رفتن به مطلب

مسابقه ( بهترین و زیباترین کیس )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 108
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود

سينا جان اين امتياز رو كسي بيهوده نداده و هر مديري امتياز داده به شخص مورد نظرش و نهايتا امتيازها جمع شده و به بيشتري امتياز راي داده شده .

در ضمن خودتون ميدونيد كه در اين فروم كاربران هم ميتونن مسابقه تشكيل بدن . شما يه لطفي كن مسابقه اي ترتيب بديد و ما كاملا حمايت ميكنيم و نحوه برخورد و به مديران ياد بديد عزيز .

لطفا مسئله رو تمومش كنيد و اين بحث تمومه

لینک به دیدگاه

به نظر من اصلا برنده شدن یا نشدن مهم نیست مهم این هست که دوستان با رقابت های به این نحو با نحوها و شیوه ها و سلیقه های و ایده هایه جدید که در مورد نحوه کابلکشی و تحویه و کلا مدیریت هر چه بهتر فضای داخل کیس آشنا میشن و در نهایت بار علمی دوستان بالا میره.

به شخصه خودم از اول مطمئن بودم که نفر اول حتما جناب Bahman هستن چون واقعا به نحوی عالی سیستم رو کابل کشی کردن و تحویه سیستم هم بسیار مناسب کار شده. @};-

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سینا جان منظورتون از کولینگ مناسب رو میشه یه مقدار توضیح بدید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه مطلب رو هم متوجه نشدم. کجای حرف من در پست 73 منفی دادن داشت که یکی از دوستان لطف کردن؟؟

لینک به دیدگاه

لطفا مسئله رو تمومش كنيد و اين بحث تمومه

چشپ آقای حسینی @};-

به نظر من اصلا برنده شدن یا نشدن مهم نیست مهم این هست که دوستان با رقابت های به این نحو با نحوها و شیوه ها و سلیقه های و ایده هایه جدید که در مورد نحوه کابلکشی و تحویه و کلا مدیریت هر چه بهتر فضای داخل کیس آشنا میشن و در نهایت بار علمی دوستان بالا میره.

ای بابا مگر نظر من به غیر اینه ؟ از همون اول گفتم که کیس من بدترین سلیقه بود :o

ظاهرا بازهم سوء تفاهم پیش اومد

سینا جان منظورتون از کولینگ مناسب رو میشه یه مقدار توضیح بدید؟

بهمن جون عزیزم حرف من این بود که کیس شما خلوت هست و بزرگ و به نظر من این کیس رو مرتب کردن کار سختی نیست و هنر اینه که کسی بتونه تو یه کیس فوق العاده شلوغ کابل کشی رو مرتب ومنظم انجام بده که تعداد همچین کیسی هم تو مسابقه کم نبود ،ولی هیچ کدومشون . . . . . . .

البته من هیچ وقت نگفتم که کولینگ کیس شما خوب نیست و خیلی هم خوبه ، من فقط گفتم نسبت به کولینگ کیس بعضی از دوستان (و در مقابل کابل کشی )واقعا کم لطفی شد براشون

بهمن جون با توجه به ینکه دیگه بحث دراز شد و آقای حسینی هم ناراحت ، پس دیگه تمومش کنیم ( واینم بگم که من اصلا به ترتیب و کولینگ کیس شما ایراد یا اشکالی ندارم عزیز)

مبارکتون باشه بهمن جان ;)

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

واقعا تعجب می کنم !!!

من 20 امتیاز داشتم الان شده منفی 3 امتیاز !!! علتشم آقای حسینی فرمودن این که به چند نفر امتیاز منفی از روی قصد و غرض دادم !!!

واقعا پس این امتیاز های منفی رو برای چی گذاشتین ؟ من همش به 3 نفر امتیاز منفی دادم !

مگه امتیاز منفی برای دادن نیست آقای حسینی ؟ پستشون به نظر شخصیه خودم بیهوده بود و منم امتیاز منفی زدم

واقعا معذرت میخوام چون من فکر میکردم این امتیاز منفی برای استفاده کردن هست و نمیدونستم برای دکوره

ولی اینم باید بگم که مثل بعضی ها ، ، ، ، سرکوب کردن و زحمت یکی رو به باد دادن هنر نیست

آقای حسینی من زیر امضای شما یه همچین حرفی دیدم :

انتقاد بهترین راه پیشرفت و خلاقیت بهترین راه برای ادامه زندگی

منم رو اساس همین حرف شما انتقادمو کردم

-------------

آقای حسینی الان یکسال و نیم هست که شما رو میشناسم و ازتون با خیال خیلی خیلی راحت و تخت خرید میکنم و در انتقاد پذیر بودنتون اصلا هیچ شک و شبه ای ندارم(نداشتم)

ای کاش فشم میدادین ولی این کارو با من نمیکردین !!

