رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید قطعات کیس تا سقف 3 میلیون تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.وقت به خیر.من میخوام یه سیستم جمع کنم.فقط کیس.تا سقف 3 میلیون تومان.

این قطعه ها رو خودم انتخاب کردم.

مدل نام قطعه     Intel Core i5 6600 K CPU   Asus H170 Pro Gaming MotherBoard   GSkill RipjawsV 2*8GB DDR4 2400 RAM   صبر میکنم تا GTX 1060 بیاد VGA   Western Digital Purple Surveillance Edition 4TB 64MB Cache  HDD   SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD   LG 29UM65 Ultrawide IPS Monitor Monitor   GREEN 650A-UK Power   GREEN X3 + Viper Case

1- لطفا دقیق بررسی کنید ببینید که اینا با هم مچ هستند یا نه؟

2-قطعات دیگه ای هم هست که با همین بودجه کارایی بهتری رو ارائه بده یا خیر؟

3-کارت گرافیک GTX 1060 کی میاد  و قیمت حدودیش چقدره؟

4-هارد رو چی پیشنهاد میدید؟من یه هارد با ظرفیت بالا و سرعت حداقل 7200 میخوام.حداقل 4 ترا باشه چون فایل زیاد دارم.

5-نظرتون در مورد SSD انتخابی چیه؟خوبه آیا؟

6-مانیتوری که ارزون باشه و فول اچ دی و IPS چی پیشنهاد میکنید؟من خودم این مدل ال جی رو انتخاب کردم.به دلیل اینکه 1- بزرگه 2- رزولیشنش بیشتر از فول اچ دی -IPS

الترا واید بودن مانیتور تو گیم اذیت نمیکنه؟زمان پاسخ گویی مانیتور چی؟چه انتخاب های دیگه ای دارم؟

7- مادربورد تمام قابلیت های سی پی یو رو ساپورت میکنه؟

لطفا دقیق و کامل و با ذکر دلیل و مدرک پاسخ بدید.

ممنون از نظرات ارزشمند شما اساتید گرامی....

لینک به دیدگاه

مدل نام قطعه     Intel Core i5 6600 K CPU   Asus H170 Pro Gaming MotherBoard   GSkill RipjawsV 2*8GB DDR4 2400 RAM   صبر میکنم تا GTX 1060 بیاد VGA   Western Digital Purple Surveillance Edition 4TB 64MB Cache  HDD   SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD   LG 29UM65 Ultrawide IPS Monitor Monitor   GREEN 650A-UK Power   GREEN X3 + Viper Case

3-کارت گرافیک GTX 1060 کی میاد  و قیمت حدودیش چقدره؟

4-هارد رو چی پیشنهاد میدید؟من یه هارد با ظرفیت بالا و سرعت حداقل 7200 میخوام.حداقل 4 ترا باشه چون فایل زیاد دارم.

6-مانیتوری که ارزون باشه و فول اچ دی و IPS چی پیشنهاد میکنید؟من خودم این مدل ال جی رو انتخاب کردم.به دلیل اینکه 1- بزرگه 2- رزولیشنش بیشتر از فول اچ دی -IPS

الترا واید بودن مانیتور تو گیم اذیت نمیکنه؟زمان پاسخ گویی مانیتور چی؟چه انتخاب های دیگه ای دارم؟

در خصوص هارد پیشنهاد من این هست از سری پرپل استفاده نکنید چون این سری بیشتر بدرد ارشیو میخوره

بهترین گزینه سری بلو وسترن هست

WD Blue 4TB 64MB Buffer HDD

که سرعتش 5400 هست اگرچه در همین حجم سری بلک هست با 7200 اما هزینه بسیار بالایی هست و ارزش خرید برای کاربری معمولی رو نداره

اما این سری سیگیت هم به دلیل سرعت بالای 7200 کمی سر صدا داره...

Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm SATA3

در خصوص مانیتور اگرچه من بشخصه با اولترا واید زیاد راحت نیستم...در فیلم یا بازی باعث میشه تصورکرد اشخاص قدهای کوتاهی دارند :wacko: اما نوع مانیتور معمولا به خود شخص برمیگرده که از چه نوع صفحه ایی خوشش میاد اما در این مورد من پیشنهاد میکنم این سری رو هم مد نظر داشته باشید

ASUS VN289Q 28Inch LED Monitor

ASUS MX239H AH-IPS 23inch Monitor

در خصوص SSD و حجمش بستگی به خودتون اگر فکرمیکنی یک Samsung 850 EVO 120GB SATA3 برای نصب ویندوز کم هست و نیاز به حجم بالاتری دارید برید به سراغ 250

در اخر هم در خصوص کیس پیشنهاد من این هست با این بودجه برای کیس به سراغ گرین نرید تا بعدا به دلیل کیفیت بدنه تو زوقتون نخوره.

DeepCool DUKASE

DeepCool KENDOMEN Ti Case

و یا سری های Raidmax

در خصوص هماهنگی قطعات هم ... قطعات مچ هستند اما در اخر پیشنهاد میدم به دلیل این که بعد از ورود سری 1060 قیمت ها بسیار بالاس و کمی زمان نیاز هست تا قیمت ها متعادل بشه در این خلال تا زمانی که بتونید انتخابی درست و با قیمتی مناسب داشته باشید پیشنهاد من این هست به سراغ سری 900 یا R9 که مواردی به صورت دست دوم در بازارچه هست برید تا قیمت ها سری 1000 متعادل بشه اگر به دنبال بازی در رزولویشن های بالاتر از Full hd نیستید

لینک به دیدگاه

سلام اول از هم مانیتور انتخابی اصلن توصیه نمیشه 14 میلی هست و برای گیم ب هیچ عنوان مناسب نیست 

رم همین مدل باس 2133 بگیرید

سی پی یو هم سری k نیازی نیست 6600 بدون K بگیرید 

پاور اگه میتونید از بزند بهتری تهیه کنید مثل Corsir OR Cooler Master  

هارد هم ک مخصوص دوربین های مدار بسته هست . ب نظرم 2 تا هارد 2TB Seagate تهیه کنید

مانیتور هم ب نظرم 27 اینچ بگیرید 

لینک به دیدگاه

مدل نام قطعه Intel Core i5 6600 K CPU Asus H170 Pro Gaming MotherBoard GSkill RipjawsV 2*8GB DDR4 2400 RAM صبر میکنم تا GTX 1060 بیاد VGA Western Digital Purple Surveillance Edition 4TB 64MB Cache HDD SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD LG 29UM65 Ultrawide IPS Monitor Monitor GREEN 650A-UK Power GREEN X3 + Viper Case

3-کارت گرافیک GTX 1060 کی میاد و قیمت حدودیش چقدره؟

درود من هر جور حساب میکنم قطعات کیسی که شما میخوای بیشتر از 3 تومن در میاد،

یه بررسی مجدد بکنین قطعاتتونو[emoji4] [emoji120]

ویرایش شده توسط Mohsenbike
لینک به دیدگاه

درود

نظر من هم نظر دوستمون Nima_061 هستش....

سی پی یو سری k نخرید

پاور Corsair Vs650 تهیه کنین

هارد هم از دوتا Seagate 2TB استفاده کنین

لینک به دیدگاه

مرسی از نظراتتون.....

در مورد مانیتور من ال جی رو دوست دارم.تو دیجی کالا زده پنج میلی ثانیه...البته مدل بیست و پنج اینچش چهارده میلی ثانیه اس...ولی بیست و نه اینچ رو زده پنج میلی...

از مانیتور های ایسوسی که معرفی کردید زیاد خوشم در مورد مانیتور چندین بررسی دیدم تو یوتیوب ولی کسی در مورد مشکل گوستینگ چیزی نگفته بود. بیشتر از یه تومن نمی تونم واسه مانیتور هزینه کنم.

در مورد هارد مدل بلو مطمعن هستید که کارایی لازم رو داره؟؟با توجه به ۵۴۰۰ دور بودنش؟؟دوتا هارد دو ترا قیمتش بیشتر میشه.

مورد کیس چرا کیس گرین رو پیشنهاد نمیکنید؟مشکلش چیه دقیقا؟من قبلن واسه سیستم های معمولی گرین مگنوم گرفتم جنسش خوب بود...کیس های معرفی شده فقط مدل دوکیس ظاهرش قشنگ بود که امکاناتش به نظرم از گرین کمتر بود.یه دونه فن هم بیشتر همراهش نیست.

