رفتن به مطلب

آماده برای GTX 1060 یا RX 480 فقط با ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در این تاپیک بر آن شدم که حداقل سیستمی که با این کارت های گرافیکی هماهنگی لازم رو داره و گلوگاهی برای گیمرها ایجاد نمی کنه رو جمع کنم

تا اگه احیانا کسی بخواد با حداقل هزینه یک سیستم کاملا به روز رو خریداری کنه بهش کمکی کرده باشم

مادربورد: ۲۶۰.۰۰۰ تومان

پردازنده: ۳۸۶.۰۰۰ تومان

رم: ۱۲۹.۰۰۰ تومان

کیس : ۸۳۰۰۰ تومان

پاور ۱۹۳.۰۰۰ تومان

اس اس دی: ۱۴۵.۰۰۰ تومان

جمع کل: ۱.۱۹۶.۰۰۰ تومان

نکات:

-رم ۸گیگ ddr4 

-پردازنده i3 به اندازه ای قوی هست که به هیچ وجه برای این گرافیک ها گلوگاه ایجاد نمی کنه

-ssd سرعت لود رضایت بخشی رو براتون فراهم می کنه

پاور هم با داشتن دو ۶+۲ پین برای تغذیه کارت گرافیکی، از پس هر دو مورد به راحتی بر میاد.

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام - باس رم 2400 - باس مادربورد 2133 -

رم رو 16 گیگ کن با باس 2133

لینک به دیدگاه

سلام - باس رم 2400 - باس مادربورد 2133 -

رم رو 16 گیگ کن با باس 2133

هیچ فرقی نمی کنه و از نظر قیمت بسیار نزدیک هم هستن

باس ۲۴۰۰ رو این بورد روی فرکانس ۲۱۳۳ بدون هیچ مشکلی کار می کنه با توجه به اینکه ۲۱۳۳ کم پیداست توی بازار و این رم هایی که معرفی کردم بسیار خوش قیمت هستند

عرض کردم کسی که بخواد ۱۶ گیگ داشته باشه می تونه ۱۲۸ تومن هزینه اضافه کنه

این حداقل هاست و ۸ گیگ هم در فریم دهی تاثیر منفی آنچنانی نخواهد داشت

با تشکر @};-

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

در این تاپیک بر آن شدم که حداقل سیستمی که با این کارت های گرافیکی هماهنگی لازم رو داره و گلوگاهی برای گیمرها ایجاد نمی کنه رو جمع کنم

تا اگه احیانا کسی بخواد با حداقل هزینه یک سیستم کاملا به روز رو خریداری کنه بهش کمکی کرده باشم

attachicon.gifScreenshot (67).png

نکات:

-کیس و بورد با سایز کوچک انتخاب شده اند که حداقل فضا رو بگیرند.

-رم ۸گیگ ddr4 به نظر کافیه ولی با ۱۲۸ تومن هزینه بیشتر میشه دو برابرش کرد

-پردازنده i5 به اندازه ای قوی هست که به هیچ وجه برای این گرافیک ها گلوگاه ایجاد نمی کنه

پاور هم با داشتن یک ۶+۲ پین برای تغذیه کارت گرافیکی، از پس هر دو مورد به راحتی بر میاد.

اگر بنا بر مناسب ترین بگزاریم مادربردهای سری H110 قیمت هارو مناسب تر میکنند

اگرچه مورد بسیار خوبی هست و یک مثبت :D

لینک به دیدگاه

16 گیگ رم نسبت به 8 گیگ بعضی بازی ها مثل Star Wars Battlefront تفاوت ایجاد میشه در تجربه گیمینگ ، avg fps بهتر میشه خیلی

این مورد هم هست

و  سوال شما چیه الان ؟

معمولا کارت های گرافیک انویدیا وابستگی کمتری به سی پی یو دارن اگه احساس میکنین سی پی یو زیاد قوی نیست 1060 بخرین حتما قوی تر هم هست و کم مصرف تر فقط 120 وات!!