صرفا به خاطر اینکه به پست 3 نفر امتیاز منفی دادم تمام زحمتم به باد رفت !! یکی میشه به من بگه این علامت منفی واسه چیه ؟

مشکل من میدونید چیه دوستان ؟ حرفم رو نمیتونم تو دلم نگه دارم و رک میگم و در این دوره زمونه این یعنی بزرگترین اشکال

بدون شک این پستم پاک میشه ولی هر کسی که حذفش میکنه حداقل یه بار بخونه بعد پاک کنه @};-

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

یه مطلب رو هم متوجه نشدم. کجای حرف من در پست 73 منفی دادن داشت که یکی از دوستان لطف کردن؟؟

بهمن جون شما کی دیدید که تو مسابقه یکی برنده بشه بعدش بگه که من جایزه رو نمیخوام ؟ همچین چیزی منطقیه ؟ (این یه جورایی توهین نمیشه؟)

رو همین اساس منم به طرفداری از آقای حسینی امتیاز منفی دادم که بلافاصله هم به شکایت شما رسیدگی شد @};- و حقم رو کف دستم گذاشتن :o

خدایا یعنی ما ایرانی ها همیشه باید کسی رو که انتقاد میکنه سرکوب کنیم ؟؟ واقعا برام سواله

بدون شک این پستمم پاک خواهد شد ;)

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

واقعا تعجب می کنم !!!

من 20 امتیاز داشتم الان شده منفی 3 امتیاز !!! علتشم آقای حسینی فرمودن این که به چند نفر امتیاز منفی از روی قصد و غرض دادم !!!

واقعا پس این امتیاز های منفی رو برای چی گذاشتین ؟ من همش به 3 نفر امتیاز منفی دادم !

مگه امتیاز منفی برای دادن نیست آقای حسینی ؟ پستشون به نظر شخصیه خودم بیهوده بود و منم امتیاز منفی زدم

واقعا معذرت میخوام چون من فکر میکردم این امتیاز منفی برای استفاده کردن هست و نمیدونستم برای دکوره

ولی اینم باید بگم که مثل بعضی ها ، ، ، ، سرکوب کردن و زحمت یکی رو به باد دادن هنر نیست

آقای حسینی من زیر امضای شما یه همچین حرفی دیدم :

انتقاد بهترین راه پیشرفت و خلاقیت بهترین راه برای ادامه زندگی

منم رو اساس همین حرف شما انتقادمو کردم

-------------

آقای حسینی الان یکسال و نیم هست که شما رو میشناسم و ازتون با خیال خیلی خیلی راحت و تخت خرید میکنم و در انتقاد پذیر بودنتون اصلا هیچ شک و شبه ای ندارم(نداشتم)

ای کاش فشم میدادین ولی این کارو با من نمیکردین !!

صرفا به خاطر اینکه به پست 3 نفر امتیاز منفی دادم تمام زحمتم به باد رفت !! یکی میشه به من بگه این علامت منفی واسه چیه ؟

مشکل من میدونید چیه دوستان ؟ حرفم رو نمیتونم تو دلم نگه دارم و رک میگم و در این دوره زمونه این یعنی بزرگترین اشکال

بدون شک این پستم پاک میشه ولی هر کسی که حذفش میکنه حداقل یه بار بخونه بعد پاک کنه @};-

ای بابا سینا جان مثل اینکه دلت خیلی از دست ما پره !!!

ببینید ، امتیاز منفی واسه پست مخرب هستش نه بی فایده . دلیل این هم که شما پست منفی کم توی این فروم می بینید اینه که کاربرای اینجا خیلی فهیم هستند و پست مخرب ارسال نمی کنند .

سینا جان یک سوال از وجدان خودت بپرس ، آیا اگه برنده می شدی باز به دوستات منفی می دادی (اصلاً پاسخ رو اینجا مطرح نکن) ، یک سوال دیگه از خودت بپرس ، آیا واقعاً پست دوستان به قول شما بیهوده و به قول من مخرب بود ؟ آیا اگه بخوایم به همه پست های بیهوده توی این فروم منفی بدیم فکر می کنید امتیاز خودتون چقدر بود ؟ (سوء تفاهم نشه اصلاً قصد توهین ندارم)

برای اینکه از دست من دلخور نشی این رو هم بهت می گم که توی بخش مربوط به مدیران من از حق مسلم شما برای منفی دادن به پست ها دفاع کردم (البته به پست خودم) .

آیا از اینکه امتیازاتی که با پست های مفیدت کسب کردی رو از دست دادی ناراحتی ؟ حالا شاید بتونی حسی که دوستانت به خاطر امتیازات منفی که بهشون دادید رو دارند درک کنی .

اگر از نظر فنی هم با تصمیمات تیم مدیریتی در خصوص برنده مسابقه مشکلی دارید بفرمایید کدوم کیس حق اولی داشته ، بنده دلایل عدم کسب امتیاز رو خدمتتون عرض می کنم .

