رفتن به مطلب

سوابق قطعات سوخته شما

اشتراک گذاری

Recommended Posts

galaxy fx 5200

سر یک هفته سوخت!!

دلیل نامشخص ... ولی فروشنده پاورم رو عوض کرد برای کارت بعدی!!!! :|

لینک به دیدگاه

یه هارد بود که عکس خانوادگی و کلی اطلاعات مهم توش بود . هارد رو از کیس در اوردم به فامیلیمون نشون بدم . هارد رو نشون دادم و تموم شد . دیگه حال نداشتم هارد رو ببرم بذارم سر جاش شروع کردم به صحبت و گپ و گفت با دوست آشنا . در حین صحبت حواسم نبود که هارد حساسه مثل قوطی کبریت پرتش می کردم هوا و قبل از اینکه بخوره زمین می گرفتمش . یه ده دقیقه ای این کار رو می کردم به خودم اومدم که گفتم وای بر من  ، آقا این چه کاریه با این قطعه حساس می کنی اما کار از کار گذشته بود . یه سالی سر این قضیه سرکوفت می شدم و هر کس به مشکلی تو خونه بر می خورد می گفت اطلاعاتم تو اون هارد بوده و تقصیر تو هستش . غذا شور می شد برق می رفت کلا هر اتفاقی میوفتاد تقصیر من بود که هارد رو سوزونده بودم . *dry#  دهنم رو سر این قضیه سرویس کردن . :D

لینک به دیدگاه

هعي

ما هم بگيم

يه مادربرد كه واقعا نميدونم چرا سوخت بعد ٧ سال گيگابايت ٩٤٥ مدلش بود انشالله تعمير ميشه

يه رم ٢ سامسونگ كه با ضربه پيچ گوشتي نميدونم چي خورد بهش شكست گوشه يك چيپش و سوخت

يه بار هم يه ٨٣٥٠ از دستم افتاد نصف پايه هاش له شد كه همه رو بدون شكستگي در اوردم

درايو هم يكي خريدم پلكسور تف ميكنه كه با ضربه زدن تو سرش خوب ميشه

ديگه همينا

لینک به دیدگاه

حدود 7 6 سال پیش ی 9800gt داشتم از برند xfx 

مدت زیادی اون کارت رو استفاده میکردم و خیلی بازی ها اون زمان باهاش انجام دادم

ی مدت بود که بعضی مواقع انگار مثل صدای ترقه (خیلی صداش کمتر) از پایین میز جایی

کیس بود میومد,من هرچی نگاه میکردم چیزی معلوم نبود فکر میکردم از پایه میزه که تکون

میخوره و صداش یخورده همینجوری بود 

این صدا تا 3یا 4 بار اتفاق افتاد و اصن معلوم نبود از چیه

تا اینکه یروز دیدم صفحه مانیتور رنگی رنگی شد و از دوستان پرسیدم گفتن از گرافیکه

اقا ما گرافیکو باز کردیم و دیدیم ای داد اون صداها نگو از خازن های گرافیکه که یکی یکی

ترکیده بودن از شدت گرما و فشار  :laughing: 

هنوز جسدش رو دارم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام جالبه تاپیک

هم آدم کلی میخنده به بعضی مشکلات هم از طرفی ناراحت میشه مخصوصا بعضی قطعات High End

منم چندین سال پیش کل یه کیس رو آتیش زدم خودمم آتیش گرفتم :D

قضیه از این قرار بود که من اون اوایل از این اسپری های خشک برای تمیز کردن قطعات داخل کیس استفاده میکردم (که الان دیگه چندین ساله به خاطر اینکه در دراز مدت به قطعات آسیب میزنه دیگه استفاده نمیشه)

ولی خب من توی اتاق اومدم سیستم رو تمیز کنم

هر 2 در کیس رو باز کردم اول خاک گیری کردم بعد این اسپری خشک رو شروع کردم به زدن روی مادربورد و قطعات پشت کیس هم حواسم نبود بخاری بود و روشن بود

زمانی که در پشت کیس باز بود و من داشتم اسپری میزدم 2 قطره از این اسپری خشک که خیلی هم قابل اشتعال هست از پشت کیس خورد به بخاری و یهو توی اتاق انفجار رخ داد جوری که پادری جلوی در اتاق کاملا از جاش بلند شد :D

از زیر بخاری آتیش زبونه کشید و اومد سمت کیس و یه لحظه به خودم اومدم دیدم کیس کاملا آتیش گرفته و داره میسوزه
:D

به مکافات خاموش کردم و خودم رفتم بیمارستان و مجبور شدم بعدش کلا یه کیس نو جمع کنم چون همه قطعات کیس قبلی منهدم شده بود :D

لینک به دیدگاه

سلام جالبه تاپیک

هم آدم کلی میخنده به بعضی مشکلات هم از طرفی ناراحت میشه مخصوصا بعضی قطعات High End

منم چندین سال پیش کل یه کیس رو آتیش زدم خودمم آتیش گرفتم :D

قضیه از این قرار بود که من اون اوایل از این اسپری های خشک برای تمیز کردن قطعات داخل کیس استفاده میکردم (که الان دیگه چندین ساله به خاطر اینکه در دراز مدت به قطعات آسیب میزنه دیگه استفاده نمیشه)

ولی خب من توی اتاق اومدم سیستم رو تمیز کنم

هر 2 در کیس رو باز کردم اول خاک گیری کردم بعد این اسپری خشک رو شروع کردم به زدن روی مادربورد و قطعات پشت کیس هم حواسم نبود بخاری بود و روشن بود

زمانی که در پشت کیس باز بود و من داشتم اسپری میزدم 2 قطره از این اسپری خشک که خیلی هم قابل اشتعال هست از پشت کیس خورد به بخاری و یهو توی اتاق انفجار رخ داد جوری که پادری جلوی در اتاق کاملا از جاش بلند شد :D

از زیر بخاری آتیش زبونه کشید و اومد سمت کیس و یه لحظه به خودم اومدم دیدم کیس کاملا آتیش گرفته و داره میسوزه :D

به مکافات خاموش کردم و خودم رفتم بیمارستان و مجبور شدم بعدش کلا یه کیس نو جمع کنم چون همه قطعات کیس قبلی منهدم شده بود :D

خدا رحم کرده بهت کل خونه رو به آتش نکشیدی.
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان من یه مادربورد سوزوندم البته نسوخته ولی خراب شده

پاورم فکر میکنم مشکل داشت و به خاطر اورکلاک کردن ، کلا زد پوکوند سیستم رو و تصویر مادربرود از دست رفت ، بعدشم من عوض نکردم پاور رو و باهاش کارای سبک میکردم ولی هی ریست میشد تا جایی که مادربورد مرخص شد! و فقط سیستم روشن میشد ، البته کار سبک یعنی تمدید نت و ساخت پاور پوینت!

کلا اگر اورکلاک میکنین از پاور و مادربورد مطمین باشین و به سی پی یو و کولرش اعتماد نکنین!

لینک به دیدگاه

خدا رحم کرده بهت کل خونه رو به آتش نکشیدی.

سریع با همون پادری زدم رو آتیش که زبونه نکشه و با آب خاموش کردم

ولی صدای انفجار مانند به قدری بلند بود که تمام همسایه ها ریختن تو واحد :laughing:

ویرایش شده توسط BLACKYSG
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...