رفتن به مطلب

کامیاب
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستای خوبم

چند روز پیش من مطلبی رو برای دوست و همکار عزیزم جناب اقای سعید حسینی ارسال کردم که دور از معرفت بود به بقیه نشونش ندم این متن رو در ادامه بخونید ...

سلام اقا حسینی
نظر من درباره شما و لیون اینه

در مورد سعید حسینی و مدیریتش :
بنظر من سعید حسینی یک مدیر نیست ایشون یه رهبره اکتیو هستش، منظورم یه رهبر پر انرژی > شوخ طبع و در عین حال جدی
جوری زندگیشون رو اداره میکنن که هیچ وقت کارهای دیگشون رو با هم قاطی نمیکنن (فقط درمورد کار ) مثلاً اگر تا 2 دیقه پیش با جای دیگه بحثشون شده باشه به هیچ وجه با کار دیگه ای قاطیش نمیکنن و به طرز فوق العاده ای اون رو مدیریت میکنن

اما در مورد مجموعه لیون :
خب مجموعه لیون قطعاً قدرتمند ترین مجموعه در بخش سخت افزار تو ایرانه و این رو با قاطعیت میگم، به چند دلیل خیلی ساده : یک اینکه این تیم پشت هم هستند و به هیچ وجه پشت هم رو خالی نمیکنن -2دو اینکه این تیم با داشتن اطلاعات فوق العاده و بروز رقیب جدی و در عین حال رفیق سالمی برای بقیه کسایی هست که دارن توی فضای اینترنتی کار میکنن-3 اینکه مجموعه لیون همیشه صداقت رو داشته و همیشه پیگیر کار مشتریان هست و همیشه سعی رو بر این داره که مشتری راضی بمونه و خب این بحث ( مشتری مداری ) 98 در صد از مجموعه های دیگه نمیان رعایت کنن

در کل شخص سعید حسینی ادمی پر انرژی با فکری باز هستش ، رهبر و دوست یک تیم بزرگ هستش > اینکه بگم مدیر نه بنظر من مدیر کلمه جالبی نیست ایشون هیچ وقت از بالا به کارمندانش نگاه نکرده بنظر من تا حالا ( نظر من اینه چون هیچ وقت حس نکردم که بهم دستور بدن همیشه کار هایی که ازم خواستن  در واقع یک خواهش بوده و این موضوع من رو بیشتر مجاب به انجام کار میکنه )

مجموعه لیون  = صداقت

خب بعد از این متن میرم سراغ کاری که تقریبا نسخه بتای اون رو با همکاری دوستان عزیزم انجامش دادیم ( بدلیل جلوگیری از تبلیغ فقط اسم دوستانم رو میبرم و از اسم مجموعه هیچ چیزی کفته نخواهد شد )

عکس های متعلق به بازی شبیه ساز کامیون هست یک بازی فوق العاده ( البته خیلی جای پیشرفت داره ) با دسترسی های زیاد و در عین حال هیجان انگیز ، خب اسم این بازی شبیه ساز Euro Truck Simulator 2 هستش که با کمک دوستانم و ایده خودم این کار رو روی این بازی به اجرا در اوردیم خب خودتون ببینید

*** دوستان این کار ، بتا هست و کار اصلی بزودی اکی میشه ***

7011146870246233422_ets2_00103.jpg

16970146870246439889_ets2_00102.jpg

1636314687024733204_ets2_00100.jpg

6151146870247322024_ets2_00099.jpg

37885146870247422577_ets2_00097.jpg

طراحی و گرافیک : مهدی کامیاب
مدل سه بعدی : مهدی کینگ
تبدیل : مسلم فرهمند
ادیت و ویرایش : امیر حسین دواتگری

پ.ن : افتخار میکنم لیونی هستم و عضو کوچکی از این مجموعه بزرگ و قدرتمند هستم / ارادتمند مهدی کامیاب ...

لینک به دیدگاه

سلام، با چه انجینی بازی رو میسازید؟

Sent from my C2105 using Tapatalk

سلام دوست خوبم

بازی رو ما نساختیم براش مد اماده درست کردیم ( اضافات ) که با نرم افزار های گرافیکی بسیار ساده قابل ویرایش و ساخت هست ( البته به کد نویسی نیاز داره حتماً )

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

سلام دوستای خوبم

چند روز پیش من مطلبی رو برای دوست و همکار عزیزم جناب اقای سعید حسینی ارسال کردم که دور از معرفت بود به بقیه نشونش ندم این متن رو در ادامه بخونید ...