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

بهمن جون شما کی دیدید که تو مسابقه یکی برنده بشه بعدش بگه که من جایزه رو نمیخوام ؟ همچین چیزی منطقیه ؟ (این یه جورایی توهین نمیشه؟)

رو همین اساس منم به طرفداری از آقای حسینی امتیاز منفی دادم که بلافاصله هم به شکایت شما رسیدگی شد @};- و حقم رو کف دستم گذاشتن :o

خدایا یعنی ما ایرانی ها همیشه باید کسی رو که انتقاد میکنه سرکوب کنیم ؟؟ واقعا برام سواله

شک نکن سینا جان که من نمی گذارم پست شما پاک بشه !!! خوبه ؟

جناب بهمن تا به حال چندین بار برنده مسابقه شده اند (به خاطر فهم بالا و علاقه زیادشون به کامپیوتر و ...) چندین جایزه نفیس هم از لیون دریافت کردند . دیگه نمی خواستند یک فلش دیگه به جمع فلش هاشون اضافه بشه و در عوض بعداً ممکن هست به جاش چیزه دیگه بردارند که اصلاً به من و شما ربطی نداره !!!

اگر فردا جناب حسینی اینجا اعلام بکنند که ایشون نیاز به طرفداری کسی دارند بنده دیگه توی این فروم پست نمی دم ، ایشون می تونن از خودشون دفاع کنن و مدیران برای این اینجا هستند که کسی توهینی نکنه پس شما نگران توهین های وارده به آقای حسینی نباشید .

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

شاید یک جورایی در شروع این بحث من هم بی علت نبودم

من بسیار مشتاق بودم که دوستان در باره کیس ها خوبی ها و بدی ها نظر بدن بیشتر بحث فنی و تجربی بشه

در رابطه با اسمبل سیستم برسی کولینگ کلی کیس مقدار هوای ورودی و خروجی استفاده از فن ها به صورت آزاد

نظرات در باره واتر کولینگ ها خوبی ها و بدی ها

راحتی و سختی ها کابل کشی

همچنین ایدهایی برای جذاب ساختن داخل کیس

رنگ بندی ها قطعات

انتظار من از این تاپیک همچین چیزهایی بود

اما زمانی که دیدم فقط اساس کار کابل کشی بود کمی از این تاپیک دلسرد شدم

اون هم به این دلیل که شاید انتظار زیادی داشتم دوست داشتم دوستان بسیاری در باره کیس ها ی گوناگون به صورت آزادانه نظر بدن

اول دیدم سینا جان هم از این موضوع استقبال کردن و انظار شروع بحث در باره کیس های شرکت کننده داشتم که بعد با خواندن پست جناب حسینی مقداری جا خورم

من به هیچ وجه قصد زیر سوال بردن مسابقه رو ندارم و نداشتم مسابقه ی بود و تمام شد و از صمیم قلب به برنده تبریک میگم

قصد ادامه دادن بحث برای من فقط استفاده از تجربیات دوستان در ضمینه اسمل سیستم بود فکر نمیکردم دوستان از ادامه بحث ناراحت بشن

و ادامه بحث به امتیازات منفی و مثبت برسه (این رو هم قبول کنیم هیچ مسابقه ای بدون حاشیه نمیشه و این موضوع بعد ها خاطره میشه )

از مدیران محترم خواهش میکنم اگر امکان داره بگذارند کاربران بصورت آزادانه تمامی کیس های شرکت کنندگان رو نقد کنند نظر بدن در باره زیبایی کابل کشی و ......

من از دوستانی که به هر شکل در این تاپیک رنجیده خاطر شدن عذر خواهی میکنم

فروم هست و جای بحث و گفتمان پس بیایید برای بالارفتن اطلاعاتمون بحث کنیم

با تشکر

لینک به دیدگاه

ای بابا دوستان صلوات بفرستین. مهم اصلا کی می بره بر جه مبنایی می یره نیست. مهم این هست اومدیم سیستم های زیبای دوستان دیدیم و کلی هم لذت بردیم. یه چیز هایی هم یاد گرفتیم @};-(پ.ن: ای بابا منفی نده دیگه. ااااا با توام. دادی آخر؟ باشه عیب نداره ;))

منم به دوستمون تبریک می گم کیسش با نهایت شلوغی واقعا زیبا شده بود:o

لینک به دیدگاه

sepehr جان کاملاً موافقم با فرمایشات شما . بنده و بقیه داوران هم اگر بخواهید همین جا دلایل خودمون رو بخاطر انتخاب ها بیان می کنیم و نظرات باقی دوستان رو هم می شنویم ، دلیل اصلی هم که ما مطالب رو پشت پرده نگه داشتیم این بود که توی کار بعضی از دوستان نقایصی بود ، نمی خواستیم اونها برنجند !!!

یک بار دیگه تیتر تاپیک رو مطالعه کنید : مسابقه ( بهترین و زیباترین کیس ) از نظر کابل کشی داخلی و طراحی

تا حدی مسائل فنی رو هم در نظر گرفتیم ولی اگه می خواستیم به ایرفلو مناسب ، زیبایی ذاتی خود کیس و ... توجه می کردیم ، به نظر شما از بین HAF 932 و Magnum کدوم برنده می شد ؟ جواب این سوال اینه "پول برنده می شد" ما هر چیزی رو با استعداد خودش سنجیدیم و اینکه آیا واقعاً بهتر از این می شد یا خیر !!!

