رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی برای خرید هندزفری

سعید بهمنیان
 اشتراک گذاری

سوال

درود

خیال خرید هندزفری دارم. قیمت تا 200 هزار تومان مگر این که توجیه خاصی داشته باشه. قبلا jabra easygo داشتم که عمرش تمام شد. الان jabra extreme2 رو در نظر دارم.اولویت کوچک و محکم بودن و کیفیت تماس دوطرفه است و عمر باتری. مثلا از jabra stone اصلا خوشم نمی آد. آیا گزینه ی بهتری به ویژه در برندهای دیگه هست؟

سپاس

لینک به دیدگاه

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

سلام آقا سعید عزیز . خوبی؟

آقا اول بگو برای چه گوشی ای میخوای ؟ اندرویدی ، ویدوزی یا Ios ؟

دم اینکه از مدلهای سیم دار بلوتوثی هم میتونی استفاده کنی ؟

و سوم اینکه اگر مدل سیم دار نمیخوای ، اندازه هندرفری مهمه یا نه  ؟

من چند تا پیشنهاد میکنم :

Jabra Style Bluetooth Headset با قیمت حدود 190 تومان . این هندزفری اندازه و کیفیت خوبی داره . ولی جزو مدلهاییه که قابل تعمیر نیست . خراب شد دیگه باید بندازی دور درواقع .

Jabra Stealth Bluetooth Headset با قیمت حدود 230  تومان . از مدل قبلی کوچکتره ، جدیدتره  و کمی هم بهتر از نظر صدا و باطری .

Jabra Step Wireless Bluetooth Handsfree با قیمت حدود 220 تومان . این مدل با سیم هست . یعنی اینکه به صورت استریو 2 تا گوشی داره و پشت گردن میمونه .

اما پیشنهاد من با توجه به تجربه شخصی اینه که از این مدل استفاده کنی :

Sony SBH54

درسته قیمتش حدود 300 تومانه . ولی  واقعا ارزشش رو دارم . من مدل 52 همین رو دارم . فوق العاده هست . هم میشه به صورت سیم دار استریو ازش استفاده کرد ، هم میشه جداگانه با خودش مثل یک گوشی صحبت کرد و هم اینکه اسپیکر داره و میشه گذاشت روی اسپیکر . کلیدهای کنترلی خیلی خوبی هم داره . کیفیت صدا و باطری خیلی خوبی هم داره .البته فقط با اندروید سازگاره . چون برنامه داره روی گوشی . از مدل 52 بهتر شده . هم از نظر باطری ، هم از نظر طراحی. من اگر برای هندزفری خودم مشتری گیر بیارم میفروشم میرم این رو میگیرم :D یه خوبی که داره اینه که اگر گوشی های با سیمش مشکل پیدا کردن ، قابل تعویض هستن . مال من یکی از گوشی ها سیمش قطعی پیدا کرد ، عوض کردم .

لینک به دیدگاه

• 0

سلام آقا سعید عزیز . خوبی؟

آقا اول بگو برای چه گوشی ای میخوای ؟ اندرویدی ، ویدوزی یا Ios ؟

دم اینکه از مدلهای سیم دار بلوتوثی هم میتونی استفاده کنی ؟

و سوم اینکه اگر مدل سیم دار نمیخوای ، اندازه هندرفری مهمه یا نه  ؟

من چند تا پیشنهاد میکنم :

Jabra Style Bluetooth Headset با قیمت حدود 190 تومان . این هندزفری اندازه و کیفیت خوبی داره . ولی جزو مدلهاییه که قابل تعمیر نیست . خراب شد دیگه باید بندازی دور درواقع .

Jabra Stealth Bluetooth Headset با قیمت حدود 230  تومان . از مدل قبلی کوچکتره ، جدیدتره  و کمی هم بهتر از نظر صدا و باطری .

Jabra Step Wireless Bluetooth Handsfree با قیمت حدود 220 تومان . این مدل با سیم هست . یعنی اینکه به صورت استریو 2 تا گوشی داره و پشت گردن میمونه .

اما پیشنهاد من با توجه به تجربه شخصی اینه که از این مدل استفاده کنی :

Sony SBH54

درسته قیمتش حدود 300 تومانه . ولی  واقعا ارزشش رو دارم . من مدل 52 همین رو دارم . فوق العاده هست . هم میشه به صورت سیم دار استریو ازش استفاده کرد ، هم میشه جداگانه با خودش مثل یک گوشی صحبت کرد و هم اینکه اسپیکر داره و میشه گذاشت روی اسپیکر . کلیدهای کنترلی خیلی خوبی هم داره . کیفیت صدا و باطری خیلی خوبی هم داره .البته فقط با اندروید سازگاره . چون برنامه داره روی گوشی . از مدل 52 بهتر شده . هم از نظر باطری ، هم از نظر طراحی. من اگر برای هندزفری خودم مشتری گیر بیارم میفروشم میرم این رو میگیرم :D یه خوبی که داره اینه که اگر گوشی های با سیمش مشکل پیدا کردن ، قابل تعویض هستن . مال من یکی از گوشی ها سیمش قطعی پیدا کرد ، عوض کردم .

درود آقا حامد

خوبم و سپاس

بدون سیم و ساده , آندرویدی، کوچک و محکم، چون رفتارهای پرخطر باهاش می‌شه. همچنین این که به گوش محکم بشه مهم‌ه. کلا به سیم و وسایل اضافی حساسیت دارم، یک تکه باشه. Jabra Step , sony SBH54 رو نمی‌پسندم. برای تماس صوتی می‌خوام و نه موسیقی. عمر باتری هم مهم‌‌ه.

Jabra Stealth رو در نظر می‌گیرم.

@};-

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• 0

پس اگر اینطوری میخوای Jabra Boost رو هم ببین . قیمتش حدود 170 تومانه . به نظر خیلی بهتر میاد . از مدلهای جدید هست . ساده هم هست .

لینک به دیدگاه

• 0

پس اگر اینطوری میخوای Jabra Boost رو هم ببین . قیمتش حدود 170 تومانه . به نظر خیلی بهتر میاد . از مدلهای جدید هست . ساده هم هست .

درود دوباره آقا حامد و سپاس از راهنمایی‌هات

با توجه به مقایسه‌هایی که توی یک فروشگاه کردم نهایتا jabra wave خریدم. شاید یک style هم بگیرم، چون خیلی سبک و جمع‌وجوره.  آیا راهی هست که بشه اصل بودن هندزفری جبرا رو تشخیص داد؟ من توی بازار که رفتم کپی‌هایی رو دیدم که اگر فروشنده نگفته بود تشخیص نمی‌دادم. اختلاف کارایی اینها با اصلی‌چطوره؟ بسته بندی‌شون که با اصلی تفاوتی نداشت یا من متوجه نشدم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...