مدل و قیمت پاور های جایگزین رو بدید...مشکل پاور گرین چیه؟

در مورد گرافیک هم نمی خوام دو بار هزینه کنم.فکر میکنید ۱۰۶۰ حدودا چقدر طول بکشه تا بیاد و قیمتش نرمال بشه؟؟و با کدوم گرافیک از نسل فعلی مقایسه میشه؟

در مورد سی پی یو چرا مدل k پیشنهاد نمیشه ؟فکر میکنم زیاد تفاوت قیمت ندارن.

مرسی از شما که وقت میزارید و پاسخ دقیق میدید.

در ضمن دوستان این نکته رو متذکر بشم که قصد خرید از لیوت کامپیوتر رو ندارم و میخوام از جایی دیگه به صورت اقساط خرید کنم...

لینک به دیدگاه

مرسی از نظراتتون.....

در مورد مانیتور من ال جی رو دوست دارم.تو دیجی کالا زده پنج میلی ثانیه...البته مدل بیست و پنج اینچش چهارده میلی ثانیه اس...ولی بیست و نه اینچ رو زده پنج میلی...

از مانیتور های ایسوسی که معرفی کردید زیاد خوشم در مورد مانیتور چندین بررسی دیدم تو یوتیوب ولی کسی در مورد مشکل گوستینگ چیزی نگفته بود. بیشتر از یه تومن نمی تونم واسه مانیتور هزینه کنم.

در مورد هارد مدل بلو مطمعن هستید که کارایی لازم رو داره؟؟با توجه به ۵۴۰۰ دور بودنش؟؟دوتا هارد دو ترا قیمتش بیشتر میشه.

مورد کیس چرا کیس گرین رو پیشنهاد نمیکنید؟مشکلش چیه دقیقا؟من قبلن واسه سیستم های معمولی گرین مگنوم گرفتم جنسش خوب بود...کیس های معرفی شده فقط مدل دوکیس ظاهرش قشنگ بود که امکاناتش به نظرم از گرین کمتر بود.یه دونه فن هم بیشتر همراهش نیست.

مدل و قیمت پاور های جایگزین رو بدید...مشکل پاور گرین چیه؟

در مورد گرافیک هم نمی خوام دو بار هزینه کنم.فکر میکنید ۱۰۶۰ حدودا چقدر طول بکشه تا بیاد و قیمتش نرمال بشه؟؟و با کدوم گرافیک از نسل فعلی مقایسه میشه؟

در مورد سی پی یو چرا مدل k پیشنهاد نمیشه ؟فکر میکنم زیاد تفاوت قیمت ندارن.

مرسی از شما که وقت میزارید و پاسخ دقیق میدید.

در ضمن دوستان این نکته رو متذکر بشم که قصد خرید از لیوت کامپیوتر رو ندارم و میخوام از جایی دیگه به صورت اقساط خرید کنم...

البته همانطور که گفتم خارج از بحث کیفیت در مانیتور و بحث های فنی بیشتر مربوط به نظر خود شخص هست که با کدوم مانیتور و چه سایزی راحت هست

در خصوص کیس های گرین هم عزیزان در فروم تایپیک هایی زده بودند و حتی در مورد کیس های سری X3 اگر ذهن یاری بکنه...گویا سری های جدید این شرکت از مواد نامرغوب استفاده میشه و کیفیت لازم رو نداره در نتیجه با توجه به هزینه ایی که میکنید ارزش خرید رو نداره

در خصوص مدل های پیشنهاد من تنها دو مدل که از نظر قیمت به صرفه و امکانات خوبی میدن پیشنهاد دادم

اما در رنج قیمت 250 تومان

RaidMax Narwhal Black - Titanium Case

RaidMax Case SUPER AEOLUS

و یا دیگر مدل ها در این رنج قیمت

در خصوص هارد هم سرعت قابل قبولی ارائه میکنند اگرچه باتوجه به این که قصد تهیه SSD رو دارید از نظر سرعت بود و سیستم جای نگرانی نباید داشته باشید

در اخر هم باتوجه به این که عزیزان در خصوص پردازنده صحبتی کردند لازم به ذکر هست با توجه به دلیل اختلاف کم قیمت 6600 با سری 6600k داره خرید 6600k منطقی تر هست

در عین حال هم در صورت خواستند پردازنده رو بفروشند فروشش هم راحت تر هست

لینک به دیدگاه

دوستان دیگه اگه نظری دارن خوشحال میشم بدونم....