480 هم تا 180 وات میره ولی در کل غیر رفرنسشو بخری گزینه خوبیه ولی گزینه بهترش 1060 از برند ارزون قیمتی مثل zotac

لینک به دیدگاه

اگر بنا بر مناسب ترین بگزاریم مادربردهای سری H110 قیمت هارو مناسب تر میکنند

اگرچه مورد بسیار خوبی هست و یک مثبت :D

متاسفانه اکثر بوردهای h110 از رم های ddr3 استفاده می کنند که نکته بسیار منفی در بروز بودن سیستم محسوب میشه @};-

16 گیگ رم نسبت به 8 گیگ بعضی بازی ها مثل Star Wars Battlefront تفاوت ایجاد میشه در تجربه گیمینگ ، avg fps بهتر میشه خیلی

این مورد هم هست

و  سوال شما چیه الان ؟

معمولا کارت های گرافیک انویدیا وابستگی کمتری به سی پی یو دارن اگه احساس میکنین سی پی یو زیاد قوی نیست 1060 بخرین حتما قوی تر هم هست و کم مصرف تر فقط 120 وات!!

480 هم تا 180 وات میره ولی در کل غیر رفرنسشو بخری گزینه خوبیه ولی گزینه بهترش 1060 از برند ارزون قیمتی مثل zotac

شما زحمت بکش و پست اول رو دقیق تر بخون. بنده سوالی ندارم @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

متاسفانه اکثر بوردهای h110 از رم های ddr3 استفاده می کنند که نکته بسیار منفی در بروز بودن سیستم محسوب میشه @};-

:huh: :huh: :huh: DDR3???

مادربرد هایی که پسوند D3 رو یدک میکشند از رم های DDR3 و DDR3L استفاده میکنند

مادربرد های از این سری

ASUS H110-Plus LGA1151 H110 Mainboard

ASUS H110M-C LGA1151 H110 Mainboard

رم های DDR4 هم ساپورت میکنند اگرچه الان ناموجود شدند

لینک به دیدگاه

:huh: :huh: :huh: DDR3???

مادربرد هایی که پسوند D3 رو یدک میکشند از رم های DDR3 و DDR3L استفاده میکنند

مادربرد های از این سری

ASUS H110-Plus LGA1151 H110 Mainboard

ASUS H110M-C LGA1151 H110 Mainboard

رم های DDR4 هم ساپورت میکنند اگرچه الان ناموجود شدند

بله! چرا تعجب می کنید؟ ddr3!

همین h110 که فرمودید مگه D3 نداره؟

و توی لیون فقط d3 ها موجود هست نه DDR4 ها

در ضمن مدل‌هایی که فرمودید اختلاف قیمت کمی با مادربوردی که من معرفی کردم داره و با توجه به این موضوع چیپست B انتخاب بهتریه

خیلی ممنون از نظرتون @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

ولی شما این توصیه رو گوش کنین کارت انویدیا سی پی یو ضعیف تر میخواد برای نهایت بازدهی

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

attachicon.gifScreenshot (67).png

نکات:

-کیس و بورد با سایز کوچک انتخاب شده اند که حداقل فضا رو بگیرند.

-رم ۸گیگ ddr4 به نظر کافیه ولی با ۱۲۸ تومن هزینه بیشتر میشه دو برابرش کرد

-پردازنده i5 به اندازه ای قوی هست که به هیچ وجه برای این گرافیک ها گلوگاه ایجاد نمی کنه

پاور هم با داشتن یک ۶+۲ پین برای تغذیه کارت گرافیکی، از پس هر دو مورد به راحتی بر میاد.

بله! چرا تعجب می کنید؟ ddr3!