امیدوارم شفاف سازی کرده باشم .

فکر کنم دیگه ته دمکراسی من بود ، اگه زور گفتم یعنی دیکتاتورم . @};-

لینک به دیدگاه

ما که برنده نشدیم ولی حداقل این رو میتونم بگم:

لیون خدا پدر مادرتو بیامرزه بعد 6 ماه باعث شدی یه حال و حوصله یی بگیم کیس رو مرتب تر و تمیز کنم.

به بهمن عزیز هم تبریک میگم. مبرکتون باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سینا جان سوء تفاهم شده. بنده نگفتم جایزه رو نمیخوام!! (مگه مریضم؟؟) فقط همونطور که پوریا خان گفتند چون نیازی به فلش نداشتم گفتم جایزم به صورت امانت پیش آقای حسینی باشه تا بعدا چیز دیگه ای بگیرم (هرچند فقط درخواست کردم و هنوز آقای حسینی موافقت هم نکردن) پس خواهش می کنم زود قضاوت نکنید. انتقاد کردن هم راه مناسب و نامناسب داره که خیلی با هم فرق دارن :o :o

لینک به دیدگاه

ببینید ، امتیاز منفی واسه پست مخرب هستش نه بی فایده . دلیل این هم که شما پست منفی کم توی این فروم می بینید اینه که کاربرای اینجا خیلی فهیم هستند و پست مخرب ارسال نمی کنند .

پوریا جون فقط یه چیز رو به من بگو ؟؟

تو عکس زیر این ها چین ؟

60889481883310832897.jpg

اگر برای پست های مخرب هستن پس فقط برای مدیران بذارید دیگه !!! مگه این دگمه ها برای نظر دادن نیستن ؟ مگه هر کسی نمیتونه نظر شخصیه خودشو بگه ؟ یه کسی چون نظر شخصی خودشو در جهت منفی داده باید تنبیه بشه ؟ (اونم چطور تنبیهی ! آقای حسینی فرمودن اگر یک بار دیگه نظر خودتونو در جهت منفی اعلام کنید از فروم اخراج میشید)

خوب آخه پس برای چی گذاشتید ؟ فقط اینو به من بگید ؟

یه پسیتی به نظر شما مفید هست و شما امتیاز مثبت میدین و همه هم مثبت میدن ، ولی به نظر یه نفر اون پست بیهوده هست و ایشون امتیاز منفی میدن ! این جرمه ؟

اگه نظر من رو نمیخواین چرا این دگمه ها رو برام گذاشتید ، اگه نظرم رو میخواید چرا تنبیه می کنید ؟ حتما باید مثبت بدم تا کاربر خوب بشم ؟

خوب اگر انتقاد پذیر نیستید حداقل اینو دیگه تبلیغ نکنید !!

سینا جان یک سوال از وجدان خودت بپرس ، آیا اگه برنده می شدی باز به دوستات منفی می دادی

من اگر جایزه نمیخواستم تو مسابقه شرکت نمیکردم و اگر شرکت میکردم و برنده میشدم هیچ وقت نمی گفتم "حالا فعلا بماند من جایزه نمیخوام" :o

ولی اگر دوستانی که شایسته برنده بودن رو داشتن ، برنده میشدن انوقت امتیاز منفی به کسی نمیدادم چون بی عدالتی نشده بود !! :o

ک سوال دیگه از خودت بپرس ، آیا واقعاً پست دوستان به قول شما بیهوده و به قول من مخرب بود ؟ آیا اگه بخوایم به همه پست های بیهوده توی این فروم منفی بدیم فکر می کنید امتیاز خودتون چقدر بود ؟ (سوء تفاهم نشه اصلاً قصد توهین ندارم)

اگر این دگمه ها برای دادن نظر شخصیه (که اصـــــــــلا اینطور نیست) به نظر من آره خیلی بیهوده و بی احترامی بود !(یعنی چی من جایزتون رو نمیخوام ، خوب اگه افتخار نمیدی چرا شرکت میکنی ؟)

اگه به همه پست های بیهوده امتیاز منفی بدین احتمالا امتیاز من منفی 100 میشد ! هیچ اشکالی هم نداشت

مهم اینه که انسان مفهوم کاری رو که میکنه بدونه ! نه این که از دور بگه من انتقاد پذیر هستم و در کوچکترین انتقاد(اونم نه از خودش) بیاد تنبیه بکنه @};-

برای اینکه از دست من دلخور نشی این رو هم بهت می گم که توی بخش مربوط به مدیران من از حق مسلم شما برای منفی دادن به پست ها دفاع کردم (البته به پست خودم) .

شما لطف دارین پوریا جون :o

آیا از اینکه امتیازاتی که با پست های مفیدت کسب کردی رو از دست دادی ناراحتی ؟ حالا شاید بتونی حسی که دوستانت به خاطر امتیازات منفی که بهشون دادید رو دارند درک کنی .

