رفتن به مطلب

زيبا ترين فيلمي كه ديديد

Ali.h
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

فیلم که زیاده

من مد مکس رو خیلی دوست دارم تا حالا ۵ یا ۶ باری نگاه کردم

از دیدنش هم سیر نمیشم نمیدونم چرا

بخاطر یک مشت دلار هم که عالیه

لینک به دیدگاه

همه  عالی و  دیدنی  هستند  هنوز صدای دعوای    old boy  ادیسو تو راهرو  موقع فرار تو سرمه.
اون سکانس که عالی هست ، به شدت خوب بود و شبیه واقعی
جدیدن این فیلم blade immortal۲۰۱۷ یه ربع اول تصویر سیاه سفید به شدت خوب هست ، کل فیلم بد نیست ولی این یه ربع اولش خیلی خوبه پیشنهادش می کنم

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

فیلم که زیاده
من مد مکس رو خیلی دوست دارم تا حالا ۵ یا ۶ باری نگاه کردم
از دیدنش هم سیر نمیشم نمیدونم چرا
بخاطر یک مشت دلار هم که عالیه
مد مکس یک خوب و کلاسیک هست کارگردانشم همین شماره آخر مدمکس هست . وسترن اسپاگتی که کولاکه
فیلم خوب بد زشت ، و روزی روزگاری در غرب حرف ندارن به خاطر چند مشت دلار بیشتر هم هست .

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

توی وسترنها بخاطر چند دلار بیشتر محشره . مد مکس 2015 هم عالی بود من چند بار دیدمش . اکشن فوق العاده سریع و جذاب با بازی عالی تام هاردی و چارلیز ترون . در کل به عنوان بهترین فیلم فهرست شیندلر تو ذهنم  ثبت شده .

لینک به دیدگاه

دوستان امروز فیلم American made  رو دیدم فیلم جالبی بود و ارزش یه بار دیدنو داره

لینک به دیدگاه

Dunkirk 2017

من هم امروز دیدمش زیاد جالب نبود 

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

یکی از فیلم هایی که براش لحظه شماری میکردم بیاد همین dunkrikبود که متاسفانه بسیار ضعیف بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

یکی از فیلم هایی که براش لحظه شماری میکردم بیاد همین dunkrikبود که متاسفانه بسیار ضعیف بود 

سلام باشما  موافقم  

نمیدونم  چرا اینجور ازش  تعریف  میکنن؟!!!!

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/09/23, 00:29:41، mojtabapes گفته است :

دیشب دیدمش فوقالعاد ضعیف بود

با این فروشی که تو باکس افیس کرده بود من فکر کردم چیزی تو حدود نجات سرباز رایان هست

ولی چیزی نبود جزء تقلای سربازهای انگلیسی در صحنه نبرد

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

من زیاد فیلم دیدم  هر فیلمی که شده دیدم اگه جالب بوده

فیلم های خیلی تخیلی نظیر مرد عنکبوتی کاپیتان امریکایی و... درکی ازشون ندارم به نظرم برای رده سنی 16 تا 22 خوبن هرچند بازم جالب نیستن بیشترشون بی معنی هستن

با وجود بازی ها کامپیوتری بسیار پیشرفت نظر من این دیدن این فیلم ها خنده دار هست !

یکی از فیلم ها مورد علاقم زندانیان هست فیلم وقتی پلی کردم فکرمیکردم با یه فیلم چرت و تکراری طرفم اما وقتی 2 ساعت فیلم رفت و من متوجه نشدم

فیلم در پایان راه هست تازه فهمیدم چه شاهکاری هست این فیلم یکی از فیلم هایی که در یادم موند این فیلم هست حتما اگه فیلم باز هستید از دست ندید