لینک به دیدگاه

در مورد کیس تصمیم گرفتم مدل دوکیس رو بگیرم...قیمتشم کمتره.

کسی اگه تجربه کار کردن با مانیتور 29um65 رو داره ممنون میشم اگه تجربیاتش رو در اختیار ما هم بزاره...

با مادربورد سری h170 میشه سی پی یو رو اورکلاک هم کرد یا خیر؟ یه مادربورد از سری z170 که تمام قابلیتهای asus h170 pro gamign رو داشته باشه چقدر در میاد؟آیا اصلا نیازی هست یه همین مادربورد کافیه؟

رم ها از XMP پشتیبانی میکنند؟

-------------------------------------------------------------------------

من چند سال پیش خیلی پیگیر فروم بودم....احساس میکنم اون موقع بچه ها فعال تر بودن تو این بخش .... 

لینک به دیدگاه

در مورد کیس تصمیم گرفتم مدل دوکیس رو بگیرم...قیمتشم کمتره.

کسی اگه تجربه کار کردن با مانیتور 29um65 رو داره ممنون میشم اگه تجربیاتش رو در اختیار ما هم بزاره...

با مادربورد سری h170 میشه سی پی یو رو اورکلاک هم کرد یا خیر؟ یه مادربورد از سری z170 که تمام قابلیتهای asus h170 pro gamign رو داشته باشه چقدر در میاد؟آیا اصلا نیازی هست یه همین مادربورد کافیه؟

رم ها از XMP پشتیبانی میکنند؟

-------------------------------------------------------------------------

من چند سال پیش خیلی پیگیر فروم بودم....احساس میکنم اون موقع بچه ها فعال تر بودن تو این بخش .... 

در سری H نمیشه پردازنده رو اورکلاک کرد

در خصوص سری pro gaming

ASUS Z170 Pro Gaming LGA1151 Z170 Mainboard

این از همان سری هست تنها با چیپست Z170

درکل اگر مصرف شما گیم هست و اهل اورکردن و این دست موارد نیستید نیازی نیست به سمت موارد گرون تر برید

اما به دلیل اختلاف کم قیمت مادربرد

ASUS H170 PRO GAMING LGA1151 H170 Mainboard

با سری های Z170

ASUS Z170-K LGA1151 Z170 Mainboard

GIGABYTE Z170-D3H LGA1151 Z170 Mainboard

ASUS Z170-A LGA1151 Z170 Mainboard 

ارزش داره با کمی هزینه بیشتر به این سمت برید

اگرچه در صورتی که بخواهید هزینه رو کاهش بدید مادربرد های با چیپ ست های B150 یا H110 و ارزان قیمت نیز کار شمارو راه میندازند تا هزینه صرفه جویی شده رو در قسمت های دیگر هزینه کنید

رم ها از XMP پشتیبانی میکنند اما مادربرد ASUS H170 PRO GAMING LGA1151 H170 Mainboard مد نظر رم هارو در 2133 ست میکنه

لینک به دیدگاه

مرسی از پاسختون...

واسه پاور اگه میشه یه بررسی مجدد بفرمایید که مناسب باشه.هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت....اگه پاور دیگه ای در حد این سیستم هست که قیمتشم پایین تر باشه لطفا معرفی کنید.

فقط من مارک های غیر گرین رو زیاد نمیشناسم...اگه ممکنه توضیح بدید که کیفیت مدلی که پیشنهاد میکنید به گرین میرسه یا خیر.

در مورد کولر سی پی یو من مدل deep cool grammaxx 200t رو انتخاب کردم.به دلیل قیمت پایینش....لطفا بررسی کنید که واسه این سیستم مناسب باشه.

قطعاتی که تا الان انتخاب کردم ایناست...

cpu:cor i5 6600K

main:asus z170 pro gaming

ram: gskill ripjaws v 2*8g 2400 ddr4

ssd: samsung evo 850 250g

power: green 650a uk

case: cool deep dukase

cpu cooler: deep cool grammaxx 200t

monitor: lg 29um65

لطفا قیمت هر کدوم رو دقیق و به روز بهم بگید...تا اگه شد یه جمع بندی نهایی داشته باشیم.