نه خیر اصلا ناراحت نشدم ! من به تنبیه شدنم ناراحت شدم پوریا جون

من به این ناراحت شدم که خودتون میگید با این دو تا دگمه نسبت به هر پست نظرتون رو اعلام کنید و وقتی 100 تا مثبت به منزله خوب میزنیم مشکلی نیست ولی وقتی 1 یدونه منفی به منزله انتقاد میزنیم مجازات میشیم !!

واقعا این منفی رو برا چی گذاشتید ؟

یعنی همیشه باید هم دیگه رو تعریف کنیم ؟ همیشه باید صحبت های همو تایید کنیم ؟ شما این رو بعنوان راه پیشرفت میدونید ؟ ;)

اگر از نظر فنی هم با تصمیمات تیم مدیریتی در خصوص برنده مسابقه مشکلی دارید بفرمایید کدوم کیس حق اولی داشته ، بنده دلایل عدم کسب امتیاز رو خدمتتون عرض می کنم .

جدی میگی پوریا جون ؟ فکر نکنم آقای حسینی با شما هم نظر باشه ها !!! چون منم تقریبا یه همچین چیزی گفتم که اینا سرم اومد

شک نکن سینا جان که من نمی گذارم پست شما پاک بشه !!! خوبه ؟

شک نکن پوریا جون فردا که آقای حسینی اینا رو دید 99% این پست ها همه پاک میشن :o (اون 1% هم با خاطر این هست که چون الان این حرفو گفتم شایـــــــــــد پاک نشه)

لینک به دیدگاه

شما نگران توهین های وارده به آقای حسینی نباشید .

مطمنا این حرفتون رو جدی میگیرم و واقعا هم قبول میکنم و شخصا عرض می کنم که بنده خیلی بی جا کردم که از ایشون دفاع کردم :o خوبه پوریا جون ؟ :o

اون هم به این دلیل که شاید انتظار زیادی داشتم دوست داشتم دوستان بسیاری در باره کیس ها ی گوناگون به صورت آزادانه نظر بدن

اول دیدم سینا جان هم از این موضوع استقبال کردن و انظار شروع بحث در باره کیس های شرکت کننده داشتم که بعد با خواندن پست جناب حسینی مقداری جا خورم

من به هیچ وجه قصد زیر سوال بردن مسابقه رو ندارم

ایشون میتونستن خیلی راحت بگن که آقای سینا داوران تصمیم خودشون رو گرفتن و هیچ ربطی به شما نداره !! نه اینکه این کارها رو بکنن

از مدیران محترم خواهش میکنم اگر امکان داره بگذارند کاربران بصورت آزادانه تمامی کیس های شرکت کنندگان رو نقد کنند نظر بدن در باره زیبایی کابل کشی و ......

من از شما خواهش می کنم که همچین خواهشی نکنید که آخرتون مثل من میشه و به اون 50 امتیازتون رحم کنید @};-

فروم هست و جای بحث و گفتمان پس بیایید برای بالارفتن اطلاعاتمون بحث کنیم

نه عزیزم این فروم جای تایید بحث هامون هست و کاملا دیکتاتورری پس شما هم به همه پست ها امتیاز مثبتتون رو بدین و هیچ بحثی هم نکنید و به من نگاه کنید تا درس عبرت از بحث کردن رو بگیرید :o

-----------------------------------------------------

خوب دوستان با این اوصاف که مشخصه فردا صبح همه این پست ها پاک میشن و منم مطمنا بعلت انتفاد و دفاع از حقم اخراج میشم پس امیدوارم که حداقل تا فردا صبح کاربران بیشتری این پستهارو بخونه تا دیگه کسی فکر منفی دادن رو نکنه ;)

پوریا جون اینو کاملا بی طرفانه و بدون کوچکترین قصد و غرض میگم و بعنوان آخرین حرفم برای شما که دوست خوبی هستی عرض می کنم

مردانگی به این نیست که انسان خودشو از دور یه چیز نشون بده بعد تا که یکی اومد ازش انتقاد کرد زود صداش رو خفه کنه و به همه بگه که ایشون فلان کار رو انجام داد و ما به همین دلیل فلان تنبیه رو کردیم و حق صحبتی هم بهش نده

مگه هر کس تو افکار و نظرات خودش مختار نیست ؟ شاید عقایدی که برای من و شما خیلی قابل احترام هستن برای یکی دیگه خیلی مسخره باشه !! و بالعکس !!

شاید پستی که به نظر شما مفیده برای یکی مفید نباشه !

لینک به دیدگاه

انتقاد کردن هم راه مناسب و نامناسب داره

برای شخص انتقاد پذیر هیچ فرقی نداره

شما هر طور میخواید از من انتقاد کنید ، منم اونقدر مردانگیش رو دارم که اگر اشتباهی کرده باشم بگم که معذرت میخوام !!