نتیجه تصویری برای فیلم زندانیان

نتیجه تصویری برای ‪Prisoners‬‏

زندانیان (به انگلیسی: Prisoners) فیلم آمریکایی محصول سال ۲۰۱۳۳ در ژانر جنایی و به کارگردانی دنیس ویلنیو و تهیه شده در شرکتبرادران وارنر است. دراین فیلم بازیگرانی چون هیو جکمن، جیک جیلنهال، ماریا بلو، ترنس هاوارد،ملیسا لئو به ایفای نقش پرداختند.[۱] داستان فیلم در خصوص گم شدن دو کودک در پنسیلوانیاو تحقیق برای یافتن آنهاست. فیلم نامزد جایزه اسکار بهترین فیلمبرداری شد. زندانیان اولین  فیلم دنیس ویلنیو است که با سرمایه آمریکایی و بازیگران مشهور ساخته شده‌است. همچون فیلمهای قبلی ویلنیو این فیلم هم بحث‌هایی جدی دربارهٔ موضوع انتقام-عدالت طلبی و مرز باریک میان این دو بیان می‌کند. فیلم با استقبال به شدت مثبت منتقدان و تماشاگران همراه بود و نقدهای ستایش آمیزی دریافت کرد. زندانیان از دیدگاه کاربران سایت IMDB یکی از ۲۵۰ فیلم برتر تاریخ سینماست[۲]

image.jpeg

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

دوستان امروز Blade Runner 2049 رو دیدم ، راستش خیلی لذت بردم از نظرم فیلم بسیار زیبایی بود!

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دوستان سایت 2nightmovie.org هم فیلتر شد?

الان فقط سایت سینما مونده برامون:40_rage:

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

درود بر دوستان

تازگی فیلم عاشیق غریب ار فیلمساز ارمنی سرگئی پاراجانوف (سرکیس پاراجانیان) را دیدم. پیشنهاد می کنم ببینید. فیلم برگرفته از یک افسانه ی ایرانی است، عاشیقی که برای رسیدن به محبوبش سفری را می آغازد و در فرجام به وصال می رسد، اما سبک روایت و تصویرسازی فیلمساز از این افسانه ی کلاسیک اثری فراموش نشدنی و جذاب می سازد.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، ali lotfi گفته است :

خشن ترین فیلم دنیا هر کسی جیگرشو داره بره ببینه

Martyrs 2008

دیدن فیلمهایی مثل این فیلم یا فیلم های واقعی سر بریدن یا خشونت های بسیار بالا، اثرات بعضا غیرقابل جبرانی روی مغز انسان میذاره که معمولا هم روی ناخودآگاه انسان اثر میذاره یعنی اینطور نیست که اگر آدم شجاع یا قوی ای باشید اثر خاصی روتون نذاره. به همین خاطر توصیه ام به همه اینه که دور اینجور فیلمارو خط بکشن...

download.jpeg.2c31f8d98ed3cb9e0204ea43b95b7523.jpegimages?q=tbn:ANd9GcTULQQgfAmAWQ-leKHVQ7t

من خودم خیلی اهل فیلم دیدن نیستم ولی به عنوان یه چیز قابل ذکر فیلم آخرین سامورایی the last samurai با بازی تام کروز به نظرم از معدود فیلمهایی بود که بعد از دیدنش احساس رضایت داشتم... 

جدال میان سنت و مدرنیته (البته به شکل خاصش توی دوره خاصی در ژاپن) و جدال میان گذشته و تاریخ یک قوم و تمدن غربی از سوی دیگه به شکل نسبتا جالبی توی این فیلم دیده میشه...

تکیه بالای سنت شرقی بر آرامش ذهن (به صورتی که حتی مرگ نیز به صورت خودخواسته و در آرامش انجام میشه) و تکیه بر اصول اخلاقی خاص، در مقابل هجوم سنگین نیروهای غرب و اسلحه های مدرن و نظم خاص غربی و جدالی که با دیدن این فیلم در ذهن هر انسان متفکری به وجود میاد بسیار قابل احترامه.