مرسی از همه

لینک به دیدگاه

مرسی از پاسختون...

واسه پاور اگه میشه یه بررسی مجدد بفرمایید که مناسب باشه.هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت....اگه پاور دیگه ای در حد این سیستم هست که قیمتشم پایین تر باشه لطفا معرفی کنید.

فقط من مارک های غیر گرین رو زیاد نمیشناسم...اگه ممکنه توضیح بدید که کیفیت مدلی که پیشنهاد میکنید به گرین میرسه یا خیر.

در مورد کولر سی پی یو من مدل deep cool grammaxx 200t رو انتخاب کردم.به دلیل قیمت پایینش....لطفا بررسی کنید که واسه این سیستم مناسب باشه.

قطعاتی که تا الان انتخاب کردم ایناست...

cpu:cor i5 6600K

main:asus z170 pro gaming

ram: gskill ripjaws v 2*8g 2400 ddr4

ssd: samsung evo 850 250g

power: green 650a uk

case: cool deep dukase

cpu cooler: deep cool grammaxx 200t

monitor: lg 29um65

لطفا قیمت هر کدوم رو دقیق و به روز بهم بگید...تا اگه شد یه جمع بندی نهایی داشته باشیم.

مرسی از همه

DEEPCOOL CPU Cooler GAMMAXX 200T

کولر مورد نظر جوابگو نیازتون هست و در کیس دوکاس هم جا میگیره اما اگر به دنبال اورکلاک هستید قطعا پاسخ گو نیازتون نیست و پیشنهاد میشه هزینه اضافی نکنید چرا که خود کولر استوک پردازنده نیازتون برطرف میکنه برای گیم

LG 29UM65 IPS Ultra-Wide Monitor

Cooler Master B600 Ver.2 80Plus Power Supply

یا

DeepCool DA600 80Plus Bronze PSU

یا

Cooler Master Elite V2 550W PSU

یا

GP550A-UK

http://emalls.ir/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA_Green-GP550A-UK-80Plus-Gold-Power-Supply~id~264909

DeepCool DUKASE

Samsung 850 EVO 250GB SATA3

Gskill Ripjaws V 16GB 8GBx2 2400Mhz CL15 DDR4

ASUS Z170 Pro Gaming LGA1151 Z170 Mainboard

Core i5 6600k

http://emalls.ir/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA_Intel-Core-i5-6600K-Processor~id~222074

چند مورد از قطعات در لیون موجود نبود برای تایین حدود قیمت از سایت دیگر استفاده کردم

مجموعا 3.372

اگرچه برای هماهنگی بیشتر این موارد پیشنهاد میشه

Intel® Core™ i5-6400 Skylake Processor

ASUS B150 PRO GAMING-AURA LGA1151 B150 Mainboard

فقط یک سوال

این بودجه 3تومن برای تنها کیس بدون گرافیک منظورتون؟ چراکه بودجه برای تهیه 1060 مناسب نیست با این قطعات!

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

6600 k کولر استوک داره همراهش؟؟؟

درصورتی که Try نباشد همراه باکس و فن هست پردازنده در غیر این صورت بجای فن استوک پردازنده این فن رو میتونید استفاده کنید

DEEPCOOL CPU Cooler ALTA 7

عموما فن سوکت های 1150 با سوکت های 1151 هماهنگ هستند حتی در سایت سازنده هم ذکر شده اما قبل از خرید حتما این مورد رو بپرسید

پست قبل من هم ویرایش شد!

لینک به دیدگاه

بودجه ای که من گفتم برای کیس به غیر از گرافیکه...اول میخواستم 970 بگیرم ولی بعد تصمیم کرفتم تا صبر کنم 1060 بیاد و قیمتش متعادل بشه بعد بگیرم.

در مورد سی پی یو اصراری به استفاده از کولر مجزا ندارم.اگه تو جعبه 6600k فن باشه.ولی من تو صفحه این سی پی یو دیدم که گفتن فن همراهش نیست.عکس جعبه اش رو هم دیدم.اسلیم بود انگار و به نظر میومد فن نداره....لطلفا اینو پیگیری کیند که حتما فن داره یا خیر....