لینک به دیدگاه

سینا جان شما یک خاطره خیلی زیبا از این مسابقه درست کردی که هیچ کس یادش نخواهد رفت ....تبریک میگم که چه طور از کاه کوه ساختین و یک نفره مسابقه رو به دهن همه تلخ کردید. این مسابقه داور داشت و تموم شد رفت ولی چون برنده مطابق میل شما نبود و علی رغم اینکه میدونید تصمیم عوض نمیشه باز شروع به انتقاد یک طرفه کردید و منفی معنی دار دادید .

هیچ 2 انسانی نظرشون شبیه هم نیست و من و مدیران دیگر به عنوان داورها نظر جمعیمون رو دادیم و برنده مشخص شد. شما مطمئنا خیلی خوب میدونستی که با شروع کردن به انتقاد یک طرفه و منفی دادن جنجال راه میندازی ولی مثل اینکه باید حتما ناخشونودیتون رو ابراز میکردید حتی اگر به قیمت تلخ شدن این مسابقه به کام شرکت کنندها باشه. همه جا و تو هر بحثی موافق و مخالف و برنده و بازنده وجود داره ولی حتی مخالفا و بازنده هام میدونن که به خاطر حفظ جو دوستانه و روحیه مشارکت بهتر بعضی جاها نظر خودشونو برای خودشون نگه دارن تا جو از بین نره. من و مدیران دیگه اجازه نمیدیم 10 تا کاربر اوقاتشون به خاطر انتقادهای مستقیم و یک طرفه یک نفر تلخ بشه و برنجن !!

اتقاقا اینکه نمیتونید حرفتون رو تو دلتون نگه دارید یک خصوصیت خودخواهانست و شما اصلا اهمیت نمیدی که بقیه رو برنجونی. ایا به نظر شما این مایه افتخار است ؟؟؟ از قدیم گفتن دروغ مصلحت امیز به از راست فتنه انگیز ! هر انتقادی جای خودشو داره . شما برداشتی دقیقا بعد پایان مسابقه شروع کردی و ادامه دادی . چه قدراین کارتون خودخواهانه بود !!!!!! بهمن جان و بقیه دوستان مزد تلاششون رو گرفتن حالا شما خوشت نیومد برای جوانمردی هم که شده ناراحتیت رو تو دلت نگه دار و مسابقه رو به دهن بقیه زهر مار نکن . این هنر نیست عزیز !

خواهشا همین جا تمومش کنید . هر چی بود تموم شد .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

@};-

من تا حالا کسی رو بن نکردم ، شاید هم نکنم .

از گروه مدیریتی بخاطر مطلبی که توی پست 85 نوشتم عذرخواهی می کنم ، هیچ تضمینی برای پاک نشدن پست ها نمی دم .

سینا جان تا پست 85 می خواستم کمکی کرده باشم ولی ... متاسفانه بایستی بگم که آقای حسینی پست های شمارو پاک خواهند کرد (شک نکن) چون خیلی تند رویی کردید ;)

:o

لینک به دیدگاه

درود

دوستان خواهشا این بحث رو به پایان برسونید چون ادامش باعث دلخوری و سو تفاهم بین دوستان و مدیران میشه.سینا جان بنده با شما موافقم که همیشه نباید + داد و فقط پست مفید شامل + میشه اما امتیاز منفی دادن فقط باید زمانی اتفاق بیفته که به قول پوریا جان یوزری قصد تخریب یا توهین به کسی رو داشته باشه در غیر این صورت شما میتونید نه تشکر کنید و نه + بدید و احتیاجی به _ دادن نیست.از این مسایل که بگذریم این مسابقه فقط یک جایزه اونم به نفر اول داشته که طبق ارا قریب به اتفاق شورای مدیران و همکاران انجمن اقای بهمن از حیث اکثر جوانب مورد بررسی کیسشون رتبه اول رو کسب کرده.حالا اینکه امتیاز سایر دوستان به چه نحو شامل امتیازات بعدی شده اون دیگه سلیقه شخصی و مجموع ارا گروه مدیریت فروم به این نتیجه رسیده که نمیشه گفت چرا نظرات شخصی و دیدگاه شما به این شکل هست.

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

مطالبتون رو خوندم دوستان گلم و واقعا نياز به يه سري توضيحات هستش .

سينا جان بنده با لج و لج بازي مخالفم بخصوص كاملا بيهوده و غير منطقي باشه . انتقاد بهترين راه پيشرفته اگر انتقادات دوستاني مثل شما نبود سايت اينقدر پيشرفت نمي كرد .

ببني سينا جان همانطور كه شما براي هر امتياز مثبتي زحمت كشيديد ساير كاربران هم همين كار و كردن و زحمت بسياري كشيدن وقتي كسي بيهوده امتياز منفي ميده يعني به حق ديگران تجاوز كرده مگر اينكه كاملا منطقي و از روي استدلال منفي داده باشه . وقتي كسي امتياز منفي رو بيهوده به كسي ميده حتما قصدو غرضي داره و از ديد من حتما اسيبهاي ديگه اي هم به ديگران ميزنه . من جلوي اين كار و ميگيرم سينا جان و ساكت نميشينم .