زیباترین و یکی از اثرگذارترین صحنه هایی که تابحال در فیلمی دیدم صحنه مرگ کاتسوموتو در پایان فیلم هست و احترامی که بعد از مرگش بهش میزارن و براش تعظیم میکنن، برای من استعاره ای از انسانی هست که در جهان مدرن با وجود تمام تجهیزات و پیشرفت هاش، اگر به اعماق قلبش رجوع کنه، هنوز کورسویی از احترام به برخی اصول اخلاقی گذشتگان و سنت های قدیم رو احساس میکنه.

پ ن: این فیلم رو مدتی قبل به صورت دوبله شده برای چند تا از بچه های اقوام که برای مهمونی عید به خونمون اومده بودن نمایش دادم و در لابلای فیلم و در آخرش به صورتی که براشون قابل فهم بود جدال بین سنت و تمدن مدرن و احترامی که باید برای گذشتگان و سنتها قائل بشیم رو توضیح دادم.

هر چند که تشنه دیدن همچین فیلم هایی هستم ولی چندان فیلم دیگری در این سبک نمیشناسم. اگر از دوستان کسی هست که فیلمهایی با مضامین شبیه به این فیلم بشناسه لطفا معرفی کنه استفاده کنیم.

پ ن2: فراموش کردم در مورد نقش اون خانم ژاپنی هم بگم که با وجود اینکه صحبت زیادی در طول فیلم نمیکنه اما کاملا نقشش به چشم میاد و حس زن صبور و آرامش بخش شرقی رو به خوبی به بیننده منتقل میکنه...

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

درود.

به قول دوستان فیلم خوب که زیاده سریال خوب کم گیر میاد- 1 هفته هست دارم سریال The Terror رو میبینم امتیاز 8.6 رو از IMDb گرفته که به عنوان یک سریال امتیاز خیلی زیادیه چون معمولا سریالها مثل فیلمهای سینمایی امتیاز بالایی نمیگیرن.

دوستانی که سریالهای توی سرما و یخ بندان رو دوست دارن این سریالو حتما ببینن یه عده توی دمای 50- درجه گیر کردن و باید خودشونو نجات بدن این وسط اتفاقهای عجیبی براشون میوفته

33213_TheTerror_WhatHappened.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

درود.

به قول دوستان فیلم خوب که زیاده سریال خوب کم گیر میاد- 1 هفته هست دارم سریال The Terror رو میبینم امتیاز 8.6 رو از IMDb گرفته که به عنوان یک سریال امتیاز خیلی زیادیه چون معمولا سریالها مثل فیلمهای سینمایی امتیاز بالایی نمیگیرن.

دوستانی که سریالهای توی سرما و یخ بندان رو دوست دارن این سریالو حتما ببینن یه عده توی دمای 50- درجه گیر کردن و باید خودشونو نجات بدن این وسط اتفاقهای عجیبی براشون میوفته

33213_TheTerror_WhatHappened.jpg

ممنون واقعا یه مدته سریال خوب نمیاد منم خوره سریال 15 ترا ارشیو فیلم و سریال دارم البته فیلم زیاد ندیدم البته به نسبت سریال اما سریال خیلی دیدم قبلا خیلی سریال های بهتری میومد

اینم رفت تو صف دانلود ممنونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سریال خوب فعلا نیست

بعضی سریالها هم تازه شروع شدن که تا دو سه فصل جلو نره نمیشه نگاه کرد

یدفعه میبینی کنسل شد

فعلا از سر ناچاری دارم فلش نگاه میکنم

سریال طنز هم اگر دوستان میشناسن که چند فصل رد شده و یا تموم شده معرفی کنن

معمولا سریالهای طنز خوب رو دیدم

بعضیاشونم دوبار

لینک به دیدگاه

یه فیلم جدیدا امتیازات خوبی هم گرفته که منتظرم کیفیت مناسبش بیاد و دانلود و تماشاش کنم. Black Panther

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، indianboy گفته است :