همین h110 که فرمودید مگه D3 نداره؟

و توی لیون فقط d3 ها موجود هست نه DDR4 ها

در ضمن مدل‌هایی که فرمودید اختلاف قیمت کمی با مادربوردی که من معرفی کردم داره و با توجه به این موضوع چیپست B انتخاب بهتریه

خیلی ممنون از نظرتون @};-  @};-  @};-

حداقل سیستم به معنی کمترین هزینه مورد نیاز منظور هست

:)

در هرصورت موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

حداقل سیستم به معنی کمترین هزینه مورد نیاز منظور هست

:)

در هرصورت موفق باشید @};-

گفته شما متین

ولی وقتی h110 با ddr4 تو بازار موجود نیست، بنده برم از آمریکا سفارش بدم؟ :D  :D  :D

سیستم رو باید با قطعاتی که موجوده بست نه با قطعاتی که موجود نیست

و بنده سعی کردم از قطعاتی استفاده کنم که با حداقل هزینه بهترین هماهنگی رو داشته باشن @};-

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاور خیلی کمه ، 360 وات شاخه 12 خروجی داره که واسه 1060 کمه چه برسه به 480، 180 واتی

واسه 1060 حداقل پاور 400 وات ریل میخوای ، واسه 480 بهتره 500 وات ریل باشه

Thunder_450W.jpg

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

پاور خیلی کمه ، 360 وات شاخه 12 خروجی داره که واسه 1060 کمه چه برسه به 480، 180 واتی

واسه 1060 حداقل پاور 400 وات ریل میخوای ، واسه 480 بهتره 500 وات ریل باشه

Thunder_450W.jpg

لطفا برای گفته هاتون منبع بیارید تا استفاده کنیم @};-

چون خود انویدیا ۶پین رو کافی دونسته و چیز اضافی نگفته  و این پاور هم ۶+۲ پین داره @};-

لینک به دیدگاه

گفته شما متین

ولی وقتی h110 با ddr4 تو بازار موجود نیست، بنده برم از آمریکا سفارش بدم؟ :D :D :D

سیستم رو باید با قطعاتی که موجوده بست نه با قطعاتی که موجود نیست

و بنده سعی کردم از قطعاتی استفاده کنم که با حداقل هزینه بهترین هماهنگی رو داشته باشن @};-

عزیزم کی گفته مادربورد H110 با اسلات رم DDR4 در بازار موجود نبست ؟ حالا چون تو لیون موجود نیست تو کل ایران ناموجود شده ؟! مدل ASUS H110 M-C که از رم های DDR4 هم ساپورت میکنه به وفور در بازار تهران پیدا میشه . ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

عزیزم کی گفته مادربورد H110 با اسلات رم DDR4 در بازار موجود نبست ؟ حالا چون تو لیون موجود نیست تو کل ایران ناموجود شده ؟! مدل ASUS H110 M-C که از رم های DDR4 هم ساپورت میکنه به وفور در بازار تهران پیدا میشه .

بنده منظوزم لیون بود

سبد خرید هم سبد لیون هست با قیمت های موجود

لینک به دیدگاه

دوستانی که مته به خشخاش گذاشتند، سیستم h110 هم اضافه شد. با ۲۷۰۰۰ تومان صرفه جویی در هزینه ها

post-7220-0-11919100-1468875553_thumb.jpg

پی نوشت:

از کی درخواست منبع همراه با منفی دادن شده؟؟؟؟

حتما این مورد رو پی گیری می کنم!

کلا فضای فروم خیلی متشنج شده و اون فضای دوستی به فضای پرخاشگری تبدیل شده

ترجیح میدم کمتر بیام تا کمتر اعصابم خورد بشه!

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

دوستانی که مته به خشخاش گذاشتند، سیستم h110 هم اضافه شد. با ۲۷۰۰۰ تومان صرفه جویی در هزینه ها

attachicon.gifScreenshot (68).jpg

پی نوشت:

از کی درخواست منبع همراه با منفی دادن شده؟؟؟؟

حتما این مورد رو پی گیری می کنم!

کلا فضای فروم خیلی متشنج شده و اون فضای دوستی به فضای پرخاشگری تبدیل شده

ترجیح میدم کمتر بیام تا کمتر اعصابم خورد بشه!