شما اگر انتقاد ميكرديد فقط مطمئن باشيد كه هيچ وقت امتيازاتتون كم نميشد . مطمئن باشيد . ما ايرانيها بايد ياد بگيريم كه به حق و اعتقاد ديگران احترام بگذاريم بايد نتيجه كارهاي خودمون رو هر چي كه هست قبول كنيم .

ما بدون قصد و غرض مسابقه بر گذار كرديم و در نهايت هر مدير تصميم خودش رو گرفت و در نهايت امتيازها رو جمع كرديم و بهترين نتيجه رو بهمن جان گرفتن .

اينجا ما محيط ازادي و با انگيزه اي رو ايجاد كرديم و هر كسي حقي داره مگر اينكه به ديگران توهين كنه و يا تهمت بزنه و يا حق ديگران رو ضائع كنه .

مطمئن باشيد كه بيشتر از هر سايت و فرومي به وجود شما دوستان اهميت ميديم و احترام ميگذاريم . ما هم بي اشتباه نيستيم ولي اگر واقعا اشتباهي كرديم دوست داريم بدونيم و اگر واقعا اشتباه از ما بوده حتما و مطمئن باشيد كه عذر خواهي خواهيم كرد ولي نه اينكه طرف به اسرار و بدون دليل بگه ما اشتباه كرديم و اخرش هيچ مدركي نداشته باشه . اين واقعا ناراحت كنندست .

سينا جان اگر شما برنده ميشديد ايا اينقدر ناراحت ميشيديد و ميگفتيد كه در انتخاب ضعف بوده ؟؟؟؟

اگر جوابتون اره هستش مطمئننا شما ادم صادقي نيستيد .

در كل اينجا و هر سايت ديگه اي متعلق به بازديد كنندست پس ما در وحله دوم اهميت هستيم

@};- :o ;)

لینک به دیدگاه

سینا جان شما یک خاطره خیلی زیبا از این مسابقه درست کردی که هیچ کس یادش نخواهد رفت ....تبریک میگم که چه طور از کاه کوه ساختین و یک نفره مسابقه رو به دهن همه تلخ کردید. این مسابقه داور داشت و تموم شد رفت ولی چون برنده مطابق میل شما نبود و علی رغم اینکه میدونید تصمیم عوض نمیشه باز شروع به انتقاد یک طرفه کردید و منفی معنی دار دادید .

خواهش می کنم عزیزم ولی تا جایی که من یادم میاد کلا بحث در مورد این بود که چرا من باید جریمه شدم و هیچ ربطی هم به مسابقه نداشت بحث من !! حالا شما چرا فکر می کنید این مسابقه به کام همه تلخ شد رو من نمیدونم !!

من میگم چرا دادن نظر باید خلاف باشه شما میگی میگی بهمن جون برنده شده رفته !! میشه بگید چه ربطی دارن به هم ؟ چون تو این تاپیک گفته شده به هم ربط دارن !!

تقاقا اینکه نمیتونید حرفتون رو تو دلتون نگه دارید یک خصوصیت خودخواهانست و شما اصلا اهمیت نمیدی که بقیه رو برنجونی. ایا به نظر شما این مایه افتخار است ؟؟؟

سالار جان با تمام علاقه ای که به شما یکی دارم ولی اینو دیگه انتظار نداشتم !

سالار جون برو اون بالا پست من رو بخون و ببین کجا من گفتم که این خصوصیت من قابل افتخار هست !! تا جایی که یادم میاد و الان هم دیدم ، خودم گفتم که این یک اشکال است !! من کجا گفتم قابل افتخار هست !!

دوستان خواهشا این بحث رو به پایان برسونید چون ادامش باعث دلخوری و سو تفاهم بین دوستان و مدیران میشه.

جواب اینو یکم پایین تر میدم

من تا حالا کسی رو بن نکردم ، شاید هم نکنم .

احسن بر شما پوریا جون

از گروه مدیریتی بخاطر مطلبی که توی پست 85 نوشتم عذرخواهی می کنم ، هیچ تضمینی برای پاک نشدن پست ها نمی دم .

سینا جان تا پست 85 می خواستم کمکی کرده باشم ولی ... متاسفانه بایستی بگم که آقای حسینی پست های شمارو پاک خواهند کرد (شک نکن) چون خیلی تند رویی کردید

اینجاش دیگه خیلی خنده دار بود به خدا !! من دو روز قبلش گفته بودم که شک نکنید @};-

این خصوصیت که انتقادات رو قایم کنیم و زود سرکوب کنیم فقط برای من و شما و آقای حسینی نیست ، برای ما ایرانی ها هست عزیزم @};-

ببني سينا جان همانطور كه شما براي هر امتياز مثبتي زحمت كشيديد ساير كاربران هم همين كار و كردن و زحمت بسياري كشيدن وقتي كسي بيهوده امتياز منفي ميده يعني به حق ديگران تجاوز كرده مگر اينكه كاملا منطقي و از روي استدلال منفي داده باشه . وقتي كسي امتياز منفي رو بيهوده به كسي ميده حتما قصدو غرضي داره و از ديد من حتما اسيبهاي ديگه اي هم به ديگران ميزنه . من جلوي اين كار و ميگيرم سينا جان و ساكت نميشينم .