سلام اقا حسینی
نظر من درباره شما و لیون اینه

در مورد سعید حسینی و مدیریتش :
بنظر من سعید حسینی یک مدیر نیست ایشون یه رهبره اکتیو هستش، منظورم یه رهبر پر انرژی > شوخ طبع و در عین حال جدی
جوری زندگیشون رو اداره میکنن که هیچ وقت کارهای دیگشون رو با هم قاطی نمیکنن (فقط درمورد کار ) مثلاً اگر تا 2 دیقه پیش با جای دیگه بحثشون شده باشه به هیچ وجه با کار دیگه ای قاطیش نمیکنن و به طرز فوق العاده ای اون رو مدیریت میکنن

اما در مورد مجموعه لیون :
خب مجموعه لیون قطعاً قدرتمند ترین مجموعه در بخش سخت افزار تو ایرانه و این رو با قاطعیت میگم، به چند دلیل خیلی ساده : یک اینکه این تیم پشت هم هستند و به هیچ وجه پشت هم رو خالی نمیکنن -2دو اینکه این تیم با داشتن اطلاعات فوق العاده و بروز رقیب جدی و در عین حال رفیق سالمی برای بقیه کسایی هست که دارن توی فضای اینترنتی کار میکنن-3 اینکه مجموعه لیون همیشه صداقت رو داشته و همیشه پیگیر کار مشتریان هست و همیشه سعی رو بر این داره که مشتری راضی بمونه و خب این بحث ( مشتری مداری ) 98 در صد از مجموعه های دیگه نمیان رعایت کنن

در کل شخص سعید حسینی ادمی پر انرژی با فکری باز هستش ، رهبر و دوست یک تیم بزرگ هستش > اینکه بگم مدیر نه بنظر من مدیر کلمه جالبی نیست ایشون هیچ وقت از بالا به کارمندانش نگاه نکرده بنظر من تا حالا ( نظر من اینه چون هیچ وقت حس نکردم که بهم دستور بدن همیشه کار هایی که ازم خواستن  در واقع یک خواهش بوده و این موضوع من رو بیشتر مجاب به انجام کار میکنه )

مجموعه لیون  = صداقت

خب بعد از این متن میرم سراغ کاری که تقریبا نسخه بتای اون رو با همکاری دوستان عزیزم انجامش دادیم ( بدلیل جلوگیری از تبلیغ فقط اسم دوستانم رو میبرم و از اسم مجموعه هیچ چیزی کفته نخواهد شد )

عکس های متعلق به بازی شبیه ساز کامیون هست یک بازی فوق العاده ( البته خیلی جای پیشرفت داره ) با دسترسی های زیاد و در عین حال هیجان انگیز ، خب اسم این بازی شبیه ساز Euro Truck Simulator 2 هستش که با کمک دوستانم و ایده خودم این کار رو روی این بازی به اجرا در اوردیم خب خودتون ببینید

*** دوستان این کار ، بتا هست و کار اصلی بزودی اکی میشه ***

7011146870246233422_ets2_00103.jpg

16970146870246439889_ets2_00102.jpg

1636314687024733204_ets2_00100.jpg

6151146870247322024_ets2_00099.jpg

37885146870247422577_ets2_00097.jpg

طراحی و گرافیک : مهدی کامیاب
مدل سه بعدی : مهدی کینگ
تبدیل : مسلم فرهمند
ادیت و ویرایش : امیر حسین دواتگری

پ.ن : افتخار میکنم لیونی هستم و عضو کوچکی از این مجموعه بزرگ و قدرتمند هستم / ارادتمند مهدی کامیاب ...

خب دوستان این ورژن طبق اعلام قبلی ورژن بتا بود و نسخه حرفه ای در حال طراحی هستش و بزودی ارائه میشه اما نه این مدل بلکه یه محصول جدید روی تریلر کار داره میشه که عالیه

موفق باشید . D:

ویرایش شده توسط کامیاب
لینک به دیدگاه

سلام دوست خوبم

بازی رو ما نساختیم براش مد اماده درست کردیم ( اضافات ) که با نرم افزار های گرافیکی بسیار ساده قابل ویرایش و ساخت هست ( البته به کد نویسی نیاز داره حتماً )

موفق باشید .

فکر نکنم تغییر تکسچر کدنویسی لازم داشته باشه و کار سختی باشه :wacko:

لینک به دیدگاه

خسته نباشید عزیز.  @};-  کار تمیزی انجام دادید.