در مورد پاور فکر میکنم با توجه به قطعات و مقداری هم آینده نگری بهتره که حداقل 600 وات باشه...پاور کولر مستر رو انتخاب میکنم به دلیل قیمت پایین ترش...

در مورد مانیتور یه کم تحقیق کردم....زمان پاسخ گویی مانیتور ال جی یه کم منو مردد کرده...یه مدل مانیتور سامسونگ هم پیدا کردم که از ظاهرش خوشم اومد...اگه ممکنه قابلیت هاش رو یه بررسی بگنید ببینید به درد گیم و فیلم میخوره یا خیر....مدل Samsung S24D595 Plus 24inch PLS LED Monitor  

در مورد قطعات پیشنهادی خودتون اینو بگم که در حال حاظر دنبال اورکلاک کردن نیستم...ولی بعد چند سال وقتی که سیستم یه کم قدیمی بشه این قابلیت خوبیه و میشه بدون هیچ هزینه ای کارایی بیشتری به دست آورد...به همین دلیل تصمیم گرفتم که مدل k سی پی یو و مادربورد سری z170 بگیرم...

لینک به دیدگاه

بودجه ای که من گفتم برای کیس به غیر از گرافیکه...اول میخواستم 970 بگیرم ولی بعد تصمیم کرفتم تا صبر کنم 1060 بیاد و قیمتش متعادل بشه بعد بگیرم.

در مورد سی پی یو اصراری به استفاده از کولر مجزا ندارم.اگه تو جعبه 6600k فن باشه.ولی من تو صفحه این سی پی یو دیدم که گفتن فن همراهش نیست.عکس جعبه اش رو هم دیدم.اسلیم بود انگار و به نظر میومد فن نداره....لطلفا اینو پیگیری کیند که حتما فن داره یا خیر....

در مورد پاور فکر میکنم با توجه به قطعات و مقداری هم آینده نگری بهتره که حداقل 600 وات باشه...پاور کولر مستر رو انتخاب میکنم به دلیل قیمت پایین ترش...

در مورد مانیتور یه کم تحقیق کردم....زمان پاسخ گویی مانیتور ال جی یه کم منو مردد کرده...یه مدل مانیتور سامسونگ هم پیدا کردم که از ظاهرش خوشم اومد...اگه ممکنه قابلیت هاش رو یه بررسی بگنید ببینید به درد گیم و فیلم میخوره یا خیر....مدل Samsung S24D595 Plus 24inch PLS LED Monitor  

در مورد قطعات پیشنهادی خودتون اینو بگم که در حال حاظر دنبال اورکلاک کردن نیستم...ولی بعد چند سال وقتی که سیستم یه کم قدیمی بشه این قابلیت خوبیه و میشه بدون هیچ هزینه ای کارایی بیشتری به دست آورد...به همین دلیل تصمیم گرفتم که مدل k سی پی یو و مادربورد سری z170 بگیرم...

در خصوص پردازنده باید عرض کنم پردازنده ها در دوسری عرضه میشن

به صورت باکس یا همان جعبه یا به صورت Try

در حالت باکس یا همراه با جعبه فن استوک هم درون جعبه هست اما در حالت try تنها خود پردازنده هست و نه وسایل دیگش که عموما سری try نیز به همین دلیل مقداری از سری همراه با باکس یا جعبه ارزان تر هستند

در نتیجه در صورت خرید بهتر قبل از سفارش با فروشنده هماهنگ کنید که پردازنده به صورت باکس هست یا Try

در خصوص مانیتور گویا مناسب هست اما این مدل هم همچون مدل LG زمان پاسخ گویی 5 میلی ثانیه رو داره و در عین حال در این رنج قیمت 600 این مدل سامسونگ رقیب هم داره

ASUS VX228H 22inch LED Monitor

اگرچه شاید 2 اینچ کوچکتر باشه اما در عین حال زمان پاسخ گویی پایین تر (1میل) و میزان کنتراست بالاتر

در اخر همانطور قبلا گفتم مانیتور قطعه ای هست که به جر موارد فنی باید دید با کدوم مدل راحت تر هستید

به دلیل این که همیشه جلو چشم هست و همیشه در حال استفاده از اون هستید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...