بنده هم برای کار خودم استدلالم رو عرض کردم خدمتتون

حالا چه درست و چه غلط این استدلال منه ، و من اگر حق دارم نظر بدم ، میخوام نظرم رو در جهت منفی بدم

لینک به دیدگاه

اينجا ما محيط ازادي و با انگيزه اي رو ايجاد كرديم و هر كسي حقي داره مگر اينكه به ديگران توهين كنه و يا تهمت بزنه و يا حق ديگران رو ضائع كنه .

همه پست هام رو دوباره خوندم ، من به کسی توهین کردم ؟

سينا جان اگر شما برنده ميشديد ايا اينقدر ناراحت ميشيديد و ميگفتيد كه در انتخاب ضعف بوده ؟؟؟؟

نه ولی این نه گفتن مهم نیست ، مهم اینه که چرا نه !! علتش رو بالا بالاها گفتم ولی ظاهرا همه دوستان هیچ چیزی از پست من نخوندن و فقط یک ضرب اومدن به من اشکال بگیرن @};- خوب دیگه بالاخره ما یه کاربر عادی شما ..... باور کنید منم بودم همین کارو میکردم آقای حسینی ، بخدا اینو جدی میگم @};-

دوستان خواهشا این بحث رو به پایان برسونید چون ادامش باعث دلخوری و سو تفاهم بین دوستان و مدیران میشه.

جواب اینو یکم پایین تر میدم

این حرف دقیقا دو تا از دوستانی زدن که واقعا ازشون خیلی خوشم میاد ولی یه سوال

واقعا نمیخوایید به یه نتیجه ای برسید ؟ نمیخوایید بعضی چیزا شفاف سازی بشه ؟ ترجیح میدین بعضی از حرف ها هیچ وقت گفته نشه ؟

من نمیخوام در جهت مخالف آب شنا کنم اگر واقعا فرهنگ ما اینه که همه بزنن تو سرمون و نونمونو از دستمون بگیرن ، منم حرفی ندارم و مثل شماها و خواسته شما ها بحث رو همین جا تموم می کنم

لینک به دیدگاه

اگر جوابتون اره هستش مطمئننا شما ادم صادقي نيستيد .

آقای حسینی هیچ شکی نیست که شما انسان خیلی خیلی صادقی هستید و مطمئن باشید اینو از ته ته دل میگم

(البته این که شما در حق من بی انصافی کردین رو من بازم میگم ولی دلیل بر این نیست که شما انسان فوق العاده امانتدار و صادقی نباشد و من هیچ شکی در صداقت شما ندارم و نخواهم داشت)

پس بذارید با این مقدمه به چیزی بهتون بگم @};-

یکی میاد کلی پست میزنه ، کلی فعالیت میکنه بعدش 4 نفر تشکر میکنن و دو نفر بهش مثبت میدن و میرن و بعد یکی (مثلا خود شما) یه پست میزنه مثلا فقط یه کلمه میگه سلام ! بعد میبینی 1000 نقر ازش تشـــکر کردن و کلی امتیاز ++ و . . . . . .

همینو میتونید همین الانشم زیر پستتون ببینید در حالیکه من با رنگ قرمز و فونت بزرگ نوشتم که این اخلاق من که نمیتونم حرفو تو دلم نگه دارم اشکال خیلی بزرگیه انوقت طرفدار شما میاد میگه مگه افتخار داره این کار ؟ به خدا خنده داره قول میدم برای خوندن پست 100 خطیه من حداکثر 30 ثانیه وقت گذاشته و برای خوندن پست 20 خطیه شما نیم ساعت وقت گذاشته

خوب حالا بگذریم از این حرفها

شما از لحاظ سنی از من بزرگترید و مهمتر از همه شما بازاری هستید پس در نتیجه شما با هزاران هزار انسان هم صحبت شدین و درنتیجه انسانها رو خیلی خیلی بهتر از من میشناسید

پس اگه یکی میاد یه کلمه بهتون سلام میده و میره اونم میدونید که به چه منظور بهتون سلام میده

حالا اگر اجازه بدین من فقط میخوام (مثل دوران ابتدایی) یه شعر براتون بخونم @};- :p و بحث تموم بشه (و بازم سرمون رو زیر برف فرو کنیم)

اگرم که اجازه نمیدین خوب فدای سرتون ، همین پستهام رو هم پاک کنید ، بعدشم تاپیک رو قفل کنید تا همه برن پی کارشون ;)

اجازه میدین آقای حسینی ؟ (نیم خط بیشتر نیست)

ویرایش شده توسط sinastar
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...