لینک به دیدگاه

فکر نکنم تغییر تکسچر کدنویسی لازم داشته باشه و کار سختی باشه :wacko:

سلام دوست خوبم  :)  یک سری کد های بسیار ساده داخل فایلهای scs وجود داره و اگر خودتون فکر میکنم بدونید این کد های یکسری جابجایی ها و یکسری اضافات دارند که با نسخه 1.24 بازی یوروتراک که به قابلیت کوپلینگ مجهز شده انجام میشند ( یعنی در نسخه های قبلی کد نویسی لازم نبوده به هیج عنوان ) اما در نسخه جدید قطعاً و قطعاً و قطعاً نیاز به کد نویسی داره عزیزم و در صورت عدم کد نویسی به هیچ وجه کارهای انجام شده نمایان نمیشن چون قابلیت کوپلینگ این موضوع رو به دردسر انداخته

خب دوستان این ورژن طبق اعلام قبلی ورژن بتا بود و نسخه حرفه ای در حال طراحی هستش و بزودی ارائه میشه اما نه این مدل بلکه یه محصول جدید روی تریلر کار داره میشه که عالیه

موفق باشید . D:

لینک دانلود نسخه بتا سازگار با تمامی نسخه های قبل از 1.24 بازی Eruo Truck Simulator 2 بزودی در همین پست ارائه میشه  :D  بار * لیون کامپیوتر *رو جابجا کنید

این بازی واقعاً خوبه برای کسانی که کار مدیریتی یا شبیه ساز هایی همچون Simcity ، Sim...S و .. رو دوست دارند .

لینک به دیدگاه

برای دانلود این مد روی این لینک ( 4 تا تریلر متفاوته D: ) کلیک کنید .

توجه داشته باشید این نسخه بتا هستش البته منظورم اینه که زیاد برای حرفه ای بودنش وقت نبوده که کار بشه اما بزودی حرفه ای ترش رو میذاریم واسه دانلود، فقط فعلا بار لیون کامپیوتر رو به موقع برسونید به مقصد D: که همه لیونی ها منتظرن .

توجه داشته باشید این مد فعلاً فقط روی نسخه های قبل از 1.24 بازی قابل اجرا هستش و روی کامپیوتر دوستانی که نسخه اورجینال و هم دوستانی که نسخه کرک شده رو دارند قابل اجرا هست .

آموزش نصب :

قابل رو دانلود کنید و پس از دانلود EXtract کنید و فایل lion.scs رو توی این آدرس Documents/eruotarucksimulator2/mod بریزید اگه پوشه Mod موجود نبود یه پوشه به همین اسم بسازید و فایل رو داخلش بریزید و برید تو بازی و از قسمت Mod Manager مد رو فعال کنید و پروفایلتون رو مجدداً بارگذاری کنید و از این مد لذت ببرید .

ممنون از تمام دوستانی که برای مراحل این کار زحمت کشیدند بخصوص ، شرکت بزرگ SCS Software که راهنمایی های خوبی بهمون دادن و دستمون رو تو طراحی کامیون ها،تریلر ها و حتی نقشه های گسترده بازی باز گذاشتند .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط کامیاب
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

خسته نباشید عزیز.  @};-  کار تمیزی انجام دادید.

خواهش میکنم دوست خوبم D:

خسته نباشی!! :clapping:  :clapping:

ممنونم .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خب دوستان مد بار لیون هم دیگه تقریباً 90 درصدش تموم شده و بزودی منتشر میشه تو همین پست حالا فعلاً عکساشو ببینین از دور تا خودش بپزه D:

7658147125200133637_ets2_00106.png

2108214712520353344_ets2_00107.png

27500147125206819372_ets2_00109.png

24392147125209930249_ets2_00108.png

34753147125215915291_ets2_00111.png

17953147125217229126_ets2_00112.png

648314712522207903_ets2_00113.png

4876147125225534684_ets2_00114.png

40322147125232520545_ets2_00115.png

34714147125237144298_ets2_00117.png

43244147125238922170_ets2_00116.png

خب دوستان همونطوری که میبینید افت فریم وجود داره توی عکس ها و اونم به این دلیل هست که اسکرین شات برنامه خود بازی این مشکل رو داره که با توجه به این موضوع بر ان شدیم که یک تیزر ویدئویی رو اماده کنیم که اون بزودی تو همین پست به نمایش گذاشته میشه

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

جالب شده @};-

دوستان فقط تصادف نکنید قطعات حساسه :D

تو گیم دیگه ای کمک خواستی به بنده یه اطلاع بده شاید بتونم کمکت کنم

سلام عزیزم

حتماً

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان گلم

خب نوبتی هم باشه نوبتِـــــــــــــــــــــــــــــــــــ

لیوناپه !

درسته لیوناپــــــ

بزرگترین بازار اینترنتی دیجیتال و گجت ایران

یه تیزر آماده کردیم ( بِتا ) داره کامل میشه فقط ببینیدش تا کار بطور کامل رونمایی بشه .

برای دیدن ویدئو به لینک زیر مراجعه کنید .

http://www.aparat.com/v/uJvO1

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...