یک مثبت دادم برای حل مشکل منفی

در خصوص منبع هم میتونید از محاسبگر های انلاین استفاده کنید

حداقل یک پاور برای سیستم معقول 400 وات هست

به دلیل این که 360 بسیار لب مرز هست و در عین حال هم عموما بعد از مدتی استفاده مقداری افت ولتاژ همراه هستند اگرچه ناچیز هست اما برای سیستمی که پاور لب مرز به یدک میکشه مناسب نیست

در خصوص مادربرد هم مته به خشخاش گذاشتن نیست در حقیقت وقتی عزیزی به دنبال حداقل هاست یعنی کمترین اختلاف قیمت ها هم براش مهم هستند به دلیل محدود بودن در بودجه

در هر صورت ممنون @};- @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز گفته شما درسته که به علت یه سری فن بازی ها فضای فروم یه کم از حالت عادی خارج شده ولی تو این تاپیک که ایجاد کردین از گفته های شما و دیگر دوستان من این طور برداشت کردم که گفته های شما از بقیه تند تره و صحبت خود شما حالت پرخاشگرانه تر داره تا صحبت بقیه دوستان قصد کمک داشتن نه چیز دیگه در کل موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز گفته شما درسته که به علت یه سری فن بازی ها فضای فروم یه کم از حالت عادی خارج شده ولی تو این تاپیک که ایجاد کردین از گفته های شما و دیگر دوستان من این طور برداشت کردم که گفته های شما از بقیه تند تره و صحبت خود شما حالت پرخاشگرانه تر داره تا صحبت بقیه دوستان قصد کمک داشتن نه چیز دیگه در کل موفق باشید @};-

بنده با کسی که تند صحبت کرده، تند صحبت کردم :)  @};-

لینک به دیدگاه

یک مثبت دادم برای حل مشکل منفی

در خصوص منبع هم میتونید از محاسبگر های انلاین استفاده کنید

حداقل یک پاور برای سیستم معقول 400 وات هست

به دلیل این که 360 بسیار لب مرز هست و در عین حال هم عموما بعد از مدتی استفاده مقداری افت ولتاژ همراه هستند اگرچه ناچیز هست اما برای سیستمی که پاور لب مرز به یدک میکشه مناسب نیست

در خصوص مادربرد هم مته به خشخاش گذاشتن نیست در حقیقت وقتی عزیزی به دنبال حداقل هاست یعنی کمترین اختلاف قیمت ها هم براش مهم هستند به دلیل محدود بودن در بودجه

در هر صورت ممنون @};- @};-

در مورد پاور هم می تونیم به کمی افزایش بودجه بهترشو تهیه کنیم

ولی در کل با حدود ۲.۴۰۰ تومن بودجه میشه یه کیس عالی برای گیمینگ بست FHD رو حداقل تا ۳ سال به راحتی اجرا میکنه

این فرصتیه که به دلیل رقابت شدید AMD و NVIDIA در mid range به وجود اومده و باعث شده که یک گرافیک high end رو با قیمت mid range در اختیار کاربرا قرار بدن   @};-

====================================================================================================================

برای احترام به نظر کاربران

پست اول ویرایش شد

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا برای گفته هاتون منبع بیارید تا استفاده کنیم @};-

چون خود انویدیا ۶پین رو کافی دونسته و چیز اضافی نگفته  و این پاور هم ۶+۲ پین داره @};-

مصرف سیستم بر حسب کانکتور گرافیک حساب نمیکنن

پاور 430 گرین هم 300 وات خروجی داره + کانکتور 6 پین : به نظرتون کافیه ، نه

این پاور سیستمو امضامو بدون اس اس دی ، هارد دوم ، کولر کم آورد ، گرافیک هم برقشو از برد میگیره

یادآوری کنم 750ti مصرف نصف 1060 داره اما ...

واسه 750ti شرکت سازنده پاور 400 وات ریل توصیه کرده با مصرف 60 واتی

پاور قلب سیستم هستش اگه یه ذره لب مرزی باشه یا بره لود 100 ، سکته میزنه بقیه قسمتهای سیستم دچار آسیب میشه

پیشنهاد پاورتون بدون تحقیق هستش و بدون توجه به خروجی شاخه 12

این پاور هم خروجی 384 واتی داره که بازم همونه  ، توان پاور رو با برچسبش حساب نمیکنن برادر من ( پاورهای متفرقه زیاد داریم که روش مینویسن 1000 وات ، اما 150 وات هم خروجی ندارن)

amd هم واسه 480 ، حداقل پاور 500 وات ریل پیشنهاد داده (خروجی واقعی)