دیدن فیلمهایی مثل این فیلم یا فیلم های واقعی سر بریدن یا خشونت های بسیار بالا، اثرات بعضا غیرقابل جبرانی روی مغز انسان میذاره که معمولا هم روی ناخودآگاه انسان اثر میذاره یعنی اینطور نیست که اگر آدم شجاع یا قوی ای باشید اثر خاصی روتون نذاره. به همین خاطر توصیه ام به همه اینه که دور اینجور فیلمارو خط بکشن...

download.jpeg.2c31f8d98ed3cb9e0204ea43b95b7523.jpegimages?q=tbn:ANd9GcTULQQgfAmAWQ-leKHVQ7t

من خودم خیلی اهل فیلم دیدن نیستم ولی به عنوان یه چیز قابل ذکر فیلم آخرین سامورایی the last samurai با بازی تام کروز به نظرم از معدود فیلمهایی بود که بعد از دیدنش احساس رضایت داشتم... 

جدال میان سنت و مدرنیته (البته به شکل خاصش توی دوره خاصی در ژاپن) و جدال میان گذشته و تاریخ یک قوم و تمدن غربی از سوی دیگه به شکل نسبتا جالبی توی این فیلم دیده میشه...

تکیه بالای سنت شرقی بر آرامش ذهن (به صورتی که حتی مرگ نیز به صورت خودخواسته و در آرامش انجام میشه) و تکیه بر اصول اخلاقی خاص، در مقابل هجوم سنگین نیروهای غرب و اسلحه های مدرن و نظم خاص غربی و جدالی که با دیدن این فیلم در ذهن هر انسان متفکری به وجود میاد بسیار قابل احترامه.

زیباترین و یکی از اثرگذارترین صحنه هایی که تابحال در فیلمی دیدم صحنه مرگ کاتسوموتو در پایان فیلم هست و احترامی که بعد از مرگش بهش میزارن و براش تعظیم میکنن، برای من استعاره ای از انسانی هست که در جهان مدرن با وجود تمام تجهیزات و پیشرفت هاش، اگر به اعماق قلبش رجوع کنه، هنوز کورسویی از احترام به برخی اصول اخلاقی گذشتگان و سنت های قدیم رو احساس میکنه.

پ ن: این فیلم رو مدتی قبل به صورت دوبله شده برای چند تا از بچه های اقوام که برای مهمونی عید به خونمون اومده بودن نمایش دادم و در لابلای فیلم و در آخرش به صورتی که براشون قابل فهم بود جدال بین سنت و تمدن مدرن و احترامی که باید برای گذشتگان و سنتها قائل بشیم رو توضیح دادم.

هر چند که تشنه دیدن همچین فیلم هایی هستم ولی چندان فیلم دیگری در این سبک نمیشناسم. اگر از دوستان کسی هست که فیلمهایی با مضامین شبیه به این فیلم بشناسه لطفا معرفی کنه استفاده کنیم.

پ ن2: فراموش کردم در مورد نقش اون خانم ژاپنی هم بگم که با وجود اینکه صحبت زیادی در طول فیلم نمیکنه اما کاملا نقشش به چشم میاد و حس زن صبور و آرامش بخش شرقی رو به خوبی به بیننده منتقل میکنه...

فیلمهای کوبایاشی و میزوگوچی را ببین. بسیار ‌عمیق‌تر از درپیتهای آمریکایی فرد و جامعه را می‌کاوند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

فیلمهای کوبایاشی و میزوگوچی را ببین. بسیار ‌عمیق‌تر از درپیتهای آمریکایی فرد و جامعه را می‌کاوند.

داشتم زندگینامه این دو نفر رو میخوندم ولی تعداد فیلمهاشون بالاست. اگر ممکنه از هر کدوم به ترتیب اهمیت سه تا فیلم معرفی کنید که ببینم. ممنون

لینک به دیدگاه

Den of Thieves 2018

دیشب دیدم فیلمش خیلی خوب بود از این فیلمهای سرقت از بانک 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...