP ها استفاده میشه مناسب نیست یا بلد نیستن ازش استفاده کنن یا بیشتر از توان نرم افزار ازش کار میکشن ؟! :confused:

لینک به دیدگاه

تعرفه های مخابرات بوشهر همچنان تغییری نکرده. هر گیگ با مالیات 3924 تومن.

2 روز بدون نت سر کردم تا مثلا با تعرفه های جدید بگیرم دیدم خبری نشد، چند بار هم زنگ زدم، گفتن چیزی به ما ابلاغ نشده !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...