500 Watt Power Supply (Suggestion)

http://lioncomputer.ir/product/8597/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1+RX+480+8GB+GDDR5/

elite-v2-550-ac-1.jpg

این برای سیستم پیشنهادی شما حداقل پاور : 450 وات اگه 500 بود چه بهتر

تو موجودی لیون اینا هستن به عنوان حداقل :http://lioncomputer.ir/product/7566/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1+500+%D9%88%D8%A7%D8%AA+B500/   خروجی 456 وات واقعی

http://lioncomputer.ir/product/8532/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%D8%A7%D9%81+%D8%A7%D8%B3+%D9%BE%DB%8C+Hexa%2B+550W/   خروجی 432 وات واقعی

اگه بخوایم یه کم جا واسه ارتقا داشته باشیم : این خوبه http://lioncomputer.ir/product/7567/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1+600+%D9%88%D8%A7%D8%AA+B600/

در کل نباید از پاور کم گذاشت (چوبشو خوردم)

لینک به دیدگاه

مصرف سیستم بر حسب کانکتور گرافیک حساب نمیکنن

پاور 430 گرین هم 300 وات خروجی داره + کانکتور 6 پین : به نظرتون کافیه ، نه

این پاور سیستمو امضامو بدون اس اس دی ، هارد دوم ، کولر کم آورد ، گرافیک هم برقشو از برد میگیره

یادآوری کنم 750ti مصرف نصف 1060 داره اما ...

واسه 750ti شرکت سازنده پاور 400 وات ریل توصیه کرده با مصرف 60 واتی

پاور قلب سیستم هستش اگه یه ذره لب مرزی باشه یا بره لود 100 ، سکته میزنه بقیه قسمتهای سیستم دچار آسیب میشه

پیشنهاد پاورتون بدون تحقیق هستش و بدون توجه به خروجی شاخه 12

این پاور هم خروجی 384 واتی داره که بازم همونه  ، توان پاور رو با برچسبش حساب نمیکنن برادر من ( پاورهای متفرقه زیاد داریم که روش مینویسن 1000 وات ، اما 150 وات هم خروجی ندارن)

amd هم واسه 480 ، حداقل پاور 500 وات ریل پیشنهاد داده (خروجی واقعی)

500 Watt Power Supply (Suggestion)

http://lioncomputer.ir/product/8597/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1+RX+480+8GB+GDDR5/

elite-v2-550-ac-1.jpg

این برای سیستم پیشنهادی شما حداقل پاور : 450 وات اگه 500 بود چه بهتر

تو موجودی لیون اینا هستن به عنوان حداقل :http://lioncomputer.ir/product/7566/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1+500+%D9%88%D8%A7%D8%AA+B500/   خروجی 456 وات واقعی

http://lioncomputer.ir/product/8532/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%D8%A7%D9%81+%D8%A7%D8%B3+%D9%BE%DB%8C+Hexa%2B+550W/   خروجی 432 وات واقعی

اگه بخوایم یه کم جا واسه ارتقا داشته باشیم : این خوبه http://lioncomputer.ir/product/7567/%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1+%DA%A9%D9%88%D9%84%D8%B1+%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1+600+%D9%88%D8%A7%D8%AA+B600/

در کل نباید از پاور کم گذاشت (چوبشو خوردم)

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

درود

کاشکی تو قسمت سی پی یو از ای ام دی هم بگید تا بدونیم کدومش با این گرافیک گلوگاه نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کاشکی تو قسمت سی پی یو از ای ام دی هم بگید تا بدونیم کدومش با این گرافیک گلوگاه نمیشه

تو حالت تکی i3 سوکت 1150 (یا قوی/بروز تر) حداقل در رزولیشن 1080×1920 لازمه تا گلوگاه نشید.

لینک به دیدگاه

چون قدرت گرافیک ها نزدیک ۹۸۰ هست

i5 رو توصیه می کنم تا حداقل در بازی های حساس به سی پی یو گلوگاه نشه @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...