رفتن به مطلب

به نظر شما کاهش تعرفه ی اینترنت از اول مرداد اجرایی میشه یا نه؟

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

میگم این ISP ها مصرف حجم رو چطور کنتلر میکنن ، با نرم افزار خاصی هست آیا ؟

شاید نرم افزاری که تو ایران توسط ISP ها استفاده میشه مناسب نیست یا بلد نیستن ازش استفاده کنن یا بیشتر از توان نرم افزار ازش کار میکشن ؟! :confused:

بستگی به سیاست isp داره

قبلا که من پارس آنلاین رفت و آمد داشتم- تمامی help desk هاشون روی سرویس های نامحدود تایمر ست میکردن طوریکه که کاربر مثلا اول 300K دانلود داشت بعد 200 و آخر رو یه سرعت متوسط ثابت میشد!

لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

نت من ارزون شده الان که خواستم حجم بگیرم دیدم.قبلا 5GB قیمتش 19.500 بود الان دیگه 5GB نداره شده 7GB همون 19.500!!! 10GB هم 35تومن بود الان شده 26.500....فرق آنچنانی نکرده!!!مثل داستان کمک به گدا میمونه 1 هزار تومنی بدی ناراحت میشه.به نظر منکه اینهمه شلوغ کردن که 2زار ارزون بشه نمیکردن سنگین تر بود.در ضمن من یوزر پارس آنلاین هستم.

ویرایش شده توسط Babak.Venom
لینک به دیدگاه

کدوم ارزون شدن رو میگی؟

حجم داخلی؟

تا میتونید الان حجم ذخیره کنید برای چند سال

خخخخخ

احتکار کنن!

نت من ارزون شده الان که خواستم حجم بگیرم دیدم.قبلا 5GB قیمتش 19.500 بود الان دیگه 5GB نداره شده 7GB همون 19.500!!! 10GB هم 35تومن بود الان شده 26.500....فرق آنچنانی نکرده!!!مثل داستان کمک به گدا میمونه 1 هزار تومنی بدی ناراحت میشه.به نظر منکه اینهمه شلوغ کردن که 2زار ارزون بشه نمیکردن سنگین تر بود.در ضمن من یوزر پارس آنلاین هستم.

از من که مخابراته قیمت همونه!

ویرایش شده توسط بی بهار
لینک به دیدگاه

منم دو روز صبر پیشه کردم ولی دیدم خبری نیست و امروز تمدیدش کردم . مخابرات خوزستان

لینک به دیدگاه

مخابرات اصفهان فقط یه طرح ارزون کرده

جالب تر اینه قبلا هر ماه یک گیگ شارز میکرد الان دو گیگ خخخخخ

لینک به دیدگاه

خب دوستان بالاخره پارس انلاین هم قیمت هارو عوض کرد.نکته ی قابل توجه اینکه دیگه ترافیک نیم گیگ وجود نداره و به جاش ترافیک 3 گیگ اضافه شده و ترافیک 5 گیگ هم به 7 گیگ تبدیل شده.واقعا چه تغییر بزرگی:|

iq0lv6jk8m9phr02eeu6.png

لینک به دیدگاه

خب دوستان بالاخره پارس انلاین هم قیمت هارو عوض کرد.نکته ی قابل توجه اینکه دیگه ترافیک نیم گیگ وجود نداره و به جاش ترافیک 3 گیگ اضافه شده و ترافیک 5 گیگ هم به 7 گیگ تبدیل شده.واقعا چه تغییر بزرگی:|

iq0lv6jk8m9phr02eeu6.png

عجب شهرداری هم ور میداره...این شهرداری که از همه جا جلوتره...هی وای ما!

using tapatalk

لینک به دیدگاه

عجب شهرداری هم ور میداره...این شهرداری که از همه جا جلوتره...هی وای ما!

using tapatalk

جالبه ها اصلا اينترنت چه ربطي به شهرداري داره :/
لینک به دیدگاه

جالبه ها اصلا اينترنت چه ربطي به شهرداري داره :/

فکر کنم هزینه کابل کشی توی خیابون باشه وگرنه غیر از این ربطی به شهرداری نداره

لینک به دیدگاه

فکر کنم هزینه کابل کشی توی خیابون باشه وگرنه غیر از این ربطی به شهرداری نداره

کابل کشی که مال مخابرته !!! این وسط شهرداری چی کار هستش؟

لینک به دیدگاه

خب دوستان بالاخره پارس انلاین هم قیمت هارو عوض کرد.نکته ی قابل توجه اینکه دیگه ترافیک نیم گیگ وجود نداره و به جاش ترافیک 3 گیگ اضافه شده و ترافیک 5 گیگ هم به 7 گیگ تبدیل شده.واقعا چه تغییر بزرگی :|

iq0lv6jk8m9phr02eeu6.png

دوست عزیز این موارد عادی شده باتوجه به این که بعضی مواقع حتی شهرداری برای خانه و زمین هایی که در محدوده شهری نیستند قیض عوارض شهری صادر میکنه!!! :wacko:

اگرچه میتونیه این مورد بنام شهرداری باشه اما بکام پارس انلاین!!!

