رفتن به مطلب

کمک درمورد گرافیک 7870

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گرافیک msi 7870 دارم که مدتیه که میخوام برم توبازی سیستم ریست میشه وبوق میزنه ینی تا کمی بهش فشار میاد ناپایدار میشه حالا اگه از دوستان کسی تعمیرگاه حرفه ای سراغ داره ادرس بده واگرم تقریبی میدؤنین هزینه تعمیرش چقدر هستش ممنون میشم بگین

لینک به دیدگاه

سلام عزيز

با افتربرنر ، فركانس مموري و هسته رو هركدوم ١٥٠ تا بياريد پايين و تست كنيد و خبر بديد

لینک به دیدگاه

درود

با مانیتورینگ نرم افزار ام اس آی افتر برنر دما رو هم چک کنید

لینک به دیدگاه

سلام عزيز

با افتربرنر ، فركانس مموري و هسته رو هركدوم ١٥٠ تا بياريد پايين و تست كنيد و خبر بديد

اینم بگم فرکانس مموری با هسته رو هرکدوم 100تا اور کرده بودم مشکلی نبود بازی میکردم بعدش 2دفعه هربار 10تا باز اضافه کردم که دما میرسید به 83 که اول بعد از نیمساعت بازی کردن اینجوری شد بعد شد پونزده دیقه الانم که اصلا داخل بازی نمیره
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

باتوجه به نوع مشکلی که گفتید احتمال بسیار زیاد خرابی رم گرافیک هست که احتمالا براثر اور بوجود اومده اگر مشکل از رم درنظر بگیریم همونطور که دوستمون اشاره کردن فرکانس رم رو تااونجا که جا داره پایین بیارید اگر جواب نداد هیچ کاریش متاسفانه نمیشه کرد چون بدترین نوع خرابی در کارت گرافیک خرابی مموریش هست

یه احتمال کم هم مورد پیدا کردن چیپ هست که البته با علایمی که گفتید بعیده

ولی اینو میشه کاریش کرد

لینک به دیدگاه

سلام

باتوجه به نوع مشکلی که گفتید احتمال بسیار زیاد خرابی رم گرافیک هست که احتمالا براثر اور بوجود اومده اگر مشکل از رم درنظر بگیریم همونطور که دوستمون اشاره کردن فرکانس رم رو تااونجا که جا داره پایین بیارید اگر جواب نداد هیچ کاریش متاسفانه نمیشه کرد چون بدترین نوع خرابی در کارت گرافیک خرابی مموریش هست

یه احتمال کم هم مورد پیدا کردن چیپ هست که البته با علایمی که گفتید بعیده

ولی اینو میشه کاریش کرد

یعنی فرکانس مموری و هسته رو کم کنم?بعد از یه مدت باز اینجوری نمیشه?اگر درست نشد گرافیک همینجوری چقد می ارزه?
لینک به دیدگاه

یعنی فرکانس مموری و هسته رو کم کنم?بعد از یه مدت باز اینجوری نمیشه?اگر درست نشد گرافیک همینجوری چقد می ارزه?

معلوم نیست

ولی امیدوار نباشید .

این کارت احتمالا دیگه به درد گیمر نمیخوره تا تعمیر کارچقدر پاش پول بده .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول ببینید اصلا درست میشه؟! اگر درست نشد که هیچ  ! اگر هم درست شد    تضمینی نداره    چون به هرحال  رم  مشکل دار شده و اصلا هم قابل تعویض نیستن!

لینک به دیدگاه

دوستان فرکانس مموری با هسته رو 150 تا کم کردم تست گرفتم فرقی نکرد

لینک به دیدگاه

یعنی خرابی این کارت به اینصورته که فقط وقتی داخل بازی میشی و رم پر میشه اینطوری میشه ؟ در حالت عادی هیج مشکلی نداره؟

لینک به دیدگاه

یعنی خرابی این کارت به اینصورته که فقط وقتی داخل بازی میشی و رم پر میشه اینطوری میشه ؟ در حالت عادی هیج مشکلی نداره؟

بله توویندوز مشکلی نداره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...