لینک به دیدگاه

کو پس مخابرات همچنان زده 3900 هر گیگ !!!!!

های وب هم که همین اشه و همین کاسه !

ویرایش شده توسط pc-maker
لینک به دیدگاه

مگه نباید گیگی 1800 باشه 

پارس فقط کردش 3000 تومن زحمت کشیدید واقعا!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط ترافیک داخلی قرار هست بشه 1800 و تا 6 ماه دیگه سرویس دهنده فرصت دارند تا سیستم تفکیک ترافیک رو پیاده سازی کنند

لینک به دیدگاه

خودتون گول نزنید این از عمق خرابه شما سطحی نگاه نکنید عمقی مشکل داره هیچ وقت درست نمیشه چیزیی تا اینکه این مواد مذاب از عمق  زمین فوران کنه اون موقعه هست که هیچی جلو دارش نیست خلاصه 

مستند خوبی هست شما هم یک روز این مستند می بینید  :laughing:  :D

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

اینترنت ارزان شد (مگه کشکه)

post-18285-0-75335500-1470834067_thumb.jpg

من 3 ماه آسیاتک میگیرم نامحدود 128 خانگی ، قبلا 53 تومن واسه 3ماه اما دیروز که دوباره این سرویسو گرفتم شده 43 تومن

ایول داره این کار آسیاتک که به این سرعت این مصوبه اجرایی کرد اما ماجرا به اینجا ختم نمیشه با ما باشید :D

دزدا اومدن سرعتو نصف کردن ، قبلا سرعت دانلود ثابت 30 کیلوبابت بود الان شده 16 ، یعنی نصف حتی اون 7 گیگ در ماه سرعت حداکثر یعنی 130 که تقسیم میشه به هر روز یعنی حدود 250 مگ که سرعت 130 کیلوبابت میرفت الان شده 60 اینم یعنی نصف

عدالت اسلامی یعنی همین ، 10 تومن ارزون تر کردن اما سرعتو نصف ، همون دیال آپ خودمون

معلم : به من بگو هر ادم چندتا انگشت تو دستاش داره

دانش آموز : آقا اجازه جواب میدم زود تند سریع جواب میدم هر آدمی تو دستاش 11 تا انگشت داره ،

معلم : آخه چطور ممکنه

دانش آموز : 10 9 8 7 6 با 5 تا میشه 11 تا

post-18285-0-96891100-1470834053_thumb.jpg

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

اینترنت ارزان شد (مگه کشکه)

attachicon.gif1.jpg

من 3 ماه آسیاتک میگیرم نامحدود 128 خانگی ، قبلا 53 تومن واسه 3ماه اما دیروز که دوباره این سرویسو گرفتم شده 43 تومن

ایول داره این کار آسیاتک که به این سرعت این مصوبه اجرایی کرد اما ماجرا به اینجا ختم نمیشه با ما باشید :D

دزدا اومدن سرعتو نصف کردن ، قبلا سرعت دانلود ثابت 30 کیلوبابت بود الان شده 16 ، یعنی نصف حتی اون 7 گیگ در ماه سرعت حداکثر یعنی 130 که تقسیم میشه به هر روز یعنی حدود 250 مگ که سرعت 130 کیلوبابت میرفت الان شده 60 اینم یعنی نصف

عدالت اسلامی یعنی همین ، 10 تومن ارزون تر کردن اما سرعتو نصف ، همون دیال آپ خودمون

معلم : به من بگو هر ادم چندتا انگشت تو دستاش داره

دانش آموز : آقا اجازه جواب میدم زود تند سریع جواب میدم هر آدمی تو دستاش 11 تا انگشت داره ،

معلم : آخه چطور ممکنه

دانش آموز : 10 9 8 7 6 با 5 تا میشه 11 تا

attachicon.gifindex.jpg

مخابرات اصلا دست به تعرفه ها نزده ! فقط هر گیگ رو 600 کم کرده !

لینک به دیدگاه

سلام. بنده پارس آنلاین دارم. همین الان تعرفه ها رو کم کردند

http://www.parsonline.com/adsl2/sales/

ویرایش شده توسط warlordmsm
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز میشه نظر در مورد این عکس بدید؟

نویز خط چطوره؟من با مودم tp link تست کردم الان چند روزه که خیلی قطعی دارم خطم روی 4 مگ بوده . حتی بیشتر هم می کشیده الان به یکباره نویزه خط خیلی زیاد شده و همون 4 مگ رو هم نمیشکه زنگ زدم گذاشتن روی 2 مگ

wdo02hm9cxp81vwkf5fo.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...